nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

staszek skoro ty  nie głuchy , to nie będziesz egoistą i już szykujesz pomoc potrzebującym  :D  :D  :D

czy może już pomogłeś jak to twierdzi pisuar więc ciebie to nie dotyczy  

może te słowa o miłosierdziu to skierowane do  Niemców są ?  :D  :D  :D

 

 

mam nadzieję że nasz kler zauważył że całowanie'' wielkich panów ''po rękach to już prahistoria  ;)

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co Ty zrobiłeś aby pomóc potrzebującym bo z tego co pamiętam Ojciec Święty kierował swoje słowa do wszystkich ludzi? Ja tu tylko słyszę że ktoś wydaje Twoje pieniądze ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  cały czas staram się ci pomóc ale nie dociera do ciebie bo zwykły  wiejski głupek z ciebie  ;)

  zatrudniam czasem takich niedouków jak ty , więc mogę powiedzieć że pomagam  :D  :D  :D

  

  

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

jakoś przed wejściem do unii nie widziałem potrzeby posiadania gotówki 200zł, by jechać na zakupy, bo za 50zł wywoziłem z Reala albo Lidla cały kosz. Teraz jak masz 50zł w kieszeni, to możesz co najwyżej wybrać się po chleb do piekarni i kilka plasterków sera i kiełbasy na ten chleb. O większych zakupach nie ma mowy.

Bez obrazy, ale Ty naprawdę jesteś taki głupi żeby nie zrozumieć faktu, że przez 12 lat te 50 zł mogło stracić na wartości ?? 

 

Oczywiście, że poprzednia wyglądał od tej gorzej. W sumie to wyglądała i najlepsza robotę robiła Kwaśniewska. Jeździła za granicę reprezentowała Polskę. Na spotkaniu królowych i innych ważnych kobiet zrobiła furorę. Prowadziła fundacje, odwiedzała szpitale było ją widać. Pod kątem tej dyskusji o pensjach i emeryturach dla pierwszych dam to tylko jako tako ona na to zasłużyła. Od obecnej prezydentowej nawet Maria Kaczyńska udzielała się więcej w życiu publicznym.

No a w czym ma się obecnie dziś udzielać żona człowieka, który nawet głośniej nie może sobie pierdnąć bez zezwolenia Prezesa Jarka.

 

Widać żeś głuchy i słowa Papieża do Ciebie nie dotarły podobnie do Jacusia nie może się z tym pogodzić kapitalista za grosz :P :P :P

Te słowa w których Papież Franciszek krytykuje polski kler za branie grubej kasy za sakramenty ?? Do mnie dotarły, ciekawe tylko jak na to czarno

-sukienkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

i polecial-tylko bylo slychac jak dreamlainer "poszedl po garach" bo chmury nisko i zaslonily widok, obawiam sie ze z przeslania papieza niewiele lub calkiem nic nie zostanie, napisze wam jak dziwisz przesiadzie sie na vw-juz powinien byc na emeryturze, na pewno niedlugo odejdzie, wiec moze na stare lata sie  wroci w gory krowy pasc[on goral z deka nizinny].a tam w limuzynach opony cos szwankuja.......

chyba nie myslicie ze ojciec dyrektor czy prezes wszystkich polakow sie zmieni pod wplywem jakiegos prostaczka z dalekiego kraju ktory zostal papiezem-jak powiedzial klasyk-przez pomylke.

porownywanie 63 letnie matki pieciorga dzieci z 44 -letnia prawie dziewica, ktora oprocz studenckiej wpadki niewiele w zyciu"widziala"[maz ciagle w warszawie lub brukseli] to glupota przystojaca wylacznie pisowskiej holocie.zreszta jak na swoje lata wyglada kiepsko-stres i papierosy[obydwoje pala jak smoki] swoje robia,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Przez kilka dni Polska byla w centrum uwagi. Zostala zorganizowana impreza religijna z dwumilionowym udzialem ludzi.Europa jest ogarnieta terroryzmem.Nie bylo zadnych duzych incydentow. Mozemy byc z tego dumni i wzorem dla swiata.Sluzby bezpieczenstwa w pelni wywiazaly sie z zabezpieczenia wizyty Papieza Franciszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Służby nie miały przecież nic do roboty, bo wszystko pewna pani załatwiła z św. JPII. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bez obrazy, ale Ty naprawdę jesteś taki głupi żeby nie zrozumieć faktu, że przez 12 lat te 50 zł mogło stracić na wartości ?? 

 

No a w czym ma się obecnie dziś udzielać żona człowieka, który nawet głośniej nie może sobie pierdnąć bez zezwolenia Prezesa Jarka.

 

Te słowa w których Papież Franciszek krytykuje polski kler za branie grubej kasy za sakramenty ?? Do mnie dotarły, ciekawe tylko jak na to czarno

-sukienkowi.

 

Zapmniałeś jeszcze dodać że mówił o pracy która pozwala na godne życie ale jakoś to pominołeś nie odnosił się on do polski księży tylko księży ogólnie jakbyś zapomniał podobnie do ludzi

  cały czas staram się ci pomóc ale nie dociera do ciebie bo zwykły  wiejski głupek z ciebie  ;)

  zatrudniam czasem takich niedouków jak ty , więc mogę powiedzieć że pomagam  :D  :D  :D

 

Nie musiałeś się przedstawiać wszyscy wiemy kim tu jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Papież olał czekającą na pożegnanie władzę i tym pokazał co o niej sądzi. Jedynie PAD zdążył dobiec do pierścienia. Kabaret i żenada.

Ania porozmawiaj z tymi, którzy to ochraniali osobiście, a nie słuchaj Błaszczaka i sp. Porozmawiaj z miejscowymi, co wyprawia Dziwisz i sp. to się zdziwisz.. Propagandę zostaw na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie widziałem żeby kogoś olał no ale Ty wiesz lepiej w końcu za to Ci płacą z iloma miejscowymi rozmawiałeś? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Bez obrazy, ale Ty naprawdę jesteś taki głupi żeby nie zrozumieć faktu, że przez 12 lat te 50 zł mogło stracić na wartości ?? 

 

Jak byś czytał w całości moje posty, to byś wiedział o czym piszę. Skoro 50zł. straciło na wartości, to dlaczego rolnicy dalej mają ceny za swoje produkty sprzed "x" lat i u rolnika te ceny nie straciły na wartości, a w sklepach wciąż wszystko drożeje? Ja nie jestem głupi, tylko widzę co się dzieje. A jak ktoś jest nie dosyć, że ślepy, to i głupi, bo daje sobie robić pranie mózgu przez PIS-iorów i o. Tadeusza, to jego problem.

 

Odnośnie wizyty Ojca Świętego możemy być dumni na cały Świat jak dobrze wszystko było przygotowane B)  i nawet tramwaj się nie wykoleił no ale wiadomo fachowcy to robili nie co POprzednicy :P :P :P :rolleyes:

Tak, oczywiście. Założę się, że już nie będzie prędko zaproszony do Polski, a wszystko przez jego przesłania sprzeczne z przesłaniami PIS. Jak u nas był Benedykt XVI w maju 2006r., to była niby wizyta śladami JP II. Po tej wizycie długo była cisza o Benedykcie, aż po niespełna 2 latach w którychś mediach (nie podam w których i kto powiedział) usłyszałem: "bo myśmy się spodziewali, że jak będzie w Oświęcimiu, to Nas przeprosi..." - ja się pytam: "Za co?". Ale cóż, jest w Polsce pewna grupa ludzi, którzy jak słyszą "Niemiec", to dla niech jest to to samo, co "hitlerowiec".

 

EDIT:

Do kolegi Kaszlak79:

By przypomnieć Tobie o co biegało, to dołączam wcześniejszą korespondencję, bo widzę, że już się sam gubisz w tym, co piszesz:

 

Z tego co wyprodukowali z tą małą wzmianką, że ceny cały czas są takie same jak przed dopłatami a czasami i teraz mamy niższe, a w sklepie wciąż drożeje. Nie mówiąc już o usługach, jak kiedyś za wymłócenie hektara należało się 2 metry zboża, a teraz?

 

 

Jakoś przed "dopłatami" nie widzę ani jednego roku, w którym średnia cena pszenicy przekroczyłaby magiczne 60 zł/dt. Tutaj źródło http://www.anr.gov.pl/c/document_library/get_file?uuid=b25a1c4f-b85c-4b2f-87de-fc1522124bdc&groupId=24201 . W pamiętnym 2012 roku średnia cena skoczyła do ponad 90 zł/dt, jakoś wtedy nikt złego słowa nie mówił na dopłaty i UE a ludzie na forum mieli dylematy w stylu "lokalny handlarz oferuje mi 1000 zł/t, co robić, trzymać czy sprzedawać".

Co do roku 2012 - niby za rządzenia PO był ten skok, ale na pewno PIS załatwił nam podwyżkę, bo twoim zdaniem na pewno inaczej być nie mogło.

Rok temu za cenę paliwa i ceny w skupach winna była Kopacz, przed Kopacz winny był Tusk, a teraz nagle giełda się zrobiła winna? Jak minister rolnictwa pod ścianę był podstawiony, to i w skupach na krótko, ale zawsze się poprawiało. Nie mniej jednak nie prawdaż, że to trochę niesprawiedliwe, iż pieniądz traci na wartości w momencie, gdy idziemy na zakupy, ale jak sprzedajemy swoje produkty, to ciągle ten pieniądz (psi grosz) dla nas ma mieć dużą wartość?

Edytowano przez wdaniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Widać żeś głuchy i słowa Papieża do Ciebie nie dotarły podobnie do Jacusia nie może się z tym pogodzić kapitalista za grosz :P :P :P

 

Staszek ja wiem, zę jedyne co tobie pozostało to zagłuszenie tego wszystkiego takimi tekstami. Papież mówił o miłosierdziu, pomocy blixniemu. A więc czymś na c pis i jego wyborcy wyraxnie nie mają ochoty. Popatrz co nawet tutaj wypisujesz ty i tobie podobni wyborcy pisu. A zobaczysz sam do kogo słowa papieża nie dotarły i nigdy nie dotrą.

 

Przez kilka dni Polska byla w centrum uwagi. Zostala zorganizowana impreza religijna z dwumilionowym udzialem ludzi.Europa jest ogarnieta terroryzmem.Nie bylo zadnych duzych incydentow. Mozemy byc z tego dumni i wzorem dla swiata.Sluzby bezpieczenstwa w pelni wywiazaly sie z zabezpieczenia wizyty Papieza Franciszka.

 

O tym właśnie pisałem wcześniej. Władza i kler dba, aby ta wizyta jak koncert czy inne tego typu wydarzenie postrzegana była jedynie pod kątem wizualnym. Było ładnie kolorowo, głośno. To wszystko ma zagłuszyć przekaz merytoryczny. Słowa papieża były dla nich nie wygodne. Więc podnoszą aspekt wizualny. Tak by ludzie przywiązali uwagę do wyglądu a nie przekazu. I to w dużej części na wyborców pisu zadziałało. Już kilku tutaj napisało, że było ładnie, kolorowo, głośno. Ale co powiedział papież nie napisał nikt.

 

Papież olał czekającą na pożegnanie władzę i tym pokazał co o niej sądzi. Jedynie PAD zdążył dobiec do pierścienia. Kabaret i żenada.

Ania porozmawiaj z tymi, którzy to ochraniali osobiście, a nie słuchaj Błaszczaka i sp. Porozmawiaj z miejscowymi, co wyprawia Dziwisz i sp. to się zdziwisz.. Propagandę zostaw na boku.

 

A co miał nie olać kobiety, która go oszukała. Szydło okłamała nawet papieża. Co sama przyznała w wywiadzie telewizyjnym wczoraj wieczorem.  Otóż powiedziała Klarenbachowi, że rozmawiała z papieżem miedzy innymi o uchodźcach.  Powiedziała w tej rozmowie papieżowi,, że w Polsce jest od około 800 tys do 1,2 mln uchodźców z Ukrainy. Którzy uciekli z terenów ogarniętych wojną. Którym Polska zapewnia mieszkania i utrzymanie oraz okazuje serce. Problem w tym, że to nie są uchodźcy z terenów wojny. Przynajmniej nie wszyscy. Bo jest wielu z zachodniej Ukrainy. Nikt nie wie ilu jest z terenów walk. To w ogóle nie są uchodźcy tylko emigranci ekonomiczni. Którzy sami sobie zapewniają w Polsce byt. To jest pracę i mieszkania. To tak jak by powiedzieć o 2 milionach polaków w GB, że są uchodźcami, że państwo Angielskie okazuje im serce zapewniając mieszkania i byt. Oni myślą, że papież nic nie wie nic nie rozumie. I mogą mu nakitowac jak komisji UE i on uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

gdzie był pan jarek , czyżby bał się wyjść z domu bo ochrona była zajęta ?   :D  :D  :D

przecież dla pisuaru Papież to obywatel obcego państwa  i on mówił do wszystkich tylko nie do nich

bo to przecież  ingerencja w nasze sprawy  a tu suweren rządzi i tyle  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Zostala zorganizowana impreza religijna z dwumilionowym udzialem ludzi.Europa jest ogarnieta terroryzmem.Nie bylo zadnych duzych incydentow. Mozemy byc z tego dumni i wzorem dla swiata..

Ja zaraz powiedziałem, że nie będzie żadnych ataków, bo to jest logiczne, że zanim by ktoś zdążył pomyśleć, by zrobić atak, to karabinierzy i snajperzy na dachach nafaszerowali by go ołowiem, a wtedy by się pożegnał z dziewicami. Francja też była dumna, że podczas euro nic się nie wydarzyło i co? Jak spoczywali na laurach to się zaczęło działać.

 

gdzie był pan jarek , czyżby bał się wyjść z domu bo ochrona była zajęta ?   :D  :D  :D

Wczoraj na Mszy pod przewodnictwem Papieża widoczny co chwilę w kamerze TV TRWAM. Słuchałem trochę kazania, bo akurat wróciłem z kościoła, ale jak widziałem te mordy PIS-owskie, które wzrokiem by go najlepiej zabiły, to wolałem nie oglądać. Z tego, co słyszałem, to się nie dziwię, że tak patrzeli na niego jak komuniści na JP-II w 79r. To jedyne sensowne porównanie podobieństwa Franciszka do JP-II, czyli wyjazd do kraju i sprzeciwienie się pewnym poglądom ustroju panującemu w tym kraju. Oczywiście zaraz po odwiedzinach Oświęcimia, bo jak by go tam nie zaprowadzili pokazać, co Niemcy robili, to by się męczeńska Polska zawaliła. Niech najpierw sami walną się w pierś, co Polacy wyprawiali podczas wojny i jak mordowali, a po wyjęciu tej belki z oka swego niech pokazują drzazgę w oku bliźniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Napisałam tylko swoje własne podsumowanie wizyty Papieża.Czepiacie sie właściwie chyba sami nie wiecie czego.
Grzybów za dużo zjedliscie i filmy sie wam zaczęły wyświetlać,czy z gwinta za dużo pociagacie.
Każdy ma prawo wyrażać swoja opinię i poglądy,lecz czy należy od razu spuszczac po kimś baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Nie jestem zorientowany w tym co wygłaszał Papież , w związku z tym zapytam czy , zajął się męczeństwem sędziego Rzeplińskiego , walczącego w jedynej słusznej sprawie za marne 23 tyś zł, notabene otrzymywane z rąk PiS-owskiego rządu, który reprezentuje prześladujące go totalitarne państwo ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niepotrzebnie oni są chorzy nieuleczalnie tylko Pan Bóg może im pomóc zabierając ich do DDomu Ojca B)


Nie jestem zorientowany w tym co wygłaszał Papież , w związku z tym zapytam czy , zajął się męczeństwem sędziego Rzeplińskiego , walczącego w jedynej słusznej sprawie za marne 23 tyś zł, notabene otrzymywane z rąk PiS-owskiego rządu, który reprezentuje prześladujące go totalitarne państwo ?

 

Papież przyjechał spotkać się z młodymi ludzmi ale co niektórzy uważają że celem jegoi wizyty było przegonienie księży i Prezesa oraz beatyfikacja Petru i tego pana co alimentów nie płaci w imię miłości blizniego ;):P :P


gdzie był pan jarek , czyżby bał się wyjść z domu bo ochrona była zajęta ?   :D  :D  :D

przecież dla pisuaru Papież to obywatel obcego państwa  i on mówił do wszystkich tylko nie do nich

bo to przecież  ingerencja w nasze sprawy  a tu suweren rządzi i tyle  ;)

 

Ochrona była zajęta takimi fanatykami jjak Ty B)  a Prezes w trosce o Twoje bezpieczeństwo pozostał w domu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Do AnnaHejniak. Widzisz,to taka specyfika tego forum. Pamiętaj że, co Cię nie zabije to na pewno Cię wzmocni. Rób swoje. 

Ciekawe co opowiadał Macierewicz na spotkaniu z papieżem. Bo Waszczykowski rano stwierdził że musieli oświecić Ojca świętego ,który do dziś żył w nieświadomości albo był okłamywany co do katastrofy smoleńskiej. Albowiem (tu słowa godne szefa dyplomacji) " katastrofa wcale nie przebiegła tak jak przebiegła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Polityk za kierownica juz gdy wlancza migacze wie,ze skreci innaczej.Obiecuje wszystkim ludziom skrzydla i . . . zaklada im- wedzidla.Prowadzi nas na dno ,mowiac,ze nie boi sie isc z narodem nawet na najglebsza wode.Pragnie isc z ludem na duza wodeczke.Najgorasza sprawa gdy narobi smrodu sam ojciec narodu.

Edytowano przez AnnaHejniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573
jacus    3039

najsmieszniejsze jest to ze ja ktory omijam kosciol szerokim lukiem-odkad wybudowali obwodnice to latwe-najpilniej sledzilem pielgrzymke.

kilka wrazen po sdm-

najwieksze wrazenie zrobily puste lawki dla ksiezy w niedziele, setki miejsc w kolo oltarza i dojmujaca pustka. kamera tylko sie przeslizgnela po tym.

po mszy jeden z dziennikarzy zapytal zakonnika o wrazenia po kazaniu-ten zobaczyl logo tvn i odmowil komentarza na to dziennikarz pyta czy tylko sluchal slow papieza czy je uslyszal i najwymowniejsza byla mina tego zakonnika, ciekawe po co przyjechal -na wycieczke bo na pewno nic nie zrozumial ..

najlepsza byla orkiestra deta szkoly zawodowej salezjanow z oswiecimia[kazdy stary fachowiec z moich stron ja skonczyl] grali przeboje odpowiednie dla pozegnania papieza-co prawda slon mi na ucho nadepnal ale queen rozpoznalem a wczesniej amerykanskie standardy :P .

 

duda podpisal nowa ustawe o tk, znowu-po wakacja oczywiscie- bedzie "wojna"

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

"We are the champions"  jakoś głupio brzmiało gdy Papierz odlatywał. Dodatkowo Mercury to był Fredek - pedek wiec granie go przy Papierzu to hańba i zdrada!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Bo Waszczykowski rano stwierdził że musieli oświecić Ojca świętego ,który do dziś żył w nieświadomości albo był okłamywany co do katastrofy smoleńskiej. Albowiem (tu słowa godne szefa dyplomacji) " katastrofa wcale nie przebiegła tak jak przebiegła".

Oświecili go niczym Duch Święty Allacha. Katastrofa nie przebiegała, bo jak mogła biegać? :D Prawdą jest to, że PISiory same dały d*py a teraz szukają dziury w całym. Ich wywody przypominają mi pewien kawał:

- Czy to prawda, że Iwan Iwanowicz dostał w Moskwie rower?

- Prawda, tylko nie Iwan Iwanowicz, tylko Piotr Piotrowicz, nie w Moskwie, ale w Lenningradzie i nie dostał tylko mu ukradli.

 

najwieksze wrazenie zrobily puste lawki dla ksiezy w niedziele, setki miejsc w kolo oltarza i dojmujaca pustka. kamera tylko sie przeslizgnela po tym.

to nie były ławki dla księży, tylko parlamentarzystów - przy takich spotkaniach zazwyczaj w prezbiterium siedzą głowy, ale nie Kościoła, lecz Państwa. Księża siedzą za nimi - o co mam cały czas pretensje podobnie jak o to, że wpuszczają polityków na ambonę podczas Mszy św., ci wygłaszają swoje bzdury, a kamera przedstawia prócz ich głosu - ich popiersie i napis pod amboną "Oto słowo Boże".

 

na to dziennikarz pyta czy tylko sluchal slow papieza czy je uslyszal i najwymowniejsza byla mina tego zakonnika, ciekawe po co przyjechal -na wycieczke bo na pewno nic nie zrozumial ..

Widać, że dziennikarz słuchał nie tylko słów Papieża, ale również i ewangelię :) Zakonnik doskonale zrozumiał przekaz dziennikarza, bo nawet jak nie słuchał ewangelii, to ją zna i przypomniały mu się owe słowa :P

 

"We are the champions"  jakoś głupio brzmiało gdy Papierz odlatywał.

No co ty? W końcu Polska jest championem, a papież z głową opuszczoną w dół wsiadł do samolotu i odleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Zapmniałeś jeszcze dodać że mówił o pracy która pozwala na godne życie ale jakoś to pominołeś nie odnosił się on do polski księży tylko księży ogólnie jakbyś zapomniał podobnie do ludzi

 

Nie musiałeś się przedstawiać wszyscy wiemy kim tu jesteś

Praca w przypadku Kościoła Katolickiego w Polsce ?? Manipulowanie ludzkimi umysłami i sumieniami nazywasz pracą ?? Nie ośmieszaj się. Odnosił się do ogółu kleru, to fakt. Ale to Polscy biskupi jeżdżą luksusowymi samochodami w Papież Volkswagenem Golfem albo Fordem Focusem, więc do kogo się to tyczyło ??

 

Jak byś czytał w całości moje posty, to byś wiedział o czym piszę. Skoro 50zł. straciło na wartości, to dlaczego rolnicy dalej mają ceny za swoje produkty sprzed "x" lat i u rolnika te ceny nie straciły na wartości, a w sklepach wciąż wszystko drożeje? Ja nie jestem głupi, tylko widzę co się dzieje. A jak ktoś jest nie dosyć, że ślepy, to i głupi, bo daje sobie robić pranie mózgu przez PIS-iorów i o. Tadeusza, to jego problem.

 

Tak, oczywiście. Założę się, że już nie będzie prędko zaproszony do Polski, a wszystko przez jego przesłania sprzeczne z przesłaniami PIS. Jak u nas był Benedykt XVI w maju 2006r., to była niby wizyta śladami JP II. Po tej wizycie długo była cisza o Benedykcie, aż po niespełna 2 latach w którychś mediach (nie podam w których i kto powiedział) usłyszałem: "bo myśmy się spodziewali, że jak będzie w Oświęcimiu, to Nas przeprosi..." - ja się pytam: "Za co?". Ale cóż, jest w Polsce pewna grupa ludzi, którzy jak słyszą "Niemiec", to dla niech jest to to samo, co "hitlerowiec".

 

EDIT:

Do kolegi Kaszlak79:

By przypomnieć Tobie o co biegało, to dołączam wcześniejszą korespondencję, bo widzę, że już się sam gubisz w tym, co piszesz:

 

 

 

Co do roku 2012 - niby za rządzenia PO był ten skok, ale na pewno PIS załatwił nam podwyżkę, bo twoim zdaniem na pewno inaczej być nie mogło.

Rok temu za cenę paliwa i ceny w skupach winna była Kopacz, przed Kopacz winny był Tusk, a teraz nagle giełda się zrobiła winna? Jak minister rolnictwa pod ścianę był podstawiony, to i w skupach na krótko, ale zawsze się poprawiało. Nie mniej jednak nie prawdaż, że to trochę niesprawiedliwe, iż pieniądz traci na wartości w momencie, gdy idziemy na zakupy, ale jak sprzedajemy swoje produkty, to ciągle ten pieniądz (psi grosz) dla nas ma mieć dużą wartość?

Ani PO ani PiS niczemu nie winne. Ceny paliw i płodów rolnych dyktują rynki międzynarodowe a nie "minister pod ścianę podstawiony", co zresztą sam udowodniłeś pisząc że nawet jeśli się tak działo, to skok był chwilowy. Powtórzę to, co już pisałem, w 2012 jak pszenica szła po 1000zł albo w 2013 jak była jeszcze po 800zł to też sądziłeś że sprzedajesz za "psi grosz" to co wyprodukowałeś ?? Bo piszesz że ciągle mało Ci płacą na skupach, a Ja Ci przedstawiłem że po 2004 roku płacą przeciętnie więcej niż przed akcesją. No ale Tobie żeby się usprawiedliwić wystarczy frustracja że twoje 50 zł coraz mniej warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Zmarł kardynał Franciszek Macharski były metropolita krakowski.Człowiek zasłużony,pełen pokory,skromności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj