nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

garek    155
Napisano (edytowany)

Coś bym napisał ale nie znam historii mojej rodziny na 7 pokoleń do przodu i boje się że mogę nie być godny zabierania głosu :(

 

http://kotdog.eu/  szkoda że nie ma innych horoskopów np konie krowy itp może by przytulić z 400 tys ;)

 

 

 Największe majątki powstały na tak zwanym kapitale ludzkim i wszystkiego rodzaju szkoleniach.  Obstawiam że z 70 procent tego kapitału ludzkiego poszło w czorty .

 

Jeszcze obstawiam że połowa z kasy którą polscy podatnicy dołożyli do horoskopu dla psów wróciła w postaci podatków do naszego budżetu. Przecież na wszystko musiały być fv a jak były fv to były podatki :)

Edytowano przez garek

 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

znowu udowadniasz ze jestes idiota-to pilkarze wisly krakow :P  :P  :P , masz odruch jak pies pawlowa jak zobaczysz gwiazde to od razu dostajesz pierdolca,ciekawe czy patrzysz kiedys w niebo-tam same gwiazdy,no pare planet jest  :D  :D  :D

 

Patrzy , patrzy - bo liczy na to że kiedyś po niego wrócą ;):P .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Życie nie polega na pomysłach ,tylko na  ich realizacji . 

Jednych cieszy 12 zł /h . a drudzy płacą 12 zł/h 

Obie strony są zadowolone.

Tyle ze jedni pływają jachtami , a drudzy je cumują .

 

Znowu mądrości głosisz. Zaraz znowu zaczniesz chwalić ostatnie 8 lat rządów PO. Wszyscy mieli po równo w socjalizmie. Nie wiem czemu wyborcy pisu tak do tego socjalizmu tęsknią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

scofer- widzisz dubieniecki zrealizowal pomysly, a co go za to spotkalo ,ciemne mury  w duszacym sie od smogu krakowie, teraz przymusowo pilnuje dzielnicy w zastepstwie dudy,on sie niedaleko wychowal. to jest dopiero bol- zamiast willi za  300 tys frankow w kredycie- cela, zamiast szalec po ulicach-trucht po spacerniaku.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

jacus  , jeśli uważasz ze link który, wkleiłeś post wyżej , ma jakąkolwiek wartość merytoryczną lub choćby jest śmieszny , to wypada mi tylko pogratulować opozycji takiego elektoratu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Od kiedy taki merytoryczny się stałeś? Widzę po wychwalaniu 8 lat rządów PO nastąpiła w tobie jakaś przemiana wewnętrzna hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zainteresowałeś mnie tym artykułem Akko, uwielbiam takie tematy i wszystko z tym związane.

Ekspansywność tego gatunku naukowcy zniwelowali jak piszą, czyli nie rozmnaża się przez nasiona ani nie rozrasta przez system korzeniowy. Zatem ryzyko związane z wprowadzeniem kolejnego obcego gatunku do naszego ekosystemu wydaje się mniejsze. I kontrola przy rozmnażaniu z pewnością we własnym zakresie poprzez sadzonkowanie jest znakomitym rozwiązaniem.

Kupię sobie jedno, piękny kwiatostan ^^ i pobawię się w rozmnażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Staszek ruch może i dobry pytanie tylko na ile skuteczny. Już za poprzedniego rządu pisu Ziobro takie coś obiecywał. I jak na razie lipa.

Mirro niedługo Rydzyka królem Polski obiorą. Ja rozumiem wyznanie katolickie, rozumiem poparcie polityczne. Ale ciekawi mnie czy Rydzyk wymaga takiej wazeliny od poddanych z pisu? Czy oni sami na wyścigi tak mu w tyłek lazą?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Od kiedy taki merytoryczny się stałeś? Widzę po wychwalaniu 8 lat rządów PO nastąpiła w tobie jakaś przemiana wewnętrzna hehe.

Nie wiem czy zauważyłeś , ale od pewnego czasu przestałem z tobą dyskutować , zgodnie z zasadą by nie karmić trolla.

Masturbuj się dalej tym co spłodziłeś na swojej klawiaturze ,, zgodnie z zasadą" wolność Tomku w swoim domku" . 

A o de mnie -pal gumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

jacus  , jeśli uważasz ze link który, wkleiłeś post wyżej , ma jakąkolwiek wartość merytoryczną lub choćby jest śmieszny , to wypada mi tylko pogratulować opozycji takiego elektoratu.  

to chyba z tego swiatecznego rozleniwienia tak mi sie porobilo,   kregoslup mnie zaczal bolec od schylania sie do waszego poziomu, ani masci od "karoliny-wazeliny" ani masaz przez "lesne ruchadlo" nie pomaga.....

a merytorycznie to ktora z obietnic wyborczych zostala spelniona-pamietacie jeszcze-obnizenie wieku emerytalnego,podniesieni kwoty wolnej od podatku, kredyty frankowe-co zostalo nawet nie z kielbasy tylko z pasztetowej wyborczej ?

 

 boli was ze znowu zostaliscie zrobienie w ciu.la, ktory prezydent mial  po 10 miesiacach tak niskie poparcie, prezes chyba po to wystawil dude , zeby jego brat nie byl uznany za najgorszego prezydenta i udalo mu sie to osiagnac. wg. ostatnich badan tak wlasnie jest,

 

ten targalski to ma oczy blekitne jak brazylijskie niebo ?? ta strona to powinna miec nazwe -niezalezna od rozumu-bardziej by pasowala do jej charakteru


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sukces sukces i jeszcze raz sukces brawo Panie Prezydencie  tak trzymać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Co może napisać ktoś komu wyprali mózg? On będzie wklejał te bzdety podobnie jak inni wklejają linki do pseudo niezależnej. Ci ludzie wałkują ta propagandę non stop. Oni już inaczej nie myślą. Niż ta propaganda mówi. Próba wmówienia ludziom, że opozycja dzwoni na policję czy tam wysyła e maile o podłożonych bombach. To szczyt idiotyzmu. Ale jest grupa osób którym propaganda pisowska dostatecznie zryła mózgi, że uwierzą we wszystko co im pis powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ale czy ja tych ludzi powtarzam, czy wierzę w to co oni mówią? Ty w niezależną wierzysz. Ja w Piterę nie wierzę. Tym się różnimy. Ty wszystko co w niezależnej traktujesz jak prawdę ostateczną. Ja zwyczajnie Piterę olewam nie wrzucam tu z niej cytatów. Ci ludzie mówią to pod swoim nazwiskiem więc to ich problem a nie mój. Może nie jest tak jak mówi Pitera, że ludzie boją się przyznać, że nie głosowali na PiS. Ale wielu boi się, że jeśli przyjdzie inna władza to im zabierze te 500. Politycy pisu już tym straszą.

Daruj więc sobie wrzucanie tych durnot z tej niby nie zależnej, że opozycja próbuje wywołać panikę zgłaszając fałszywe podłożenie bomy. Bo to durnota. A marsze kodu póki co cieszą się dużym powodzeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No fajna pogoda to się cieszą powodzeniem przyjdzie jesienna plucha to ludzie będą woleli w domach siedzieć to oczywiste ;) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Kolejny pomysł kolesi od dojnej zmiany http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prokuratura-wszczela-sledztwo-ws-incydentu-z-udzialem-szefa-PO-Grzegorza-Schetyny,wid,18350610,wiadomosc.html?ticaid=117170 Mam nadzieje że następny rząd po tym nierządzie opodatkuje 60% podatkiem kolesi w sukienkach i do zdziczenia tego nie dopuści by Polska stała się pislamską republiką coś na wzór Iranu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj