nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
scoffer    1156

czasami ci się chłopku coś mądrego udało napisać - ale cytowaniem niezależnej pokazałeś że jednak jesteś dureń nad durnie.

 

Czy jest sens rozmawiać z przygłupami, którzy w du... byli i gó.. widzieli, a do tego nie chcą pamiętać w jakim syfie kiedyś żyliśmy? Wsiokowi, który pewnie nigdy nie oddalili się od swojego grajdoła dalej niż 50 km nie będzie sprawiało różnicy

 

A co do autostrad - Kraków - Gdańsk 7 godzin z przerwą na obiad i drugą na kawę. Rzeszów -Wrocław 5 godzin.

 

 

No ale jak dalej niż w mieście powiatowym nie byłeś to się nie ma co dziwić że i niezależną cytujesz.

Jakbyś popatrzył uważnie zobaczył byś wykres z https://twitter.com/mbank_research , ale co tam. 

O twoich wyczynach nie wspomnę , ale zaimponowałes mi średnia prędkością 90km/h .

Czyżby motocyklem WSK-175 z silnikiem Wiatr takie wyczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Jakbyś popatrzył uważnie zobaczył byś wykres z https://twitter.com/mbank_research , ale co tam. 

O twoich wyczynach nie wspomnę , ale zaimponowałes mi średnia prędkością 90km/h .

Czyżby motocyklem WSK-175 z silnikiem Wiatr takie wyczyny ?

Jakbym jeździł w celach zawodowych to bym gnał , a jak jadę dla przyjemności to się na dobry obiad z żoną lubię zatrzymać , kawę wypić.

 

Pewnie ty jak jedziesz to kanapki zabierasz bo ci szkoda 3 zł na bramkach zapłacić żeby syfu z McD nie jeść na trasie. No ale każdy ma prawo żyć jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Tam gdzie jeżdzę autostradami są najczęściej  bezpłatne . Po Polsce latam śmigłowcem.

A zapytam jeszcze , to w domu nie gotują , czy robią to ujowo , ze jedyna szansa posmakować to kebab u Araba .

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Twoje i żony z podroży Wrocław-Rzeszow ?

3660-maxresdefault_(4).jpg

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

  to ty dzisiaj wieczorem ok 19 latales smiglowcem  i szperaczem  mnie szukales , dobrze ze masz ruskiego gps[glonass chyba sie nazywa] bo ze km sie machnoles.

odkad nastala dobra zmiana to chlopaki sie bawia, kiedys wojskowe , policyjne  helikoptery czy samoloty rzadko mozna bylo zobaczyc a teraz to kazdego tygodnia lataja.

 

ciekawe ktory z was docenia to ze gdy lata ci helikopter nad glowa to nie chowasz sie do piwnicy, tylko patrzysz w niebo co robi......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

@scoffi

 

Tak było 20 lat temu , piękne czasy ;). Piękni , młodzi , jeszcze nie bogaci. Teraz już tylko piękni i bogaci więc wozimy się trochę inaczej. 

 

 

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A co myślicie o dzisiejszych cyrkach w sejmie? Gdzie jest żona marionetki?

 

 

 

Coś mam wrażenie że będziemy szli w stronę 3 świata a nie Europy pod przewodnictwem świętojebliwych z pisuaru. Powinno być pełne niczym nieograniczone prawo do aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630
Seryjny samobójca?" Pełna lista osób, które zginęły w dziwnych okolicznościach!
 
 
 
 

Praktycznie każdy z nas widział film Patryka Vegi, "Służby specjalne" i pamiętają kwestię: "Dzień dobry, przyszliśmy panu zrobić samobójstwo." Ostatnie lata okrywają się hańbą wymiaru sprawiedliwości w każdej możliwej sprawie. Do tej pory nie udało się ustalić kto, lub jaka grupa ludzi odpowiada za działania tzw "seryjnego samobójcy". 

seryjny.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Nie  chodziło  mi  oto  że  Kaczyński zrobił  tyle  co  Gierek  bo  tego  nie  zrobił  i  nie  zrobi. Chodziło  mi oto  że  obaj   Panowie  są  uczciwi  i  nie myśleli  o swoich interesach  tylko  o  dobru  kraju.

Kaczyński uczciwy, sprawiedliwy, prawdomówny... weź nie rozśmieszaj mnie. Wiesz kto ma udziały w jednym z niemieckich koncernów naftowych? No właśnie Kaczyński. A wiem to od osoby, która ma od tego koncernu stację benzynową... Jaką to nie powiem, ale możesz się domyśleć, jak dużo jeździsz po autostradach. Kolejna sprawa, to aborcja - sięgnij to wypowiedzi Kaczyńskiego sprzed jego poprzedniej kadencji, a zobaczysz jego prawdziwe oblicze zaraz po przegranych wyborach, gdzie nie miał nic do stracenia, bo wiedział, że PO nie pozwoli pójść innym tokiem myślenia, niż jego przed wyborami.

 Przypomnę  ci  że  to  PO  strzelało   do  Górników   nie tak  dawno.  Rolników  do  Warszawy  tak  samo  nie wypuścili  Ciągnikami  i  Gdzie  wtedy  byli  Panowie  z  KOD  co  gdzie.  Do  Bydgoszczy  Tak  samo  w  noc  poprzedzający  strajk  pojawiły  się  Zakazy  wjazdu  ciągników    i  Postawili  Policję  na Rogatkach  i  co  taka  wolność  i  Demokracja  byłą  za  PO  co  panie  Mądralo.

A ja przypomnę ci, że jak strajkowali rolnicy w lutym i marcu tego roku, to policja zatrzymywała traktory i wlepiała mandaty rolnikom. Filmiki na YT znikały najpóźniej w 2 dni od zamieszczenia (Tusk to usuwał?). Pielęgniarki strajkowały, to chciano wyrzucić je z pracy, dlatego uciekały szybko na L-4, by nie być zwolnionymi. Służba celna robiła strajk włoski, bo bali się wyrzucenia z pracy, to minister mówił, że to nie strajk, lecz wzmożone kontrole przed ŚDM i szczytem , co z resztą dementowały związki, ale kto już ich zdanie nagłośnił? Mówiono, że kopanie nie będą sprzedawane, a już w ich kadencji 2 sprywatyzowali sprzedając udziały, a kolejne są w kolejce sprzedaży, ale zobaczymy w styczniu, czy dojdzie do transakcji, bo związki już wojują, o czym też nigdzie nie ma w mediach, bo obaliło by to teorię "by żyło się lepiej".

Po wyborach mówili, że PO zostawiło im pustą kasę, a po miesiącu znalazło się w niej 20mln. dla Rydzyka, a w kolejnym miesiącu 27mln. (cud !), nie wspominając o tym, że dla nich jeszcze też zostało (prawie jak rozmnożenie  5 chlebów i 2 ryb, z czego nakarmiono 4tyś osób i nazbierano jeszcze 12 koszy okruchów - dla każdego apostoła po jednym). Prawicowa partia, dbająca o rodziny, a tu zablokowali wypłatę bonów socjalnych w wys. 500zł na każde dziecko w Nysie (woj. opolskie), bo nowemu wojewodzie z ramienia PIS nie podobało się to, że bony miały być wydawane tylko rodzinom w związkach małżeńskich, a nie konkubinatach, lez, bi itd.

... wymieniać dalej? Czy starczy ci, by samemu puknąć się w łeb kantem kuli?

 

Zrozumcie  to  ludzi  nie obchodzi  Trybunał  Konstytycyjny  ich  to  nie interesuje  poza  małym  Marginesem  ludzie  mają  gdzieś  ten  cały  trybunał.

Skoro tak twierdzisz, to widać jak masz mózg wyprany. Wiesz co to jest Konstytucja i TK? Mały margines, o którym piszesz, to są ci, którzy wiedzą co to jest prawo, jaki jest najważniejszy akt prawny w kraju i kto stoi na jego czele. Ale cóż, zawsze powtarzałem, że fakt, iż większość wmawia mniejszości, że margines jest normalnością, to wcale nie oznacza, że jest to prawda.

 

Tak  Gierek  jest  najznakomitszym Polakiem  bo  Zastał  Polskę  Drewnianą  a Zostawił  murowaną. 

Albo nie znam historii, albo to nie Gierek, lecz Kazimierz Wielki zastał Polskę drewnianą, a pozostawił murowaną. Kaczyński raz już zastał murowaną i do czego doprowadził? Teraz nauczony doświadczeniem już wie, że musi wszystko sobie podporządkować. Już ma media, TK, stołki obsadził swoimi ludźmi i osobami, które mogły mu przeszkodzić (między innymi również namawiających do strajków), więc przypomina mi to bajkę "Pinki i Mózg".

 drogi mamy świetne , przejazd płatnymi autostradami kosztuje więcej niż paliwo które zużywa samochód  .a średnia prędkość , po uwzględnieniu postoju na bramkach , będzie zbliżona do prędkości ciągnika rolniczego przy pracy z bronami

 

Ja jakoś jeżdżę cały czas autostradami i nie widzę większych problemów. A jak ktoś nie rozróżnia autostrady od pola, to nie moja wina. Autostrady zachodu i południa też znam, bo za poprzednich rządów Kaczyńskiego jeździłem zawodowo na zestawach samochodu ciężarowego. Zwiedziłem Europę od  Węgier po Hiszpanię i Anglię. Najlepiej jeździ się autostradami we Francji, ale dlatego, że są tam tak drogie, że nie stać ludzi, by jeździć płatnymi odcinkami, więc przede wszystkim odbywa się nimi tranzyt ciężarowy i zamożni przedsiębiorcy. Jest to jedyne miejsce w Europie, gdzie w ciągu jednej dniówki legalnie na tachografie zrobisz 800km. W Niemczech już ta szybkość spadała do 650km / dzień. Jak wjeżdżało się do polski, to krew człowieka miała zalać, bo autostrad jak na lekarstwo, a max. co dało się zrobić, to 450km w ciągu dnia i to pod warunkiem, że przez wioski nie patrzyło się na licznik (po to w każdej ciężarówce nie jeżdżącej w koło komina obowiązkowo jest CB). W chwili obecnej Opole - Toruń = 5h ciężarówką (najgorszy odcinek to między Opolem a Częstochową, aczkolwiek też już są porobione obwodnice Dobrodzienia i Lublińca, więc też da się jechać, bo w samym Lublińcu można było godzinę stracić). Opole - Poznań = 4h. ciężarówką (najgorzej jest od Psar w stronę Poznania, ale już są też pooddawane odcinki S5, więc da się jechać. Wcześniej czas przejazdu to 6h.). Do Rzeszowa dojedziemy bez problemu, do Szczecina również z małym problemem, którym jest brak węzła A4 i S-3 w Legnicy, ale się buduje, a wcześniej jeździłem do Szczecina przez Berlin, bo było dużo szybciej. Nie wspomnę już o dokończeniu A-4 do granicy z Niemcami, bo przedtem w samym Bolesławcu można było w godzinach szczytu 2 godziny stracić, oraz o A18  od Olszyny do Krzywej, gdzie zawsze śmialiśmy się z powiedzenia: "Co robi Niemiec, jak przejeżdża przez Olszynę do Polski? - zatrzymuje auto, wysiada, wyciąga mapę i sprawdza, bo myśli, że zabłądził"

Dalej wymieniać?

Zatem chcąc przejechać z Warszawy do Granicy z Niemcami, pokonujemy trzy płatne odcinki autostrady A2. W Strykowie pobierzemy bilet, z którego rozliczymy się pod Koninem (9,90 zł), między Koninem a Nowym Tomyślem trzy razy zatrzymamy się na bramkach uiszczając opłaty za przejazd (3 x 17 zł), a w Nowym Tomyślu pobierzemy drugi bilet, za który zapłacimy pod Świeckiem (18 zł). Koszt takiego wyjazdu do granicy samochodem osobowym? 78,90 zł. Co daje kwotę 157,80 zł w obie strony.

Jadąc A4 od granicy Ukraińskiej do granicy z Niemcami ma odcinek płatny między Krakowem, a Katowicami - 20zł i między Gliwicami a Wrocławiem - 16zł. W sumie wychodzi ci 36zł. x2 = 72zł. Jak n przejazd przez całą Polskę, to chyba nie tak źle? A jak ci nie pasuje, to jedź "landówkami" tracąc na każdym odcinku 2 godziny.

 

Koszty przejazdu autostradą nie maja nic wspólnego z ilością posiadanych pieniędzy ,

W naszym kraju są złodziejskie i znam kraje gdzie są  tańsze rozwiązania

Zgadza się, bo koszt jest uzależniony od administratora danego odcinka. Przykład: Odcinek A-4 Katowice - Kraków: 61km, za które zapłacimy 20zł. Odcinek A-4 Gliwice - Wrocław: 160km, za które zapłacimy 16zł. Zarządcy autostrad w Polsce to: GDDiK - stawka 10gr./km, Stalexport Autostrada Małopolska - stawka 33gr./km, Autostrada Wielkopolska - stawka 26gr./km i Gdańsk Transport Company - stawka 20gr./km. Jedni zarządcy mają dla motocykli połowę tej stawki, ale nie wszyscy, bo Autostrada Wielkopolska i Gdańsk Transport Company mają taką samą dla osobówek jak i dla motocykli. Jak byś zauważył - Rządzący tu nie mają nic do gadania, bo umywają sobie ręce. Czy jest lepiej? Powiem, że tak, bo autostrady są nawet w trudnych warunkach atmosferycznych udrażniane, są utrzymywane w porządku i jak jest jakaś nawet awaria, to pojazd techniczny podjeżdża do zabezpieczenia terenu. Od kiedy w 2011 roku zrobiono płatną A-4 na odcinku Gliwice - Wrocław, to jeszcze autostrada nie stanęła na Górze Św. Anny, a wcześniej nawet lekkie opady potrafiły sparaliżować tam ruch składając zestawy ciężarówek jak scyzoryki. Tak więc widać, że te pieniądze nie idą tylko w czyjąś kieszeń, lecz ma się ku lepszemu.

 

Za rok poruszania się po prawdziwych autostradach , płaci się mniej niż w Polsce za dzien. 

Bo mają winiety, które wykupujesz na jeden dzień, tydzień, miesiąc, kwartał, pół roku czy rok. W Polsce winiety obowiązywały każdego użytkownika samochodu ciężarowego bez względu na to po jakich drogach się poruszał, ale to było do końca czerwca 2011r., bo później wszedł system Viatoll, który automatycznie pobiera opłaty użytkowników poruszających się po płatnych odcinkach drogi. Tracą na tym transportowcy jeżdżący po autostradach, a zyskują jeżdżący po drogach lokalnych, bo kupili viaboxa z doładowaniem 100zł i przez 5 lat jeszcze nie wykorzystali ani grosza ze środków na nim.

Każdy kij ma zawsze 2 końce...

 

 

Słubice -Nuernberg 4,5godziny bez siku. Toyota RAW4.

Opole - Frankfurt A.M. - 7h z przerwą 0,5h, bo jechałem z żoną 3-ką dzieci. Auto - opel zafira i nie przekraczałem 140/h.

"Przez osiem lat koalicja rządząca PO-PSL oszukiwała, że wybuduje autostrady, którymi będziemy mogli wszędzie dojechać. A prawda jest taka, że mamy tylko jedną autostradę, ponad 60 mld zł długu i masę pozwów w sądach od firm, którym państwo polskie nie zapłaciło za budowę dróg"

Jakby wyciągnięte z ust Tadeusza R. w jego niezależnym radiu. A prawda jest taka, że specjalnie jedną osobę, która tak ciągle powtarzała w minioną niedzielę zabrałem do Torunia. Po powrocie powiedziałem: i co? gdzie jechaliśmy polnymi drogami, jak to cały czas Rydzyk mówi? Widziałeś, jakie mamy drogi?...

Kolego, najpierw zadaj sobie pytanie: jakie wymagania musi spełniać droga, by ją można było nazwać "autostrada"? Prócz autostrad mamy jeszcze drogi szybkiego ruchu - jakie musi spełniać wymagania? Jesteś kierowcą? Masz prawo jazdy? Więc na te pytania powinieneś bez szukania w KD czy Intrnecie odpowiedzieć bez zastanowienia i zająknięcia. Kolejne pytanie: Wyjechałeś gdzieś dalej niż poza wioskę? Obejrzałeś trochę świata? Bo z tego co opowiadasz i próbujesz tu udowodnić swoją niewiedzą niby wiedzę, to nie wyjeżdżasz nigdzie poza drogi lokalne, a mamy prócz tego tak zwane DW i DK - jako kierowca powinieneś znać te sformułowania.

Kolejna sprawa, jeżeli chodzi o zadłużenia:

 - kto komu nie wypłacił pieniędzy? Państwo nie wypłaciło wykonawcy, czy wykonawca podwykonawcom? W takim razie zadam ci pytanie na rozjaśnienie umysłu:

- kupiłeś jakąś maszynę rolniczą. Płacisz za maszynę razem z transportem, na co otrzymujesz fakturę. Przywozi ci kierowca maszynę i mówi, że masz mu zapłacić za transport, bo tamten mu nie zapłacił - płacisz przewoźnikowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co myślicie o dzisiejszych cyrkach w sejmie? Gdzie jest żona marionetki?

 

 

 

Coś mam wrażenie że będziemy szli w stronę 3 świata a nie Europy pod przewodnictwem świętojebliwych z pisuaru. Powinno być pełne niczym nieograniczone prawo do aborcji.

 

Jasne i to już dawno a za zabicie psa czy kota to dożywocie albo co najmniej 25 lat bez możliwości skrócenia wyroku skąd się tacy ludzie jak Ty biorą :P :P B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@scoffer daruj sobie tę demagogię i bzdury niezależnej. Może to jest na poziomie przeciętnego wyborcy pisu. I go taka informacja ucieszy. Ale każdy średnio rozgarnięty człowiek wie, że deficyt liczy się rok do roku kalendarzowego a nie do sierpnia. I porównuje go z poprzednimi pełnymi latami. Przecież to bzdury są.

Co do autostrad też ci do końca nie wyszło. Fakt odcinek Nowy Tomyśl Konin jest drogi. Ale państwo na tę budowę nie wyłożyło ani złotówki. Autostradę zbudowano prywatnie w zamian za zwykłe kredyty w bankach. Zbudowano ją w czasach, gdy państwo nawet kilometra autostrady nie potrafiło zbudować. Nic dziwnego, że prywatni inwestorzy chcą zarobić i spłacić kredyty. A państwo, które pod tę autostradę dało ziemię za jakieś dwadzieścia lat dostanie autostradę za darmo. Odcinek Nowy Tomyśl Świecko tez był zbudowany z kredytów na podobnych zasadach i powstał pół roku przed czasem.

Autostrady, które powstały za pieniądze unijne i państwowe są tańsze. Bo unia zakazuje na nich zarabiać. Opłaty mają pokryć utrzymanie. Budowa tych autostrad idzie różnie. Zobaczymy ile teraz zbuduje pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@scoffi

 

Tak było 20 lat temu , piękne czasy ;). Piękni , młodzi , jeszcze nie bogaci. Teraz już tylko piękni i bogaci więc wozimy się trochę inaczej. 

 

Niedługo może będą was wozić pod eskortą bardzo możliwe że w czerwonych uniformach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

To ty się jaszcze wozisz ? Ja już z tego wyrosłem , teraz mnie wożą .

Ubezwłasnowolnili?

 

Jasne i to już dawno a za zabicie psa czy kota to dożywocie albo co najmniej 25 lat bez możliwości skrócenia wyroku skąd się tacy ludzie jak Ty biorą :P :P B)

Dotychczasowy kompromis był całkiem mądry. Płody z wadami genetycznymi to trudny temat ale mozliwość usuniecia być może jest mniejszym złem. Dawniej takie rzeczy załatwiała za nas natura i osoby ułomne nie rodziły się,  rodziły sie martwe, lub umierały młodo. Był to naturalny proces oczyszczania sie puli genowej.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

@scoffer daruj sobie tę demagogię i bzdury niezależnej. Może to jest na poziomie przeciętnego wyborcy pisu. I go taka informacja ucieszy. Ale każdy średnio rozgarnięty człowiek wie, że deficyt liczy się rok do roku kalendarzowego a nie do sierpnia. I porównuje go z poprzednimi pełnymi latami. Przecież to bzdury są.

Co do autostrad też ci do końca nie wyszło. Fakt odcinek Nowy Tomyśl Konin jest drogi. Ale państwo na tę budowę nie wyłożyło ani złotówki. Autostradę zbudowano prywatnie w zamian za zwykłe kredyty w bankach. Zbudowano ją w czasach, gdy państwo nawet kilometra autostrady nie potrafiło zbudować. Nic dziwnego, że prywatni inwestorzy chcą zarobić i spłacić kredyty. A państwo, które pod tę autostradę dało ziemię za jakieś dwadzieścia lat dostanie autostradę za darmo. Odcinek Nowy Tomyśl Świecko tez był zbudowany z kredytów na podobnych zasadach i powstał pół roku przed czasem.

Autostrady, które powstały za pieniądze unijne i państwowe są tańsze. Bo unia zakazuje na nich zarabiać. Opłaty mają pokryć utrzymanie. Budowa tych autostrad idzie różnie. Zobaczymy ile teraz zbuduje pis.

Skoro deficyt liczy się w koncu roku , to po kiego chu się śliniłeś pae dni wcześniej  ?

Czyżby strupy na mózgu ?

A jak mają tak budowac , to lepiej nich nic nie budują.

"

 
– Raport Światowego Forum Ekonomicznego z 2012 roku oceniał, że Polska pod względem jakości dróg zajmowała 125 miejsce na 132 oceniane kraje. Gorzej pod tym względem było jedynie w Bośni i Hercegowinie, Haiti, Mołdawii i Mongolii."
"
 
– Koszt budowy kilometra obwodnicy Warszawy wyniósł 200 mln złotych. To najdroższa droga na świecie. O połowę tańsze były autostrady budowane w Alpach, gdzie trzeba było drążyć tunele w skałach czy na bagnach Florydy, gdzie budowlańcy musieli osuszać i utwardzać trasy. Z kolei cena autostrady na niemieckich równinach, w podobnych warunkach do tych pod Warszawą, wynosiła 40 mln złotych za kilometr."
Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Możesz podać żródło tego raportu?

Wiesz jakie były koszty wykupu gruntów pod obwodnicę W-wy.? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Zdaję sobie sprawę ze olbrzymie , dużo wyższe jak koszty wykupu w Niemczech . USA czy tez Jemenie.

Po prostu najwyższe na świecie .

Jakie ma znaczenie zrodło /

Media podają , chyba na jakiejś podstawie

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ranking-drog-Polska-na-szarym-koncu-2556897.html

A w jeuropie to i żrodło się znajdzie

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-14-414_en.htm

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

A w cyferkach?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Żeś zabłysnął yntelektem

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Niedługo może będą was wozić pod eskortą bardzo możliwe że w czerwonych uniformach ;)

Pewnie tak bo święta idą i starym zwyczajem za Mikołaja się przebieram.  U mnie na razie narodowców (onr czy inna grupa ułomnych) dzisiaj wywieźli. Nie uwierzycie ale prawdziwi "wolacy" okazali się handlarzami sterydami i złodziejami. Kwiat....prawdziwi "wolacy" ...a jakie piękne koszulki z PW mieli, i maszerowali.

 

 

Nie wiem dlaczego staszek wszystkich mierzysz swoją miarą - niektórzy uczciwie pracują żeby coś mieć. Jeżeli ty robisz to inaczej to mi żal twoich dzieci że ojca w pierdlu będą odwiedzać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Obwodnica poludniowa Warszawy a dokladnie przetarg na budowe wezla LUbelskiego ma byc podpisany tej jesieni.W planie ekspresowka na Lublin ma byc zakonczona w 2019roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj