nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4652

Na pewnym poziomie pewnych rzeczy się nie mówi. Ty i tak nigdy tego nie zrozumiesz. Ale tak jest. Ile i za co zapłacił to sprawa kupującego. Nie jest rolą sprzedającego ocena tego a tym bardziej krytyka i to publiczna i to gdy zgarnął nie małe pieniądze. Ale jesteś doskonałym przykładem, że wielu tego nie rozumie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No i w pisie myślą podobnie jak ty. Chcą by straty były jeszcze większe. Więc robią co mogą by te stadniny zamknąć. A że w okolicach Janowa Podlaskiego większość głosowała na pis. To dostaną nauczkę za swoją głupotę i to od samego pisu. Jak się zamknie stadnina, splajtują okoliczne pensjonaty i tym podobne. To lokalni mieszkańcy poczują dobrą zmianę na własnej skórze.

Równie nie rentowny jest np sport. Państwo musi dotować, za zdobyte medale płacić. Więc myślę, że tym może się zająć pis jako następnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No przecież niedawno krzyczałeś żeby nie rentowne kopalnie pozamykać (czyt sprzedać za bezcen) to czemu niby z mojej kieszeni mają dokładać do hodowli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Przecież już pisałem, że wielu rzeczy nie rozumiesz. W produkcji węgla nie jesteśmy liderem na Świecie. Nie zbudujemy na tym żadnego prestiżu. A płacić musimy za to słono. W hodowli koni arabskich nasze stadniny są w czołówce jeśli nie numer jeden. Jest to jedna z bardzo nie wielu dziedzin w której się w Świecie liczymy. Jest to prestiż naszego kraju. Więc możemy za to dopłacić. Tym bardziej, że przy stadninach są jeszcze gospodarstwa rolne i wszystko jakoś tam się bilansuje.

Jednak pisowski proletariat tego nie rozumie. Co tam jakieś nie pożyteczne konie. Węgiel jest złotem tego kraju. Dlatego ci napisałem o sporcie. Gdzie nasi tak jak te konie mogą gdzieś błysnąć na Świecie i przynieść nam chwałę i pokazać, że jesteśmy czasami w czymś najlepsi. Ale sport sam w sobie jak te konie jest nie rentowny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671

Ale co Ty masz za problem z tym Janowem?

 

Ja mam problem? Dzieciaku, problem to mają tacy jak ty i tobie podobni, ślepo wierzący w jarka i sp. Mnie to cieszy, bo pokazuje dobitnie jakich delikatnie ujmując "fachowców" zainstalowano we władzach i spółkach. Przez cały tydzień przed aukcją w tvkura trąbili jaki to będzie sukces, po aukcji ile minut poświęcili temu wydarzeniu? 2? 3? Jaki sukces takie podsumowanie. Tylenda to już przeszedł sam siebie. A ilu tylendów jeszcze wypłynie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ile? Całkiem sporo prezesów nieudaczników. Kurski w tvp nawet roku nie przepracuje. Ten geniusz nabrał kredytów by pensje płacić. Poprzedni prezes stadniny w Janowie popracował kilka miesięcy. Gdyby co nie co kumał to by nie pozwolił wieść klaczy dwa dni przed wy źrebieniem grubo ponad 100 km do Warszawy. Więc @ela w tvn prawdę mówią, że przez pis konie padają. Bo [o części to prawda. Przez nieudaczników z pisowskiego nadania pracujących na stołkach po kilka miesięcy skarb państwa ponosi straty. W dodatku po kompromitacji ci ludzie biorą odprawy i wypłyną jak to powiedział Tylenda na innym odcinku.  Przysługuje mu 3 miesięczna odprawa za zorganizowanie tej kompromitującej aukcji i za zachowanie po niej.

Pomału zaczyna się robić kabaretowo jak za pierwszego rządu pisu. Wtedy to pole do popisu miały kabarety i programy satyryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przez nieudaczników a raczej cwaniaków ostatnie 8 lat rozkradano Polskę na prawo i lewo zapomniałeś dodać


Ja mam problem? Dzieciaku, problem to mają tacy jak ty i tobie podobni, ślepo wierzący w jarka i sp. Mnie to cieszy, bo pokazuje dobitnie jakich delikatnie ujmując "fachowców" zainstalowano we władzach i spółkach. Przez cały tydzień przed aukcją w tvkura trąbili jaki to będzie sukces, po aukcji ile minut poświęcili temu wydarzeniu? 2? 3? Jaki sukces takie podsumowanie. Tylenda to już przeszedł sam siebie. A ilu tylendów jeszcze wypłynie?
 

 

Ty masz szczylu problem aż Ci piana z pyska ciknie bo koryta tacy jak ty nie zobaczą prędko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No tak teraz koryto pis obstawia i nikogo nie dopuszcza. A rozkradać będą nie gorzej jak za po. Kumoterstwo i prywata kwitnie w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

 

Rozumiem że przestaniemy się dalej zadłużać , poprzez zawieszenie spłat zobowiązan.

Taki pomysl zdaje się realizował generał w ciemnych okularach-Jaruzelski .

Dziwne bo zrozumienia u wierzycieli nie dostał i to raczej tych po stronie kapitalizmu.

Tak się składa że w obecnym świecie , jednakowo zadłużona jest kolebka kapitalizmu , czyli USA , jak i kraje tzw socjalistyczne .

 

Czy ty twierdzisz że to dobrze że zadłuzamy sie by spłacać nasze zobowiązania? Albo tego nie rozumiesz albo sie logiki w burdelu uczyłeś. :blink:   Faktem jest że teraz zaciagamy kredyty by spłacać zadłuzenie ale "per saldo" zadłużenie ciągle rośnie i jest to sytuacja patologiczna dla normalnych ludzi. 

Kolebka kapitalizmu jest zadłuzona bo poszli w strone socjalizmu.

Paradoksalnie do kapitalizmu najblizej jest gospodarce chińskiej co widac po ich wskaźnikach i tym jak stali sie potegą gospodarcza

 

@staszek- jak tyle nakradli to czemu PIS nawet nikogo nie oskarzył nie mówiąc o skazaniu? Kiedy pokażą te wszystkie afery?

Jak myślisz czy stadnina w Janowie nie zszargała sobie opinii na którą pracowano latami?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy ja wiem czy sszrgała popatrz na Volkswagena kombinowli z normami spalania a jakoś ludzie płacą za te buble i kupują czyli zaufania nie stracili podobnie z Janowem ceny były jakie były tak to straty przynosi to co dla idei pracować jakoś Polską Hodowlę trzody Sawicki zlikwidował wartą milirdy złotych i nkomu to nie przeszkadzało a co tam taki Janów na marce dziś kasy nie zrobisz no chyba że produkcję do Chin przeniesieesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

VW nadal kupują ale musisz przyznać że jednak kosztowało ich to sporo. Co do Janowa to zapewne wielu klientów bedzie miało w pamieci że chciano ich wydymać. Pożyjemy - zobaczymy. 

Jak to jest z tymi aferami za PO? Kiedy PIS ujawni kto i ile ukradł? A może już dostali działke by nie prowadzić dochodzenia i sledztw nie bedzie? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

Paradoksalnie do kapitalizmu najblizej jest gospodarce chińskiej co widac po ich wskaźnikach i tym jak stali sie potegą gospodarcza

 

Niestety , poza twoją jedynie słuszną , są i takie opinie

http://mysaver.pl/twoje-pieniadze/chiny-o-krok-zapascia-dlug-koszmarny/

P.s

Nie wiem czy zauważyleś, ale stajesz się niegrzeczny w dyskusji .

To nieeleganckie .

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Jak się wczytasz to zrozumiesz ze artykuł reaktuje o całości zadłużenia na która składa sie zadłuzenie państwa, zadłuzenie przedsiębiorców, hipoteczne i instytucji finansowych. Zadłuzenie przedsiębiorców świadczy o ogromie inwestycji. Do tej pory dyskutowaliśmy o zadłużeniu państwa a ono w Chianch nie jest bardzo duże.

Musisz też wziąć pod uwage że długi te powstały by sfinnsować koleje , autostrady porty czy lotniska których powstały niesamowite ilości.

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Czy ja wiem czy sszrgała popatrz na Volkswagena kombinowli z normami spalania a jakoś ludzie płacą za te buble i kupują czyli zaufania nie stracili podobnie z Janowem ceny były jakie były tak to straty przynosi to co dla idei pracować jakoś Polską Hodowlę trzody Sawicki zlikwidował wartą milirdy złotych i nkomu to nie przeszkadzało a co tam taki Janów na marce dziś kasy nie zrobisz no chyba że produkcję do Chin przeniesieesz

 

Znowu zmyślasz i piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia. Sprzedaż aut vw w usa spadła w europie też. Dodatkowo koncern poniesie olbrzymie koszta. Tak samo z Janowem. Dużo koni się nie sprzedało. przychód to 1,3 milina euro w porównaniu do 4 z zeszłego roku wygląda blado. Tak samo jak z tym w sprzedaż spadła po tym zamieszaniu. Po zamieszaniu z Emirą nie wiadomo czy nie spadnie bardziej. Może i straty przynosi ta hodowla. Ale jak się utarguje 4 miliony a tylko 1,3 to chyba jest różnica i straty przy większych przychodach z aukcji mniejsze.

W hodowli świń nie byliśmy taką marką na Świecie jak w hodowli arabów. A Sawicki świń nie zakazał hodować. Zresztą problemy z cenami wieprzowiny były od lat. Tak więc Staszek znowu nie trafiłeś.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Nie masz racji .

W hodowli arabów , prym wiedzie  Europa zachodnia na czele z Francją , Niemcami i Szwecją..

Gdzie nie spojrzysz -arab.

I niech tak zostanie. 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671

Przez nieudaczników a raczej cwaniaków ostatnie 8 lat rozkradano Polskę na prawo i lewo zapomniałeś dodać

 

Ty masz szczylu problem aż Ci piana z pyska ciknie bo koryta tacy jak ty nie zobaczą prędko

 

To są typowe "argumenty" wkurwionego pisiora. One tylko śmieszą. No to jak stachu był ten sukces  w Janowie czy nie ? Bo jego twórca już złożył dymisję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak w ubiegłym roku zebrałem 8 ton z ha a w tym roku 2 przy takich samych nakładach to moja wina czy PiS bo już się pogubiłem i n ie wiem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Staszek nie zmieniaj tematu bo jeszcze jakiś czas  temu byłeś jednym z wielu tutaj co to krzyczeli, że po zadłużyła Polskę. A teraz co powiesz na zadłużanie Polski przez pis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Twoja staszku.

Istnieje tez mozliwość że ruscy tak sterowali pogodą że przyczynili sie do twojej porażki.

Z aukcja koni jest prawie jak z dziełami sztuki. Gdyby renomowany dom aukcujny wpuscił swoich ludzi by podbijali ceny a potem powiedział że kupcy to frajerzy bo kupili kopie to niezbyt długo pozostałby renomowany.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671

Jak w ubiegłym roku zebrałem 8 ton z ha a w tym roku 2 przy takich samych nakładach to moja wina czy PiS bo już się pogubiłem i n ie wiem B)

 

Jakoś się nie dziwie, że się pogubiłeś? A dymisję złożyłeś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Nie dokuczaj kolegom PISowcom  bo  i tak sa zdołowani działaniem swoich idoli. W która strone sie nie obróca to z tyłu zawsze d*pa.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671

Może masz rację, że nie powinno się  kopać leżącego. Ale jeżeli chociaż jeden z nich przejrzy na oczy, to warto. Ponadto, musisz przyznać, dosyć zabawne są ich reakcje i kompletny brak merytorycznych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj