nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4652

Skubanie już dawno się zaczęło. Pierwszy był chyba podatek bankowy. No ale za lewicowy program lewicowego pisu dla lewicowych wyborców trzeba jakoś zapłacić. Teraz wprowadza się i podnosi różne podatki. Trochę tu trochę tam bo może społeczeństwo nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fillon    0

Skubanie już dawno się zaczęło. Pierwszy był chyba podatek bankowy. No ale za lewicowy program lewicowego pisu dla lewicowych wyborców trzeba jakoś zapłacić. Teraz wprowadza się i podnosi różne podatki. Trochę tu trochę tam bo może społeczeństwo nie zauważy.

 

pewnie, że skubanie już dawno się zaczęło...no i dalej coś nowego wymyślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Jak można wierzyć że głosuje sie na prawicę mając świadomość że wybrańcy podnoszą podatki, chcą centralnie sterować gospodarką czy bedą uprawiać "sprawiedliwość społeczną "  redystrybuując dobra wedle uznania. Dodatkowo gromadne obsiadanie stołków gdzie sie da, czy podporządkowanie sobie mediów nijak ma sie do prawicy która z definicji ułatwia działalność gospodarczą, nie zakłuca działania wolnego rynku, upraszcza / obniża podatki i sprowadza działania Państwa do niezbednego minimum.

Antoni dziś stwierdził że "Rosja musi opuścić zajęte przez nią terytoria"  Buuuuuchaaaaachaaaaaaaaa!!!! :lol:  :lol:  :lol:  Taki głupi że aż śmieszny!!! Rosja napewno się przestraszy i niezwłocznie wykona zalecenie Antka


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Kolejny poseł pisu przystawił się do koryta. Kraczkowski objął miejsce w zarządzie PKO za 180 tys miesięcznie. Zasada, że koryto te same a świnie się zmieniają działa jak u rolnika. Kolesiostwo w pisie jak w pslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Nie no...nie ma porównania. Wszyscy przecież wiedzą ze kumoterstwo i nepotyzm jest w PSL a PIS powołuje najlepszych fachowców a jedynie przypadkiem jest że śą oni partyjni :blink:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Zabolało pislamistę   :D Wzór czerpię z tego ścierwa np (niejaka  Krystyna Pawłowicz ) http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Petru-Krystyna-Pawlowicz-powinna-stracic-immunitet,wid,18403578,wiadomosc.html?ticaid=117491 Jest też więcej podobnych wzorów np http://probus.blogspot.co.uk/2015/12/prawi-i-sprawiedliwi-kompetentni.html i http://probus.blogspot.co.uk/2015/07/skopiowane-bez-reklam-i-innych-tresci.html Takie pislamskie   ścierwa jak  Kaczyński , Pawłowicz i wielu innych  należy wieszać na latarni albo na moście na Wisłą przy zgromadzonej publice  .Życie przez lata emigracji nauczyło mnie jednego .sk***ysyństwo zwalcza się sk***ysyństwem bo tylko wtedy daje to należyte efekty i dociera odpowiednio do pustostanów umysłowych .Dzisiaj w Polsce takim sk***ysyństwem jest sekta PIS i wszystkie jej przybudówki aż skończywszy na sekcie belzebuba z Torunia 

 

Niby co mnie miało zaboleć?  twój chamski i prostacki styl? - nie schlebiaj sobie  Jakoś nie wierzę w te twoje opowieści  o emigracji, dlatego że ktoś obyty w świecie na pewno ''liznąłby'' odrobinę kultury osobistej i taktu którego u ciebie totalny brak. Chyba że twoja emigracja ograniczała się do przebywania w przemysłowej tuczarni 24/24 przez co przyswoiłeś niektóre nawyki blond koleżanek - to faktycznie dużo mogłoby wytłumaczyć. Przypadkiem to nie twój krewny? http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/zabojstwo-w-lodzkiej-siedzibie-pis,621818,art,t,id,tm.html

jakoś dziwnie podobne schizofreniczne omamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Tak tak hubertusku wystarczy według Ciebie mieć inne poglądy, nawet takie jak ma mućka mojego sąsiada A już jesteś głupcem. Ale cholera co Ci ta krowa zrobiła . Myśl jak mućka i ludzi nie obrażaj. To Ci pomoże zrozumieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Nie krepuj się i wytłumacz czemu tak wielu z nas jest wg ciebie  w "mylnym błędzie" . Może i mnie przekonasz do PISowskiej logiki


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Niby co mnie miało zaboleć?  twój chamski i prostacki styl? - nie schlebiaj sobie  Jakoś nie wierzę w te twoje opowieści  o emigracji, dlatego że ktoś obyty w świecie na pewno ''liznąłby'' odrobinę kultury osobistej i taktu którego u ciebie totalny brak. Chyba że twoja emigracja ograniczała się do przebywania w przemysłowej tuczarni 24/24 przez co przyswoiłeś niektóre nawyki blond koleżanek - to faktycznie dużo mogłoby wytłumaczyć. Przypadkiem to nie twój krewny? http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/zabojstwo-w-lodzkiej-siedzibie-pis,621818,art,t,id,tm.html

jakoś dziwnie podobne schizofreniczne omamy

Pewnie od posuwania swoich blondynek w chlewiku próbujesz innych do siebie porównywać :D Wara Ci ode mnie bo cie okalice ciupagą a to ci ceprze nie potrzebne .Po co ci ceprze mieć połumone kulose :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skubanie już dawno się zaczęło. Pierwszy był chyba podatek bankowy. No ale za lewicowy program lewicowego pisu dla lewicowych wyborców trzeba jakoś zapłacić. Teraz wprowadza się i podnosi różne podatki. Trochę tu trochę tam bo może społeczeństwo nie zauważy.

 

Z tego co mi wiadomo to nie musisz przedstawiać żadnych zaświadczeń że na PiS głosowałeś więc nie mów tu głupot że podatki jakieś się wprowadza a że  banki podniosły opłaty to tylko zbieg okoliczności nie podoba Ci się jeden bank załóż konto w drugim niedawno larum Tu robiliście że kredytów banki nie chcą dawać pod zastaw ziemi ale już wszystko ucichło

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

No oczywiście jak ci nie pasuje to cię nie interesuje. Ale w TK zasady są jakie są. Sędziowie mogą składać zdanie odrębne bez żadnych konsekwencji. Jest ono prezentowane publicznie i nikt nie ma z tym problemu. Zaradkiewicz jest jak zauważyłeś pracownikiem. Może być, że naukowym. Ale na jego stanowisku nie ma upoważnienia do prezentowania swoich poglądów na forum publicznym. On zresztą doskonale o tym wiedział. Mógł je prezentować co najwyżej sędziom na forum zamkniętym, gdy ci poprosili go o opinię. A nie latać po telewizjach. Tego nic nie zmieni. Choć byś nie wiem ile razy udawał, że nie rozumiesz.

Możesz se odróżniać socjał od czego chcesz. Robisz to i tak sam dla siebie, aby sam przed sobą nie przyznać się, że głosowałeś na socjał głoszony przez lewaków z pisu. Socjalny program to na całym świecie program partii lewicowych. Jak byś tu się nie wykręcał, jak byś nie odróżniał to tego nie zmienisz lewaku. Pis ma lewicowy program i tego nie zmienisz. Jak to kiedyś Dorn określił PiS jest lewicą żołądka. A SLD lewicą stref erogennych.

No i na końcu lewicowy nieuku przyjmij do wiadomości, bo już nie wiem ile razy to tu piszę. Nigdy nie głosowałem na PO ani na żadnego z jej kandydatów np. na prezydenta. Nigdy tez nie mam zamiaru. Kiedyś nawet napisałem dlaczego. Ale czy taki nieuk jak ty to zrozumie. Dla was tylko o PO do głów nakładli i wy wkoło to powtarzacie. Nie ważne z kim dyskutujecie to tylko PO.

PS na razie to dla Putina pracuje PiS. Który między innymi w Europarlamencie głosuje tak jak partie anty unijne finansowane przez Kreml. To pisowski rząd walczy z U E co też jest na rękę Putinowi. Więc zastanów się co piszesz.

Ja mam życie poza polityką,Ty go nie masz,dowody?Trzepie bezsensowną dyskusję,marnując życie i wakacje,poświęcając się dla opcji Targowicko-aferalnej.

-miesiąc po miesiacu

tydzień w tydzień

dzien po dniu

- co 2-3 godziny ładuje wpisy :lol: 

 wystarczy zbadać kilkadziesiąt stron wstecz,a przekonacie się,do jakiego stanu doprowadza zaawansowana psychoza polityczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Widzę argumentacja ci się skończyła to postanowiłeś o życiu napisać. Tak już wielu kończyło. Po prostu nie masz argumentów na swoje wymysły. Masz racje z tą psychozą klepiesz tu jakieś dyrdymały bez podania merytorycznej argumentacji. A jak widzisz, że przegrywasz to o życiu zaczynasz pisać lub o czym innym. Tak masz rację to jest psychoza próbujesz obronić coś czego się nie da obronić. Oczywiście nie masz na to argumentów.

Staszek problem w tym, że każdy bank podniósł jakieś opłaty. Zarządy banków same przyznały, że ich zyski nie spadły. Więc to my zapłaciliśmy podatek bankowy. Podrożały ubezpieczenia oc. Wprowadza się inne podatki lub planuje wprowadzić czy podnosi już istniejące temu nie zaprzeczysz. Tak jest i tyle.

@Kas poczytaj mój i swój post tak jak zacytowałem i tak jak po mnie pisałeś komentując mój. Zrozumiesz albo i nie, że to ty sam o sobie napisałeś. I to ty sam z siebie głupka zrobiłeś przyrównując się do mućki sąsiada.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Do debili pisze się debilnym językiem bo tylko taki rozumieją .Co ty wiesz o UK ? Podejrzewam że tyle co z miski zjesz :D Proponuję więc mordę w kubeł  w tej sprawie jak nie masz nic do powiedzenia mądrego .Ja od 1995 roku pracuję za granicą bo nie myślę pracować za śmieszne pieniądze  jakie płaci się w Polsce .Mój ojciec jak miałem 15 lat to wyjechał do pracy do USA na 3 lata .Po trzech latach stać go było na dom 450 metrów kwadratowych,nowe maszyny do gospodarstwa,nowy samochód i wiele innych rzeczy .W Polsce zapewne dorobił by się garba .Kumasz czaczę dlaczego ludzie masowo opuszczają Polskę by mieć godne życie na starość i nie obciążać swoich dzieci .Dają też dzieciom lepszy start w życiu .To są powody a nie twoje wypociny .Ty zapewne dasz dzieciom swoim to http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,PiS-chce-papieza-w-szkolnym-elementarzu,wid,18402192,wiadomosc.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niezwykle wzruszyła Nas historia twego żałosnego żywota .

A to , byś był na bieżąco  ;)http://www.bankier.pl/waluty/kursy-walut/nbp/GBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Niezwykle wzruszyła Nas historia twego żałosnego żywota .

A to , byś był na bieżąco  ;)http://www.bankier.pl/waluty/kursy-walut/nbp/GBP

Z debilami Organizacja NiedoRozwojów łysych nie rozmawiam bo mi to uwłacza . Idź lepiej poćwiczyć faszystowskie pozdrowienie [...]

bo polakami ani  patriotami to na pewno nie jesteście .Jaki prezes z NKWD takie bojówki 

+ 1 punkt ostrzeżeń za obrażanie innych użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

http://stooq.pl/n/?f=1071733

 

Musimy z wiarą iść do przodu i formułować nowe propozycje dla społeczeństwa. One już są. Choćby taka propozycja jak ta, która odnosi się do pytania: co zrobić z tymi pieniędzmi, które pozostały w OFE? Które dzisiaj w gruncie rzeczy tracą na wartości. A które mogą być podstawą nowych, ważnych przedsięwzięć, które będą budowały siłę naszej polityki gospodarczej, ale także będą wspierały miliony polskich gospodarstw domowych. Musimy to zrobić. Takie propozycje są" - powiedział w sobotę Kaczyński na kongresie PiS.(PAP)

 

Co to się zapowiada. Ciekawe czy to też będzie uznane za kradzież...


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Widzę argumentacja ci się skończyła to postanowiłeś o życiu napisać. Tak już wielu kończyło. Po prostu nie masz argumentów na swoje wymysły. Masz racje z tą psychozą klepiesz tu jakieś dyrdymały bez podania merytorycznej argumentacji. A jak widzisz, że przegrywasz to o życiu zaczynasz pisać lub o czym innym. Tak masz rację to jest psychoza próbujesz obronić coś czego się nie da obronić. Oczywiście nie masz na to argumentów.

Staszek problem w tym, że każdy bank podniósł jakieś opłaty. Zarządy banków same przyznały, że ich zyski nie spadły. Więc to my zapłaciliśmy podatek bankowy. Podrożały ubezpieczenia oc. Wprowadza się inne podatki lub planuje wprowadzić czy podnosi już istniejące temu nie zaprzeczysz. Tak jest i tyle.

@Kas poczytaj mój i swój post tak jak zacytowałem i tak jak po mnie pisałeś komentując mój. Zrozumiesz albo i nie, że to ty sam o sobie napisałeś. I to ty sam z siebie głupka zrobiłeś przyrównując się do mućki sąsiada.

Obawiam się że jesteś w blędzie.Nie zamierzam marnować sobie czasu na komentowanie informacji pokroju Goebbelsowskiej propagandy,pobieranych z paszkwilandzkich stron.Tak między wierszami,tylko głupek zna na wszystko odpowiedz,niebywale trafiona charakterystyka Twojej osoby.

 

Jednym z wielu symboli waszych rządów było nieróbstwo i ciemiężenie społeczeństwa,takim symbolem z wielu,była bezkarność komornicza.Przez 8 lat nie potrafiliście zrobić nic.Za waszych rządów czuli się jak ryba w wodzie,wykańczając psychicznie niewinnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Obawiasz się. Ale nie potrafisz tego udowodnić. Jak przychodzi do konkretów to u ciebie zmiana tematów. Albo wiem ale nie powiem, nie mam czasu, czy lecą epitety. Masz rację tylko głupek pisze o wszystkim i o niczym nie potrafiąc odnieść się do konkretów.

Udowodnij mi jaką to ja propagandę czytam, jakie to paszkwilandzkie strony odwiedzam. Jak zwykle guzik wiesz o tym co chcesz napisać. Udajesz, że znasz na wszystko odpowiedzi czyli jak sam piszesz jesteś głupkiem. A przynajmniej takiego z siebie tu robisz bo zmyślasz.

Teraz zmieniasz temat na komorników. Tylko co to da. Nadużycia były za po będą za pisu. Za jakich moich rządów? Ja w żadnym rządzie udziału nie brałem, żadnych stanowisk nie piastowałem. Nawet z mojej najbliższej rodziny nikt takich nie pełnił. Nie głosowałem też na PO. Nie dalej jak stronę czy dwie temu o tym pisałem. A ty znowu te bzdury piszesz. Przestań więc zmyślać jeśli nie wiesz. I nie udawaj, że wiesz bo w swoim poście siebie scharakteryzowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Krassus- zabranie pieniędzy z OFE to nie będzie kradzież tylko od dawna wyczekiwana sprawiedliwość społeczna, albo ludowa ja kto woli. 

Przyznanie że tracą tam na wartości jest warte odnotowania bo świadczy tylko o rozdwojeniu jaźni, albo o przebiegłości. 

Ciekawe tylko ile tych pieniędzy tam jeszcze jest, a ile zostanie po tej wypowiedzi kiedy wyparują na szybko wyciągane przez inwestorów z przedsięwzięć wspólnych  z OFE.

Proces samoleczenia postępuje. Ciekawią mnie tylko te nowe , ważne przedsięwzięcia? Rachunek za ŚDM? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

sdm-rachuneczek chyba ,milionow zostalo niecale 500 tys zarejestrowanych i co najwazniejsze oplaconych, nawet przedluzyli termin rejestracji bo malo chetnych, a koszty i tak zostaly poniesione przez panstwo-bo kosciol do placenia sie nie pali, nie wiadomo kto zaplaci za sprzatanie, sluzba zdrowia i policja na nasz koszt[az sie boje 200 policjantow z calej polski,2 tyg bedzie u nas nocowac,co to bedzie  :P , klasztory i plebanie nie chca przyjmowac pielgrzymow wiec i mieszkancy tez sie nie pala.

 

prezes wyraznie powiedzial o co mu chodzi-zerwanie z rzadami prawa- co prawda nie dokonczyl ze z rzadami prawa i sprawiedliwosci ale w pore sie kapnal ze chodzilo mu o po-psl.  najlepsze bylo z brozka- jak ma jakies resztki honoru to napewno to zapamieta i odpowiednim czasie sie zemsci. nawet prezes wie ze nie ma zadnych kwalifikacji do pelnienia funkcji premiera-tylko ladnie sie prezentuje- w swiecie mody panuje przekonanie ze to geje maja najlepszy gust a tu prezes sie wylozyl na calej linii.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wszystko to pierdnie bo po prostu musi 

 zaraza musi sama wyginąć 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

I tak oto dowiedzieliśmy się, że Kaczyński da nam prezent za który wielu z nas zapłaci. PiS krytykowało PO za ograbienie OFE. Teraz zrobią to samo.  Kupa forsy się zmarnuje bo na bazie pisowskiej tęsknoty za prl em. PiS będzie lokował ją w budowę jakichś polskich przedsiębiorstw.. Które nie wiem co będą produkować. Wypisz wymaluj prl zakładano zakłady byle by produkcja była. A czy ktoś to kupi nikt się nie przejmuje. Plan Morawieckiego to wypisz wymaluj Gierek XXI wieku. Z tym, że Gierek pożyczał pis ograbi OFE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

PiS krytykowało PO za to, że OFE całkowicie nie zlikwidowali a tylko część.

 

http://www.kongres.pis.org.pl/aktualnosci/pis-na-kongresie-ofe-jak-najszybciej-do-likwidacji.27/

 

I z jednej strony elektorat PiS wiesza psy na Tusku, że ograbił ludzi z pieniędzy jednocześnie głosując na ludzi którzy chcą jeszcze bardziej ingerować w OFE i je znacjonalizować.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Jaki prezent, on tylko chce chronić ten kapitał (zapewne i tak wirtualny) przed sprzeniewierzeniem, Potem ochroną obejmie się to co jeszcze się uchwało, a potem to już tylko uchowaj nas Panie.

Na miejscu prezesów np. Ursusa już bym pytał Bagsika i Gąsiorowskiego którędy najbezpieczniej do Izraela. Bo jak przyjdzie do kolejnego punktu programu PIS czyli odzyskiwaniu majątku narodowego, może to być bardzo popularny kierunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Kaczyński wyraźnie powiedział, że to będzie dla nas prezent. Zafundowany z naszych pieniędzy. O tym zapomniał dodać. Kilka lat temu za grabież OFE wieszali psy na PO. Teraz zrobią to samo. Bo ta partia od PO niczym się nie różni. Na sobotnim kongresie prawdziwi Polacy i patrioci znowu nie potrafili hymnu państwowego zaśpiewać. Puścili sobie z nagrania.

Co do samego prezentu. Może prezes Ursusa nie musi się bać. Bo to tylko sama nazwa została. Na miejscu fabryk pewnie już dawno stoją apartamentowce. Bardziej chodzi o ratowanie upadłych zakładów. PiS będzie pompował nasze pieniądze do zakładów typu np Autosan. Szydło i Duda w kampanii odwiedzili masę takich zakładów na skraju upadłości. W miejscowościach, gdzie te zakłady już upadły obiecali reaktywację. Tylko nikt nie myśli nad tym, że te zakłady czemuś upadły. Weźmy tego Autosana. Zakład nie umiał sobie poradzić w nowej rzeczywistości. Produkował stare autobusy, których po upadku pks ów nikt nie chce kupować. Zresztą nawet istniejące pks y nie chciały już tego kupować. Tym czasem na rynku kilkanaście lat temu pojawił się prywatny solaris. Który sprzedaje nie tylko w Polsce nowoczesne autobusy i odniósł prawdziwy sukces. I tak oto dochodzimy do wniosku, że w gospodarce jak w przyrodzie. Przetrwają najsilniejsi, najlepiej umiejący przystosować się do otoczenia. Ofermy padną nie zależnie ile Kaczyński wpompuje im naszych pieniędzy.  Zresztą takie rozdawanie kasy będzie rodziło nadużycia. Masa firm ją dostanie i nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj