nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Krassus    97

Ja Ci o Komisji Majątkowej i o tym jak Kościół dorobił się 160 tys ha a ty mi o miastowych.

 

Ale bronisz miastowemu kupować nieruchomości na wsiach więc dlaczego rolnik może kupować nieruchomości w mieście? Rolnik i tak w mieście nie mieszka wiec po co mu tam mieszkania? Będzie zakaz więc ceny mieszkań spadną a uwierz mi, sporo rolników w miastach ma mieszkania. Ty jeszcze miastowemu zabraniasz kupować działki w mieście bo wystarczy, że jest to w ewidencji nieruchomość rolna i miastowy już jej nie kupi, mimo, że to jest 0,2ha w granicach administracyjnych miast. Na wsi też nie będzie mógł domku kupić bo to bardzo często też nieruchomości rolne.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Dlaczego na psy? Bo GW przyszła na protest feministek o którym informowały na portalach społecznościowych i zbierały chętnych?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

 

I dlaczego Katolicy chcą decydować jak mają żyć niewierzący lub innego wyznania? Skoro jesteś Katolikiem to swojej żony/kochanki na skrobankę nie wyślesz więc po ci ustawowy zakaz?

jesteś zaślepiony niechęcią do kk

czyli jak nie jesteś katolikiem to możesz być mordercą dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ja Ci o Komisji Majątkowej i o tym jak Kościół dorobił się 160 tys ha a ty mi o miastowych.

 

Ale bronisz miastowemu kupować nieruchomości na wsiach więc dlaczego rolnik może kupować nieruchomości w mieście? Rolnik i tak w mieście nie mieszka wiec po co mu tam mieszkania? Będzie zakaz więc ceny mieszkań spadną a uwierz mi, sporo rolników w miastach ma mieszkania. Ty jeszcze miastowemu zabraniasz kupować działki w mieście bo wystarczy, że jest to w ewidencji nieruchomość rolna i miastowy już jej nie kupi, mimo, że to jest 0,2ha w granicach administracyjnych miast. Na wsi też nie będzie mógł domku kupić bo to bardzo często też nieruchomości rolne.

Krassus bzdury piszesz o powierzchniach ,działka ponizej 3000m2 nie jest dzialka rolna ,moze widnieć w ewidecji jako grunt orny ,lecz przekształcic go mozna w kazdej chwili na działki budowlane ,bez względu na klase i podział administracyjny

Edytowano przez Tomasz78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale ja się nie uważam za mordercę bo kogo miałbym zabić? Zarodek to nie dziecko dla mnie więc żadnego morderstwa nie ma. Jeżeli dla Ciebie to dziecko to nie wyślesz córki po gwałcie na skrobankę. Ale nie zabraniaj robić tego mnie czy innym osobom które tak samo uważają. Bo takim samym sposobem będę mógł zakazywać procesji w Boże Ciało czy noszenia symboli religijnych w miejscach publicznych bo mnie to obraża i moje uczucia.

 

 

Do ustawy jest wzięta definicja KC czyli wszystko to co nadaje się do uprawy jest nieruchomością rolną oprócz tych które mają plan zagospodarowania przestrzennego.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To zarodek nie jest dzieckiem? A czym Twoim zdaniem nowotworem? Ciekawe porównanie tylko jedno z drugim nie ma nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Wiesz nie wiem ile miałeś lat w tych dziewidziesiątych latach bo jak byś   nie wiedział to pod hipotekę banki na ziemię kredytów nie dawały jak weszły bodaj w 96 preferencyjne to limity były tylko dla wybrańców naroduco to się postanowili uwłaszczyć na Państwowym czyli naszym a odwaga nie miała z ttym nic wspólnego no może jakieś marginalne przypadki

 

Miałem za mało lat by świadomie podjąć takie ryzyko i wystarczajaco dużo by pamietać jak było. Ty masz dziwna tendencję do tłumaczenia wszystkiego czynnikami zewnetrznymi, układem dla wybrańców. itp. Banki nie miały z tym nic wspólnego bo na poczatku 90 tych mogłeś brac setki ha w dzierżawę na 15 lat z opcja przedłużenia. Agencja az piszczała by grunty rozdysponować i nikt nie kazał kupować. Kilku moich sąsiadów podjęło ryzyko i jak pamiętam wiekszość w okolicy szczerze życzyła im by się wypie...li a teraz im zazdroszczą i wymyślaja jakies bzdury że kradli mieli układy itp pierdoły,Zupełnie jak ty. Zdażało sie że dyrektorzy PGR je przejmowali ale najczęsciej tylko oni mieli odwage i umiejetności zarządzania tak duzym przedsiębiorstwem. 

Jak znasz jakieś przykłady nielegalnego uwłaszczenia się to z rana leć do prokuratora.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie da rady chcę jeszcze pożyć trochę dziś Ci ludzie są gotowi na wszystko nie twierdzę że wszystkie PGR przejęto z naruszeniem prawa ale napewno te z bardzo dobrymi glebami to poszły w zaufane ręce a chłopki biją się o wyłączone piaski pod lasem płacąc 5 ton pszenicy za ha dzierżaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

jesteś zaślepiony niechęcią do kk

czyli jak nie jesteś katolikiem to możesz być mordercą dzieci?

 

Naprawdę nie rozumiesz czy tylko udajesz? Nie ma nakazu aborcji. Osoby o określonych poglądach np wyznania katolickiego nie muszą poddawać się zabiegowi przerwania ciąży. Mają swoje zasady moralne i przekonania i nie potrzebny im zakaz ustawowy. Nikt nie pisze o mordowaniu dzieci. Jest tgz kompromis obejmujący trzy przypadki. Zagrożenie życia matki. Skoro, życie matki jest zagrożone to mało prawdopodobne jest, że dziecko urodzi się zdrowe i żywe. Jeśli matka umrze w 6 miesiącu. Bowiem zabiegi aborcji można przeprowadzać do 24 tygodnia ciąży. Ciężkie uszkodzenie płodu to drugi przypadek. Co z tego, że się takie dziecko urodzi jeśli i tak zaraz umrze. No i trzeci dziecko poczęte w wyniku gwałtu.  Nie każda kobieta może chcieć takie urodzić. Wiąże się to z jakimiś tam przeżyciami traumą itd. No i najważniejsze do żadnego z tych trzech przypadków nikt kobiet siłą nie zmusza. Jeśli jakaś nie chce może nie usuwać. 

Ja uważam, że pis kreuje to jako temat zastępczy. Co prawda Szydło i Kaczyński móiwą, że są za całkowitym zakazem. Ale nigdy go nie wprowadzą. Bo już raz rząd pisu miał przez to problemy. A z drugiej strony Gowin dobrze mówi. Zakażemy dzisiaj aborcji a po iluś latach władza się zmieni i wprowadzą aborcje dla każdego jeśli tylko zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

No popatrz a u mnie klasy od 1 do 3 i jakoś gangsterów i morderców  nie ma.ale twój  tok myslenia jest typowo PISowski - jak komuś się cos udało to napewno nielegalnie 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

od kiedy zabójstwo jest kwestią wiary? chyba, że jesteś muzułmańskim terrorystą, to sory

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Od kiedy zarodek to człowiek żeby nazywać to zabójstwem? Czy zarodek ma samoświadomość i posiada rozum?

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

w latach 90 ziemia po pgr w zachodniej polsce kosztowala ok 1,5 tys za hektar,

aborcja to temat zastepczy-w czasach prl-u wykonywano ok 300 tys rocznie i nikt szumu nie robil-biorac pod uwage dzisiejsza sytuacje demograficzna to byl blad.dzisaj trudno o wiarygodne dane szacuje sie ok 100 do nawet 200 tys -w podziemiu i za granica,zadna zmiana ustawy tego nie zlikwiduje.

to ciekawe ze przeciwnicy aborcji sa rownoczesnie zwolennikami kary smierci

moze mi ktos pokazac w pismie swietym gdzie jest zakaz aborcji-nie moge znalezc........

nawet w tvpis mozna uslyszec cos dowcipnego-dawniej kupowano ziemie na slupa teraz na biskupa-aktualnie w polsce jest 169 zwiazkow religijnych, grupa 100 pelnoletnich osob moze sobie zalozyc zwiazek wyznaniowy- no to zaczynamy-zbieram podpisy pod wnioskiem o zalozenie kosciola wyznawcow agrofoto-chetni na priv :D  :D  :D ,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

od kiedy zabójstwo jest kwestią wiary? chyba, że jesteś muzułmańskim terrorystą, to sory

od kiedy to zarodek jest człowiekiem ? czy to wiara ma o tym decydować ? jakim prawem ?  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

 

czy to wiara ma o tym decydować ? jakim prawem ?

dokładnie, dlaczego wszędzie wkładacie religię? 

 

od kiedy człowiek jest człowiekiem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

gdy ma ręce i nogi oraz głowę  ;)

coś co przypomina ślimaka i jest kilkudniową zygotą nie jest człowiekiem 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzemik61    35

w latach 90 ziemia po pgr w zachodniej polsce kosztowala ok 1,5 tys za hektar,

aborcja to temat zastepczy-w czasach prl-u wykonywano ok 300 tys rocznie i nikt szumu nie robil-biorac pod uwage dzisiejsza sytuacje demograficzna to byl blad.dzisaj trudno o wiarygodne dane szacuje sie ok 100 do nawet 200 tys -w podziemiu i za granica,zadna zmiana ustawy tego nie zlikwiduje.

to ciekawe ze przeciwnicy aborcji sa rownoczesnie zwolennikami kary smierci

moze mi ktos pokazac w pismie swietym gdzie jest zakaz aborcji-nie moge znalezc........

nawet w tvpis mozna uslyszec cos dowcipnego-dawniej kupowano ziemie na slupa teraz na biskupa-aktualnie w polsce jest 169 zwiazkow religijnych, grupa 100 pelnoletnich osob moze sobie zalozyc zwiazek wyznaniowy- no to zaczynamy-zbieram podpisy pod wnioskiem o zalozenie kosciola wyznawcow agrofoto-chetni na priv :D:D:D ,

Nie chyba, nie myslales ze będzie to tak proste :), z tego co czytalem nie wystarczy zarejestrować związku wyznaniowego, ale taki związek musi podpisać odpowiednia umowę z polskim państwem, taki jest zapis w ustawiwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

gdy ma ręce i nogi oraz głowę  ;)

coś co przypomina ślimaka i jest kilkudniową zygotą nie jest człowiekiem 

 

Dlaczego nie jest uzasadnij , bo może powstać z niej osioł?

Czyli Twoim zdaniem jak ktoś straci rękę czy nogę nie jest już człowiekiem hm ciekawy masz tok rozumowania a raczej jego brak B)

Od kiedy zarodek to człowiek żeby nazywać to zabójstwem? Czy zarodek ma samoświadomość i posiada rozum?

 

To jak ktoś jest nieprzytomny to też nie ma sensu go ratować bo już nie jest człowiekiem oj Wy ateiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Czy osioł może określić się jako jednostka? Czy koń może powiedzieć o sobie - JA osioł zdecydowałem? Czy koń dokonuje wyborów moralnych?

A może to co kłębi się gdzieś w mózgownicy określa nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Dzieciom swoim powiedzcie: jak bylas/ byles w lonie matki uwazalem cie za jakieś ścierwo. Tak powinna o was powiedziec matka zwolennicy aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Swojej córce kiedyś powiedz: gwałciciel dostanie 2 lata w zawieszeniu ale Ty uważaj, bo jeśli ciążę będącą wynikiem gwałtu usuniesz, to raz że stajesz się morderczynią, a dwa może grozić Ci za to 5 lat więzienia. A po narodzinach bękarta przyjmiesz go w progach swego domu jak najbardziej wyczekiwanego wnuka, twój zięć oczywiście też będzie wniebowzięty. Po co operujesz na skrajnościach, skoro powinieneś wiedzieć, że łatwo jest je podważyć innymi skrajnościami ??
Nie jestem za liberalnym podejściem do aborcji, nie powinna być sposobem na antykoncepcję. Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś choć trochę pomyśli, to dzieci może zaplanować w swoim życiu. Ale w tych paru wypadkach, które wylicza wciąż obowiązująca ustawa, powinna być dostępna.
 

A co byś powiedziała o dziewczynie z tzw dobrego domu która zachodzi w ciążę i skarży o ojcostwo 3 chłopaków bo nie wie kto jest ojcem dziecka? Może powinna  powiedzieć że stała się ofiarą gwałtu zbiorowego? Masz rację to trudny temat i może zostawimy go w spokoju bo budzi niepotrzebne emocje

Co można powiedzieć o takiej dziewczynie, skoro chciała się zabawić i zrobiła to dobrowolnie a przy tym się nie zabezpieczyła, to jest lekkomyślna. Jeśli zrobili to wbrew jej woli, to jest na to paragraf, i w takich właśnie przypadkach obecna ustawa dopuszczała poddanie się aborcji kobiecie. Skoro trudny temat, to po co Jarek Nadęty ruszył ten temat właśnie teraz, gdy emocje polityczne w kraju sięgają zenitu ?? Po co w ogóle się tego tykał ?? Są ważniejsze sprawy dla kraju i obywateli.

 

To co napisałeś świadczy jedynie o Twoim zacofaniu i głupocie jakby było tak jak piszesz to by nie było takiego bezrobocia wśród wykształconych bo ci najczęściej niewiele potrafią a z racji wykształcenia mają wygórowane ambicje i uważają że im się wszystko należy w życiu

 Wykształcenie często nijak ma się do umiejętności życiowych, a te przekładają się bezpośrednio na skuteczność w działaniu człowieka.
 

jesteś zaślepiony niechęcią do kk
czyli jak nie jesteś katolikiem to możesz być mordercą dzieci?

To czy ktoś jest katolikiem czy nie to kwestia jego sumienia, czy ktoś jest mordercą to kwestia obowiązującego prawa. Konstytucja i konkordat zapewniają mi rozdział kościoła od państwa, co jest nagminnie obecnie łamane.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem może u Was gwałty są na porządku dziennym że tak z tym argumentujecie ile tych ciąży z gwwałtu jest? margines może Was to spotkało że taki problem z tym macie dziewczyna zajdzie w ciąże będzie się bała reakcji rodziców powie że została zgwałcona i co dziadkowie będą kazali wnuka zabić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

No to jak gwałty sa marginesem to niech zostanie ta ustawa która obowiązuje i git. Jak dziewczyna połapie się że jest w ciąży i zgłosi rzekomy gwałt to będzie już co najmniej 1 miesiąc po fakcie więc od razu powstanie pytanie czemu tak długo czekała ze zgłoszeniem.  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj