nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

scoffer    1156

  A ja też chce się z lewarować np. poprzez wkład własny. W czym problem?

Ja za to chcę kopulować z Miss Polonia .

Wiesz w czym problem ?

Ano w tym, że ona nie chce.

Wobec czego mi pozostaje gwałt, a tobie rabunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 Czemu nie budujesz za gotówkę , pieniądze od rodziny , lub za zastaw w lombardzie , skoro wredne banki nie chcą pożyczyć więcej niz wynosi zabezpieczenie hipoteczne ?

Czy ulokowałbyś posag własnego dziecka lub oszczędnosc zyciaw banku , które pozyczy go inwestorow bez zabezpieczenia wartego co najmniej twojemu wkładowi ?

A przecież banki nie produkują pieniędzy , tylko pożyczają to co udało im się zebrać z rynku w depozyt .

Zgodnie z pzrysłowiem , pamiętaj rozchodzie żyć z dochodem w zgodzie .

 

Ty naprawdę nie rozumiesz czy tylko uciekasz od problemu wypisując swoje bzdury? Człowiekowi chodzi o to, że przez tą ustawę nie może wziąć kredytu. ma działkę, która przed wejściem w życie ustawy była by bez problemu zabezpieczeniem hipoteki. Teraz nic z tego. Dlaczego ty zamiast merytorycznie dyskutować zmieniasz tematy i wypisujesz takie dyrdymały?

Wczoraj czy tam przed wczoraj rząd uraczył nas nowym programem mieszkanie plus. Program ten zawiera obłęd pomieszany z populizmem. Co ciekawe rząd mówi, że nie da na niego ani złotówki. Kolejna bzdura dla naiwnych. Państwo ma niby dać ziemię. Sęk w tym, że państwo praktycznie nie ma ziemi w centrach miast. Jeśli są puste działki w miastach to przeważnie nalezą do samorządów. A te nie muszą być zainteresowane oddawaniem tych działek. No ale może faktycznie skarb państwa przekaże działki gdzieś w lesie na poligonie czy hałdę kopalnianą. Pytanie tylko skąd kasa na samą budowę? Niby mają powstać jakieś fundusze inwestycyjne. Ale kto w nie zainwestuje. Kto wywali kupę kasy aby wynajmować ludziom mieszkania latami praktycznie po kosztach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja w polskim bagnie nie pracuję od dawna teraz napycham sobie kieszenie funciakami  od dawna :D  Moje rodzeństwo też wzięło przykład ze mnie i napycha sobie portfele $ .Nie będę pislamskich debili i patologię 500 + sponsorował oraz innych złodziei :D Jedyne co to muszę się wstydzić przed Anglikami i tłumaczyć że ja takiego gówna jak pislam nie wybierałem :D

 

No nie musisz się tłumaczyć jak Twoim zdaniem ktoś kto ma dzieci to patologia to gratuluję Ty nikogoo nie sponsorujesz no co najwyżej panienki w lesie bo jaka normalna kobieta by chciała takiego trola B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Ja w polskim bagnie nie pracuję od dawna teraz napycham sobie kieszenie funciakami  od dawna :D  Moje rodzeństwo też wzięło przykład ze mnie i napycha sobie portfele $ .Nie będę pislamskich debili i patologię 500 + sponsorował oraz innych złodziei :D Jedyne co to muszę się wstydzić przed Anglikami i tłumaczyć że ja takiego gówna jak pislam nie wybierałem :D

 15a601aed534ab01b764dd99454b0dfd.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Ty naprawdę nie rozumiesz czy tylko uciekasz od problemu wypisując swoje bzdury? Człowiekowi chodzi o to, że przez tą ustawę nie może wziąć kredytu. ma działkę, która przed wejściem w życie ustawy była by bez problemu zabezpieczeniem hipoteki. Teraz nic z tego. Dlaczego ty zamiast merytorycznie dyskutować zmieniasz tematy i wypisujesz takie dyrdymały?

Wczoraj czy tam przed wczoraj rząd uraczył nas nowym programem mieszkanie plus. Program ten zawiera obłęd pomieszany z populizmem. Co ciekawe rząd mówi, że nie da na niego ani złotówki. Kolejna bzdura dla naiwnych. Państwo ma niby dać ziemię. Sęk w tym, że państwo praktycznie nie ma ziemi w centrach miast. Jeśli są puste działki w miastach to przeważnie nalezą do samorządów. A te nie muszą być zainteresowane oddawaniem tych działek. No ale może faktycznie skarb państwa przekaże działki gdzieś w lesie na poligonie czy hałdę kopalnianą. Pytanie tylko skąd kasa na samą budowę? Niby mają powstać jakieś fundusze inwestycyjne. Ale kto w nie zainwestuje. Kto wywali kupę kasy aby wynajmować ludziom mieszkania latami praktycznie po kosztach?

 

Ale premier Szydło wyrażnie powiedziała , że program ten nie dotyczy Koziej Wólki  . Wiec czego zrzędzisz , skoro twoje horyzonty dalej nie sięgają niż peryferie tej metropolii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ty nawet nie rozumiesz co się do ciebie mówi o czytaniu nie wspominając. Ja w tv ze trzy razy słyszałem jak ona i inni z rządu mówili, że program ma działać w każdym miejscu w kraju i obejmować każdego chętnego..Więc naprawdę daruj sobie te głupie wypowiedzi.  Bo tylko się kompromitujesz. Zaraz się pogubisz i znowu zaczniesz chwalić 8 lat rządów PO z tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246

Największym Twoim problemem to jest brak gotówki i płutno w kieszeni ;):P :P a problemem banku jest komu tę gotówkę pożyczyć bo on ją ma ( Tak uważa) to problem banku a nie rządu jak Ci te pieniądze pożyczyć B)

 

Z tobą jest wszystko w porządku?

Po ilości tych emotikon widzę, że jakiś nastolatek jesteś i na swój chleb pewnie nie zarobiłeś jeszcze, bo nie było by ci do śmiechu takie dyrdymały pisać i jaja sobie robić z powagi sytuacji. Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Większość elektoratu socjalnego to matoły i nieroby którzy nie pojmują prostych mechanizmów. Tak jak pisałeś o niemożności wzięcia kredytu skutkuje to tym że czegoś tam nie wybudujesz, nie bedzie roboty dla murarzy, projektantów, elektryków, nie kupisz żadnych materiałów ani usług i cały ten łańcuszek nie zapłaci grosza podatku. Ale jełopy powiedzą - dobrze mu tak, tyle już ma i jeszcze mu mało!. Wyborcy Jarosława nie mogą zrozumieć że gdy Państwo będzie miało wiecej pieniedzy to oni będą ich mieli mniej. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Ty nawet nie rozumiesz co się do ciebie mówi o czytaniu nie wspominając. Ja w tv ze trzy razy słyszałem jak ona i inni z rządu mówili, że program ma działać w każdym miejscu w kraju i obejmować każdego chętnego..

hubertussie ,łykasz wszystko jak pelikan , a ja tylko drę z ciebie łacha. 

Ale , z tą telewizja to nie przesadzaj , choć rozumiem ze ciężko zapracowane 32 " oglądasz od skowronka do żabki .

Gdybyś jeszcze posiadł wiedzę jak się zmienia kanały .

Ale   tobie już nic nie zaszkodzi , ani nie pomoże , więc trzymaj się jedynej słusznej stacji.

A z drugiej strony , to miło mi ze trafiłem dokładnie w której metropolii mieszkasz . 

w związku z tym przyznaję ci racje i przepraszam za mój błąd .

Kozia Wólka , twoje rodzinne strony będzie uczestniczyć w tym programie.

Jest tylko jeden problem , mianowicie program dotyczy rodzin z dziećmi .

Najwyższy czas zaprzestać walenia konia , oglądania TVN-u , polowania na potknięcia rządu , czyhania o 4 rano na forumowiczów Agrofoto , by im zadać pseudo-ripostę , a ruszenie w miasto , oczywiście bez spodni rurek  które nosisz na du..e , poszukanie dziewczyny i to nie Teresy lub Renaty , oraz zrzucenie 20 kg , które w tak młodym wieku zmuszają cię do wegetacji przed kompem.

Istnieje duża szansa że poznasz bratnią dusze przeciwnej płci , założysz rodzinę , staniesz się patologią 500+ i spojrzysz na  swiat nie jak malkontent

"malkontent «osoba stale niezadowolona, we wszystkim doszukująca się ujemnych stron» "

Ale jak normalny młody człowiek , który poza mądrościami na forum , widzi kolegów , piwo , zabawę i świat.

A mnie nie ganiaj , bo i różnica wieku zbyt duża  i szansa na dogonienie mała , chyba ze wygrasz w Lotto , albo bogato się ożenisz.

Tylko jak to zrobić skoro , twoja wybranką jest klawiatura , a na zakład Lotto cię nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Potwierdza się to co pisałem wcześniej że 500+ napędzi ale sprzedaż taniego wina patykiem pisanego http://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/wloclawek-ciemna-strona-500-plus-pijanstwo-i-libacje/6x4ryd  Oczywiście pislamistą to na rękę bo wiadomo że takimi ciemniakami i pijakami łatwo się rządzi 

 

 

 

Wojtekd bardzo mądry cytat wkleiłeś który idealnie pasuje do twojej osoby :D 

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tobą jest wszystko w porządku?

Po ilości tych emotikon widzę, że jakiś nastolatek jesteś i na swój chleb pewnie nie zarobiłeś jeszcze, bo nie było by ci do śmiechu takie dyrdymały pisać i jaja sobie robić z powagi sytuacji. Czyż nie?

 

O czym Ty piszesz jaka powaga ? Banki udzielają kredytów tak jak dotychczas bo muszą udzielać a że może są ostrożniejsze to tylko na dobre klientom wyjdzie słyszałeś może o czymś takim jak oszczędzanie :P :P

Większość elektoratu socjalnego to matoły i nieroby którzy nie pojmują prostych mechanizmów. Tak jak pisałeś o niemożności wzięcia kredytu skutkuje to tym że czegoś tam nie wybudujesz, nie bedzie roboty dla murarzy, projektantów, elektryków, nie kupisz żadnych materiałów ani usług i cały ten łańcuszek nie zapłaci grosza podatku. Ale jełopy powiedzą - dobrze mu tak, tyle już ma i jeszcze mu mało!. Wyborcy Jarosława nie mogą zrozumieć że gdy Państwo będzie miało wiecej pieniedzy to oni będą ich mieli mniej. 

 

Jasne jasne ;) nie stać go to n ie wybuduje a Ty tu jakieś wymyślasz głupoty nie będzie roboty i dobrze jak można płacić pieniędzmi których się nie ma ;) I co zapłaci z kredytu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@scoffer co mam gonić? Twoją głupotę? Mi się jeszcze nie zdarza chwalić rządy partii którą w innym poście ganię. Twoje bajania o jakiejś Wólce tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że prawdę piszę. Zmyślasz jakieś dyrdymały starannie unikając sedna sprawy. Unikasz merytorycznej dyskusji bo wiesz, że nic mądrego nie jesteś w stanie napisać. A jeśli już to wychodzi, że chwalisz to co zamierzałeś skrytykować.

Sam siedzisz po nocach na necie i wypisujesz dyrdymały.pewnie z własnej autopsji. Pewnie ci to pomaga rozładować frustrację. Ale nic poza tym. Czyhać na potknięcia rządu nie muszę. Bo ten rząd  potyka się co chwila. 

Co do 500 plus to było do przewidzenia, że patologia będzie piłą. W Białymstoku oficjalnie złożono trzy doniesienia na takie rodziny. Tak naprawdę skorzystają na tym bogaci, którzy pozakładają dzieciom lokaty powykupują jakieś lekcje tańca jazdy konnej czy tym podobne. Bo stać ich na bieżące utrzymanie tych dzieci.  Dzietności to na pewno nie zwiększy. Bo żadna odpowiedzialna rodzina nie będzie chciała mieć dziecka tylko dla 500 zł.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jasne bogaci pozakładają lokaty :P :P :P ale się ubawiłem jeszcze nie słyszałem żeby bogaci lokowali kasę w bankach B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

 

 

Jasne jasne ;) nie stać go to n ie wybuduje a Ty tu jakieś wymyślasz głupoty nie będzie roboty i dobrze jak można płacić pieniędzmi których się nie ma ;) I co zapłaci z kredytu :D :D

Jako socjalistyczny wyborca PIS niedawno chwaliłęś 500+ że to świetnie, że będzie więcej pieniądza na rynku, że wiele kasy wróci w podatkach itd. Nasze Państwio na ten cel się zaporzycza emitując obligacje. Z inwestycją kolegi @Unexpected jest dokładnie tak samo. Chce się zaporzyczyć w banku, by przeprowadzić inwestycję wpuścić na rynek pieniądz którego część wróci do Państwa jako podatki. Taka sytuacja jest nawet korzystniejsza bo państwo nic nie wydaje a miałoby wpływ podatkowy. Niestety mieć go nie będzie bo by zapobiec wyimaginowanemu wykupowi ziemi zablokowali jej obrót prawie całkowicie. Jak wielokrotnie pisałem - najgorsi są głupi i pracowici.

Zdecyduj się w końcu co jest dobre bo zaprzeczasz sam sobie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

ulman z hubrem macie jakieś dziwne urojenia nie poparte faktami ,wszystko wymyślacie nie wiadomo skąt czy wy na prawde macie takie małe rozumy czasami mam wrażenie że siedzicie w fotelu całymi dniami i na zmiane czytacie wyborczą i piszecie  dziwaczne przemyślenia tutaj na forum w oparciu o artykuły tej gazety.przeciesz jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.

znajomy kupuje ziemie teraz po nowych zasadach i niema z tym żadnych problemów może z jakieś 1000zł. więcej zapłaci za papiery i 50kilometrów zrobi więcej

ja popieram tą ustawe i wielka szkoda że w tamtym roku jej nie uchwalono a tak właściciele firm typu tartaki,handlujący bydłem,bio gazownie,deweloperzy,notarjusze wykupili u nas ziemie i teraz chcą po 800zł za dzierżawe więc puknijcie się w pały i zamknijcie pyski smierdzące bo gorszych bredni to niesłyszałem na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

https://www.youtube.com/watch?v=OVR0geqnKlA'>https://www.youtube.com/watch?v=RU4bpEcbi5Mhttps://www.youtube.com/watch?v=OVR0geqnKlA

https://www.youtube.com/watch?v=RU4bpEcbi5M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Kupili wcześniej bo spodziewali się głupich rozwiązań a ty się nie połapałeś na czas i teraz byś chciał by innym zakupu zabronić ustawowo. Nawet za komuny tak nie było. Liczę że masz jakieś logiczne argumenty a nie tylko " zamknijcie pyski smierdzące " - typowy merytoryczny  wyborca PIS z 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Skoro na paradach KOD-ofilów jest tak radośnie i wesoło , to dlaczego frekwencja jest tam tak niska ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

nie kupiłem bo zarombiście cene nagnali gdyby nie mogli kupić to bym kupił ale takie rozumy jak ty tego nie zrozumiecie .tak głosowałem na pis


Skoro na paradach KOD-ofilów jest tak radośnie i wesoło , to dlaczego frekwencja jest tam tak niska ? ;)

 

zioła się najarali napewno kjowski działke zafundował za obecnośc na tym szoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Nie kupiłeś bo się za późno połapałeś,- o tym właśnie pisałem.Byli madrzejsi i ciebie uprzedzili więc chcesz ustawowo utrudnić życie mądrzejszym czyli najlepiej zciągnąć ich na poziom socjalnego niezaradnego roszczeniowego wyborcy PIS. Takie rozumy jak wyborcy PIS tego zapewne nie pojmą


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jako socjalistyczny wyborca PIS niedawno chwaliłęś 500+ że to świetnie, że będzie więcej pieniądza na rynku, że wiele kasy wróci w podatkach itd. Nasze Państwio na ten cel się zaporzycza emitując obligacje. Z inwestycją kolegi @Unexpected jest dokładnie tak samo. Chce się zaporzyczyć w banku, by przeprowadzić inwestycję wpuścić na rynek pieniądz którego część wróci do Państwa jako podatki. Taka sytuacja jest nawet korzystniejsza bo państwo nic nie wydaje a miałoby wpływ podatkowy. Niestety mieć go nie będzie bo by zapobiec wyimaginowanemu wykupowi ziemi zablokowali jej obrót prawie całkowicie. Jak wielokrotnie pisałem - najgorsi są głupi i pracowici.

Zdecyduj się w końcu co jest dobre bo zaprzeczasz sam sobie

 

Z czego te pieniądze państwo by miało? Przedsiębiorcy zrobią przekręt na Vacie i guzik do budżetu wpłynie a patologia się upije i zobacz już

pieniążki wróciły doi budżetu ;) B) Nie piszgłupot bo nie ma żadnej blokady na zakup ziemi idzie rolnik i kupuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Nie kupiłeś bo się za późno połapałeś,- o tym właśnie pisałem.Byli madrzejsi i ciebie uprzedzili więc chcesz ustawowo utrudnić życie mądrzejszym czyli najlepiej zciągnąć ich na poziom socjalnego niezaradnego roszczeniowego wyborcy PIS. Takie rozumy jak wyborcy PIS tego zapewne nie pojmą

 

i widzisz jaki ty masz rozum toż  ci napisałem dlaczego nie mogłem kupić nie rozumiem jak można być takim cepem

zgodziłem 7.5ha po 40.000zł przyjechał deweloper i dał po 50.000 dla mnie to było do nieprzeskoczenia

w mojch stronach cena ziemi w granicach 35-40 tys. w zależności od klasy ta ziemia nie była warta więcej jak 35 tys

Z czego te pieniądze państwo by miało? Przedsiębiorcy zrobią przekręt na Vacie i guzik do budżetu wpłynie a patologia się upije i zobacz już

pieniążki wróciły doi budżetu ;) B) Nie piszgłupot bo nie ma żadnej blokady na zakup ziemi idzie rolnik i kupuje 

 

ale ulman płacze bo już nie kupi ziemi bo on nie jest rolnikiem tylko czytelnikiem gazet brukowych .

naczyta się głupot i potem zwiększ tą głupote po przez swoje rozmyślenia

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

To sie nazywa wolny rynek. Nikt nie jest winny że za późno się połapałeś oprócz ciebie. Jakbyś był sprzedajacym to pewnie nie miałbyś skrupułów tylko brałbyś najlepszą ofertę. Jeszcze raz ci mówie sam sobie jesteś winien i lepiej to zaakceptuj bo w normalnym świecie tak działa wolny rynek.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

bym, o tym nie wspominał gdyby tą ziemie kupił rolnik a nie gość który niema nic wspólnego z rolnictwem i może zapłacić 100tys za h

cały czas daje do zrozumienia to że ziemia pod uprawy powinna być wykupywana przez rolników a nie lokatą kapitału dla miljonerów

zakładam że nie rozumiesz o czym pisze więc niemal na pewno zakładam że rolnikiem nie jesteś

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To sie nazywa wolny rynek. Nikt nie jest winny że za późno się połapałeś oprócz ciebie. Jakbyś był sprzedajacym to pewnie nie miałbyś skrupułów tylko brałbyś najlepszą ofertę. Jeszcze raz ci mówie sam sobie jesteś winien i lepiej to zaakceptuj bo w normalnym świecie tak działa wolny rynek.

 

Guzik prawda sobie poczytaj jak funkcjonuje obrót ziemią rolną w UE a wtedy pisz te swoje wywody o wolnym rynku :P B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj