nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
akko    52

Ja czerpie wiedzę nawet ze szmatławca ,,Fakt" bo na każdej stronie którą odwiedzam idzie wyszukać ziarnko prawdy .Jak ktoś myśli samodzielnie to osąd sobie sam wyrobi .Jedyne co to sporadycznie oglądam w jakiej kol wiek  tv politykę .Wolę sobie obejrzeć kanały popularnonaukowe ,historyczne czy przyrodnicze .Niestety TVP Historia musiałem porzucić bo pod dobrą zmianą przemieniła się TVP pislamska historia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Jak zwykle pleciesz głupoty:

dla uzupelnienia -gdzie jest doktorat kaczynskiego n?,gdzie zaginal i czy kiedys sie odnajdzie jak teczka bolka,a willa na zolibozu to za jakie zaslugi ?

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/222398,1,doktorat-premiera-kaczynskiego.read

 

I zacznij pisać jak człowiek, bo jak na pogromcę pislamistów to posługujesz się takim bełkotem, że  jaskiniowcy Ci do pięt nie dorastają, Panie yntelygent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

po co mam pisac epistoly-dostosowuje swoje bazgroly do poziomu czytajacych-zeby nawet zagorzali pisowcy bez znajomosci zasad ortografii,stylistyki i interpunkcji zrozumieli, jak ty tego nie rozumiesz to juz nie moja brozka[ :D ].


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale się porobiło @akko czerpie swą wiedzę z - niezależna.pl- . Co na to @hubertuss który uważa że cytuje : -,, Poza tym te pro pisowskie portale jak np "Niezależna" miały agitować za pisem. Jednak nikt prócz pisowców tam nie wchodzi."

 

Sprawdź datę artykułu a później przypomnij sobie po której stronie był wtedy Ziobro i co mówił na temat PiSu a dojdziesz dlaczego "niezależne" wydawnictwa PiSu takie artykuły pisały na jego temat. A jak wiemy, takie media bardzo lubią w "znajdować" haki na rodziny oponentów politycznych.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Wczoraj w radio poszła informacja że " w przypadku niedostatecznej ilosci środków pozyskanych z uszczelnienia podatków ministerstwo nie wyklucza ich podniesienia by sfinansować rządowe programy" Dziś wszyscy piszą tylko o Euro 2016 i nie mogę tej informacji znaleźć.Widzieliście to ?  Ciekawe czy już się połapali że w kasie jest pusto i zaczynają się macanki?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oni to już dawno wiedzą. Tylko kitują wyborcom, że niby wszystko spełnią. Jak myślisz dlaczego odkładają wejście w życie obniżenia wieku emerytalnego? Dali 500 plus a reszta będzie odwlekana w czasie. Całkiem możliwe, że przed wyborami coś wejdzie. A potem wóz albo przewóz. Jak wygrają to podniosą podatki. Bo i Kaczyński mówił o 8 latach rządzenia. Jak by zakładał, że na trzecią kadencję już ich nie wybiorą.  Bo społeczeństwo w drugiej kadencji będzie musiało zacząć za to wszystko płacić. A jak za 3 lata wygra inna ekipa to się ona będzie martwić tj podnosić podatki. Plan pisu w tym temacie jest prosty jak drut.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Najlepsze w tym jest że wołają wszystkich którzy zginęli w katastrofie. No i teraz to już jest oficjalnie katastrofa a nie zamach. Czyli co? dalej płacić komisji za pracę w odkrywaniu prawdy? A może za jakiś czas zmieni się treść apelu?

Kiedyś napisałem że przyroda sama się wyleczy z oszołomstwa, jestem pod wrażeniem jak szybko to działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kiedyś tez myślałem, że to oszołomstwo. Obłęd w oczach Antoniego, to co mówi jak nic na to wskazywało. Dzisiaj coraz częściej myślę, że Antoni jak i Jarek świadomie Smoleńskiem grają. Wiedzą, że nic nie udowodnią ponad to co zostało udowodnione. Komisja jest forma zapłaty ludziom, którzy pracowali kiedyś za darmo w zespole parlamentarnym. A cała sprawa ma służyć mamieniu wyborców. To jest wsystko polityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

To już nie polityka, to zwykłe sku.. i działanie na szkodę państwa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

To świadczy też o poziomie umysłowym wyborców tej partii .Gdy tak bliżej przyjrzeć się tej dyktatorskiej partii to  nic dziwnego że tak postępują .  Wzorce czerpią od Stalina po Putina gdyż to sami ubecy są członkami i działaczami tej partii

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Mocne uderzenie w esbeckie emerytury - byli funkcjonariusze SB nie dostaną więcej niż średnia w systemie!http://wpolityce.pl/polityka/296627-nareszcie-mocne-uderzenie-w-esbeckie-emerytury-byli-funkcjonariusze-sb-nie-dostana-wiecej-niz-srednia-w-systemie

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jarek chciałby być jak Putin ale że do tego trzeba miec jaja. Z niemocy upodobnienia się do niego aż go znienawidził. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jak zadrą z SBkami to niech im emeryci tego PISu nie rozmontują. Nie tylko Kiszczak miał ciekawe kwity. Cała sprawa to igrzyska dla tłuszczy żeby niemoty się cieszyły że komuś się pogorszyło. Ot normalna polska zawiść międzyludzka. Osobiście wolałbym by rząd pokazał jak zamierza uprościć podatki, prawo podatkowe, uprościć przepisy pracy czy pobudzić przedsiębiorczość.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przecież SB kom już dawno obniżyli emerytury. To jakaś pusta propaganda. Pozabierali im dodatki. Ale, że wielu z nich zajmowało wysokie stanowiska i miało wysokie stopnie a co za tym idzie zarobki. To i tak mają stosunkowo wysokie emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jarek chciałby być jak Putin ale że do tego trzeba miec jaja. Z niemocy upodobnienia się do niego aż go znienawidził. 

 

Widzę  Jarka jako kowboja, rolnika.  Jest przecież powiedzenie: "przeżyć swą drugą młodość" B)

 

...w wywiadzie z Super Expressem Kaczyński idzie w swoich deklaracjach znacznie dalej. - Myślałem o tym, żeby po odejściu z polityki, już na emeryturze mieć swoją hodowlę byków i rodeo - mówi... Bardzo lubię oglądać rodeo, ujeżdżanie byków. Bardzo mnie to bawi, a szczególnie kiedy komentator opisuje byki 

 

Trzymam kciuki.......to mi zaimponuje ^^

636009789164716456.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Ale to się wszystko układa w całość. Będzie hodował bydło, zostanie kowbojem, otaczają go "czerwoni bracia". Może nakręci jakiś film o poganiaczach bydła? Doświadczenie filmowe już ma. Jak dla mnie powinien iść w tym kierunku, czas najwyższy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Owszem  :o  bo dodał przecież:

Bardzo lubię oglądać rodeo, ujeżdżanie byków. Bardzo mnie to bawi, a szczególnie kiedy komentator opisuje byki. Bo robi to tak, jakby to byli ludzie.

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 Z nim jednak coś naprawdę jest nie teges.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

To świadczy też o poziomie umysłowym wyborców tej partii .Gdy tak bliżej przyjrzeć się tej dyktatorskiej partii to  nic dziwnego że tak postępują .  Wzorce czerpią od Stalina po Putina gdyż to sami ubecy są członkami i działaczami tej partii

Masz na mysli PO ? 

Bo o ile mnie pamięć nie myli to PKW za czasów tego rządu szkoliło się u braci Rosjan i ochoczon korzystało z ich serwerów .

http://wpolityce.pl/polityka/218523-a-jednak-ruskie-serwery-w-wyborach-w-wojsku-gdzie-sie-da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe skąd znasz te filmy , czyżby podobne gusta :D:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Masz na mysli PO ? 

Bo o ile mnie pamięć nie myli to PKW za czasów tego rządu szkoliło się u braci Rosjan i ochoczon korzystało z ich serwerów .

http://wpolityce.pl/polityka/218523-a-jednak-ruskie-serwery-w-wyborach-w-wojsku-gdzie-sie-da

Widać jak małym i ograniczonym jesteś człowiekiem w tym temacie .Podajesz przykład w artykule np Tu-154 .Zadam ci proste pytanie .Jak kupisz traktor np JD to jaka firma ci go serwisuje ? W twoim mniemaniu i rozumieniu zapewne serwisuje go Ursus bo to on go widocznie wyprodukował :D Reszta z tego niby artykułu to stek bzdur które autor tych wypocin niczym nie poparł poza domysłami :D Na dodatek autor to pierwszej klasy komuch co tu jest opisane  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Czaba%C5%84ski  (jak każdy pisowiec) .Za komuny pisał artykuły na zamówienie PZPR a teraz na zamówienie aparatczyków PIS . Tak to mogę skomentować :D Kolejna ciekawostka bo może nawet nie wiesz a używasz być może takiego antywirusa w komputerze https://pl.wikipedia.org/wiki/Kaspersky_Lab  . Polska używa w wojsku też np czołgu T-72 ,BWP ,,Puma" i samolotów MIG-29 ,broni kbka AK.Wszystkie te sprzęty są rosyjskiej myśli technicznej .Idąc twoim tokiem rozumowania i autora tych wypocin z linku co dałeś powinno się ich natychmiast przestać używać bo są be :D Właśnie dobitnie pokazałeś jakie pustostany głosowały na pislam 

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj