nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

akko    52

post-167418-0-51429200-1461700094_thumb.

 

Co cię @akko w tym zdjęciu oburza ?

 

W czym dostrzegasz profanację ?

Profanacja pamięci ludzi którzy walczyli z tymi co używali tego pozdrowienia i mordowali nasz naród w imię podobnej ideologi .Na pewno od byłych akowców to dostali byście po mordach gdyby byli w waszym wieku za używanie tego nazistowskiego pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Salut rzymski jednoznacznie kojarzony z faszystami, do tego ONR dość mocno jest zbliżony ideowo z ów ideologią a w tle znak Powstania Warszawskiego gdzie Polacy z nazistami walczyli. W armii powstańczej byli też Żydzi za którymi ONR nie przepada. Więc już wiesz dlaczego coś takiego jest nie na miejscu?

 

 

 

Co za logika. Gazeta manipuluje uchwałą SN, fragment wycina z kontekstu a ta mi z Grasiem wyskakuje.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@akko rozumiem że długie godziny przed ekranem komputera wywarły druzgoczący wpływ na twój wzrok i niedowidzisz .Więc powiększ ten obrazek i dokładnie się przyjrzyj dłonią tych młodych ludzi - zrozumiesz wtedy że wyszedłeś na kompletnego idiotę !!!


Czy będziesz miał odwagę przyznać się do pomyłki  ?


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Trochę teorii:

Salut rzymski (wł. Saluto romano) – salut, w którym wyprostowane prawe ramię jest wznoszone do przodu, prostopadle do ciała[1]

 

. Faszyści włoscy, którzy w swej propagandzie chętnie sięgali do kultury starożytnego Rzymu (np. tytuł duce ma rodowód starożytny)[6], zaadaptowali ten gest od D'Annunziego wraz z innymi jego rytuałami[1]. 31 stycznia 1923 włoskie Ministerstwo Edukacji wprowadziło salut rzymski, jako część ceremonii ku czci flagi narodowej[1]. W 1925, gdy Benito Mussolini rozpoczynał fascistizzazione Włoch, salut rzymski stał się oficjalną częścią reżimu, a 1 grudnia tego roku został on obowiązkowo wprowadzony w urzędach państwowych[1]

 

Na wzór włoskich faszystów, salut rzymski przejęły inne europejskie ugrupowania narodowe,[potrzebny przypis] faszystowskie[które? wszystkie?], a także naziści.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Salut_rzymski

 

Jeżeli to nie jest salut rzymski to co innego?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Nie próbuj mi wmawiać że to jakaś przysięga bo i tak Ci nie wierzę :D Dla mnie patriotyzm (tak zostałem wychowany) w czasach pokoju nie polega na tym co promuje ONR .Dla mnie to dbanie o swoją ojcowiznę by rozkwitała oraz pomaganie w ten sposób rozwojowi regionu z którego się pochodzi .Jakieś śmieszne udawanie nazistów i słuchanie głupich polityków to anty patriotyzm .Mam też nadzieję że nigdy w swoim życiu nie będę musiał wykorzystać drugiej strony patriotyzmu tej wojennej wersji przez wciągnięcie Polski przez durnych polityków w jakiś konflikt zbrojny .Jako patriota uważam że obecny rząd i prezydent jest anty patriotyczny i dąży do wojny domowej .

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny niedowidzący ! Epidemia czy co ? Powiększ to zdjęcie i powiedz jeśli masz odwagę co dostrzegasz .


@akko ty tchórzu   nawet to ewidentnej pomyłki nie potrafisz się przyznać ! 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Ja tam widzę gości zamawiających po dwa piwa :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Kiedy zdrożeje nam energia  elektryczna mam  brata górnika może mi zwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Kolejny niedowidzący ! Epidemia czy co ? Powiększ to zdjęcie i powiedz jeśli masz odwagę co dostrzegasz .

 

@akko ty tchórzu   nawet to ewidentnej pomyłki nie potrafisz się przyznać !

Sam jesteś tchórz a to z załącznika to pewnie machanie na pozdrowienie .Jakbyś miał krótką pamięć to przypomnę ci tchórzu że to zbezczeszczenie pamięci powstańców miało miejsce pod pomnikiem ,, Czynu Powstańczego na Górze św. Anny" .Dostali za ten gest zamawiania piwa po pół roku w zawieszeniu na 3 lata więzienia .|Tak zachowują się faszystowskie czubki a nie polscy patrioci

post-167418-0-92711700-1461776368_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tylko paranoik uzna zaciśniętą dłoń z wysuniętymi dwoma palcami za faszystowskie pozdrowienie .

 

Przeczytałeś definicję salutu rzymskiego? Jeżeli wzniesiona ręka prostopadle do ciała nie jest salutem to czym jest?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

post-167418-0-51429200-1461700094_thumb.@akko omawiamy to zdjęcie więc nie rżnij głupa i nie wklejaj kolejnych zdjęć !


Przeczytałeś definicję salutu rzymskiego? Jeżeli wzniesiona ręka prostopadle do ciała nie jest salutem to czym jest?

Zaciśnięta dłoń i wysunięte dwa palce na pewno nie jest to salut rzymski .Sądzę że używanie tego pozdrowienia po tym gdy używali go niemieccy naziści za wielką zniewagę i głupotę .

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To dlaczego członkowie ONR, którzy też i widocznie są na zdjęciu, nazywają to salutem rzymskim i a teraz pozdrowieniem narodowców?

 

Rzymski salut, obok Szczerbca, spuścizny pisarskiej etc. etc., jest jednym z elementów dziedzictwa polskiego obozu narodowego,

 

http://onrpodhale.pl/historia/salut-rzymski/

 

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Do powstania nazizmu ten gest jak i swastyka nie były niczym złym jednak przez drugą wojnę światową kojarzą się jednoznacznie z nazistowskimi Niemcami i moim zdaniem nie powinno się ich propagować bo to obraża ofiary i ludzi którzy przeżyli to piekło .Podobnie jak umundurowanie które przecież można zastąpić innym nie budzącym takich skojarzeń jednoznacznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Kiedyś pisałem że PISowcy będą szukać kasy w opodatkowaniu dóbr i usług najbardziej powszechnych. Żartowałem że pewnie będzie podatek od wody  a tu nagle..........http://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci/rewolucja-w-prawie-wodnym/?utm_source=Facebook   Czytają forum czy jak?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Wyłudzenie VAT powinno nazywać się unikaniem VAT ale "wyłudzenie" ma bardziej negatywny wydźwięk wiec jest lepszym propagandowo.  Jak stolarz robi ci regał i się pyta  "czy piszemy FV?" i tego nie robicie to on ma tyle samo kasy ale nie ujawnia tego więc oszczędza na PIT/CIT a ty płacisz 23% mniej. Każdy jest zadowolony. Wpojono wam że to ci duzi żli wyłudzaja VAT a prawda jest taka że wszyscy "walimy" skarb państwa równo. Jak kupisz wywrotkę piasku bez FV - walisz skarb państwa, jak kupujesz na bazarze -najpewniej walisz skarb państwa bo masa obrotu jest nieewidencjonowana. Uszczelnienie VAT nie jest możliwe szczególnie w Polsce. 

Co ty chcesz od taśm Grasia? Prywatne media mogą robić cokolwiek im się spodoba i w sposób jaki dowolnie sobie wybiorą. Finalnie weryfikuje ich rynek i albo są poczytni albo nie. Jak się ludzie nauczą samodzielnie myśleć to nie będzie mowy o manipulacji mediami. 

 

super tok myślenia polaka patrioty ,szkoda że niemcy tak nie myślą ,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

A jak myślą Niemcy? I co jest wg ciebie nieprawidłowe w moim toku myslenia?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dla mnie ci ze zdjęcia z poprzedniej strony to mega głupki. Przecież gdyby żyli w czasach Hitlera i gdy Niemcy okupowali Polskę. Coś co dzisiaj ich fascynuje było by ich śmiertelnym wrogiem i po prostu by ich zabiło. Chyba, że ci patrioci jak siebie nazywają podpisali by folkslisty.

Fascynacja ideologia nazizmu którą wyznawali ludzie mordujący Polaków przez ludzi nazywających się polskimi patriotami to mega debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam wiele lat kilka osób z Ruchu Narodowego , Obozu Narodowo Radykalnego  a nawet z Narodowego Odrodzenia Polski i NIGDY nie widziałem tego gestu ! Gdybym to pozdrowienie u kogokolwiek  z nich zobaczył na pewno już  nigdy nie podałbym mu swojej dłoni .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedyś pisałem że PISowcy będą szukać kasy w opodatkowaniu dóbr i usług najbardziej powszechnych. Żartowałem że pewnie będzie podatek od wody  a tu nagle..........http://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci/rewolucja-w-prawie-wodnym/?utm_source=Facebook   Czytają forum czy jak?

 

A co ma PiS z tym wspólnego to przecież wymogi UE nakładają te opłaty , A co z bankowym bo nie wprowadzili podobno to kiedy banki zaczną oddawać te pieniądze co to w związku z bankowym wprowadzili ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Gdzie jest napisane że to UE nakłada opłaty. Może jakieś źródło?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jak pisałem że Tusk podniusł vat na ubranka to krzyk był że wymóg UE nie podaliście zródła to ja mam podawać było o tym wiadomo od dawna

 

 

http://www.agrofoto.pl/prawo/przepisy-i-regulacje/oplaty-za-korzystanie-z-wod-jeszcze-nie-teraz,50615.html więc nie zwalaj na PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

No to wychodzi na to że te opłaty też przez Tuska........ Jak ta UE taka zła i uchodzców nie przyjmujemy buntując się, to czemu tak ochoczo i posłusznie procedują zmiany w prawie wodnym? Czemu " dobra zmiana" nie broni narodu przed tą unijną hydrą, wszak "dobro narodu stoi ponad prawem"?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

@staszku

 

Nie zwalaj winy na UE bo Komisja już nie naciska na Polskę. TSUE zdecydował, że państwa członkowskie nie muszą na każdego nakładać obowiązku opłat za korzystanie z wód.

 

http://wysokienapiecie.pl/prawo-energetyczne/989-oplaty-za-wode-podniosa-ceny-energii

Konkluzje płynące z przywołanego wyroku sprowadzają się do uznania, że brak wprowadzenia opłat za pobór wód nie w każdym wypadku będzie szkodliwy z punktu widzenia realizacji założeń Dyrektywy 2000/60/WE. Ramowa Dyrektywa Wodna nie nakłada wprost zakazu zwolnienia z opłat z tytułu poboru wody, o ile takie zwolnienie nie jest sprzeczne z ogólnymi celami tej regulacji, których realizacja może zostać zapewniona w inny sposób, z zastrzeżeniem, że ciężar udowodnienia tej okoliczności może być nałożony na państwo członkowskie.

 

Wiec PiS robi to sam z własnej, dobrej woli.

 

A tutaj masz o Vacie dla ubranek:

http://www.vat.pl/aktualnosci-podatkowe/1711-od-stycznia-drozsze-ubranka-dla-niemowlat-i-obuwie-dla-dzieci-7827/

 

Zgodnie z ustawą o VAT, sprzedaż ubranek dla niemowląt oraz obuwia dla dzieci objęta jest obniżoną 8 % stawką VAT. Regulacje te musiały jednak zostać zmienione a wszystko po orzeczeniu Trybunału Sprawiedliwości Wspólnot Europejskich (C-49/09). Trybunał stwierdził, że polskie regulacje, które dopuszczają taką preferencję są niezgodne z prawem unijnym. Dyrektywa 2006/112 w sprawie wspólnego systemu podatku od wartości dodanej pozwala państwom członkowskim na stosowanie jednej lub dwóch stawek obniżonych. Taką preferencję podatkową państwa mogą stosować jednak tylko do tych towarów i usług, które zostały wymienione w załączniku nr III do dyrektywy.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj