nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Gdzie pisałem że nie ma Polskich? A udowodnij że nie zniszczył zakłady w większości należą do Banków :D :D  i wcale nie Polskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Staszek to niech najpierw udowodni że nie bierze pieniędzy za te wpisy bo jakoś nie chce mi się wierzyć że ktoś takie brednie darmo by pisał. No udowodnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Wydaje mi się że Staszek to nawet wierzy w to co pisze. mimo że większości swoich teorii nie jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć. Pytałem jak on to zrobił że nic do unii nie dołożył - odpowiedzi brak, Pytałem  jak powinna działać Polska po skazaniu Tuska, Bronka, opodatkowaniu złych marketów, rozmontowaniu "układu" - odpowiedzi brak. Do tego wydaje mu się że jest.  wykorzystywany przez obce siły bo unia zabiera,, bo autostrady do wożenia obcych produktów, bo banki sprzdane , -można rzec,  jest ekonomicznie gwałcony. 

Pomnóżcie sobie teaz Staszka przez kilka milionów osobników o zblizonych poglądach, niezdowolonych ze wszystkiego narzekaczy obwiniajacych wszystko i wszystkich dokoła za własne niepowodzenia , bez logicznego uzasadnienia. Chcacych zmieniać wszystko ale bez pomysłu co chca osiagnać i jak to zrobić. Wierzących w spisek masońsko żydowski , rosyjsko - niemiecki, służb specjalnych i postkomuny itp.

My mamy to "szczęście" że Staszek nas tutaj "edukuje" ale myslę że spokojnie mozna przyjąć że taki elektorat raczej nie udziela się na forach i generalnie mało pisze i myśli ale dużo słucha i czyta - tylko słuszne środki przekazu.

I na koniec proszę pomyslcie jak idiotycznym jest ustrojem jest demokracja gdzie osoba świadoma jak działa świat i osoba ze zmanipulowanym widzimisie maja taki sam wpływ na wynik wyborczy. Wiadomo że w społeczeństwie jest wiecej głupich niż mądrych, niedouczonych iniz wykształconych niezadowolonych niz zadowolonych (szczególnie w Polsce) więc kolejne  rzady są odzwierciedleniem głównie swiadomości narodu i rozumienia świata. Dopuki horyzonty myslowe się nie poszerzą doputy takie miernoty bedą rządzić.Jak wiemy byt okresla swiadomość wiec na ten moment powinnismy z demokracji zrezygnować na rzecz oswieconego autorytaryzmu i ktos powinien na początek zagonić towarzystwo do roboty. Jak kraj by się wzbogacił  wtedy " czemus głupi, boś biedny i czemuś biedny boś głupi" nie miałoby zastosowania i byc może warto by pomyśleć o demokracji, tylko z drugiej strony po co zmieniac system który sie sprawdził? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale autorytaryzm ma ten problem, że jak się nie podoba to nic nie zrobisz. W demokracji możesz rząd odwołać, możesz protestować. Masz Rosję, masz Białoruś. Czy te kraje są bogatsze od nas mimo kiepskiej demokracji? Gdzie nasi rodacy za pracą wyjeżdżają?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

My mamy gloryfikację demokracji w mediach i Białorus czy Rosja sa ukazane jako systemy złe i nieludzkie. Zapewniam cię że w tych krajach nie zyja sami zmanipulowani ludzie i taki ustrój ma swój urok i stwarza wrażenie ze ojcem narodu jest silny osobnik alfa a nie mały bezdzietny  socjopata bez osiagniec.

Byłem rok temu w Mińsku i powiem ci że jest tam czysto, widac ład, nie ma pijaków i meneli na ulicach, milicja jest widoczna i późna pora po kolacji wracjac do hotelu czujesz się naprawde bezpiecznie. Białoruś zawsze bedzie biedna bo nie ma tam bogactw naturalnych, gleby najsłabsze w europie, klimat surowy przemysłu brak oprócz  złóż soli potasowej. Co do Rosji to było tam zawsze skraje bogactwo i bieda ale ostatnio był piekny przykład niewydolnosci demokracji unijnej i szybkości działania Rosji. Unia myslała przez ponad rok  czy wpuszczac uchodżców , w końcu doszli do wnosku że nie i zapłacili turkom 6 mld Eur. Putin o interwencji w Syrii zdecydował może w ciągu miesiąca.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tylko 2 mln Polaków zdecydowało, że lepiej żyć w demokratycznej Anglii i Niemczech, nawet obok imigrantów niż silnej i czystej Białorusi czy Rosji. Porównaj jak rozwijała się demokratyczna Polska a jak autorytarna Białoruś czy Rosja. Zobacz jak poprawił się standard życia tam a jak u nas. Dlaczego nasz kraj porównujemy do Niemiec, ich gospodarki czy działania państwa a nie do Rosji. A co jeżeli wodzem naszego kraju zostanie Jarek?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Wtedy będzie marsz miliona i jarek skończy tam gdzie jego miejsce - na śmietniku historii. Ja idę o zakład że na przyszłą wiosnę mamy wybory o ile te pisowskie  durnie nie będą próbowały utrzymać władzy siłą. Mam nadzieję że wtedy reakcja zachodu będzie stanowcza. Oby nie było za późno.

 

Całe szczęście mam też mieszkanie po zachodniej stronie wisły i po niemiecku mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie będzie przedterminowych wyborów. ostatnio dostali nauczkę dlatego teraz tak szybko wprowadzili program 500+. Złożono już milion wniosków więc beneficjenci programu, których jest kilka milionów plus stały elektorat PiSu nie pozwoli tej partii tak szybko odejść.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No też już złożyłem B)


Wtedy będzie marsz miliona i jarek skończy tam gdzie jego miejsce - na śmietniku historii. Ja idę o zakład że na przyszłą wiosnę mamy wybory o ile te pisowskie  durnie nie będą próbowały utrzymać władzy siłą. Mam nadzieję że wtedy reakcja zachodu będzie stanowcza. Oby nie było za późno.

 

Całe szczęście mam też mieszkanie po zachodniej stronie wisły i po niemiecku mówię ;)

 

Nie zapomnij Tuska i Kopacz zabrać w końcu jesteś im to winien :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

No to pewnie korki od wina u ciebie staszku pod sklepem strzelały ;).


I to jeszcze warto przeczytać , myślę osobiście że sprawę katastrofy smoleńskiej można uznać za wyjaśnioną a każde dalsze działania pissu i kaczyńskiego trzeba uznać jako sianie nienawiści.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19903699,piloci-czuli-olbrzymia-presje-zwiazana-z-ladowaniem-w-smolensku.html#BoxNewsLink


No też już złożyłem B)


 

Nie zapomnij Tuska i Kopacz zabrać w końcu jesteś im to winien :D :D

Jeżeli chodzi o Kopacz to nie uważam żeby zrobiła cokolwiek dobrego - tyle jej zasługi że nic nie zepsuła (w przeciwieństwie do kaczyńskiego i pissowców). A co do Tuska - kaczyński to mu nawet butów czyścić nie zasłużył. Nie ta klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Tylko 2 mln Polaków zdecydowało, że lepiej żyć w demokratycznej Anglii i Niemczech, nawet obok imigrantów niż silnej i czystej Białorusi czy Rosji. Porównaj jak rozwijała się demokratyczna Polska a jak autorytarna Białoruś czy Rosja. Zobacz jak poprawił się standard życia tam a jak u nas. Dlaczego nasz kraj porównujemy do Niemiec, ich gospodarki czy działania państwa a nie do Rosji. A co jeżeli wodzem naszego kraju zostanie Jarek?

Pisałem o autorytaryzmie oświeconym więc Jarek odpada. Wyjezdzaja na zachód z czystej ekonomii ale to że zachód jest bogatszy to nie jest skutek demokracji tylko wielowiekowego rozwoju cywilizacji. Zachód był bogatszy 100 lat temu 500 lat temu i 1000 lat temu też.. Po wojnie niemcy mieli niby demokracje ale władza krótko trzymała ich za pysk i bodajże do poczatku lat 70 tych pracowali 6 dni w tygodniu a socjal był bardzo ograniczony.Nie twierdze że system autorytarny jest idealny ale jak czytam Staszka demokraty to nie wiem co jest gorsze.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to pewnie korki od wina u ciebie staszku pod sklepem strzelały ;).

I to jeszcze warto przeczytać , myślę osobiście że sprawę katastrofy smoleńskiej można uznać za wyjaśnioną a każde dalsze działania pissu i kaczyńskiego trzeba uznać jako sianie nienawiści.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19903699,piloci-czuli-olbrzymia-presje-zwiazana-z-ladowaniem-w-smolensku.html#BoxNewsLink

Jeżeli chodzi o Kopacz to nie uważam żeby zrobiła cokolwiek dobrego - tyle jej zasługi że nic nie zepsuła (w przeciwieństwie do kaczyńskiego i pissowców). A co do Tuska - kaczyński to mu nawet butów czyścić nie zasłużył. Nie ta klasa.

 

Kaczyński to mu już powiedział sp***rzaj dziadu :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Wielka Brytania czy USA są przykładem krajów, gdzie demokracja dobrze sobie poradziła. Możemy trafić na genialnego wodza, ale 30 lat później może nim zostać totalny idiota tylko dlatego, że namaścił go poprzednik.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Genialny idioty nie namasci.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Co powiecie o zgrzycie między Dudą a Kaczyńskim? Widzieliście jak Jarek go olał witając się? Ciekawi mnie, czy to odegrane, czy to już zaczyna się sypać?

Co do Smoleńska dzisiaj to oglądałem. W sumie nic nowego. Wiadomo było. Presja, ignorowanie przyrządów, wyglądanie ziemi przez okno jak w casie pod Mirosławcem. I smutno się skończyło. Ciekawe co wymyśli komisja Macierewicza? Widać, że nie wiele jak do tej pory nic ciekawego nie wymyślili. Pobiorą przez te 4 lata pieniądze i nic nie udowodnią. Zresztą Kaczyński to wie. W niedzielę mówił już tylko o odpowiedzialności moralnej i piętnowaniu. Oni wiedzą, że nic nikomu nie udowodnią. A całość ma skupić się na wmawianiu poszczególnym osobom wymyślonych win na zasadzie moralnego piętnowania. Tak naprawdę Kaczyński na początku powinien napiętnować sam siebie. Kazał bratu lecieć do Smoleńska bo była kampania wyborcza. Wsadzili do samolotu wielu ważnych by podnieść rangę wizyty. Tak kończą się kampanie wyborcze na cmentarzach. Zauważyliście, że po Smoleńsku przed wyborami politycy szczególnie prawicowi nie składają kwiatów na wyścigi pod pomnikami czy na cmentarzach jak robili to wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co powiecie o zgrzycie między Dudą a Kaczyńskim? Widzieliście jak Jarek go olał witając się? Ciekawi mnie, czy to odegrane, czy to już zaczyna się sypać?

Co do Smoleńska dzisiaj to oglądałem. W sumie nic nowego. Wiadomo było. Presja, ignorowanie przyrządów, wyglądanie ziemi przez okno jak w casie pod Mirosławcem. I smutno się skończyło. Ciekawe co wymyśli komisja Macierewicza? Widać, że nie wiele jak do tej pory nic ciekawego nie wymyślili. Pobiorą przez te 4 lata pieniądze i nic nie udowodnią. Zresztą Kaczyński to wie. W niedzielę mówił już tylko o odpowiedzialności moralnej i piętnowaniu. Oni wiedzą, że nic nikomu nie udowodnią. A całość ma skupić się na wmawianiu poszczególnym osobom wymyślonych win na zasadzie moralnego piętnowania. Tak naprawdę Kaczyński na początku powinien napiętnować sam siebie. Kazał bratu lecieć do Smoleńska bo była kampania wyborcza. Wsadzili do samolotu wielu ważnych by podnieść rangę wizyty. Tak kończą się kampanie wyborcze na cmentarzach. Zauważyliście, że po Smoleńsku przed wyborami politycy szczególnie prawicowi nie składają kwiatów na wyścigi pod pomnikami czy na cmentarzach jak robili to wcześniej?

 

Tak tak napewno jutro Kaczyński odwoła Dudę odezwał się widzę instynkt eksperta wypadków lotniczych :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no akurat tego nie może i dlatego wcześniej czy później maliniak zacznie myśleć jak ratować swój tyłek  

jako prawnik dobrze wie ze nabroił i trzeba będzie się z tego tłumaczyć  :D

będzie się działo jak przyjdzie do wyborów  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Męża stanu to jeszcze długo bedziemy wyczekiwać. 

Co do Smoleńska- najlepsze co dla swojej populernosci zrobili to fakt że zgineli. Większość z nich nie była żadnymi wybitnymi politykami. i upamietnić ich warto ze wzgledu na katastrofę a nie na osiągniecia. Gdy zima jakiś kierowca na śniegu wypaskudzi w drzewo i się zabije to wiadomo że z bezmyślności, braku wyobraźni czy niedostosowania predkosci  do warunków. Jak Tupolew wypierniczył w drzewo we mgle to niby czemu miałby to być zamach a nie wypadek? Zamach musiał zaistnieć bo PIS by nie zaistniał przyznajac że ich Prezydent zginął przez bezmyślność swoją lub swojego otoczenia. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Kiedyś napisałem że "przyroda sama się leczy". Ten proces trwa, 

Z tych nagrań wynika że najbardziej świadomym tego czym może się skończyć próba lądowania był drugi pilot. Nawet próbował pozbyć się włażących do kokpitu pytając czemu nie są przypięci pasami. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

post-177160-0-87858900-1460526687_thumb.pngPisoludki i tak nie zobaczą faktów skoro ich mesjasz mówi co innego. To jest stan umysłu i to jest groźne.

 

A teraz coś na rozluźnienie tematu - słyszeliście że paetz ma odprawiać mszę na rocznicę chrztu Polski?   To już kabaret jakiego nawet pissowi nie udaje się za często wymyśleć ;). Ciekawe czy orgia będzie przed czy po mszy ? Jak ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości o co chodzi z tym polskim kościołem i ich "walką o dobro" Polaków to ta grafika to wyjaśni :

 

 

Edytowano przez osterley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Nie tak dawno rozmawiałem ze znajomym,temat zszedł na politykę,poruszyliśmy zniszczenie Polskiego przemysłu,zmiany jakie następują,powiedział wiesz,po zmianach ludzie otwierają oczy ,zaczynają zdawać sobie sprawę na czym polega manipulacja,zaczynają widzieć jak okradano kraj.Widzą w jaki sposób rządy podległe obcym państwom wyniszczały rodzimy przemysł robiąc z nas montownię Europy.Mówi..cukrownia Łapy zmodernizowana,jako druga na świecie po Amerykanach w posiadaniu najnowocześniejszej taśmy produkcyjnej za grube miliony,zlikwidowana..bez oporu..taśmę po niskiej cenie kupili Francuzi.
Ktoś w XVIII wieku powiedział,w Polsce są tak naprawde dwie partie,jedna z nich knuje przeciwko własnemu narodowi,nie jest partnerem,jest podległa wobec innych państw.W nawiązaniu do słów o "gorszym sorcie Polaków" takiego sformułowania po pierwszym rozbiorze użył bodajże Ignacy Krasicki-wszystko się więc powtarza,z czego można wyciągnąć wniosek,że zdrada jest trwałym i nie nadającym się wyeliminować elementem natury ludzkiej.Znowu mamy tylko dwie partie,polską i antypolską,żadnej innej nie ma.

Janusz Kurtyka,w ostatnim swoim wywiadzie przed śmiercią w Przemyślu,mówił: Czasy w jakich przyszło nam żyć,w dużej mierze podobne są(chociaż nie identyczne) do XVIII wieku,mamy czasy w których obce państwa za wszelką cenę starają się kupować sobie poparcie polskich elit,władze innych,sąsiednich państw próbują poróżnić przedstawicieli naczelnych władz Rzeczypospolitej,i dodawał,że jest to tym prostsze że stopień identyfikacji społeczeństwa z państwem jest jeszcze bardzo niedoskonały.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no i kto tą cukrownie w Łapach zlikwidował bez oporów ? pan obecny (i były )minister  rolnictwa Jurgiel  :D

to do jakiej on partii należy ? polskiej czy anty polskiej ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

No dobrze ja wiem że ludziom otworzyły się oczy, ale po jakie licho Grupie Zbrojeniowej kazali kupić upadłą montownię autobusów s Sanoku? 

Co prawda wojsko miało ogłosić przetarg na kupno 150 autobusów ale żeby to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj