nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4652

Przecież to jakaś kpina jest. Powinni tam dodać, że tą kamienice rodzinie Waltz oddali za czasów Lecha Kaczyńskiego. Pisałem przecież, że gdy trzeba kraść to jest porozumienie ponad podziałami. Powinni tez dodać, że za czasów Kaczyńskiego oddali podstawionym spadkobiercom 34 hektary ziemi wartej na początku lat dwutysięcznych 100 milionów złotych. A Waltz wstrzymała ta procedurę i odzyskała ziemie z powrotem dla miasta. Naprawdę nie czytajcie tego bełkotu bo tam same półprawdy są. Wyliczanie odpowiedzialności na podstawie lat sprawowanej władzy to jakaś kpina. Jakie 10 %? Albo ktoś przyczyniał się do grabieży majątku albo nie. A jak widać w powyższych przykładach za Kaczyńskiego lepiej nie było. To za jego kadencji zatrudniono człowieka, który w 2012 roku zgodził się na zwrot innej działki o czym dzisiaj tak głośno.

PS gdyby autor artykułu był choć trochę uczciwy i obiektywny wziął by pod uwagę, że po powstała w styczniu 2001, co bez trudu można znaleźć w necie. Piskorski i Święcicki nawet nie marzyli, że będzie coś takiego jak po będąc prezydentami Warszawy. Przypisując po wcześniejsze ich dokonania można by przypisać pisowi dokonania np. towarzysza Jasińskiego gdy był w PZPR czy prokuratora Stanu Wojennego Piotrowicza. I na tej podstawie sformułować myśl, że np. członkowie pisu ścigali w Stanie Wojennym opozycję.

To jest naprawdę niskiej jakości bełkot okraszony przekłamaniami i nie dopowiedzeniami.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

Tu nie chodzi OHGW, to sztuczna aferka. Pis zniszczył TK, nad prokurarutą obsadził Ziobrę, z TVP z robił propgandókę, dał chlebn, teraz czas na igrzyska, sztuczne afery i polityczne procesy. W kolejce czekają, Tusk, HGW, Komorowski i inni. Do tego komisje śledcze i grzebanie w ordynacji wyborczej. To nas czeka na jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Coś w tym jest. Już po objęciu władzy przez pis ratusz wysyłał do MF zapytania o spłatę spadkobierców. Niestety nie trzymał z ministerstwa rządzonego przez pis żadnej odpowiedzi. Jak dla mnie pis i po są w to równo umoczeni podobnie jak w wiele innych przekrętów w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Rzepliński instruuje co maja robic sędziowie a Jarek instruuje PADa i Szydło wiec nie wiem co cie bulwersuje


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Rzepliński jako prezes TK może ustalać pewne rzeczy z podległymi mu sędziami. Oczywiście żadnych przykładów jakie konkretnie wyroki ustalono nie ma. jak by inaczej w kłamliwej tvp byc mogło. Niech podadzą dokładne treści jakie to sędziowie między sobą ustalili co do wyroków określonych spraw. Niech lepiej kłamliwa tvp zajmie się tym jakim cudem człowiek nie mający w państwie żadnego oficjalnego stanowiska i nie ponoszący odpowiedzialności konstytucyjnej wydaje polecenia i kieruje pracami premier i prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Po rządzi w Warszawie 10 lat a złodziejskiej prywatyzacij winny Pis ,czy ta płyta jeszcze się nie zdarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

Te pryatyzacje miały miejsce jeszcze wcześniej o ile mi wiadomo, naet za rządów Kaczyńskiego w stolicy

\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rzepliński jako prezes TK może ustalać pewne rzeczy z podległymi mu sędziami. Oczywiście żadnych przykładów jakie konkretnie wyroki ustalono nie ma. jak by inaczej w kłamliwej tvp byc mogło. Niech podadzą dokładne treści jakie to sędziowie między sobą ustalili co do wyroków określonych spraw. Niech lepiej kłamliwa tvp zajmie się tym jakim cudem człowiek nie mający w państwie żadnego oficjalnego stanowiska i nie ponoszący odpowiedzialności konstytucyjnej wydaje polecenia i kieruje pracami premier i prezydenta.

 

No właśnie jak Rzepliński kieruje Państewem gonić dziada z tego kraju na wychodzctwo :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Yyyyy..........Ale o co ci chodzi?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Rzepliński jako prezes TK może ustalać pewne rzeczy z podległymi mu sędziami. Oczywiście żadnych przykładów jakie konkretnie wyroki ustalono nie ma. jak by inaczej w kłamliwej tvp byc mogło. Niech podadzą dokładne treści jakie to sędziowie między sobą ustalili co do wyroków określonych spraw. Niech lepiej kłamliwa tvp zajmie się tym jakim cudem człowiek nie mający w państwie żadnego oficjalnego stanowiska i nie ponoszący odpowiedzialności konstytucyjnej wydaje polecenia i kieruje pracami premier i prezydenta.

BLA bla bla blablaaaa...... masz wielki problem.Najlepiej gdyby w Polsce prawa wyborcze przysługiwały wyłącznie wielbicielom Adama Michnika i Jerzego Urbana.

Rzepliński jako prezes TK może ustalać pewne rzeczy z podległymi mu sędziami. Oczywiście żadnych przykładów jakie konkretnie wyroki ustalono nie ma. jak by inaczej w kłamliwej tvp byc mogło. Niech podadzą dokładne treści jakie to sędziowie między sobą ustalili co do wyroków określonych spraw. Niech lepiej kłamliwa tvp zajmie się tym jakim cudem człowiek nie mający w państwie żadnego oficjalnego stanowiska i nie ponoszący odpowiedzialności konstytucyjnej wydaje polecenia i kieruje pracami premier i prezydenta.

Wasza strona tylko co rusz robi afery i przekręty,kolesiostwo,cwaniactwo i folklor-na którym dobrze można się wypaść. (czytajcie, Afera Podsłuchowa Sylwastra Latkowskiego Michała Majewskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jaka nasza strona? Wiesz z której strony jestem/ Bo akurat nigdy na po nie głosowałem i kiedyś tu pisałem dlaczego. Przekręty , kolesiostwo cwaniactwo a zwłaszcza folklor to teraz robi pis. A co do afery podsłuchowej nic z tego nie wyszło. Nikt nie poszedł siedzieć. Miała być wielka afera guzik wyszło.

 

No właśnie jak Rzepliński kieruje Państewem gonić dziada z tego kraju na wychodzctwo :P :P

 

Staszku dawno po dobranocce było i ci się wymieszało. Napisałem wyraźnie Rzepliński kieruje TK. Państwem kieruje Kaczyński.

Ela jak bardo byś udawała, że nie rozumiesz. To nie zmieni to faktu, że kamienicę dla męża HGW, który gdzieś kupił do niej roszczenia oddał Kaczyński Lech. Tak samo jak oddał 34 ha działkę wartą wtedy 100 milionów złotych. Którą HGW odebrała s powrotem dla miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Rzepliński jako prezes TK może ustalać pewne rzeczy z podległymi mu sędziami. Oczywiście żadnych przykładów jakie konkretnie wyroki ustalono nie ma. jak by inaczej w kłamliwej tvp byc mogło. Niech podadzą dokładne treści jakie to sędziowie między sobą ustalili co do wyroków określonych spraw. Niech lepiej kłamliwa tvp zajmie się tym jakim cudem człowiek nie mający w państwie żadnego oficjalnego stanowiska i nie ponoszący odpowiedzialności konstytucyjnej wydaje polecenia i kieruje pracami premier i prezydenta.

Nie tak dawno trąbił że powinniśmy strzelać w jedna bramkę z pania Merkel,słuchać cesarzowej,korzyć się przed jej majestatem i przyjmować co rozkaże,jak wiemy Niemcy boją się Kacapów,A NAWET z nimi spółkują,TA  polityka niewątpliwie byłaby ze szkodą dla nas.

Oby wasze rządy prędko nie rządziły.

Jaka nasza strona? Wiesz z której strony jestem/ Bo akurat nigdy na po nie głosowałem i kiedyś tu pisałem dlaczego. Przekręty , kolesiostwo cwaniactwo a zwłaszcza folklor to teraz robi pis. A co do afery podsłuchowej nic z tego nie wyszło. Nikt nie poszedł siedzieć. Miała być wielka afera guzik wyszło.

 

 

Staszku dawno po dobranocce było i ci się wymieszało. Napisałem wyraźnie Rzepliński kieruje TK. Państwem kieruje Kaczyński.

Ela jak bardo byś udawała, że nie rozumiesz. To nie zmieni to faktu, że kamienicę dla męża HGW, który gdzieś kupił do niej roszczenia oddał Kaczyński Lech. Tak samo jak oddał 34 ha działkę wartą wtedy 100 milionów złotych. Którą HGW odebrała s powrotem dla miasta.

Peowska i jej Nowoczesny klon.

Tak naprawdę mamy pierwszy rząd od 39 roku (prócz krótkotrwałych rządów Olszewskiego) który jest za polską racją stanu.

Andrzej Duda? bardzo dobry prezydent,jeżeli zarzucasz że jest stronniczy,niech ci będzie,zapamiętaj-nie ma,i nie było prezydentów apolitycznych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

http://www.newsweek.pl/swiat/jaroslaw-kaczynski-popiera-angele-merkel-jaroslaw-kaczynski-w-bildzie,artykuly,394421,1.html

 

Tutaj masz słowa swojego wodza. I nie waż się myśleć inaczej. Co do kacapów wasz nowy sojusznik Orban wspiera ich bardziej niż niemiecka kanclerz. Bo z tego co wiem Niemcy są cały czas przeciw zniesieniu sankcji  Gdyby to zależało od Orbana sankcji dawno by nie było.

Masz rację jak do tej pory nie było prezydentów apolitycznych. Ale jeszcze żaden poza Lechem Kaczyńskim i Andrzejem Dudą nie był sterowany przez człowieka z zewnątrz nie pełniącego żadnego państwowego stanowiska i nie ponoszącego konstytucyjnej odpowiedzialności. I tego nic nie zmieni. Większość swojej prezydentury Lech Kaczyński był sterowany przez Jarosława nie pełniącego żadnych państwowych funkcji. Poza okresem w którym Jarosław był premierem oczywiście. Zresztą sam Lech Kaczyński w wieczór wyborczy zameldował wykonanie zadania. Jarosław Kaczyński po prostu lubi rządzić z tylnego siedzenia. Znajduje sobie marionetki i nimi kieruje.  Kiedyś wyciągnął z trzeciego czy czwartego rzędu Marcinkiewicza. teraz Dudę i Szydło. Więc nie piszcie o Rzeplińskim, który jako prezes ustala z podległymi sędziami kolejność rozpatrywania spraw. Skoro wasz prezes kręci najwyższymi osobami w państwie jak marionetkami i dyktuje im wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Chyba wezmę się za produkcje pomników i medali bo PIS stworzył całkiem spory rynek


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

wez sobie wspolnikow z ukrainy-bedzie taniej- i zacznij klepac broszki  :P  .pomniki zostaw krakusom, wiekszosc szkaradzienstw typu jp II czy ostatnio ten w poznaniu nielegalnie postawiony pochodza z moich stron.

prad zdrozeje-panstwowe firmy energetyczne wylozyly ponad 700 mln na ratowanie kopaln a i tak 4 zostana zamkniete-przepraszam- "zrestrukturyzowane" ciekawe kiedy gornicy zjawia sie w warszawie.

prawdziwy sukces-pierwszemu krajowi europejskiemu w historii udalo sie sprzedac obligacje za 3 mld juanow, ci chinczycy to chyba nie maja co robic z kasa albo uwierzyli w dobra zmiane.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

UPAdlińcom nie dam zarobić ani grosza. Mozna jeszcze klepać medale by PAD i inni mogli sami siebie odznaczać.

Dziś pogrzebi i  wielka celebra na cześć Inki. Szkoda dziewczyny ale strzał wtył głowy wzgledem ćwiartowania cieżarnych i dzieci na Wołyniu nie wydaje mi sie aż tak godnym upamietnienia


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Obawiam się że te juany to taka forma prania nadmiaru gotówki przez Chiny i zabezpieczenie wrót do europy zachodniej, na przyszłość. 
Co do Inki, to pamiętać trzeba ale "pieścić się bólem" to chyba nie. Skoro wykonywali wyroki śmierci na komunistach i innych to znali ryzyko i widzieli strach w oczach tych ludzi, taki los też ich dopadł. Wojna domowa to jednak najgorsza z form konfliktu, nigdy nie wiesz czy jeszcze jesteś bohaterem czy już kanalią.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

ten dzisiejszy pogrzeb to szopka- z calym szacunkiem dla zmarlych-ich ciala znaleziona przeciez juz 2 lata temu, podobnie jak pare dni temu wyslano specjalnie wojskowy samolot po prochy lotnika dywizjonu 303 ktory ozenil sie z angielka i zmarl w 48 a jego grobu podobno szukano 10 lat,

 

wracaja do tematu -duda to moj rowiesnik , nie wiem czy to smieszne czy straszne jak opowiadal dzisiaj o "zolnierzach wykletych'- on  druch zhp-komunistycznej organizacji indoktrynujacej mlodziez przez caly okres prl, kim musieli byc jego rodzice zeby wysylac dziecko do takiej organizacji, ja trzymalem sie od tego komunistycznego przedszkola z kilometra. rodzicom ani by do glowy nie przyszlo mnie tam zapisac.  


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Szopka to była, że zaraz na początku partyjny wiec sobie zrobili i się jakimiś pierścieniami odznaczali. Pis nawet pogrzebu nie przepuści by w politykę nie uderzyć. Już raz się w Smoleńsku przejechali w zabawie w politykę na cmentarzach. Ale dalej się w to bawią.. Co tam pamięć zmarłych liczy się polityka. Jak by nie mogli se tych pierścieni gdzie indziej wręczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Pogrzebu to nie uszanowal KOD z błaznem Kijowskim na czele

 
Strona Główna Wiadomości Polityka - Wiadomości Bójka na pogrzebie Inki z udziałem Kijowskiego i działaczy KOD. „Krwawię, boli,...
Bójka na pogrzebie Inki z udziałem Kijowskiego i działaczy KOD. „Krwawię, boli, ale żyję”
Sie 28, 2016
UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
jKWODkzp-681x479.jpgfot. wikimedia / Platforma Obywatelska RP / twitter
 

Dzisiaj w Bazylice Mariackiej w Gdańsku odbył się pogrzeb zamordowanej przez komunistyczne władze sanitariuszki Danuty Siedzikównej ps. Inka i Feliksa Selmanowicza  ps. Zagończyk. Podczas uroczystości pogrzebowej doszło do bójki pomiędzy jej uczestnikami a działaczami Komitetu Obrony Demokracji.

28 sierpnia mija 70 rocznica zamordowania nastoletniej sanitariuszki Danuty Siedzikównej ps. Inka. Z tej okazji w Bazylice Mariackiej w Gdańsku odbyła się uroczystość pogrzebowa w jej intencji oraz intencji również zamordowanego przez komunistów Feliksa Selmanowicza ps. Zagończyk. W mszy uczestniczyli najważniejsi politycy obecnego obozu władzy, w tym prezydent i premier.

 

Nic początkowo nie zapowiadało tego co się wydarzyło. Na plac przed Bazyliką przybyli działacze Komitetu Obrony Demokracji, którzy z bliżej nieznanych powodów zaczęli głośno się zachowywać tj. gwizdać i wykrzykiwać antyrządowe hasła.

Część uczestniczących w pogrzebie młodej sanitariuszki oraz pilnująca porządku policja szybko zareagowała ruszając w stronę działaczy Komitetu Obrony Demokracji, którzy w krótkim czasie zostali „wyproszeni” z okolic Bazyliki.

W sieci szybko pojawiły się relacje aktywistów KOD, którzy przekonują, że bez powodu zostali zaatakowani przez „faszystów”, którym pomagała policja. Na dowód opublikowali zdjęcia obrażeń jakich doznali podczas bójki.

Ucierpieć mieli m.in. lider KOD – Mateusz Kijowski, działacz LGBT i członek zarządu KOD Radomir Szumełda.

 – Właśnie zostałem poturbowany pod Bazyliką Mariacką przez faszystów z ONR i wyproszony przez Policję. Nie dałem się. Byliśmy w pokoju. Zostaliśmy wyrzuceni z Mateuszem Kijowskim z placu przed Bazyliką Mariacką. Jesteśmy poszkodowani – relacjonował na jednym z portali społecznościowych Szumełda.

 – Zostaliśmy poturbowani z Mateuszem Kijowskim i kilkunastoma koderkami i koderami. Były przepychanki, w czasie których nas zwyzywano. Usłyszeliśmy, że jesteśmy komunistami, SB-kami, zdrajcami, czerwonymi świniami i pedałami. Policja wyprosiła nas z Bazyliki twierdząc, że to niby my stwarzaliśmy zagrożeni. Trochę krwawiłem, ale oczywiście nie są to duże obrażenia. – powiedział z kolei w rozmowie z portalem naTemat.

Bez-tytu%C5%82u-4.jpg

Danuta Siedzikówna, ps. Inka była sanitariuszką 4. szwadronu odtworzonej na Białostocczyźnie 5 Wileńskiej Brygady AK, w 1946 w 1 szwadronie Brygady działającym na Pomorzu. 28 sierpnia 1946 w Gdańsku został wykonany na niej wyrok śmierci. Do 2014 roku miejsce jej pochówku nie było znane.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

 

bh, źródło: natemat / twitter

 
UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
orze%C5%82PSD-2-150x150.png
Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.
 
Wyszukaj artykuł
footernorm-compressor.png
Pikio.pl to portal opiniotwórczy zrzeszający w swej redakcji przedstawicieli niemalże wszystkich liczących się środowisk politycznych w Polsce. Wierzymy w siłę dialogu i gorąco zachęcamy także Państwa do dyskusji w komentarzach.

Wydawca: HGA Sp. z o. o.
Redaktor naczelny: Albert Wójcik
Adres redakcji: al. Komisji Edukacji Narodowej 21 U-8 02-797 Warszawa
Skontaktuj się: redakcja@pikio.pl
 
 
 
Pikio.pl używa plików cookies Więcej informacji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

UPAdlińcom nie dam zarobić ani grosza. Mozna jeszcze klepać medale by PAD i inni mogli sami siebie odznaczać.

Dziś pogrzebi i  wielka celebra na cześć Inki. Szkoda dziewczyny ale strzał wtył głowy wzgledem ćwiartowania cieżarnych i dzieci na Wołyniu nie wydaje mi sie aż tak godnym upamietnienia

Pewnie przed tym strzałem w tył głowy , więziona była w Arłamowie , tym samym w którym katowano L.Wałęsę różnymi specjałami 

"W okresie internowania skonsumował samotnie lub w towarzystwie osób odwiedzających: spirytus - 2 but., wódka - 289 but., wino - 158 but., winiak i koniak - 59 but., szampan - 238 but., piwo - 1115 but." - to fragment jednego z raportu funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, który znalazł się w książce autorstwa Tomasza Kozłowskiego i Grzegorza Majchrzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj