nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4653

Zgadza się to wszystko można sprawdzić. Takie teksty, że dziewczyna która wpadła powie o gwałcie rodzicom to bzdury. Tylko co ma napisać osoba, która sama nie grzeszy błyskotliwością. I myśli, że wszyscy dookoła są na jej poziomie. Jeśli dziewczyna się nie zabezpieczyła, czy coś pękło podczas stosunku to są tabletki "po". Jeśli  wydawało się jej że jest bezpieczna to o ciąży dowie się po miesiącu najwcześniej. Żaden policjant czy nawet rodzic nie uwierzy w taki gwałt. Dla Staszka seks to temat tabu skąd ma o tym wszystkim wiedzieć?

Tak naprawdę większość zabiegów wykonuje się ze względu na uszkodzenia płodu. Za 2014 rok były 2 przypadki aborcji ze względu na gwałt i aż ponad 900 ze względu na uszkodzenia płodu. Jeśli się tego zakaże to rząd musi wysupłać kasę na hospicja w których te dzieci obarczone wieloma wadami będą po narodzinach umierały.

A druga prawda to taka, że jest to temat zastępczy dla pisu. Odsuwa uwagę od spraw ważniejszych. A jak co do czego przyjdzie to będzie jak z Ziobrą i TS. Niby stawiali ale nie postawili. Tak samo będzie i z tym będą głosować. Ale nie przegłosują.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Co do tematu zastepczego to zgoda ale mi się wydaje że spór o TK utknął w marwym punkvie , z bazami  NATO niewiele wtszło więc aborcja jest tematem "jak znalazł" by dać powód do kłótni ludziom i politykom.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zgadza się to wszystko można sprawdzić. Takie teksty, że dziewczyna która wpadła powie o gwałcie rodzicom to bzdury. Tylko co ma napisać osoba, która sama nie grzeszy błyskotliwością. I myśli, że wszyscy dookoła są na jej poziomie. Jeśli dziewczyna się nie zabezpieczyła, czy coś pękło podczas stosunku to są tabletki "po". Jeśli  wydawało się jej że jest bezpieczna to o ciąży dowie się po miesiącu najwcześniej. Żaden policjant czy nawet rodzic nie uwierzy w taki gwałt. Dla Staszka seks to temat tabu skąd ma o tym wszystkim wiedzieć?

Tak naprawdę większość zabiegów wykonuje się ze względu na uszkodzenia płodu. Za 2014 rok były 2 przypadki aborcji ze względu na gwałt i aż ponad 900 ze względu na uszkodzenia płodu. Jeśli się tego zakaże to rząd musi wysupłać kasę na hospicja w których te dzieci obarczone wieloma wadami będą po narodzinach umierały.

A druga prawda to taka, że jest to temat zastępczy dla pisu. Odsuwa uwagę od spraw ważniejszych. A jak co do czego przyjdzie to będzie jak z Ziobrą i TS. Niby stawiali ale nie postawili. Tak samo będzie i z tym będą głosować. Ale nie przegłosują.

 

Widzę że jesteś dobrze w tych sprawach zorientowany  ;) ;)  czy może pracodawca materiały podesłał ? B)

Następnym razem zanim coś napiszesz przeczytaj swój tekst zanim klikniesz odpowiedz bo to co piszesz się kupy nie trzyma :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Skoro kupy się nie trzyma to wytknij błędy a nie lakoniczne zdanie z uśmieszkami piszesz. Chętnie poczytamy.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Jestem za ! Mnie tez interesuje jak wyglada " świat według Staszka"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skoro kupy się nie trzyma to wytknij błędy a nie lakoniczne zdanie z uśmieszkami piszesz. Chętnie poczytamy.

 

Jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to nic na to nie poradzę ani Tobie ani Twoim kolegom

No to jak gwałty sa marginesem to niech zostanie ta ustawa która obowiązuje i git. Jak dziewczyna połapie się że jest w ciąży i zgłosi rzekomy gwałt to będzie już co najmniej 1 miesiąc po fakcie więc od razu powstanie pytanie czemu tak długo czekała ze zgłoszeniem.  

 

Czyżbyś był ginekologiem że jesteś w temacie otrzaskany? B)  A może ktoś jej podał pigułkę gwałtu? Myślisz że jak dziewczyna nnie dostanie okresu to zaraz biegnie do ginekologa sprawdzić czy jest w ciąży ? No proszę Cię ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

pis nie zgłosił żadnego projektu ws aborcji, to (nie wiem jak ich nazwać) chodzą po ulicach i krzyczą, żeby im macic nie zabierać i żeby do bocianów strzelać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tak Staszek wiem, dla ciebie to się kupy nie trzyma. Bo ty żyjesz w świadomości, że dziewczyna miesiąc po stosunku, gdy dowie się, że jest w ciąży może komuś wmówić, że to był gwałt. I ten ktoś w to uwierzy. No chyba tylko ty byś uwierzył. Dlatego masz takie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To są tacy Twoi jak i moi koledzy. Proszę ja jak i reszta pewnie, wskaż błędy jakie popełnił hubertuss i gdzie to się kupy nie trzyma.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

 

Czyżbyś był ginekologiem że jesteś w temacie otrzaskany? B)  A może ktoś jej podał pigułkę gwałtu? Myślisz że jak dziewczyna nnie dostanie okresu to zaraz biegnie do ginekologa sprawdzić czy jest w ciąży ? No proszę Cię ..........

Nie no Staszku, to jest wiedza powszechna. A może ja kosmici porwali i ma obcego w sobie? :D  Jak dziewczyna  w 3 miesiacu ciąży połapie się że jest w ciąży to tymbardziej cięzko kogos wiarygodnie oskarzyc o gwałt. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

o widze spece od prawicowego seksu sie ujawnili z doswiadczeniem co najmniej rownym prezesowi-bo mniejsze chyba byc nie moze, staszek ty kiedys,cos, ten,tego,no wiesz :lol:  :lol:

jak pomysle jakby prezesa z pania "profesor" rozmnozyc to dopiero by byl hardkor, albo dudusia z lesnym ruchadlem, ojca dyrektora z jakim moherowym beretem, bo{ bylego} rzecznika swiatowych dni mlodziezy z wolontariuszka  sie udalo sie -owoc juz chyba przyszedl na swiat.

 

http://polska.newsweek.pl/rzecznik-swiatowych-dni-mlodziezy-przestaje-byc-ksiedzem-zostanie-ojcem,artykuly,371823,1.html

 

i jeszcze symbol obludy

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/1070882,porod-na-plebanii-dziecko-ksiedza-nie-bylo-czlowiekiem,id,t.html

 

 

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Nie "coś ten tego" tylko czy już uczestniczył w akcie prokreacyjnym :rolleyes:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Na tvn Mrozowski nie wytrzymał i podziękował nawiedzonej feministce za udział w programie bo chciała zakrzyczeć wszystkich. Gdyby to było na TVP to byście tu już od rana dwie strony lamentów napisali o reżimowej tv i łamaniu zasad demokracji. A tu dziwna cisza w temacie nastała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No za to im nie zapłacą to nic n ie piszą pewnie z Donaldem czekają n a wyniki sekcji konia z Janowa to się tu zagotuje trochę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Na tvn Mrozowski nie wytrzymał i podziękował nawiedzonej feministce za udział w programie bo chciała zakrzyczeć wszystkich. Gdyby to było na TVP to byście tu już od rana dwie strony lamentów napisali o reżimowej tv i łamaniu zasad demokracji. A tu dziwna cisza w temacie nastała.

 

Skoro nie potrafi się zachować i nie wie jak prowadzi się dyskusje to nad czym mamy tu się jeszcze wypowiadać? Dla zasady mamy krzyczeć przez następny tydzień, że idiotka skoro prawie każdy o tym wie? Jeżeli w TVPis wyproszą tak kogoś to będziemy oceniać, że czy słusznie czy nie.

 

Staszek, czekamy na wytkniecie błędów w poście hubertussa na temat aborcji.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Na tvn Mrozowski nie wytrzymał i podziękował nawiedzonej feministce za udział w programie bo chciała zakrzyczeć wszystkich. Gdyby to było na TVP to byście tu już od rana dwie strony lamentów napisali o reżimowej tv i łamaniu zasad demokracji. A tu dziwna cisza w temacie nastała.

Bój się Boga ! To ty  antypolski TVN oglądasz?

 

PS No właśnie Staszku ja tez nie wiem co sie kupy nie trzyma w poscie Hubertissa

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo mało inteligentny jesteś i Twój rozumek tego nie ogarnia


Tak Staszek wiem, dla ciebie to się kupy nie trzyma. Bo ty żyjesz w świadomości, że dziewczyna miesiąc po stosunku, gdy dowie się, że jest w ciąży może komuś wmówić, że to był gwałt. I ten ktoś w to uwierzy. No chyba tylko ty byś uwierzył. Dlatego masz takie pomysły.

 

Mogło by to być pole do nadużyć bo co byś zrobił wyznaczył 30 dniowy termin na zgłoszenie gwałtu? :D :D Wyobrażasz sobie taką sytuację Sztuka by się pochlastała chyba ze śmiechu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Yyyy, no yyy właśnie yyy  ja mało yntylygyntny estem i jakeś skłonny do mego pozimu znizyć się to wytłumacz mnie miernocie 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

A co powiecie o ocenzurowanej wersji filmu "Wilk z Wall Street" taka cenzura w wolnym kraju, w głowie się nie mieści. Trzeba bić na alarm. Film z kilkoma nominacjami do oscarów skrócili chyba z pół godziny. Ulman a może przedstawisz  stanowisko JKM w sprawie aborcji? Ta nawiedzona baba ma mniej więcej zbliżone poglądy do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Szczerze mówiac nie wiem co mówi JKM w tym temacie. Osobiście uważam że jest to problem nierozwiązywalny bo wszyscy maja częściową  racje w tym temacie.. Moim zdaniem powinni zostawić tak jak jest od 23 lat i zabrać się  za gospodarkę. Za aborcję to coniektórych po prostu Wszechmogący rozliczy. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Staszek ty naprawdę nie wiesz o czym piszesz. Wychodzą takie głupoty, ze szok. Jakie pole do nadużyć? Ty w ogóle nie rozumiesz co ja piszę. Nie rozumiesz co się dzieje dookoła ciebie. Nie wiem czy wiesz. Pewnie nie ale dla większości kobiet i to bardzo dużej większości gwałt to olbrzymia trauma i szok. Więc zgłaszają takie fakty natychmiast. Nawet nie wiedząc czy są w ciąży. Jeśli kobieta po powiedzmy 30 dniach odkryje, że jest w ciąży. Powie, że została zgwałcona a nie została tylko po prostu wpadła. To też da się sprawdzić. Nie mówię już o badaniach lekarskich ale choćby przy rozmowie z psychologiem itd. Ty naprawdę nie rozumiesz wielu spraw.  Psycholog nawet po 30 dniach jest w stanie na podstawie rozmów z kobietą wydać opinię, czy została zgwałcona faktycznie czy kłamie. Ale to wszystko jest dla ciebie za trudne. Ty uważasz, że skoro dziewczyna by powiedziała po 30 dniach, że ją zgwałcono to wszyscy to łykną.

No i na koniec wbij se do głowy, że kobieta nie musi kombinować, że została zgwałcona i narażać się na odpowiedzialność karną dla usunięcia ciąży. Wystarczy, że zabieg zrobi nielegalnie w Polsce lub wyjedzie do któregoś z krajów sąsiednich. Napisałem, że w 2014 roku były dwa przypadki usunięcia ciąży powstałej w wyniku gwałtu. Więc gdzie te twoje nadużycia? Gdybyś rozumiał co czytasz nie pisał byś tych bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A co powiecie o ocenzurowanej wersji filmu "Wilk z Wall Street" taka cenzura w wolnym kraju, w głowie się nie mieści. Trzeba bić na alarm. Film z kilkoma nominacjami do oscarów skrócili chyba z pół godziny. Ulman a może przedstawisz  stanowisko JKM w sprawie aborcji? Ta nawiedzona baba ma mniej więcej zbliżone poglądy do was.

 

Ale co ma cenzura przekleństw czy scen erotycznych w prywatnej stacji telewizyjnej do wolności w kraju?

 

I co z tego, że ma podobne poglądy do niektórych z nas?

Bo mało inteligentny jesteś i Twój rozumek tego nie ogarnia

 

Mogło by to być pole do nadużyć bo co byś zrobił wyznaczył 30 dniowy termin na zgłoszenie gwałtu? :D :D Wyobrażasz sobie taką sytuację Sztuka by się pochlastała chyba ze śmiechu B)

 

Napiszesz w końcu konkretnie o co Ci chodzi czy dalej głupie docinki?

 

Tu masz liczby ile było aborcji:

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1420227,Aborcja-w-Polsce-Oficjalne-dane-zebrane-przez-Ministerstwo-Zdrowia

 

Duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu było przyczyną 718 aborcji. 23 razy ciąża została przerwana z powodu stanu zdrowia matki, 3 razy, gdy była wynikiem gwałtu.

 

A tyle miało być tych nadużyć z aborcją w wyniku gwałtu.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

wracajac do polityki-dzisiejsza rozprawa trybunalu konstytucyjnego dotyczyla mojej gminy-tak wielka polityka wkroczyla do malej gminy na zadupiu :P  :P  :P .przy najblizszych wyborach samorzadowych bedzie ciekawa sytuacja, wedlug jakich zasad bedziemy wybierac radnych, czas pokaze.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Kolejny raz katolicka szuja kłamie http://wiadomosci.onet.pl/kraj/radio-zet-andrzej-duda-wydal-w-grudniu-na-nagrody-dla-swoich-pracownikow-ponad-800/m13kwj Dobry katolik według pislamistów to szuja,oszust i krętacz .Tak zwany pierwszy sort faryzeuszy którymi gardził Jezus .Mam nadzieję że dożyję czasów kiedy spełni się obietnica Moczulskiego i na drzewach zamiast liści będą na sznurku dyndać pislamiści .Na wieżach kościołów zaś zamiast dzwonów powiesimy purpurowych i czarnych kuta..nów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj