nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Krassus    97

A może zamiast zajmować się błahostkami sprzed 40 lat poklikamy o tym?

http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/komisja-europejska-przyjela-negatywna-opinie-ws-praworzadnosci-w-polsce-co-dalej,10058054/

 

I ciekawy fragment:

Odniósł się w ten sposób do krytycznej opinii Komisji Europejskiej na temat Polski. Zdaniem Czarneckiego nie ma to większego wpływu na Polską gospodarkę, w tym zagranicznych inwestorów, lokujących swój kapitał na terenie naszego kraju.
 
A dane coś innego mówią:
Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A kto ci do tego się odniesie. Oni udają, że nie widzą. Stronę czy dwie temu wklejałeś linki o OFE opłacie paliwowej i rachunkach za prąd. Żaden się nie odezwał. Gospodarka hamuje ciekawe skąd wezmą na 500 plus? I inne obiecanki.

Tak ogólnie to się zastanawiam czy ten Polański nie miał służyć przykryciu wiadomości o tej opinii. Nagle Ziobro sobie o Polańskim przypomniał.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Nie było idealnie za PO-PSL, te słowa wypowiadam do wszystkich, którzy sądzą że Ja i mi podobni za wszelką cenę i w każdym wypadku bronią poprzedniej władzy. Ale obecnych rządów nie mogę nazwać inaczej, jak niespełnianie i tak niemożliwych do spełnienia obietnic (to akurat logiczne) oraz serwowanie coraz to nowych tematów zastępczych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Nawet sprytne zagranie jeżeli dobrze to rozegrają. Kwestia tego czy wiedzą co robią czy mają to gdzieś bo jak im nie wyjdzie zostaniemy z drogim gazem ze statków albo trzeba będzie przeprosić się z Merkel.

W 2022 nikt o Merkel nie będzie pamiętał

A jeśli chodzi o gospodarkę , to różnie bywało , czemuż więc dopiero dzisiaj taki alarm , skoro w przeciagu ostatnich 5 lat nie jest żle.

http://stooq.com/q/?s=pmmnpl.m

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Ofiara nie ma nic do niego i chce o sprawie zapomnieć. A sam Polański poniósł już sporą karę za to co zrobił i będzie ją z jego pozycją ponosił do końca życia. Dla niego ten cały zgiełk to gorsza kara niż dla nie jednego siedzenie w kicu

 

Ofiara nie wycofała zeznań ani też ich nie zmieniła. Polański przespał się z dzieckiem i nic tego nie zmieni ! Jaką karę poniósł Polański ? Broniliście oszustów i złodziei z PO , broniliście imigrantów najeżdżających Europę .A  teraz stajecie dzielnie w obronie zwyrodniałego pedofila !


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Ja uważam że emigracja Polsce będzie potrzebna tylko nie ta z bliskiego wschodu (nie muzułmanie) bo na dłuższą metę nie będą emeryci mieć kasy .Jednak by do tego doszło to całe tabuna urzędników skarbowych musiały by wylądować na bruku i zmienić się przepisy podatkowe .Obecne przepisy są tak skonstruowane by niszczyć w ludziach przedsiębiorczość . Musiała by być też zlikwidowana patologia typu 500 + a w to miejsce powinna być zniżka od podatku np 1% za 1 dziecko 2% za drugie i 3% za trzecie i kolejne . Do tego musiało by się ruszyć budowanie mieszkań socjalnych przez państwo na zasadach niedrogiego wynajmu .Co do Polańskiego to dziwi mnie fakt czemu go nie ścigano i nie skazano wiele lat wcześniej za ten czyn ? Odpowiedź jest tutaj http://www.polskatimes.pl/artykul/993214,ofiara-romana-polanskiego-tak-zgwalcil-mnie-ale-wybralabym-ponowny-gwalt-gdybym,id,t.html Coś czuję że nasze zero znów się ośmieszy 

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Scoffer, zapamietaj sobie ze niemieccy przywódcy dlugo pozostają w pamięci.. zwłaszcza Polakom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

A co mają odpowiedzieć, jak nie myślą samodzielnie, bo nie ma czym, a jarek i spółka o tym też im nic nie rzekli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaKub2090    10

O nowych władzach można wiele mówić ( niekoniecznie dobrego)  ale mi się wydaje, ze jednak bardziej się interesują rolnictwem niż poprzednie  władze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Tak interesują się rolnictwem oto przykład https://twitter.com/gajewska_kinga/status/692869202525356032/video/1 Tu znowu przykład jak wydoić z kasy rolników http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rzad-chce-pieniedzy-za-wode-zdrozeja-prad-i,136,0,2064008.html  Nie wiem czy w Polsce przez ostatnie 25 lat był jaki kol wiek minister rolnictwa który interesował by się rolnictwem .Wychodzi na to że kasa dla patologi 500+  już się skończyła i teraz dostaną to http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/resort-finansow-jesienia-wyemituje-obligacje-dla-chcacych,2339267,4141 Naprawdę dobra dojna zmiana :D

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dodam jeszcze, że tak się interesują problemami rolników, że na Lubelszczyźnie czyli w bastionie pisu. Sadownicy martwią się, że nie będzie Ukraińców do zbioru wiśni. Bo pozwoleń na pracę nie chcą im wydawać. W agrobiznesie chyba wczoraj mówili. Jurgiel może znowu śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Kolego hubertuss , w Koziej Wólce mieszkańcy czerpią wiedzę z agrobiznesu .

I dobrze , tyle że każda reakcja , jest wynikiem akcji .

I tu kłania się twoja ukochana Unia , jej parlament i Król Ewropy.

Coś mi się jednak zdaje że w owym czasie protestów ze strony Polski nie było.

"Głównym celem przygotowywanych zmian przepisów dot. zatrudniania cudzoziemców jest wdrożenie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2014/36/UE z 26 lutego 2014 r. w sprawie warunków wjazdu i pobytu obywateli państw trzecich w celu zatrudnienia w charakterze pracownika sezonowego. Warunki zawarte w dyrektywie wymuszają zmianę obecnych uregulowań dotyczących powierzenia pracy krótkoterminowej w tzw. procedurze uproszczonej cudzoziemcom z Ukrainy, Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Rosji, co wiąże się m.in. z nałożeniem pewnych obciążeń administracyjnych – tłumaczy Magdalena Bukowska z biura prasowego Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. "

 

Tak że jak zwykle , wiesz ze dzwonią , tyle że nie wiesz w którym kościele

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/posowie-dali-sobie-24-000-z-podwyzki_845052.html

 

W połowie maja decyzją marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego (61 l.) każdy z posłów dostał 2000 złotych więcej na remonty i dodatkowe wyposażenie biur poselskich.

 

http://auto.dziennik.pl/drogi/artykuly/522215,autostrada-a1-w-wakacje-rzad-nie-otworzy-bramek.html

 

 

Z tego co poczytałem, dyrektywa nie została jeszcze implementowana do polskiego prawa czyli obowiązują jeszcze stare zasady udzielania pozwoleń na wjazd.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Scoffer to niech się lenie wezmą do roboty w tych ministerstwach. Dyrektywa przecież nie zakazuje dawania pozwoleń na pracę tym narodowościom, które wymieniłeś. Niech Jurgiel pogoni kolegów z pisu jak taki dobry minister. To co napisałeś to nie żadne tłumaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246

O nowych władzach można wiele mówić ( niekoniecznie dobrego)  ale mi się wydaje, ze jednak bardziej się interesują rolnictwem niż poprzednie  władze. 

Z głupim na rozumy się pozamieniałeś?

Jak bym miał taką władzę to cały ten PIS, wyjeb*ał bym w pizdziec!

 

Dzwonię wczoraj do banku w sprawie kredytu na budowę, ponieważ byłem zaniepokojony wcześniejszymi informacjami, że po zmianie ustawy o obrocie ziemią jest problem z obciążaniem z hipoteki i niestety przez słuchawkę dostaję informację że  NIE dostanę kredytu oraz nie tylko ja, przez to że bank nie może obciążyć hipoteki powyżej wartości danej działki plus problem z sądami z wpisywaniem hipoteki.

I co? I jajco, wszystko stoi, wnioski kredytowe zawieszone albo są odrzucane.Trzeba czekać aż ministerstwo dopatrzy się problemu i coś zmienią.

 

Szlak mnie od 2 dni trafia, jak za jakiś czasów prl-u wypuścili ustawę z bublem i jeszcze znając tych kmiotów to będzie trzeba długo czekać by coś z tym zrobili.

Co mnie obchodzą ich intencje w kwestii zainteresowania rolnictwem, jak czyny za tym nie idą?Tylko pokaz głupoty. Spróbuj z dniem uzyskać kredyt na budowę: kurnika, obory, chlewni, przechowali, szklarni itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 Czemu nie budujesz za gotówkę , pieniądze od rodziny , lub za zastaw w lombardzie , skoro wredne banki nie chcą pożyczyć więcej niz wynosi zabezpieczenie hipoteczne ?

Czy ulokowałbyś posag własnego dziecka lub oszczędnosc zyciaw banku , które pozyczy go inwestorow bez zabezpieczenia wartego co najmniej twojemu wkładowi ?

A przecież banki nie produkują pieniędzy , tylko pożyczają to co udało im się zebrać z rynku w depozyt .

Zgodnie z pzrysłowiem , pamiętaj rozchodzie żyć z dochodem w zgodzie .

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246

 

 Czemu nie budujesz za gotówkę , pieniądze od rodziny , lub za zastaw w lombardzie , skoro wredne banki nie chcą pożyczyć więcej niz wynosi zabezpieczenie hipoteczne ?

Czy ja mam pretensje do banku, jaki lombard o czym ty w ogóle mówisz, gdzie ty żyjesz?

Jak im samym też zależy abym kredyt dać, do końca kwietnia nie było problemu, a teraz bank ma problem(nie przez swoją zachciankę), a w wyniku zmian przeprowadzonych w ważnych ustawach przez osoby nie odpowiedzialne i niedouczone z partii PiS i na nich jestem wściekły.

 

Problemem jest treść art. 68 ustawy o księgach wieczystych i hipotece, do którego dodano ust. 2a (Dz.U. z 2013 r. poz. 707 ze zm. – dalej u.k.w.h.).

Kto dodał ten zapis święty walenty, może ja? Znowu podkreślam osoby z partii PiS.

 

Czy ulokowałbyś posag własnego dziecka lub oszczędnosc zyciaw banku , które pozyczy go inwestorow bez zabezpieczenia wartego co najmniej twojemu wkładowi ?

 

Zmianę sytuacji zmieniła ustawa o obrocie ziemią(pisowska!) do której odniosły się banki, więc co to za głupie insynuacje w nie temacie.

 

 

A przecież banki nie produkują pieniędzy , tylko pożyczają to co udało im się zebrać z rynku w depozyt .

 

Nie rozumiem, błędnie w całym kontekście swojej wypowiedzi błędnie założyłeś że jestem zły na banki, a ja jestem zły na maczanie paluchów przez durni w ustawach które uderzyły we mnie i w dziesiątki tysięcy osób w całym kraju.

Bank lewaruje się dźwignią finansową 1/28, wniesione depozyty w stosunku do możliwości kwoty kredytowania.  A ja też chce się z lewarować np. poprzez wkład własny. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Największym Twoim problemem to jest brak gotówki i płutno w kieszeni ;):P :P a problemem banku jest komu tę gotówkę pożyczyć bo on ją ma ( Tak uważa) to problem banku a nie rządu jak Ci te pieniądze pożyczyć B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie coś tytlko Pan Prezydent również dla Ciebie choć na niego nie głosowałeś bo taki wierny pies jak ty służy tylko jednemu poanu :P :P ;) Już niedługo taki Dasiek i jemu podobni będą musieli się rozstać ze swoim majątkiem i skorzystać z obywatelstwa swoich mocodawców :ph34r: B)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Największym Twoim problemem to jest brak gotówki i płutno w kieszeni ;):P :P a problemem banku jest komu tę gotówkę pożyczyć bo on ją ma ( Tak uważa) to problem banku a nie rządu jak Ci te pieniądze pożyczyć B)

 Specjalista od  pislamskich  mądrości się odezwał :D  Idź lepiej porobić za klęcznik biorąc przykład z tego pustaka Dudy :D  Pochwal się nam jaką fuchę dała ci pislamska dojna zmiana .Gdyby nie wasze pislamskie głupie ustawy to ludzie by nie musieli odwiedzać banków .Dudę to ja mam za mafijną papugę co handlowała ułaskawieniami razem z Dubienieckim a ciebie za idiotę  

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Akko Ty już też za chlebem będzisz musiał wyjechać ;):D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Akko Ty już też za chlebem będzisz musiał wyjechać ;):D :D

Ja w polskim bagnie nie pracuję od dawna teraz napycham sobie kieszenie funciakami  od dawna :D  Moje rodzeństwo też wzięło przykład ze mnie i napycha sobie portfele $ .Nie będę pislamskich debili i patologię 500 + sponsorował oraz innych złodziei :D Jedyne co to muszę się wstydzić przed Anglikami i tłumaczyć że ja takiego gówna jak pislam nie wybierałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj