nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ela3225    630

Niezawodnie używasz oklepanych fraz przy braku argumentów -płacone za posty lub KOD lub syndrom oderwanego od koryta. Mimo wszystko licze na twój intelekt wiec zadam kilka pytań

Co konkretnie rozumiesz przez pojęcie złego działania sądów?

Skoro mozna rozpierniczyć TK , powymieniac wszelkich prezesów spółek skarbu państwa, generałow GROM, komendantów  i kogo tam jeszcze to co stoi na przeszkodzie by w Państwie prawa jak piszesz pozamykać tych co kradli?  

Reasumując - co przeszkadza obecnej władzy by w swietle prawa pozamykac tych których zwą złodziejami? 

Może chodzi o to by czymś zając ciemnote i zamiast złapać króliczka ciągle go gonić?

Skoro Tusk wjechał do gazety to przez analogię Kaczyński wjechał do Blidy

Jeśli nie widzisz różnicy między mafią węglową a wjazdem do gazety ,gdzie wolność słowa i wolne media to podstawa demokracji to nie ma o czym rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a wy nie w kinie-  bilety tanie bo tylko ulgowe  normalnych na te seanse nie przewidziano........

nie pamietam czy ktos juz podawal ze byly specjalista od koni znalazl prace w pzz zamosc -teraz beda zdychac wolki zbozowe-to naprawde dobra zmiana.

to chyba najlepszy komentarz do dzisiejszej sytuacji

 

http://www.wiocha.pl/1374213,Dobre-porownanie

 

Czy Ty jesteś normalny czy to że padł koń zależało od zmiany dyrektora :D :D  czytając takie posty to nie wiem czy śmiać się czy płakać B)

Niezawodnie używasz oklepanych fraz przy braku argumentów -płacone za posty lub KOD lub syndrom oderwanego od koryta. Mimo wszystko licze na twój intelekt wiec zadam kilka pytań

Co konkretnie rozumiesz przez pojęcie złego działania sądów?

Skoro mozna rozpierniczyć TK , powymieniac wszelkich prezesów spółek skarbu państwa, generałow GROM, komendantów  i kogo tam jeszcze to co stoi na przeszkodzie by w Państwie prawa jak piszesz pozamykać tych co kradli?  

Reasumując - co przeszkadza obecnej władzy by w swietle prawa pozamykac tych których zwą złodziejami? 

Może chodzi o to by czymś zając ciemnote i zamiast złapać króliczka ciągle go gonić?

Skoro Tusk wjechał do gazety to przez analogię Kaczyński wjechał do Blidy

 

Blida to tylko płotka wiedziała że pujdzie siedzieć to sobie wyrok sama wymierzyła tylko że to baronowa była podobno B)  nie słyszałem żeby tam Kaczyński był no chyba że masz Donalda na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przynajmniej wiesz jak się czują inni czytając twoje :rolleyes: B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Jak zwykle byli byście. Powiedz mi co ukradłem w takim razie? Lepiej napisz co pis wyprawia. Oni już nawet się nie krępują biorą jak swoje. Rodziny osób, które zginęły w Smoleńsku pomimo, że dostały po 250 tys i renty. Składają do sądów nowe pozwy. 270 osób złożyło takie pozwy a w nich po kilkaset tys odszkodowania chcą. 

 

 ". Rodziny osób, które zginęły w Smoleńsku pomimo, że dostały po 250 tys i renty. Składają do sądów nowe pozwy. 270 osób złożyło takie pozwy a w nich po kilkaset tys odszkodowania chcą. " Czy te wszystkie rodziny mają mandat poselski,należą do Pisu?Zobaczcie jaka obłuda kipi u domorosłego leminga,jaką propagandą was karmi,a równocześnie robi parasol ochronny tej w Warszawie która odpowiada za to jak "kumple" obłowili się na działkach.Tak proszę państwa,to się nazywa obluda,cóż,to wyznawca tego systemu,naturalne że będzie chronił ich choćby nie wiem ile by kradli.

 

 

Nic nie wnioskuję z radia zet,a wyborczą Twojego guru w d*pie mam,czerpiąc info z takich stron ośmieszasz się.

 

 

 

HGW nie była święta za jej czasów dochodziło do przekrętów. Ale dobrze, że zrobi ten audyt bo on pokarze, że ci co dzisiaj oskarżają też święci nie byli. 

To tak jak Sienkiewicz robił audyt we własnej sprawie.

 

 

Zaznaczam co napisałem

  Natomiast taka opozycja jaką reprezentuje Newsweek to może jej skoczyć tam, gdzie pan może pana majstra pocałować smile.png  Widzieliśmy to ostatnio, widzimy przy okazji reprywatyzacji i przy każdej możliwej sprawie. Czym teraz lemingów straszy owa gazeta? Tym, że PiS wychowa nam dzieci, bo w szkołach będą lekcje wychowania patriotycznego pod dyktando IPN, a nie pod dyktando Czerskiej. Krótko mówiąc, zamiast nakładać kondoma na banana, dzieci będą prowadzone na jakieś rajdy śladami Żołnierzy Wyklętych,straszne! Do czego to podobne, żeby uczyć dzieci takich rzeczy jak patriotyzm

 

 A co do patriotyzmu to dzieci się go uczy w domu a nie szkole. Wycieczki klasowe na film o Smoleńsku napewno patriotyzmu nie nauczą. Tak samo jak rajdy śladami żołnierzy wyklętych. Którzy nie zawsze święci byli. No chyba, że młodzież nauczymy napdać na ludność w celu pozyskania żywności i odzieży. Bo tak to niektóre grupy patyzantów robiły. Choć nie wątpliwie było w śród nich i wielu przyzwoitych bohaterów.

 

Zobaczcie jakie perfidne paszkwilandzkie podejście,musiał poszukać czegoś co by umniejszyło bohaterów żołnierzy niezlomnych,musiał umniejszyć to że nie zgadzali się na kolejnego okupanta,musiał umniejszyć to że nie zgadzali się na życie w zniewolonym kraju.Tysiące z nich nadal dzisiaj leży pod chodnikami.

To do nich się odwołuje Polska wyznawco wyborczej.

Edytowano przez Alamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1681

A gdzie są audyty z ministerstw powstałe po przejęciu władzy? Miał być taki pogrom, a tu d*pa. Czy komukolwiek coś udowodniono, czy choćby postawiono zarzuty? Nic z tych szumnych zapowiedzi nie wyszło,  to wyciąga się kolejne "afery", aby tylko motłoch i pseudodziennikarzy czymś zająć. Z tego również nic nie będzie, to wyciągnie się następne. I tak w kółko. Nie bronię Wałęsy, bo go nie lubie, ale ma jakieś zarzuty, bo jakiś czas temu było głośno wokół niego. Chyba nie. I tak będzie ze wszystkimi tego typu sprawami. Tylko kiedy bezmózgi głosujące na pis to pojmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5569

Jeśli nie widzisz różnicy między mafią węglową a wjazdem do gazety ,gdzie wolność słowa i wolne media to podstawa demokracji to nie ma o czym rozmawiać

Jedno i drugie nielegalne. Nie ma o czym rozmawiać bo argumentów brak

Skoro wolność słowa i wolne media to podstawa to jak to sie ma do obecnej sytuacji w TVP?

 

@staszek- jeśli @ela pisze ze Tusk wjechał do gazety to ja piszę że Kaczyński wjechał do Blidy . Jedno i drugie guzik prawda ale bzdura jest bronią obosieczna.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Jak zwykle byli byście. Powiedz mi co ukradłem w takim razie? Lepiej napisz co pis wyprawia. Oni już nawet się nie krępują biorą jak swoje. Rodziny osób, które zginęły w Smoleńsku pomimo, że dostały po 250 tys i renty. Składają do sądów nowe pozwy. 270 osób złożyło takie pozwy a w nich po kilkaset tys odszkodowania chcą. 

Coż takiego w tym dziwnego , że nikt nie godzi się na ochłapy.

100 pasazerów po 250 tys zł daje sumę 25 mln zł , co daje ok 7 mln dolarow US .

Dla ciekawości podaję ze każdy z pasazerów który zginął po Lockerbie , otrzymał został oceniony na 10 mln dol.

Polisa każdego mojego samocjhodu , zabezpiecza roszczenia osób trzecich , które mogą być ofiara osób trzecich na kwotę kilkumilinów dolarów.

Wyobraż sobie że popelniając błąd poszkodowanym kierowcą moze być np Bono . Uważaśz że jego prawnicy , zaspokoili by się kwota 70 tyś dol ? 

Palacze papierosów , pozywali koncerny na kwoty rzędu kilkumilionów dolarów , za uszczerbek na zdrowiu wywolany paleniem,.

Skoro komisja Millera , uznała , że katastrofa to wynik błędu pilota , to odpowiedzialność jest po stronie rządu , jak własciciela samolotu..

Nie ma tu mowy o wadach konstrukcyjnych , nieszczęśliwym zbiegu okoliczności , lecz o zaniedbaniach i pernamentnym lamaniu procedur .

Wobec czego płacić.

Tak jak \zapłacil Kadaffi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I znowu obłuda kłamstwo jakbyś zapomniał to dopłaty już w ubiegłym roku były niższe wogóle nie powinno ich być bo to patologia która powoduje wzrost cen nasion bez dopłat nasiona były by znacznie tańsze podobnie maszyny bez PROW

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Dobra zmiana, to mamy zmianę wysokości dopłaty do materiału siewnego.

To bardzo dobra decyzja , choć idealną byłaby likwidacja tej doplaty .

Bez niej cena materiału siewnego powróci do poziomu + 70% ceny towarówki , zapewniajac doskonałe zyski.

Dzisiejsza dopłata jest wliczona w koszt materiału , a ty łudzisz się dotacją , którą sam sfinansowqałeś .

Przedsiębiorstwio nasienne kontraktuje uprawę z ceną 7 % wyższą jak plantacje towarowe , koszt zaprawy nasiennej to ok 10-25 zł /q , ubytki przy czyszczeniu , to ok 20 % masy , ale posiadają określoną wartość.

Stąd  zamiast 100 zł za q , płacisz 200 zł , ciesząc się mardchewką w postaci dopłaty ., nie czując kija w postaci ok 100 zł nadpłaty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5569

Coż takiego w tym dziwnego , że nikt nie godzi się na ochłapy.

100 pasazerów po 250 tys zł daje sumę 25 mln zł , co daje ok 7 mln dolarow US .

Dla ciekawości podaję ze każdy z pasazerów który zginął po Lockerbie , otrzymał został oceniony na 10 mln dol.

Polisa każdego mojego samocjhodu , zabezpiecza roszczenia osób trzecich , które mogą być ofiara osób trzecich na kwotę kilkumilinów dolarów.

Wyobraż sobie że popelniając błąd poszkodowanym kierowcą moze być np Bono . Uważaśz że jego prawnicy , zaspokoili by się kwota 70 tyś dol ? 

Palacze papierosów , pozywali koncerny na kwoty rzędu kilkumilionów dolarów , za uszczerbek na zdrowiu wywolany paleniem,.

Skoro komisja Millera , uznała , że katastrofa to wynik błędu pilota , to odpowiedzialność jest po stronie rządu , jak własciciela samolotu..

Nie ma tu mowy o wadach konstrukcyjnych , nieszczęśliwym zbiegu okoliczności , lecz o zaniedbaniach i pernamentnym lamaniu procedur .

Wobec czego płacić.

Tak jak \zapłacil Kadaffi.

Ja mam ubezpieczenie od potrącenia Elvisa na pasach :D .

Wydawało mi się ze komisja Millera była kłamliwa, fałszowała dowody i prawdziwy przebieg katastrofy. Była na usługach Putina, Tuska oraz żydów masonów i wszelkich wrogów narodu. Jak w takim razie na podstawie urojonych wniosków można wnosić o relne odzszkodowanie? Przecież dopiero Antoni ostatecznie wyjaśni katastrofę. Zapewne to Putin z Tuskiem powinni płacić a nie nasz biedny budzet. 

 

I znowu obłuda kłamstwo jakbyś zapomniał to dopłaty już w ubiegłym roku były niższe wogóle nie powinno ich być bo to patologia która powoduje wzrost cen nasion bez dopłat nasiona były by znacznie tańsze podobnie maszyny bez PROW

 W ubiegłym roku były nizsze niz 2 lata temu. W tym roku sa nizsze jak w ubiegłym, wiec gdzie tu obłuda i kłamstwo ?      http://www.agrofoto.pl/finanse/sa-stawki-doplat-do-materialu-siewnego,66723.html

Zgadzam sie co do bezsensu dopłat do materiału siewnego. Niemniej jednak gdyby to skasowac trzeba by zredukować obsadę w ARR co oznaczałoby odchudzenie kasty urzędniczej i mniej stołków do obsadzenia dla krewnych znajomych i kochanek. Ciekawe jakie sa koszty obsługi dopłat do materiału siewnego w odniesieniu do jej wartosci?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Obsługa dopłat bezpośrednich i PROW  to dopiero jest koszt .

Co do odszkodowań , to zadziwiasz mnie , chciałem się przypodobać uznając teorie sekty pancernej brzozy .

Czyżby sprawcy zapomnieli , że sprawstwo wiąże się z odpowiedzialnością ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5569

Ciebie logika generalnie zadziwia :blink: 

Czemu  odszkodowania  na podstawie wniosków "sekty oancernej brzozy" są ok gdy cała sekta jest plugawa i antypolska?

Czemu nasz budzet ma płacic za zbrodnie Tuska i Putina? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Bo przyznał się do nich rzad PO-PSL i to bez żadnego sprzeciwu 

Wszelkie próby zrzucenia z niego opowiedzialności , są wysmiewane i negowane.

Wobec czego skoro winny jest przewoznik to i pieniądze powinny być zupełnie inne.

O czym sekta pancernej brzozy zapomniala.

Co najmniej ćwierć miliarda euro odszkodowań wypłacą prawdopodobnie rodzinom pasażerów zaginionego Airbusa linie lotnicze Air France. Tak przynajmniej szacują francuscy specjaliści. Jeśli jednak okaże się, że do katastrofy doszło z winy przewoźnika, suma odszkodowań może być dużo wyższa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Bo przyznał się do nich rzad PO-PSL i to bez żadnego sprzeciwu 

Wszelkie próby zrzucenia z niego opowiedzialności , są wysmiewane i negowane.

Wobec czego skoro winny jest przewoznik to i pieniądze powinny być zupełnie inne.

O czym sekta pancernej brzozy zapomniala.

"Co najmniej ćwierć miliarda euro odszkodowań wypłacą prawdopodobnie rodzinom pasażerów zaginionego Airbusa linie lotnicze Air France. Tak przynajmniej szacują francuscy specjaliści. Jeśli jednak okaże się, że do katastrofy doszło z winy przewoźnika, suma odszkodowań może być dużo wyższa."

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5569

Co z tego że sie przyznał jak oni przecież cały czas kłamali i oszukiwali naród. Jak sie przyznawali to pewnie tez kłamali w jakimś niecnym celu by zmylic przeciwnika wiec to nie moze być prawda.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Czyli co ? By nie płacić , to trzeba udowodnić im ze kłamali ? 

O niecne cele ich nie posądzam , raczej zrobili to z rozrzutności , jak zresztą w każdej dziedzinie , nie licząc się z groszem .

Wobec czego jak widzisz PiS jest strażnikiem finansów publicznych , jednak dopóki nie udowodni kłamstwa , trzeba płacić .

Przykre , co nie ?

A skoro pani Alicji za odmowe aborcji , sąd nakazał zaplacic 40 tys Euro , to kiepsko widzę szanse przewoznika , ktorego skutkiem była smierc 96 osób.

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5569

Czekaj, powoli.......  Żeby uniknąć rozrzutosci trzeba wypłacać odszkodowania po raz drugi?  :blink:  :blink:  :blink:  Moze ja czegoś nie rozumiem a moze każdy pretekst jest dobry by przytulić pare złoty. Wszak pieniadze nie smierdzą.......

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Strona z raportem komisji Millera nie działa, ponieważ nowa władza uznała że jest bezwartościowa. Czyli, tak na prawdę, teraz obowiązuje tylko raport MAK, jako jedyna inna opinia badających katastrofę. Nie ma w tej części wszechświata innych oficjalnych dokumentów.

Czyli państwo które uznało swój dokument za śmieć, wypłaca odszkodowania na podstawie dokumentu Anodiny? 

Czy ktoś tu się na rozumy pozamieniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Czekaj, powoli.......  Żeby uniknąć rozrzutosci trzeba wypłacać odszkodowania po raz drugi?  :blink:  :blink:  :blink:  Moze ja czegoś nie rozumiem a moze każdy pretekst jest dobry by przytulić pare złoty. Wszak pieniadze nie smierdzą.......

To nie wiesz ze odszkodowania bierze się do skutku ?

By uniknąć rozrzutności płaci si9ę raz a dobrze .

Mi ubezpieczyciel dopłacał 3 razy , zaczęło się od 700 zł, a skończyło na 12 tyś .

Chcialem ugody na 5 tyś .

A ze pieniądze nie śmierdzą to szczera prawda .

@miro , żadne państwo nie wypłaca na podstawie dokumentu wiszącego gdzieś w internecie , lecz na podstawie wyroku sądu .

Chyba że zawrze ugodę , która za określoną kwotę wyczerpuje roszczenia.

Nie sądzę by wszystkie z ofiar katastrofy na takie warunki przyzwoliły.

Wobec czego należy ufać w niezawisłe i niezależne sądownictwo polskie, cieszące się bezgranicznym zaufaniem społecznym .

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5569

 

O niecne cele ich nie posądzam , raczej zrobili to z rozrzutności , jak zresztą w każdej dziedzinie , nie licząc się z groszem .

Wobec czego jak widzisz PiS jest strażnikiem finansów publicznych , jednak dopóki nie udowodni kłamstwa , trzeba płacić .

Przykre , co nie ?

 

Piszesz że PIS jest straznikiem finansów publicznych, że poprzednia ekipa słynęła z rozrzutności a teraz że aby uniknąć rożrzutności płąci się raz a dobrze a odszkodowanie bierze się do skutku.. 

1. PIS jest co najwyżej tytularnym strażnikiem.

2 Jesli poprzednia ekipa nie liczyła się z wydatkami to jakim cudem zapłacili nie wystarczające odszkodowania?

3. Aby uniknąć rozrzutności płaci się raz a dobrze. Zaiste złota myśl By nie byc rozrzutnym należy wydac więcej? Nie bycie rozrzutnym można zdefiniować jako bycie umiarkowanie oszczędnym więc by być oszczędnym należy wydawać więcej?

Poza tym co to za różnica czy zapłacisz 200 tys czy 2x100 tys?

4. Odszkodowania bierze sie do skutku  do końca procedury. Spróbuj wziąć jeszcze 12 tys za to samo. Z drugiej strony czemu patriotyczny pierwszy sort tak chce osłabić nasz wątły budzet? Partioci pazerni na pieniądze za nieboszczków...... Wstyd i hańba

 

PS Piszesz dzis na trzeźwo?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Bo rozrzutność poprzedniej ekipy , dotyczyła ludzi swojej ekipy . 

Każdy z nas kiedyś umrze , niektóry zginie . Rozumiem że po zasiłek pogrzebowy nikt z twojej rodziny nie wystąpi , a w wypadku tragicznej śmierci zrezygnuje z roszczeń wobec sprawcy.

Pzrecież napisłem ze odszkodowanie bierze się do wyczerpania roszczeń ,

Dlaczego wiec mam występować o nie ponownie , skoro moje roszczenia zostały zaspokojone ?

Co do listy pasażerow , nie zapominaj że lecieli tam różni ludzie z pod rożnych szyldów i z rożnymi poglądami , a niektórzy będacy tylko w pracy , wobec czego bardzo brzydko się zachowujesz , pisząc w swoim 4 punkcie.

Wstyd i hańba .

A i chytry , płaci dwa razy , nie znałeś tego ?

P.s

Dzisiaj się upaliłes , czy tylko z deka przyćpałeś ?

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Śledztwo prokuratury trwa, raport Millera został zanegowany jako niewiarygodny i powołano komisję imienia Antoniego. Dlatego pytam (choć nie wprost) jaki dokument może być brany pod uwagę podczas procesów odszkodowawczych. Nie ważne że wisiał w internecie, jago wersja papierowa też istnieje z podpisami komisji.Z powodu tych jajec pozostaje tylko raport MAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5569

Bo rozrzutność poprzedniej ekipy , dotyczyła ludzi swojej ekipy . 

Każdy z nas kiedyś umrze , niektóry zginie . Rozumiem że po zasiłek pogrzebowy nikt z twojej rodziny nie wystąpi , a w wypadku tragicznej śmierci zrezygnuje z roszczeń wobec sprawcy.

Pzrecież napisłem ze odszkodowanie bierze się do wyczerpania roszczeń ,

Dlaczego wiec mam występować o nie ponownie , skoro moje roszczenia zostały zaspokojone ?

Co do listy pasażerow , nie zapominaj że lecieli tam różni ludzie z pod rożnych szyldów i z rożnymi poglądami , a niektórzy będacy tylko w pracy , wobec czego bardzo brzydko się zachowujesz , pisząc w swoim 4 punkcie.

Wstyd i hańba .

A i chytry , płaci dwa razy , nie znałeś tego ?

P.s

Dzisiaj się upaliłes , czy tylko z deka przyćpałeś ?

Wypłata odzszkodowania kończy proces odszkodowawczy. Jesli nie chcesz kasy to zwracasz i sądzisz się dalej. Rozumiem ze kasa była przyjeta przez 4-5 lat było ok a teraz od nowa bo kasy zbrakło? A dziwicie sie HGW ze zapłaciła za działkę po raz drugi  :blink:

W punkcie 4 odnosze się do patriotów lepszego sortu i wysokiego morale a nie zwykłych ludzi. Zwykli ludzie jako gorszy sort są w naturalny sposób pazerni i to nie jest nic dziwnego.

Mógłbys rozwinąc te złotą myśl że aby uniknąc zbytniej rozrzutności płaci się raz a dobrze? Nie daje mi to spokoju.......

Pytań @mirro nie bede powtarzał ale chetnie poznam odpowiedź


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj