nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4653

No tak, te wpadki rządu opisywane w znikających  artykułach internetowych powinny zainteresować opozycję. Mogliby sie pogrążyć totalnie jakby przegrali kilka spraw w sądach, bo teraz prokuratorzy już z automatu nie bedą umarzać, a sędzia jaki sie trafi nigdy nie wiadomo. Także opozycja musi jednak troche ważyć słowa w odróżnieniu od luźnych gatek na forach internetowych gdzie mozna bezkarnie teorie spiskowe snuć i powtarzać. I działa to w dwie strony bo o każdym polityku mozna jakieś fanaberie w sieci znaleść. Jak wyniki tych sondaży to nie miazga to ciekawe jak to się ma do tych waszych marzeń o przedterminowych wyborach. Czasem Pis by zyskało z Kukizem 2/3 i  szybko by sie skończył spór o trybunał. Lepiej spokojnie czekać na wybory 2019.

 

Jest sporo tych prawdziwych. Wystarczy je umiejętnie eksponować. Bo przecież wielu oglądających tvp się nigdy o tym nie dowie.  Wydatki Dudy na nagrody i podróże to 1,5 miliona zł.  To jest fakt. Takie fakty zdarzają się co chwila. Kolesiostwo, prywata w obejmowaniu stanowisk. Audyty zapowiadane na 100 dni rządu, które miały ujawnić nie wiadomo co a w zasadzie nic nie ujawniły. Przykłady można by mnożyć.

Co do prokuratorów to fakt teraz pewnych spraw na pewno nie umarzają. A jeśli się biorą za inne to są przenoszeni. Jak ten, który miał zbadać sprawę nie wydrukowania orzeczenia TK. To też sprawa dla opozycji.

Co do plotek i teorii spiskowych oraz innych oskarżeń bez pokrycia. To nasze tutaj pisanie to ledwie fraszki. Przy tym jakie oskarżenia bez pokrycia rzuca np Antoni Macierewicz. Gdybym cie nawet na tym forum o to oskarżał o co on oskarża innych polityków nie mając dowodów. Pozwał byś mnie bez problemu.

Co do sondaży jak pisałem poparcie pisu utrzymuje się w granicach 34-38 % w zależności od pracowni. Na tle pozycji to dużo. Ale dopiero kilka miesięcy działań rządu. A trudne decyzje wciąż przed rządem. Rosło już raczej nie będzie. Może jedynie tylko spadać. Ja nie wierzę w przedterminowe wybory. Gdyby nawet Kaczyński zdecydował się na manewr jak w 2007 roku. W pisie wypadł by bunt. Ci ludzie władzy i stołków nie oddadzą. A opozycja myślę, że tez nie wierzy teraz w przedterminowe wybory. I sobie odpuszcza krytykę rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

 

 

Jest dokładnie tak jak piszesz za każde 100 zł Unia oddaje 80 % a chłop jeszcze tablicę wiesza na stodole że UE go utrzymuje :D :D

A lepiej by było aby nie zabierali i nie trzeba by nic wieszać B)

 

Wytłumacz prostym językiem jak unia zabrała pieniądze innym rolnikom, a tobie nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz taka wiedza kosztuje i nie zamierzam się  tu dzielić nie mówię że wszystkim tylko glupim :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Staszek nic nie kupował, tylko zbieractwo uskuteczniał, deszczówkę łapał spał w szałasie i koniem pole obrabia. Pisze też  pewnie z nieswojego komputera.

Jesli unii nic nie dałeś to znaczy że do 500+ też się złotówką nie dołożyłeś. Staszku, własnie potwierdziłeś to o co cię podejrzewałem- jesteś pasożytem społecznym, pijawką, wrzodem na zdrowym ciele narodu i niczym sie nie różnisz od tych złych kapitalistów co nie płacą podatków w rajach podatkowych. Jak ci nie wstyd! Hańba!!!!!

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No tak samo jak Ty i reszta ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

W jakim sensie tak samo? Co masz na mysli?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Pewnie jak zwykle nic nie ma na myśli tylko wylał z siebie te kilka słów....

 

 

Nie wiem w jakim świecie żyjesz staszek ale domyślam się że jest to smutny świat.  Piszesz że unia ci nie pomogła i ty ic nie dajesz...smutno to napisać ale świadczy to tylko o twojej nieudolności. Ja chwalę UE wszem i wobec. Jak nic 2 mln zaoszczędziłem na sprzęcie i innych inwestycjach odkąd mamy PROW i inne działania - jakby tego nie było to i tak musiałbym to zrobić chcąc się rozwijać więc pieniactwo małych ludzików z piss jest dla mnie co najwyżej ich jękiem nad własną nieudolnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Co ci mądrego Staszek napisze? Żyje w nieświadomości to i nic mądrego nie napisze.

 

Nie korzystałem ale i nie dałem sobie zabrać taki cwaniaczek ze mnie ;) więc jestem 100 do przodu plus 500 = 600 a u jednych komornik B)


Za nic nie muszę Uni dziękować i tablic zawieszać że mnie utrzymuje w końcu żyjemy w wolnym kraju i każdy żyje jak mu się podoba z kim chce i jak chce B)

 

Ja bym tego cwaniactwem nie nazwał. Wręcz przeciwnie.  Unia zabiera i tobie i każdemu z nas. Płacimy podatki pośrednie, dochodowy itd. Ale skąd ty o tym masz wiedzieć? Zakupy robią rodzice, albo pomoc społeczna. Pracować pewnie nie pracujesz. Tylko te zasiłki bierzesz. Ale nawet jak je wydajesz to podatki płacisz. A z tych podatków minister finansów za aprobatą rady ministrów co rok odprowadza polską składkę do UE. 

Więc i ty coś tam dorzucasz tym co tablice na płotach wieszają. Ale z własnej nie wiedzy delikatnie rzecz ujmując nawet o tym nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie jak zwykle nic nie ma na myśli tylko wylał z siebie te kilka słów....

 

 

Nie wiem w jakim świecie żyjesz staszek ale domyślam się że jest to smutny świat.  Piszesz że unia ci nie pomogła i ty ic nie dajesz...smutno to napisać ale świadczy to tylko o twojej nieudolności. Ja chwalę UE wszem i wobec. Jak nic 2 mln zaoszczędziłem na sprzęcie i innych inwestycjach odkąd mamy PROW i inne działania - jakby tego nie było to i tak musiałbym to zrobić chcąc się rozwijać więc pieniactwo małych ludzików z piss jest dla mnie co najwyżej ich jękiem nad własną nieudolnością.

 

Pewnie że chwalisz bo tylko dzięki niej istniejesz no jeszcze może co tatuś z kolegami Ci załatwił B) B) Ostatnio wzrosła liczba samobójstw wśród ludzi wysoko wykształconych czy to wina tych małych ludzików z PiS czy tylko słabości może za dużo wiedzieli i nie mogli z tym żyć a co ciekawe każdy z nich posiadał legalnie broń czy to nie zadziwiajce ? Powini ich lepiej badać dobrze że siebie zastrzelili tylko a nie osoby postronne smutne ale prawdziwe oceniasz mnie a mnie nie znasz robię sobie żarty z takich jak Ty co srają w gacie że im się darmowa kasa skończy :D :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Jest sporo tych prawdziwych. Wystarczy je umiejętnie eksponować. Bo przecież wielu oglądających tvp się nigdy o tym nie dowie.  Wydatki Dudy na nagrody i podróże to 1,5 miliona zł.  To jest fakt. Takie fakty zdarzają się co chwila. Kolesiostwo, prywata w obejmowaniu stanowisk. Audyty zapowiadane na 100 dni rządu, które miały ujawnić nie wiadomo co a w zasadzie nic nie ujawniły. Przykłady można by mnożyć.

Co do prokuratorów to fakt teraz pewnych spraw na pewno nie umarzają. A jeśli się biorą za inne to są przenoszeni. Jak ten, który miał zbadać sprawę nie wydrukowania orzeczenia TK. To też sprawa dla opozycji.

Co do plotek i teorii spiskowych oraz innych oskarżeń bez pokrycia. To nasze tutaj pisanie to ledwie fraszki. Przy tym jakie oskarżenia bez pokrycia rzuca np Antoni Macierewicz. Gdybym cie nawet na tym forum o to oskarżał o co on oskarża innych polityków nie mając dowodów. Pozwał byś mnie bez problemu.

Co do sondaży jak pisałem poparcie pisu utrzymuje się w granicach 34-38 % w zależności od pracowni. Na tle pozycji to dużo. Ale dopiero kilka miesięcy działań rządu. A trudne decyzje wciąż przed rządem. Rosło już raczej nie będzie. Może jedynie tylko spadać. Ja nie wierzę w przedterminowe wybory. Gdyby nawet Kaczyński zdecydował się na manewr jak w 2007 roku. W pisie wypadł by bunt. Ci ludzie władzy i stołków nie oddadzą. A opozycja myślę, że tez nie wierzy teraz w przedterminowe wybory. I sobie odpuszcza krytykę rządu.

Czyli rząd mamy słaby a opozycje jeszcze słabszą. Platforma straciła od wyborów 10% poparcia, to chyba rekord opozycji jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

W dziejach Polski bywały wydarzenia wzniosłe,podłe, bohaterskie i nikczemne. Bywali Polacy, którzy dla Ojczyzny oddawali życie, ale byli i tacy, którzy zdradzali i sprzedawali Polskę.Konfederacja Targowicka-symbol zdrady narodowej,tak właśnie dzisiaj działa Platforma Obywatelska,Nowoczesna Targowica,zdrajcy ci latają do Berlina i Brukseli namawiając na sankcje wobec Polaków,osłabienie raitingu i złotego,niszczenia imienia Polski..Nie można ich  lekceważyć. Oni mają pieniądze, media, a ucha nadstawiają im lewacy władający PE,Schulz.To sa naprawdę ludzie z genem zdrady,sługusy obcych interesów.

którzy chcą utrzymać Polskę w stanie podległości i rządzić nią z nadania płatników,(słuchaj i zastanów się chwilę,płenta 8 letnich rządów..Przeciętny Polak tyra dziś w należącej do Niemców firmie na spłatę kredytu w niemieckim banku, kupuje niemieckie produkty w niemieckich marketach,kapitał idzie do Niemiec,a należące do Niemców media szczują go na polską tradycję, religię oraz patriotyzm i robią propagandę politykom posłusznym wobec Niemców)

Tak samo Szczęsny Potocki zamyślał, rojąc o koronie polskiej z nadania moskiewskiego...

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Pewnie że chwalisz bo tylko dzięki niej istniejesz no jeszcze może co tatuś z kolegami Ci załatwił B) B) Ostatnio wzrosła liczba samobójstw wśród ludzi wysoko wykształconych czy to wina tych małych ludzików z PiS czy tylko słabości może za dużo wiedzieli i nie mogli z tym żyć a co ciekawe każdy z nich posiadał legalnie broń czy to nie zadziwiajce ? Powini ich lepiej badać dobrze że siebie zastrzelili tylko a nie osoby postronne smutne ale prawdziwe oceniasz mnie a mnie nie znasz robię sobie żarty z takich jak Ty co srają w gacie że im się darmowa kasa skończy :D :D

 

staszku kochany ,istniałem przed Unią , daję radę jak Unia jest i pewnie nie będę miał problemów jakby Unia przestała istnieć. Cała różnica polega na tym że Unia dołożyła się do inwestycji które i tak musiałyby być przeprowadzone czyli akurat w moim przypadku mam 2 mln PLN zaoszczędzone które mogę wydać dajmy na to na zakup ziemii od jakiegoś staszka ewentualnie na jeszcze jedno mieszkanie na wynajem żeby zabezpieczyć przyszłość dziecka ;).

 

 

A chwalenie się tym że się nie korzysta z dotacji i programów unijnych - to chyba domena takich staszków ,chwalenie się tym że jest się niepiśmiennym i nie umiejącym skorzystać z tego z czego wszyscy korzystają.

 

A co do tych "wysoko wykształconych" ;) samobójców , dawaj jakieś statystyki bo jak prawde piszesz to pisowską logiką można rozumieć że rądzący wysłali masowego samobójcę w teren ;). A Lepper - czy on też za dużo wiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Jest sporo tych prawdziwych. Wystarczy je umiejętnie eksponować. Bo przecież wielu oglądających tvp się nigdy o tym nie dowie.  Wydatki Dudy na nagrody i podróże to 1,5 miliona zł.  To jest fakt. Takie fakty zdarzają się co chwila. Kolesiostwo, prywata w obejmowaniu stanowisk. Audyty zapowiadane na 100 dni rządu, które miały ujawnić nie wiadomo co a w zasadzie nic nie ujawniły. Przykłady można by mnożyć.

Co do prokuratorów to fakt teraz pewnych spraw na pewno nie umarzają. A jeśli się biorą za inne to są przenoszeni. Jak ten, który miał zbadać sprawę nie wydrukowania orzeczenia TK. To też sprawa dla opozycji.

Co do plotek i teorii spiskowych oraz innych oskarżeń bez pokrycia. To nasze tutaj pisanie to ledwie fraszki. Przy tym jakie oskarżenia bez pokrycia rzuca np Antoni Macierewicz. Gdybym cie nawet na tym forum o to oskarżał o co on oskarża innych polityków nie mając dowodów. Pozwał byś mnie bez problemu.

Co do sondaży jak pisałem poparcie pisu utrzymuje się w granicach 34-38 % w zależności od pracowni. Na tle pozycji to dużo. Ale dopiero kilka miesięcy działań rządu. A trudne decyzje wciąż przed rządem. Rosło już raczej nie będzie. Może jedynie tylko spadać. Ja nie wierzę w przedterminowe wybory. Gdyby nawet Kaczyński zdecydował się na manewr jak w 2007 roku. W pisie wypadł by bunt. Ci ludzie władzy i stołków nie oddadzą. A opozycja myślę, że tez nie wierzy teraz w przedterminowe wybory. I sobie odpuszcza krytykę rządu.

Ten człowiek was okłamuje,zaklinając rzeczywistość,pisze to co jest mu wygodne.Ludzie mają INTERNET,zapamiętaj to sobie.Audyty napisał;"nic nie wykazały" tak właśnie działa propaganda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Wiesz taka wiedza kosztuje i nie zamierzam się  tu dzielić nie mówię że wszystkim tylko glupim :D :D

 

Nie potrafisz odpowiedzieć na najprostsze pytania. Tak jak w innym temacie pisałem: debilstwo i analfabetyzm. Na takich jak ty, nauczyciel mawiał " buszmen, na drzewo banany prostować".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No rób co uważasz n ie wnikam :D


Idz się pomodlić lepiej za tych co 6 lat temu zginęli tragicznie B)


staszku kochany ,istniałem przed Unią , daję radę jak Unia jest i pewnie nie będę miał problemów jakby Unia przestała istnieć. Cała różnica polega na tym że Unia dołożyła się do inwestycji które i tak musiałyby być przeprowadzone czyli akurat w moim przypadku mam 2 mln PLN zaoszczędzone które mogę wydać dajmy na to na zakup ziemii od jakiegoś staszka ewentualnie na jeszcze jedno mieszkanie na wynajem żeby zabezpieczyć przyszłość dziecka ;).

 

 

A chwalenie się tym że się nie korzysta z dotacji i programów unijnych - to chyba domena takich staszków ,chwalenie się tym że jest się niepiśmiennym i nie umiejącym skorzystać z tego z czego wszyscy korzystają.

 

A co do tych "wysoko wykształconych" ;) samobójców , dawaj jakieś statystyki bo jak prawde piszesz to pisowską logiką można rozumieć że rądzący wysłali masowego samobójcę w teren ;). A Lepper - czy on też za dużo wiedział?

 

A po co zapłaciłeś 4 mln za coś co kosztuje 2 ? Bo latasz do biedronki po ziemniaki że 10 gr tańsze a lekką ręką wydałeś 2 mln? Pamiętsz może jak był bom budowlany bo banki dawały pożyczki ? Ile materiały budowlane poszły do góry kto w tym czasie budował z dotacją UE to dziś bez dotacji taniej postawisz  ale można tablicę na płocie zawiesić


Odnośnie wykupu ziemi od staszków to pisałem niedawno jak kupiłem taką co Dasiek uprawiał jak już byłem właścicielem :D :D więc miałem za fre obsiane a Dasiek się bał i słusznie bo jeszcze kopa na dowidzenia by dostał jakby zwrot kosztów chciał :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To źle, że był bum budowlany? To źle, że ludzie mieli pracę? To źle, że powstało wiele obiektów użyteczności publicznej? To źle, że ludzie pobrali kredyty i kupili własne mieszkania? Człowieku gdzie ty żyjesz? Szkoda ci tego wszystkiego? Bo ty nie masz a ktoś ma. Pewnie, że po wstąpieniu do UE popyt na różne rzeczy wzrósł a co za tym idzie i cena.  Ale wystarczy popatrzeć jak się zmieniła polska wieś. Nie będe pisał o tych co mają setki ha bo to normalne. Ale u nas we wsi są badziewiarze. Popielisko wsi od lat. Na polach armagedon na podwórku armagedon. nawet płotu nie było. Świnie stały na dworze nawet zimą po brzuchy w błocie. Koń czy krowa zdychał co kilka lat bo nie było czym karmić. A tu proszę zaczęli brać dopłaty i jest stary c 360, rozrzutnik pług i brony kultywator, siewnik. Ostatnio nawet zaszaleli i opryskiwacz i rozsiewacz nawozów kupili. Na polach nawet normalnie. Coś się rodzić zaczęło. Samochód kupili nawet internet mają. Posesja w końcu ogrodzona nawet brama jest. Tylko na podwórku burdel po staremu. Nie mówię już o tych dużych rolnikach. Ale widzę jak się tym małym życie odmieniło. Ludzie za te dopłaty pierwszy samochód w domu pokupili i to od pokoleń. Zobaczcie jak się Polska zmieniła ile dróg, ile wodociągów, nowych budynków. Pewnie to spowodowało wzrost cen materiałów budowlanych. Może nie wielki ale zawsze. Ale czy to źle?

Krasus wrzucał to kiedyś wykres jak bardzo poszybował polski eksport po wstąpieniu do ue. Ile nowych firm powstało dzięki temu, ile ludzi pracę znalazło? Ilu ludzi wyjechało na zachód a kasę tam zarobioną przysyłali bądź nadal przysyłają do Polski rodzinom. Czy to źle?

 

Pewnie że chwalisz bo tylko dzięki niej istniejesz no jeszcze może co tatuś z kolegami Ci załatwił B) B) Ostatnio wzrosła liczba samobójstw wśród ludzi wysoko wykształconych czy to wina tych małych ludzików z PiS czy tylko słabości może za dużo wiedzieli i nie mogli z tym żyć a co ciekawe każdy z nich posiadał legalnie broń czy to nie zadziwiajce ? Powini ich lepiej badać dobrze że siebie zastrzelili tylko a nie osoby postronne smutne ale prawdziwe oceniasz mnie a mnie nie znasz robię sobie żarty z takich jak Ty co srają w gacie że im się darmowa kasa skończy :D :D
 

 

Masz jakieś dane statystyczne by udowodnić ten wzrost? Jeśli nie to przestań bzdury pisać i po prostu przemilcz pewne rzeczy. Bo głupota wcale nie musi cię przed tym chronić. I nie wiesz co ciebie w życiu spotka.

 

 

W dziejach Polski bywały wydarzenia wzniosłe,podłe, bohaterskie i nikczemne. Bywali Polacy, którzy dla Ojczyzny oddawali życie, ale byli i tacy, którzy zdradzali i sprzedawali Polskę.Konfederacja Targowicka-symbol zdrady narodowej,tak właśnie dzisiaj działa Platforma Obywatelska,Nowoczesna Targowica,zdrajcy ci latają do Berlina i Brukseli namawiając na sankcje wobec Polaków,osłabienie raitingu i złotego,niszczenia imienia Polski..Nie można ich  lekceważyć. Oni mają pieniądze, media, a ucha nadstawiają im lewacy władający PE,Schulz.To sa naprawdę ludzie z genem zdrady,sługusy obcych interesów.
którzy chcą utrzymać Polskę w stanie podległości i rządzić nią z nadania płatników,(słuchaj i zastanów się chwilę,płenta 8 letnich rządów..Przeciętny Polak tyra dziś w należącej do Niemców firmie na spłatę kredytu w niemieckim banku, kupuje niemieckie produkty w niemieckich marketach,kapitał idzie do Niemiec,a należące do Niemców media szczują go na polską tradycję, religię oraz patriotyzm i robią propagandę politykom posłusznym wobec Niemców)
Tak samo Szczęsny Potocki zamyślał, rojąc o koronie polskiej z nadania moskiewskiego...

 

 

Wiesz o tym, że Targowica była przeciwko Konstytucji 3 Maja? To właśnie przeciwnicy konstytucji wtedy zdradzili. Więc sam widzisz, że nie do końca wiadomo, kto tu bardziej działa na szkodę Polski? Partia rządząca, która niszczy porządek prawny czy ci co go bronią? Waszczykowski, który zaprosił Komisję Wenecką to kto wg ciebie, zdrajca? Bo przypomnę ci, że to właśnie na podstawie opinii Komisji Weneckiej zaproszonej przez Waszczykowskiego. UE ma podstawy by nałożyć sankcje. Upraszczając, żebyś się połapał. Skargi PO czy Nowoczesnej spowodowały tylko debatę. Bo UE nie miała podstaw by im uwierzyć, może im się tylko tak wydawało.. Opinia negatywna Komisji Weneckiej jako instytucji której kompetencje i fachowość uznaje UE. Zaproszonej przez Waszczykowskiego, który jako minister działa w imieniu premier i rządu spowodowała otwarcie drogi do nałożenia sankcji. Więc kto zdradził Polskę? Widzisz jak wyszło. Dobry przykład z tą Targowicą. Wyszło, że to rząd jest jak kiedyś targowiczanie. Jest przeciwko konstytucji, poprzez Waszczykowskiego rząd PiSu spowodował interwencję z zewnątrz i otworzył drogę do nałożenia sankcji.

Co do pracy, kredytów i towarów z niemieckich firm. To bełkot dla głupków. Możesz sobie wybrać pracę, towary i banki polskie. Nikt nie każe korzystać z niemieckich czy innych.

 

Ten człowiek was okłamuje,zaklinając rzeczywistość,pisze to co jest mu wygodne.Ludzie mają INTERNET,zapamiętaj to sobie.Audyty napisał;"nic nie wykazały" tak właśnie działa propaganda.

 

Na 100 dni rządu zapowiadano publikację audytów z każdego z ministerstw. Miały być porażające rzeczy, wnioski do prokuratur, wyroki. Zaczynając od głośnej afery z inwigilacji dziennikarzy i publikacji wyników audytu, który jak się okazało nic nie wykazał. Kończąc na innych drobniejszych. Wyszyły tylko jakieś nadużycia finansowe typu nagrody, premie itd. I to nie wszędzie, Co wychodzi po każdym rządzie. Duda pracując pół roku wydał 1,5 miliona na podróże do Krakowa czy na narty i na nagrody dla pracowników kancelarii. Takie rzeczy zawsze będa wychodzić. Ale nie wyszło nic co zapowiadano. A wielu ministrów zapowiadało Bóg wie co. Wiem, że ci trudno się z tym pogodzić. Bo wtłaczali ci do głowy, że będą straszne wyniki audytów a tu nie wiele wyszło. Z głośnego wybuchu strzelił jedynie kapiszon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

niektórzy  swoje nieudacznictwo tłumaczą oto złą UE i złymi Niemcami  :D

a rząd dalej zadłuża się u Niemca ;) 

tragedią dla niektórych jest to że inni  jednak potrafili skorzystać  - tu widać tylko zawiść i zazdrość 

tak więc należy podeptać i zniszczyć cały dorobek i ogłosić że to zło - tak czynią pisuary bo do tego tylko zdolni 

jak już wszystko spaprają to powiedzą to nie my to oni - ot cała'' wielka dobra zmiana '' :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

 

Idz się pomodlić lepiej za tych co 6 lat temu zginęli tragicznie B)

 

A po co zapłaciłeś 4 mln za coś co kosztuje 2 ? Bo latasz do biedronki po ziemniaki że 10 gr tańsze a lekką ręką wydałeś 2 mln? Pamiętsz może jak był bom budowlany bo banki dawały pożyczki ? Ile materiały budowlane poszły do góry kto w tym czasie budował z dotacją UE to dziś bez dotacji taniej postawisz  ale można tablicę na płocie zawies

Staszek daj receptę jak kupić coś za 2 mln co kosztuje 4 mln to będziemy wdzięczni. Pójdziesz do firmy i powiesz im by ci sprzedali maszyny za 50% bo patriotycznie nie bierzesz dotacji? Na ich miejscu wezwałbym ochronę albo lekarza.

Jak banki dawały pożyczki to nikt nie kazał brać, ale jeśli już brali to wywoływali wzmożony popyt i ceny wzrosły. Nie ma tam żadnego spisku unii a po prostu normalna reakcja rynku. 

Cały czas mnie nurtuje jak tobie się udało  przechytrzyć system i nic tej złej unii nie dac?

 

@Alamo, skoro jestes taki przekonany o  uciemiężeniu naszego narodu przez niemców i patriotyzm gospodarczy jest ci bliski to jeśliś łaskaw odpowiedz na post który poczyniłem kiedyś a nikt nie był w stanie jednoznacznie odpowiedzieć? oto on:

 

"Na koniec weżmy Tymbark i Coca cola. Pierwsze(Maspex) jest firmą 100% polską ale np sok pomarańczowy jest produkowany z koncentratu z importu, rozlewany na zagranicznych maszynach do zagranicznych kartonów i rozwożone do zagranicznych marketów zagranicznymi samochodami

Cola jest zagraniczna firmą, ma u nas fabrykę , rozlewa na zagranicznych maszynach do zagranicznych butelek i reszta tak jak powyżej ale kupuje ja u Pani Iwonki w małym sklepie i właśnie okazało się że w tym napoju jest nasz polski cukier ale cholera robiony w zakładzie kupionym przez niemców. I w którym przypadku będę patriota kupując Colę czy Tymbark? "

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Tymbark oprócz soków z odpadów produkował też wina patykiem pisane kiedyś w latach 80" .Nie wiem jak to jest teraz ?Za czasów kiedy mój ojciec pracował w STW Limanowa i miał dyżury w niedziele nie raz bywałem z nim w Tymbarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Szydło zadłuża się u Niemców to jest dobrze. Wmawiają wyborcom, że całe nieszczęście przez niemieckie banki, pracę w niemieckich firmach i niemieckie produkty. A sami sprzedają tym Niemcom obligacje państwowe zadłużając się przez to. Ta władza ma swoich wyborców za głupków. I mam do tych wyborców pytanie. Czy pasuje wam, że Szydło sprzedając Niemcom nasze obligacje, sprzedaje Niemcom Polskę? Co wy na to?

Co do Lasów Państwowych to państwo w państwie. Nie wiem, który rząd zrobi z tym porządek. Tusk zabrał im trochę kasy. To pis pozwolił Puszczę Białowieską wycinać, aby budżet LP poprawić.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

 

"Na koniec weżmy Tymbark i Coca cola. Pierwsze(Maspex) jest firmą 100% polską ale np sok pomarańczowy jest produkowany z koncentratu z importu, rozlewany na zagranicznych maszynach do zagranicznych kartonów i rozwożone do zagranicznych marketów zagranicznymi samochodami

Cola jest zagraniczna firmą, ma u nas fabrykę , rozlewa na zagranicznych maszynach do zagranicznych butelek i reszta tak jak powyżej ale kupuje ja u Pani Iwonki w małym sklepie i właśnie okazało się że w tym napoju jest nasz polski cukier ale cholera robiony w zakładzie kupionym przez niemców. I w którym przypadku będę patriota kupując Colę czy Tymbark? "

Rozumiem ze Cola rozwożona jest polskimi samochodami , produkowana z polskich koncentratów , na polskich maszynach , nie sprzedawana w zagranicznych marketach i lana w polskie butelki , a zyski w fabryce Coli nie transferowane do rodzimego kraju tej firmy .

Rozumiem tez ze wszyscy inni produkują sok pomarańczowy z owoców produkowanych w Polsce , natomiast Tymbark gardzi polskim pomarańczem zakupując je w Grecji.

Rozumiem również ze pani Iwonka z przyczyn patriotycznych nie handluje Tymbarkiem lecz Colą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj