nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Jestem przeciwko całkowitemu zakazowi aborcji niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ja też jestem przeciwko całkowitemu zakazowi, stety...

Jak się ma kobietę, dzieci albo inną kochankę to przecież za darmo nie jest a że jeszcze dyskrecja wymagana to pewnie "druga taryfa". Swoja drogą nie ma się co czarnym dziwić bo jak na jakimś zadupiu ksiądz  ma 1 pogrzeb w tygodniu 2 msze dziennie  to za wiele czasu wolnego i z nudów hazard gorzała albo babeczki.

Koledzy PISowcy, co myślicie o słuszności całkowitego zakazu aborcji?

Już ten temat całkowitego zakazu poruszyłem, pytając jednego PiSlamistę co o tym myśli parę postów wyżej. Jakoś nie było odzewu co myśli o tym, że np. zgwałcona kobieta będzie zmuszona nosić 9 miesięcy dziecko będące owocem przestępstwa, nie mówiąc już o dalszych losach tego dzieciaka po jego narodzinach. No, zapewne to jedna z tych "lepszych zmian" z teczki pełnej ustaw.

12938275_753137681455726_220540466577639
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Chetnie poczytałbym wywód zawziętego PISowca o konieczności takich zmian, no chyba że partia już  nie reprezentuje interesów własnego elektoratu. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Dla mnie to o aborcji nie powinno być w ogóle ustawy .Co najwyżej ustawa w jakich warunkach (chodzi o wyposażenie) może być wykonywana i jakie uprawnienia powinna posiadać osoba która chce to robić .Jak kobieta będzie chciała usunąć to to zrobi w Polsce czy poza nią lub legalnie czy nielegalnie . Powinno to być bez zakazów bo to określa sumienie i sytuacja życiowa (gwałty,zagrożenie życia itd) .Jakoś za komuny nie było zakazów i dzieci się rodziły .Zamiast wydawać durnie kasę to powinni wydawać na budownictwo mieszkaniowe pod kuratelą państwa i poprawę na rynku pracy oraz płacy bo to powoduje że przybywa dzieci gdy warunki socjalne się poprawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Konieczność takich zmian jest z pewnością podyktowana koniecznością poprawy statystyk i przedstawienia ich na koniec kadencji. A dotyczyć mają osiągnięcia wyżu demograficznego. Raczej nie podejrzewałabym rasowego politykiera o empatie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Chcą poprawić dzietność a przestali finansować in vitro :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

To trzeba chodzić tam gdzie za darmo pochówek po co przepłacać ? Zakopią Cie gdzieś pod płotem na komunalnym na koszt gminy i tyle no ale większość lubi się pokazać że pięciu księży na pogrzebie a nagrobek za 100 tysi to niech płacą

 

 no to pójdziesz tam i zrobisz prezent swoim bliskim , mało tego wyjdziesz z podniesioną głowa - bo przecież się należy  darmowy pochówek ,tak jak i zasiłek na dzieci - mało tego będziesz chodził z podniesioną głowa bo to żadna jałmużna  ;)

ot pisowska mentalność  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

 

 

Konieczność takich zmian jest z pewnością podyktowana koniecznością poprawy statystyk i przedstawienia ich na koniec kadencji. A dotyczyć mają osiągnięcia wyżu demograficznego. Raczej nie podejrzewałabym rasowego politykiera o empatie.

Dla mnie to nie będzie poprawa statystyki tylko wzrost szarej strefy w tym temacie .Jak wiadomo czym więcej zakazów tym większa pokusa ich łamania i obchodzenia .Kolejny negatywny + to będzie ale wzrost statystyki śmierci noworodków znalezionych na śmietnikach i zgonu kobiet rodzących bez opieki medycznej .Widocznie o to chodzi w tym by śmiertelność rosła

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chcą poprawić dzietność a przestali finansować in vitro :blink:

Instytucja 'Rydzyk' też ma chyba coś do powiedzenia.

 

Widocznie o to chodzi w tym by śmiertelność rosła

To tak jakbyś napisał, aby ksiądz miał co do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla mnie to o aborcji nie powinno być w ogóle ustawy .Co najwyżej ustawa w jakich warunkach (chodzi o wyposażenie) może być wykonywana i jakie uprawnienia powinna posiadać osoba która chce to robić .Jak kobieta będzie chciała usunąć to to zrobi w Polsce czy poza nią lub legalnie czy nielegalnie . Powinno to być bez zakazów bo to określa sumienie i sytuacja życiowa (gwałty,zagrożenie życia itd) .Jakoś za komuny nie było zakazów i dzieci się rodziły .Zamiast wydawać durnie kasę to powinni wydawać na budownictwo mieszkaniowe pod kuratelą państwa i poprawę na rynku pracy oraz płacy bo to powoduje że przybywa dzieci gdy warunki socjalne się poprawiają

 

Popieram a po 70 roku życia obowiązkowo eutanazja ;) nie ma sensu utrzymywać takiej liczby wyeksploatowanego społeczeństwa a z zaoszczędzonych pieniędzy budować przedszkola i żłobki B) w końcu każdy powinien zostawić w miarę atrakcyjne zwłoki w końcu ma do tego prawo :P ale za 70 lat na pewno do tego dojdzie Ci którzy dziś się rodzą do tego doprowadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Przecież to pomysł pislamistów a oni wszystko robią pod dyktando kleru taka prawda .Nic co zrobili nie jest dla dobra społeczeństwa tylko albo dla dobra sekty z Torunia lub pasibrzuchów purpurowych .Zwykłych ludzi to oni mają głęboko w czterech literach  zresztą podobnie jak poprzednie rządy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To trzeba chodzić tam gdzie za darmo pochówek po co przepłacać ? Zakopią Cie gdzieś pod płotem na komunalnym na koszt gminy i tyle no ale większość lubi się pokazać że pięciu księży na pogrzebie a nagrobek za 100 tysi to niech płacą

 

Uważasz, że komunalny gorszy? Jaka to umarłemu różnica? U nas ksiądz za parafialny nie kasuje. Te 1200 to jest za pogrzeb. Na komunalnym płaci się ze 100 złotych na 25 lat. Ale jest porządek wytyczone alejki segregacja śmieci itd. Na parafialnym troszkę się poprawiło. Już się  nie chowają na alejkach gdzie po padło bo miejsca nie ma. Bo myślą jak ty, że na parafialnym lepiej a komunalny to be. Normalnie śmiać mi się chce.  Tym bardziej, gdy idę tam gdzie kiedyś była alejka a teraz groby pod nogami wyrastają. Ale jak to u nas mówią jak z księdzem obskoczysz to i na alejce pozwoli. Parafia się nie kwapi do zakupu działki pod cmentarz chociaż parafialny pęka w szwach. Więc jeśli ktoś nie chce leżeć na alejce lub na jakimś innym nieszczęśniku wybiera komunalny.

Co do lotów Dudy za 700 tys. To co tu komentować wytykali PO teraz sami latają.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale po co ksiądz Ci potrzebny jak do kościoła nie chodzisz? Nie wystarczy zwykły grabaż z łopatą? Poco te cyrki ze sztuczną trawą i winda? Ngrobek za 10 tysi do czego Ci to potrzebne ? i jakoś nikt nie krzyczy że za drogo tylko uważa że im droższy tym lepszy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

ty myślisz że jak pokazujesz się w kościele to jesteś wierzący 

szkoda że opieka zamknięta w niedziele , załatwiłbyś jałmużnę przy okazji  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chciałabym, aby była możliwość chowania krewnych na własnej ziemi (w rodzinnym zakątku) o ile takową posiadają ..........i in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ty myślisz że jak pokazujesz się w kościele to jesteś wierzący 

szkoda że opieka zamknięta w niedziele , załatwiłbyś jałmużnę przy okazji  :D

 

Nie Ci co uważają tak jak Ty to są nawiedzeni a uważają że wierzący :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Chciałabym, aby była możliwość chowania krewnych na własnej ziemi (w rodzinnym zakątku) o ile takową posiadają ..........i in.

Jak byś dobrze księdzu posmarowała to i może prywatny cmentarz by był możliwy .Jak to powiedział kiedyś śp mój sąsiad podczas remontu kościoła nie wiedząc że za plecami stoi mu proboszcz .Akurat miał być pogrzeb a sąsiad mówi .Jak się księdzu dobrze posmaruje to macha kadzielnicą po woli i długo w duchu mówiąc idź do nieba .Jak mało dostanie to macha szybko kadzielnicą byle jak i mówi idź gdzie chcesz .Proboszcz popatrzył na niego poczerwieniał i nic nie odpowiedział .Zresztą ostatnio brat potrzebował akt chrztu do szkoły katolickiej w Anglii by przyjęli mu najmłodszego syna to proboszcz chciał za wypisanie 50 zł .Poszedłem na plebanię do ks emeryta i dostałem to za darmo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

To dość problematyczny pomysł w naszych warunkach, bo skoro w czasie powodzi naszymi rzekami potrafią płynąć trumny z cmentarzy to jakoś trudno wyobrazić mi sobie zwiększanie ilości miejsc pochówku bez kontroli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Nie Ci co uważają tak jak Ty to są nawiedzeni a uważają że wierzący :lol: :lol:

 

wiara to ślepota a fanatyzm to już zguba albo obłąkanie   ;)

do której grupy zaliczysz siebie ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chciałabym, aby była możliwość chowania krewnych na własnej ziemi (w rodzinnym zakątku) o ile takową posiadają ..........i in.

 

A te zabite dzieci też byś tam chciała chować?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Popieram a po 70 roku życia obowiązkowo eutanazja ;) nie ma sensu utrzymywać takiej liczby wyeksploatowanego społeczeństwa a z zaoszczędzonych pieniędzy budować przedszkola i żłobki B) w końcu każdy powinien zostawić w miarę atrakcyjne zwłoki w końcu ma do tego prawo :P ale za 70 lat na pewno do tego dojdzie Ci którzy dziś się rodzą do tego doprowadzą

Ale proszę Cię, jako zdeklarowanego zwolennika PiS-u, o odpowiedź co sądzisz o drastycznym projekcie CAŁKOWITEGO zakazu wykonywania aborcji w naszym kraju ?? Zadaję Ci konkretne pytanie, nie masz odwagi podjąć choć próby obrony tego pomysłu??

 

Ale po co ksiądz Ci potrzebny jak do kościoła nie chodzisz? Nie wystarczy zwykły grabaż z łopatą? Poco te cyrki ze sztuczną trawą i winda? Ngrobek za 10 tysi do czego Ci to potrzebne ? i jakoś nikt nie krzyczy że za drogo tylko uważa że im droższy tym lepszy :lol:

No mów za siebie. Ja akurat chcę być spalony i rozsypany po moim polu. Po raz kolejny radzę, wystaw nos poza własny powiat a zrozumiesz że są ludzie, którzy mają odwagę żyć inaczej.

 

Chciałabym, aby była możliwość chowania krewnych na własnej ziemi (w rodzinnym zakątku) o ile takową posiadają ..........i in.

Podpisuję się pod tym w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wiara to ślepota a fanatyzm to już zguba albo obłąkanie   ;)

do której grupy zaliczysz siebie ? 

 

No fakt nawet Jaruzelski był przed śmiercią obłąkany bo pojednał się z Bogiem

Bo ślepy to był być może całe życie B)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

on błogosławiony a nie obłąkany skoro się pojednał 

 

nic nie zrozumiałeś staszek 

jak zwykle  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Tu są przepisy o cmentarzach http://prawo.legeo.pl/prawo/ustawa-z-dnia-31-stycznia-1959-r-o-cmentarzach-i-chowaniu-zmarlych/ Trzeba mieć odpowiednią działkę i wybudować kaplicę cmentarną z kostnicą oraz oddać tą ziemię we władanie kościołowi .Chyba projekt zagospodarowania przestrzennego to najmniejsze zmartwienie bo ustawa jest po pisowskiej nowelizacji i świeżym podpisie ministranta Dudy

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj