nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4652

Kim by nie był. Ale jednak Bartoszewski miał jakieś życiowe doświadczenie. Obracał się latami w różnych kręgach. A tu młody łepek bez doświadczeń bez szkoły. Nie ma co tego bronić bo to nie da się obronić. Głupota, kumoterstwo i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Władysław Bartoszewski był onegdaj w zarządzie LOT i chyba nawet szefem  tj. przewodniczącym zarządu .

Czy ktoś z was miał problem z  jego wykształceniem ?

 

Porównajmy:

Władysław Bartoszewski:

Więzień Auschwitz, żołnierz Armii Krajowej w stopniu podporucznika, działacz Polskiego Państwa Podziemnego, uczestnik powstania warszawskiego. Dwukrotnie minister spraw zagranicznych, senator IV kadencji, w latach 2007–2015 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Kawaler Orderu Orła Białego, Sprawiedliwy wśród Narodów Świata.

 

Bartłomiej Misiewicz:

polski polityk, członek Prawa i Sprawiedliwości od 2010. Przewodził strukturom partii w powiecie piotrkowskim[2], następnie został członkiem Krajowej Komisji Rewizyjnej tej partii[3]. Pracował w biurze poselskim posłanki do Parlamentu Europejskiego, Beaty Gosiewskiej[1]. Pracownik administracji rządowej – członek komitetu politycznego i Szef Gabinetu Politycznego Ministra Obrony Narodowej[1]. Rzecznik Prasowy Ministra Obrony Narodowej[4]. Członek rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej

 

I ty jeszcze Misiewicza bronisz?

 


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Chyba za dlugo dzisiaj przebywałeś na pastwisku i slonko przypiekło .

Pamiętaj bydło ma sierść , która chroni przed przegrzaniem , kowbij jest bardziej zagrożony

Był takim samym profesorem jak Kwasniewski magistrem a Wałęsa, doktorem.

tak , tak broń swego poziomu czerwona gnido 

co byś nie napluł to i tak niczego nie zmienia    :D

silisz się a i tak nic z tego bo to pisuarowy motłoch i tyle 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@Krassus zapomniałeś napisać o najważniejszym. Misiewicz w aptece pracował. Pigułki podawał. A to otwiera drzwi do zarządów i rad nadzorczych. Gdzie swoje kadencje pełni po kilka miesięcy. Jak np w Ostródzie w jakiejś elektrowni czy gdzieś. Swoją drogą 26 lat i jeszcze licencjat robi. W tym wieku normalny człowiek ma już tytuł magistra.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Porównajmy:

Władysław Bartoszewski:

Więzień Auschwitz, żołnierz Armii Krajowej w stopniu podporucznika, działacz Polskiego Państwa Podziemnego, uczestnik powstania warszawskiego. Dwukrotnie minister spraw zagranicznych, senator IV kadencji, w latach 2007–2015 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Kawaler Orderu Orła Białego, Sprawiedliwy wśród Narodów Świata.

 

 

Nie kopiuj wikipedii  bo tam niema   wiarygodnych informacji

 

https://www.youtube.com/watch?v=rWbSRinxfE8

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=JJbwHvtBb94 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A co w tych informacjach jest nieprawdziwego?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

Na Polskę została nałożona kara 700 mln zł za nieprawidłowe wydatkowanie pieniędzy dla wsparcie grup producenckich z branży owocowo-warzywnej; obecnie Polska jest na etapie odwołania się od tej decyzji - poinformował w czwartek wiceminister rolnictwa Jacek Bogucki.

Jak mówił Bogucki na posiedzeniu senackiej komisji rolnictwa, grupy producenckie z branży owocowo-warzywnej nie stały się silnym partnerem dla przemysłu, mimo że na pomoc dla nich w poprzednich latach przeznaczono ok. 7,6 mld zł. Dodał, że w ocenie resortu rolnictwa, grupy te nieefektywnie wykorzystały środki.

Bogucki podkreślił, że struktury Komisji Europejskiej wskazują, iż to wykorzystanie unijnych funduszy na wsparcie grup producenckich było niewłaściwe, niezgodne z prawem unijnym. Z tego tytułu na Polskę została nałożona już kara w wysokości ok. 700 mln zł, tj. 10 proc. przyznanej kwoty. Pierwsza kara było to 55 mln euro za lata 2010-11, za lata 2012-2013 - 110 mln euro - wyliczał Bogucki. W tej chwili kara polega na zmniejszeniu o 20 proc. bieżącego finansowania grup producenckich. "Są to ogromne kary z tytułu przeprowadzonych przez ETO kontroli" - ocenił wiceminister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Władysław Bartoszewski był onegdaj w zarządzie LOT i chyba nawet szefem  tj. przewodniczącym zarządu .

Czy ktoś z was miał problem z  jego wykształceniem ?

Nawet jesli to było nieprawidłowe to przecież  miało być lepiej a nie tak samo. Dobra zmiana okazuje sie tylko zmaną

 

Nie wspomnisz  o zorganizowanej grupie przestępczej z warszawki ?.Tam bylo nawet zabójstwo ,a grupa nazywa się PO

 

Niech ich Ziobro wyłapie i pozamyka skoro tak było! Powiem ci co sie wydarzy - NIC. PIS jest świetny w tworzeniu oskarżeń- kraj w ruinie, zamach mafia PO ale niczego nie udowodnia  bo są to tylko hasła które ciemny elektorat łyka jak małpa kit


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Nawet jesli to było nieprawidłowe to przecież  miało być lepiej a nie tak samo. Dobra zmiana okazuje sie tylko zmaną

 

Niech ich Ziobro wyłapie i pozamyka skoro tak było! Powiem ci co sie wydarzy - NIC. PIS jest świetny w tworzeniu oskarżeń- kraj w ruinie, zamach mafia PO ale niczego nie udowodnia  bo są to tylko hasła które ciemny elektorat łyka jak małpa kit

 

Alergia na Pis wyjaśnia twoje podejście ,PO też twierdzi że to wina PIS ,nieważne że media to nagłośniły ,oczywiście rok temu to by nie było tematu.tam zabito kobietę,prawnicy, sędziowie ,notariusze to jest mafia ,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Radosna wiadomość dla wyznawców Platformy Obywatelskiej, bo i takich tutaj nie brakuje,. Zarząd PO się zebrał i zadecydował o strategii, w myśl której uwaga: "Teraz Gronkiewicz-Waltz ma działać dynamiczniej, by odbudować swoją wiarygodność".Tak było u schyłku waszych aferalnych rządów,obłuda goniła obłudę.

 

Jeżeli chodzi o światowe rankingi w złodziejstwie,pewnie bylibyście w ścisłej czołówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jak zwykle byli byście. Powiedz mi co ukradłem w takim razie? Lepiej napisz co pis wyprawia. Oni już nawet się nie krępują biorą jak swoje. Rodziny osób, które zginęły w Smoleńsku pomimo, że dostały po 250 tys i renty. Składają do sądów nowe pozwy. 270 osób złożyło takie pozwy a w nich po kilkaset tys odszkodowania chcą. 

HGW nie była święta za jej czasów dochodziło do przekrętów. Ale dobrze, że zrobi ten audyt bo on pokarze, że ci co dzisiaj oskarżają też święci nie byli. @Alamo jak to piszesz. Kiedyś kradliście teraz bierzecie jak swoje. Zero krempacji.

 

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Katasrofa-smolenska-Ministerstwo-Obrony-pozwy-rodzin-ofiar-00027859

 

http://wyborcza.pl/1,75398,20665437,katastrofa-smolenska-nowe-pieniadze-dla-rodzin-ofiar-komu.html

 

Tak się kradnie za pisu. W biały dzień i legalnie. Trzeba zaznaczyć, że skok na kasę robią rodziny tych prawdziwych Polaków, patriotów. Rodziny tych gorszego sortu, których trochę było w tym samolocie nie chcą nic od państwa polskiego. Bo już dostali odszkodowanie, które i tak życia bliskich nie zwróci.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Alergia na Pis wyjaśnia twoje podejście ,PO też twierdzi że to wina PIS ,nieważne że media to nagłośniły ,oczywiście rok temu to by nie było tematu.tam zabito kobietę,prawnicy, sędziowie ,notariusze to jest mafia ,

 

Masz rację mam alergię ale na głupotę. Nic nie napisałem ze to wina PIS.  Po prostu jak nakradli to niech ich Ziobro pozamyka przecież maja pełnię władzy. Proste jak drut.  Natomiast twoje bajania o mafii prawniczej dowodzą mojej racji ze elektorat PIS łyka takie tematy jak małpa kit. Jak to mafia to czemu szeryf Ziobro sie za nich nie bierze?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Nie kopiuj wikipedii  bo tam niema   wiarygodnych informacji

A gdzie masz wiarygodne? W TVP? W RM i TRWAM? Na forach takich, jak to, gdzie wypowiadają się ludzie nie mający wiedzy? To z tego wszystkiego Wikipedia jeszcze jest przy założeniu 85% prawdy najbardziej wiarygodna... Jak ktoś napisze prawdę, że PIS kontynuuje politykę PO i to z większym nasileniem na zamachy na prawo (a robią to prawnicy) oraz na wolność, a tym samym rabują co się da (chociażby kwestia ustawy o obrocie ziemią rolną (kupisz, albo dostaniesz w spadku i nie będziesz sam uprawiał przez 10 lat, to przechodzi na ARN) czy ustawą o gruntach rolnych i leśnych (kwestia pierwokupu LP, jeżeli na działce masz jakieś drzewa czy las). PGR-y i RSP wiesz po co tworzyli? Oficjalnie, by pokazać rolnikom jak się pracuje na roli, a nieoficjalnie po to, by zagrabić majątek osób, które w ramach renty lub braku chęci pracy - oddawali swoje pola, a którego to majątku Państwo nie miało. Teraz mamy tą samą politykę, tylko trzeba brać to, co ktoś ma, a nie da rady sam 10lat uprawiać. Co do pierwokupu działki, na której są drzewa - LP wysyłają swojego rzeczoznawcy (wiadomo, że jak swój, to i wycena będzie swoja), a następnie decydują się na odkupienie, lub też nie. Jak tak, to rolnik lub osoba posiadająca tą działkę nie ma nic do gadania i nawet jak ma kupca, który zapłaci 5 razy tyle - musi oddać lasom...

 

Niech ich Ziobro wyłapie i pozamyka skoro tak było! Powiem ci co sie wydarzy - NIC. PIS jest świetny w tworzeniu oskarżeń- kraj w ruinie, zamach mafia PO ale niczego nie udowodnia  bo są to tylko hasła które ciemny elektorat łyka jak małpa kit

Dokładnie - jak piszesz. Teraz mamy państwo sPISków i obecny rząd zrobi wszystko, by tych sPISków było jak najwięcej, by nimi ludziom oczy zamydlić. A dowody? "Dajcie mi człowieka, a paragraf na niego już się znajdzie...".

Dziwię się tym wszystkim i zarazem współczuję, że są tak ślepi na to, co się dzieje.

Gratuluję jednak tym, którzy przejrzeli na oczy i w chwili obecnej potrafią powiedzieć: "Głosowałem na PIS, bo chciałem zmiany, a nie było na kogo głosować. Teraz niestety widzę, że się pomyliłem, bo nie o taką zmianę mi chodziło".

Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bzdury w tej głowie masz za dużo na słońcu siedzisz ;) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Nie stać cię na nic innego? To udowodnij mi te bzdury. Proszę konkretnie w jakiej sprawie i co? - Już nie raz mi tu wypisywałeś takimi tekstami, ale na swoją obronę nic nie masz. Pisałeś też w odniesieniu do mnie, że:

(...)tobie mózg pewnie tak bo każdy odnosi takie wrażenie czytając Twoje posty :P :P ;)

Na pytanie "którzy wszyscy" też jeszcze odpowiedzi nie otrzymałem. Tak więc słucham? Ja potrafię przyjąć krytykę, ale uzasadnioną i takiej oczekuję, a nie wersji Kaczorowskiej, która jest zbliżona zresztą do Putina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Daj mu spokój on inaczej nie umie. Najczęsciej pisze -coś tam, coś tam (Jak posłanka Kruk) potem coś o  móżgu ewentualnie że PO tez tak robiło i na koniec obowiazkowo  :D  :D  :D  :D . Ten typ tak ma

Dowód potwierdzający zmiany w dobrym kierunku  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/bartlomiej-misiewicz-nie-odejdzie-z-pgz-oficjalne-stanowisko/szwg0p 

i pytanie do @ela - czym to sie róźni od rządów PO?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie stać cię na nic innego? To udowodnij mi te bzdury. Proszę konkretnie w jakiej sprawie i co? - Już nie raz mi tu wypisywałeś takimi tekstami, ale na swoją obronę nic nie masz. Pisałeś też w odniesieniu do mnie, że:

Na pytanie "którzy wszyscy" też jeszcze odpowiedzi nie otrzymałem. Tak więc słucham? Ja potrafię przyjąć krytykę, ale uzasadnioną i takiej oczekuję, a nie wersji Kaczorowskiej, która jest zbliżona zresztą do Putina.

 

Więc nie pisz głupot z tym pierwokupem lasu bo taki przepis obowiązywał cały czas tyle że lasy z niego korzystały sporadycznie a najczęściej zamieniały się z prywatnym właścicielem gdy las przylegał do lasów Państwowych nikt lasu Ci nie zabierze i nikt nie będzie płacił kolosalnych pieniędzy to że jednym z cenami ziemi się w głowach poprzewracało to czas żźe porządek z tym zrobiono a że jednym się dalej przewraca to czas ich do pionu postawić B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

 

"Bartłomiej Misiewicz był krytykowany m.in. za brak wykształcenia, które potrzebne jest do pełnionych przez niego funkcji, a także nie posiada kursu na członka rady nadzorczej. Wiele kontrowersji wywołało również odznaczenie go przez Antoniego Macierewicza medalem za zasługi dla obronności kraju.

Jako członek rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej, rzecznik MON zarobi cztery tysiące złotych miesięcznie. Kontrowersje wywołała decyzja o tym, że w momencie, gdy Bartłomiej Misiewicz zostawał członkiem rady, ze statutu spółki wykreślono zapis o tym, że powinien przejść państwowy kurs na członka tej rady."

Taki tam cytat, ale jeśli statut przeszkadza Misiewiczowi to tym gorzej dla statutu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Masz rację mam alergię ale na głupotę. Nic nie napisałem ze to wina PIS.  Po prostu jak nakradli to niech ich Ziobro pozamyka przecież maja pełnię władzy. Proste jak drut.  Natomiast twoje bajania o mafii prawniczej dowodzą mojej racji ze elektorat PIS łyka takie tematy jak małpa kit. Jak to mafia to czemu szeryf Ziobro sie za nich nie bierze?

Kit to łykasz ty albo masz płacone ,to że sądy działają u nas żle to każdy wie ,że trybunał  ,śmiech  mam wrażenie że masz na koszulce KOD, a w państwie prawa Ziobro to nie Tusk że wjeżdża do redakcji gazety ,albo zamyka kibiców za hasla o matole ,komornicy też wkurzeni że skończylo się bezprawie ,nie chce więcej bo ręce opadają ,to nie może być głupota,syndrom oderwanego od koryta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Za jakiś czas kwiczeć będą dzisiaj obecni przy korycie. W społeczeństwie zawsze byli i będą przestępcy i oszuści. Tak jak za po tak za pisu. A że kumoterstwo jest jak za po i psl tego nie zakrzyczysz. W radzie nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej jest Misiewicz. W grupie pracuje jego siostra i mąż właścicielki apteki w której Misiewicz robił wcześniej karierę podając pigułki. Co jak co ale obsadzanie stanowisk robione w ramach hasła nie matura lecz chęć szczera niczym nie różni pisu od po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Kit to łykasz ty albo masz płacone ,to że sądy działają u nas żle to każdy wie ,że trybunał  ,śmiech  mam wrażenie że masz na koszulce KOD, a w państwie prawa Ziobro to nie Tusk że wjeżdża do redakcji gazety ,albo zamyka kibiców za hasla o matole ,komornicy też wkurzeni że skończylo się bezprawie ,nie chce więcej bo ręce opadają ,to nie może być głupota,syndrom oderwanego od koryta ?

Niezawodnie używasz oklepanych fraz przy braku argumentów -płacone za posty lub KOD lub syndrom oderwanego od koryta. Mimo wszystko licze na twój intelekt wiec zadam kilka pytań

Co konkretnie rozumiesz przez pojęcie złego działania sądów?

Skoro mozna rozpierniczyć TK , powymieniac wszelkich prezesów spółek skarbu państwa, generałow GROM, komendantów  i kogo tam jeszcze to co stoi na przeszkodzie by w Państwie prawa jak piszesz pozamykać tych co kradli?  

Reasumując - co przeszkadza obecnej władzy by w swietle prawa pozamykac tych których zwą złodziejami? 

Może chodzi o to by czymś zając ciemnote i zamiast złapać króliczka ciągle go gonić?

Skoro Tusk wjechał do gazety to przez analogię Kaczyński wjechał do Blidy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

a wy nie w kinie-  bilety tanie bo tylko ulgowe  normalnych na te seanse nie przewidziano........

nie pamietam czy ktos juz podawal ze byly specjalista od koni znalazl prace w pzz zamosc -teraz beda zdychac wolki zbozowe-to naprawde dobra zmiana.

to chyba najlepszy komentarz do dzisiejszej sytuacji

 

http://www.wiocha.pl/1374213,Dobre-porownanie


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj