nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5568

Jak jest winna to pójdzie siedzieć wszak mamy prawo i sprawiedliwość. Na ten moment nie ma nawet zarzutów  a do tego obowiazuje domniemanie niewinności. PIS i tacy jak ty najchetniej zamieniliby to na domniemanie winy. Regułę Goebbelsa stosuje tez PIS w kółko powtarzajac ze HGW winna. Robią igrzyska dla miernot bo pewnie nic konkretnego oprócz nieetycznego zachowania znaleźć nie moga. Normalnie powinni po cichu sprawdzac co zaszło i jesli jest za co - do paki!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

 

Ulman:

Jakieś argumenty ?

 

hubertuss:

Tylko tyle potrafisz napisać? A konkretów jak zwykle zero.

w tvn nie powiedzieli?

BUAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

jako staly sluchacz radia maryja to powinnienes w pare sekund cala liste wypisac.......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

 

w tvn nie powiedzieli?

BUAHAHA

 

Poznasz głupiego po smiechu jego!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Jak jest winna to pójdzie siedzieć wszak mamy prawo i sprawiedliwość. Na ten moment nie ma nawet zarzutów  a do tego obowiazuje domniemanie niewinności. PIS i tacy jak ty najchetniej zamieniliby to na domniemanie winy. Regułę Goebbelsa stosuje tez PIS w kółko powtarzajac ze HGW winna. Robią igrzyska dla miernot bo pewnie nic konkretnego oprócz nieetycznego zachowania znaleźć nie moga. Normalnie powinni po cichu sprawdzac co zaszło i jesli jest za co - do paki!

 

Nie tylko PIS  ale klaun Petru mocno jedzie po HGW tego nie widzisz ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

 

 

Jakim wam? Człowieku to, że propaganda pisowska ci móżg wyprała i powtarzasz to co ci do głowy wbijają to nie znaczy, że tak jest. Jakie wasze rządy? Ja nigdy na po i psl nie głosowałem, w żadnym rzadzie nie byłem. 

Łatkę Platformianą od siebie odrzucasz? słaby z ciebie strateg, wystarczy cofnąć się 100 stron wstecz,tam popełniłeś kardynalny błąd, wygadałeś się z kim masz po drodze.Ta fałszywka którą nam wciskasz jest hipokryzją co cna.

 

 

 

Do dzisiaj również nie wyjaśniono sprawy skoków i powiązań z tym senatora pis Bieleckiego.

Jeśli w SKOK-ach gdzieś była afera i ma ona związki z PIS – to ja się pytam leminga, sprawującego 8 lat władzę – kto wam przeszkadzał aferę tę ścigać?

Czy Jarosław Kaczyński sparaliżował rząd i podległe mu służby ABW, CBA, CBŚ, związał im ręce, że nie mogły działać?

Czy Błaszczak zablokował Sejm, a Bierecki Senat i zabronili zabronili większości PO-PSL-SLD uchwalenia niezbędnych ustaw?

Czy Andrzej Duda trzymał Bronisława Komorowskiego za wąsy i zabronił mu zainteresowania się sytuacją w SKOK-ach?

Czy Kuźmiuk zablokował urzędy skarbowe, a Wojciechowski prokuraturę, że żadna z tych instytucji przez tyle lat nie mogła kiwnąć palcem?

Czy to PiS zamieniło państwo polskie w kamieni kupę… i nie tylko kupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/530029,beda-pieniadze-dla-uczelni-rydzyka-szyszko-chce-dofinansowac-kierunek-na-ktorym-sam-wyklada.html

Zapytam, azali prawda to? Czy on nie ma instynktu samozachowawczego. A potem płacz że jadą po nim w mediach.

 

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/pzl-swidnik-zwiazki-zawodowe-licza-na-smiglowce-rzadowe,673213.html

 A tak oto wygląda sytuacja w zakładach które startowały w przetargu na śmigłowiec wielozadaniowy, nie mając tego śmigłowca, a które Macierewicz zapewniał że będzie dobrze. 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Nie tylko PIS  ale klaun Petru mocno jedzie po HGW tego nie widzisz ?

Petru i PO konkuruja o ten sam elektorat, tego nie widzisz? Czym gorzej dla PO tym lepiej dla Petru


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

HGW już tylko platwormiarze bronią ale oni wyznają zasadę ;kłamstwo powtarzane 100 razy stanie się prawdą; no i oczywiście wszystkiemu winny PIS

 

Ja nie bronię HGW mało tego wielu z Po już jej za bardzo nie broni. Oczywiście, że ona na tym popłynie. Ale nie do więzienia bo formalnie jej jak i np Kaczyńskiemu, gdyby żył. Nikt nie postawi zarzutów za te oddane nieruchomości.  Ona poniesie odpowiedzialność polityczną. Zresztą sama powiedziała, że już nie wystartuje na prezydenta Wawy bo o tym wie. Tak samo HGW jak Kaczyński, Piskorski i Święcicki za swoich kadencji przymykali oko, lub nie dokładali należytej staranności przy zwrotach nieruchomości.  Nikomu z nich nie da się udowodnić czy robił to celowo czy z nie wiedzy, czy z lenistwa.

 

 

w tvn nie powiedzieli?

BUAHAHA

 

 

Jak zwykle nic nie napiszesz sam konkretnego.

 

Łatkę Platformianą od siebie odrzucasz? słaby z ciebie strateg, wystarczy cofnąć się 100 stron wstecz,tam popełniłeś kardynalny błąd, wygadałeś się z kim masz po drodze.Ta fałszywka którą nam wciskasz jest hipokryzją co cna.

 

 

Jeśli w SKOK-ach gdzieś była afera i ma ona związki z PIS – to ja się pytam leminga, sprawującego 8 lat władzę – kto wam przeszkadzał aferę tę ścigać?

Czy Jarosław Kaczyński sparaliżował rząd i podległe mu służby ABW, CBA, CBŚ, związał im ręce, że nie mogły działać?

Czy Błaszczak zablokował Sejm, a Bierecki Senat i zabronili zabronili większości PO-PSL-SLD uchwalenia niezbędnych ustaw?

Czy Andrzej Duda trzymał Bronisława Komorowskiego za wąsy i zabronił mu zainteresowania się sytuacją w SKOK-ach?

Czy Kuźmiuk zablokował urzędy skarbowe, a Wojciechowski prokuraturę, że żadna z tych instytucji przez tyle lat nie mogła kiwnąć palcem?

Czy to PiS zamieniło państwo polskie w kamieni kupę… i nie tylko kupę?

 

To cofnij się o te 100 stron i zacytuj tutaj ten post. Gdzie to niby taki błąd popełniam. Pokaż to jaką fałszywkę tobie wciskam. Bo na razie piszesz jak ci twoi z pisu. Same pomówienia, niejasności i nie domówienia. Konkret poproszę. To się do niego odniosę. A na Po nigdy nie głosowałem i nigdy w niej nie byłem.

 

http://www.bankier.pl/forum/temat_ludzie-i-afery-pisu,4945923.html

 

Przeczytaj jeszcze raz pierwszy akapit. Dowiesz się jak to w Polsce działa. W Polsce czołowe partie składające się z tych samych działaczy od lat uwikłanych w różne afery, przekręty powiązania działają jak rodziny mafijne. Niby prowadzą ze sobą wojnę. Ale wszystko mają podzielone. Ty z mózgiem wypranym przez pis myślisz, że jest jedna partia świętych. Normalnie myślący ludzie wiedzą, że tak nie jest. Że to wszystko jedno i to samo. Masz rację po nie udowodniło nic pisowi, nie postawili Ziobro przed TS. Tak samo jak pis nie zrobi nic złego nikomu z po. Pis rządzi już tyle miesięcy a póki co nikt z ważnych ludzi z po nawet przed prokuratorem nie stanął na choćby najmniejsze przesłuchanie. A ponoć tak kradli. Komisja sejmowa ds amber gold tak samo nikomu z czołowych z po krzywdy nie zrobi.

Normalni ludzie o tym wiedzą. Ci po praniu mózgu są łudzeni tym, że sprawiedliwości stanie się za dość. I żyją w tej obłudzie tak jak ty. Jeszcze raz napisze. Przeczytaj pierwszy akapit. A potem pomysł dobrze i poczytaj. Przekonasz się, że wszystkie rządy w Polsce po 89 roku działają wg tego samego scenariusza. W tv dla takich jak ty mówią, że rozliczą poprzedników. A w życiu nic z tego nie wychodzi. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Hubertuss ma racje. Dla potrzeb rozróżnienia muszą być w konflikcie ale jak mówi stare przysłowie "k...wa , k...wie łba nie urwie"  Biada tym co wierzą w zmiany bo obudza sie wy...ani, :blink:  PIS bazuje na elektoracie niemyslacym samodzielnie i dopóki TVPIS bedzie mówić o sukcesach bedą służalczo w to wierzyć


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dlatego te około 50 % społeczeństwa nie uczestniczy w wyborach. Ja w 2015 roku po długiej przerwie postanowiłem dać szansę tym z poza układu nie umoczonym w żadne wały i afery. Niestety widzę, że to nie jest dokładnie to o co mi chodziło. Petru i Nowoczesna rewelacyjnie nie wypadają. Więc jest spora szansa, że w następnych wyborach również nie wezmę udziału. Bo nie będę głosował na złodziei z pis lub po lub psl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

CrM6w8wWcAAPZ8g.jpg

 

 

Andrzej to jest klasa

 

Lech też w takim razie klasa, takie gesty w polityce wymagają podstawy dyplomacji:

e60b01c4-16c3-486b-9f5e-b261477a3c2e.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Lech też w takim razie klasa, takie gesty w polityce wymagają podstawy dyplomacji:

e60b01c4-16c3-486b-9f5e-b261477a3c2e.jpg

Co racja to racja , Lech zawsze trzyma klasę

spowiedz.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Prezydent pastwa podnoszącego się z kolan? Zwierzchnik sił zbrojnych RP? Chyba Franciszkowi też troszkę głupio się zrobiło. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

macie 500 + to mordy w kubel i do roboty-tak przynajmniej stwierdzil dzisaj w czestochowie duda, 11 mld poplynie na wies wiec cena zboza i mleka nie ma znaczenia. jak ktos nie widzial to niech sobie poszuka przemowienia na pogrzebie w gdansku- chyba powinni go zglosic do nagrody najlepszego aktora[oczywiscie drugoplanowego] na festiwalu filmowym w gdyni , nagroda weza murowana[choc wygrac z olbrychskim bedzie trudno]


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Tez jestem pogrążony w bulu po utracie tak zacnego prezydenta jakim był Komuchowski, a zarazem pełen nadzeji że jeszcze powróci. Niech się wypchają zakichanym 500+ i to nic że świnie nie miały ceny, że z mlekiem było różnie, ale nie ma pieniędzy które zastąpiłyby te płomienne i ponadczasowe przemówienia  https://www.youtube.com/watch?v=rX6KTIj-Iak

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Patrząc na PAD, przed wyborami, trochę naiwnie, pomyślałem że oto startuje w końcu człowiek młodszy, bywały w świecie, nie zastraszony wielkością tego świata , czyli mamy szansę na zmianę jakościową i estetyczną. Miałem też nadzieję że podczas wystąpień będzie podkreślał co obywateli tego kraju łączy a nie dzieli.
Dlatego nie wracam do Komorowskiego bo to zamknięty rozdział. Oceniam postawę PAD, ponieważ stać go na bycie prezydentem który może wnieść nową jakość. 

Chciałbym aby stał się "wzorcem" dla pełniących ten urząd - równaj do najlepszych a nie poprzedni nie byli lepsi.Nasz kraj zasługuje na takiego, my zasługujemy na takiego.

Msza,pomnik,msza, pomnik codzienny stały element działania prezydenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Jeszcze medale wręcza 2 razy w tygodniu. Ciekawe czy zwolennicy dobrej zmiany najedzą się patriotyzmaem i "prawda historycznai".?

Wie ktos po co Waszczykowski, Ziobro i Błaszczak lecą do Londynu? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Ta ekipa leci aby Polakom mieszkającym w Anglii powiedzieć że jak idą w manifestacji to dobrze byłoby oprócz naszych flag nieść też Kraju który ich gości i daje im pracę. Na razie to oni manifestują swoją odrębność.Przekaz powinien być taki. Patrzcie jest nas dużo, cenicie nas za pracę, jesteśmy użyteczną częścią tego kraju, więc weźcie na smycz gnoi.  Akurat to co tam się dzieje marszami narodowymi nie da się zwalczyć. A tak w ogóle to ataki są pokłosiem kampanii reklamowej Brexitu, gdzie wrzucono wszystkich  imigrantów do jednego wora. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Przez wiele lat waszych rządów (...) nie zrobiliście nic,przyszedł PIS ,od razu zrobił porządek.

Jakich "naszych"? Chyba że cytujesz jakieś przemówienie Rydzyka lub Kaczyńskiego, ale to daj w cudzysłów i napisz skąd to masz i do kogo to się odnosi. A co do porządku, to podaj przykłady, bo z tego, co widzę, to tylko bałagan robią.

 

HGW już tylko platwormiarze bronią ale oni wyznają zasadę ;kłamstwo powtarzane 100 razy stanie się prawdą; no i oczywiście wszystkiemu winny PIS

Z tego, co widzę, to właśnie PIS idzie zasadą kłamstwa powtarzanego 100 razy. Przykład i to w żywe oczy: https://www.youtube.com/watch?v=YO4RVzgbeYI

 

Nie tylko PIS  ale klaun Petru mocno jedzie po HGW tego nie widzisz ?

 

Dobrze piszesz: "klaun Petru". Petru to kolejny dyktator, który próbuje ładnie mówić celem zdobycia wiadomo czego. Nie mniej jednak przy Balcerowiczu nauczył się dobrze korzystać z koryta - dlatego wraca na szczyty.

 

Jeśli w SKOK-ach gdzieś była afera i ma ona związki z PIS – to ja się pytam leminga, sprawującego 8 lat władzę – kto wam przeszkadzał aferę tę ścigać?

Czy Jarosław Kaczyński sparaliżował rząd i podległe mu służby ABW, CBA, CBŚ, związał im ręce, że nie mogły działać?

Czy Błaszczak zablokował Sejm, a Bierecki Senat i zabronili zabronili większości PO-PSL-SLD uchwalenia niezbędnych ustaw?

Czy Andrzej Duda trzymał Bronisława Komorowskiego za wąsy i zabronił mu zainteresowania się sytuacją w SKOK-ach?

Czy Kuźmiuk zablokował urzędy skarbowe, a Wojciechowski prokuraturę, że żadna z tych instytucji przez tyle lat nie mogła kiwnąć palcem?

Czy to PiS zamieniło państwo polskie w kamieni kupę… i nie tylko kupę?

A widziałeś kiedyś grabie, które grabią od siebie? Prawda jest jedna: PO nie rozliczyło PIS więc PIS teraz nie rozlicza PO. Wszyscy są dobrze zamieszani w afery, a nie licz na to, że afery, które wypływają, to ich zaskakują. Prawda jest taka, że za każdym razem, jak jakaś niby afera wypływa, to zaczynam się bać co za przekręt rządzący szykują, bo specjalnie dają przeciek czegoś ich zdaniem drobnego, by uśpić czujność dziennikarzy zajmowaniem się tym, co im dają, a pod tą osłoną przemycić grubą sprawę.

 

Ja w 2015 roku po długiej przerwie postanowiłem dać szansę tym z poza układu nie umoczonym w żadne wały i afery. Niestety widzę, że to nie jest dokładnie to o co mi chodziło.

Wiele osób mi znanych, które głosowało na PIS, a które jeszcze mają chociaż trochę honoru, właśnie tak teraz mówi. Wracają powiedzenia starych ludzi "nie o taką Polskę myśmy walczyli". 

 

Wie ktos po co Waszczykowski, Ziobro i Błaszczak lecą do Londynu? 

No jak to po co? By powiedzieć, że jeszcze niech się trochę na wyspach pomęczą, bo w Polsce już jest prawie dobrze, ale szykują dla nich raj, na który by zaistniał potrzebują jeszcze ok. pół roku. Nie mniej jednak wyciągnęli już Polskę z upadku, który zgotowała jej PO, ale mimo wszystko chcą, by było (żyło) się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jeszcze medale wręcza 2 razy w tygodniu. Ciekawe czy zwolennicy dobrej zmiany najedzą się patriotyzmaem i "prawda historycznai".?

Wie ktos po co Waszczykowski, Ziobro i Błaszczak lecą do Londynu? 

 

Żeby łomot dostać. Jeszcze wiosną prawica polska była entuzjastycznie nastawiona do brexitu. Była niezdrowa ekscytacja, docinki i komentarze jak to Brytyjczycy mieli dość skonfliktowanej z pisem Komisji Europejskiej. A kampania brexitu od początku była skierowana między innymi przeciwko Polakom a nie komisji. A teraz co? Naszych biją? A jak do brexitu namawiali to dobrze było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj