nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Zwariowała?! Senyszyn chce, aby w Polsce inwestowali... ISLAMIŚCI!

 W pewnym momencie Senyszyn tak się rozpędziła, że zaczęła przekonywać, że Polska odniosłaby korzyści przyjmując uchodźców i imigrantów. Senyszyn tak argumentowała swoje tezy:
- Niedługo muzułmanie to będzie najliczniejsza religia na świecie. I trzeba sobie uświadomić, że skoro tak, to dobrze by było, żeby Polska wreszcie przestała być przedmurzem chrześcijaństwa. W tej chwili Rada Zatoki Perskiej dysponuje oszczędnościami 3,7 biliona dolarów, to jest wartość siedmiu polskich gospodarek. Jeżeli będziemy prowadzić właśnie rozsądną politykę, jeżeli nie będziemy islamofobami to mamy szansę zarówno zachęcić islamistów, muzułmanów do inwestowania w Polsce.

http://www.dzienniknarodowy.pl/125/zwariowala-senyszyn-chce-aby-w-polsce-inwestowali-/

senyszyn_joanna.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Może to się nie podobać. Ale to jest prawda. Muzułmanie mnożą się jak króliki. Bogaci szejkowie mają fortuny. Wydaje się, że zwariowała. Ale taka będzie po prostu przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz a na 500 + się nie oglądają jak Ty :D :D


Zwariowała?! Senyszyn chce, aby w Polsce inwestowali... ISLAMIŚCI!

 W pewnym momencie Senyszyn tak się rozpędziła, że zaczęła przekonywać, że Polska odniosłaby korzyści przyjmując uchodźców i imigrantów. Senyszyn tak argumentowała swoje tezy:
- Niedługo muzułmanie to będzie najliczniejsza religia na świecie. I trzeba sobie uświadomić, że skoro tak, to dobrze by było, żeby Polska wreszcie przestała być przedmurzem chrześcijaństwa. W tej chwili Rada Zatoki Perskiej dysponuje oszczędnościami 3,7 biliona dolarów, to jest wartość siedmiu polskich gospodarek. Jeżeli będziemy prowadzić właśnie rozsądną politykę, jeżeli nie będziemy islamofobami to mamy szansę zarówno zachęcić islamistów, muzułmanów do inwestowania w Polsce.

http://www.dzienniknarodowy.pl/125/zwariowala-senyszyn-chce-aby-w-polsce-inwestowali-/

senyszyn_joanna.jpg

 

Ja bym słów tej dewotki nie traktował poważnie tej pani już dziękujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Na 500 + to zdaje się ty czekasz. A oni mają gdzieś te 500 bo na zachodzie dostają podobne sumy ale w euro. Ale jeszcze i przed nami nic straconego. Może pis przed następnymi wyborami dołoży jeszcze 500.  Muzułmanom z 4 dzieci już może opłacać się do nas przyjeżdżać.

Twoich słów wielu nie traktuje tu poważnie a jednak piszesz. Bogaci arabscy szejkowie z góra pieniędzy to nie biedni uchodźcy. Gdy kupują nasze arabskie konie to jakoś nikt nie krzywi się na góry forsy jakie u nas zostawiają. Gdyby któryś chciał wybudować fabrykę u nas. To nawet pisowski rząd przyjął by go z otwartymi ramionami.

A co do przedmurza chrześcijaństwa. Kościół katolicki w Polsce robi wiele aby tak się stało. Skandale, pogoń za pieniądzem, coraz droższe sakramenty a teraz uprzywilejowanie w nowej ustawie o obrocie ziemią. Poczekaj jeszcze ze 20 lat to zobaczysz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak tak zaraz napiszesz że ziemię wykupią co to rodzinom księży i zakonnic PiS zabierze ;)  a jakie sakramenty tak podrożały bo nie wiem nic aby cennik był jakiś? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Za pogrzeb to się płaci co łaska. Opłata jest za miejsce na 20 lat na cmentarzu. Nie chcesz nie płać pochowają Cię na cmentarzu komunalnym,albo się skremuj i karz rozrzucić swoje prochy po okolicy. Ciekawe czemu Ci bogaci szejkowie nie chcą tych swoich braci w wierze u siebie. Oni nie będą nigdy najliczniejsi bo sie w między czasie wyrżną albo zagłodzą. Tak mądrzysz się o tych koniach to powiedz ile stadniny w Polsce zarobiły na hodowli koni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

1200 - 1500 za pogrzeb to mało? Śluby podobnie.

 

Tyle bierzesz? Opamiętaj się bo ludzie pójdą tam gdzie taniej ;) To jest właśnie nastawianie ludzi przeciwko Kościołowi bo ktoś powiedział że tyle i tyle biorą B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

u nas biorą 2 tys za pogrzeb i tyle mówi proboszcz a nie ktoś  ;)

tyle płaciłem , więc jak dorośniesz to się dowiesz dzieciaku ile co kosztuje ...bo na razie widać kaszkę jeszcze mamusia podaje  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Admin,Jesteś? zamknij ten bezsensowny temat.Wybory Prezydenckie daleko za nami,a tu 303 strona,ile stron będzie za 3,5 roku? 2 tyś.W psychiatryku wylądują co niektórzy,zrób to dla ich dobra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

sam się zamknij jak ci nie pasuje  :D

dyskusja jest jak najbardziej na czasie, bo dotyka tematu kleru , który to dopomina się łupów za udzielenie pomocy w wyborach  

nie ma co łaska trzeba płacić  rachunki  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Zaraz, zaraz PAD jeszcze się nie rozkręcił a już chcesz zamykać temat? "Po owocach ich poznacie" , czekamy z niecierpliwością na owoce pracy prezydenta, tak aby móc stwierdzić że faktycznie jest on najlepszy dla rolników. Daj nam jeszcze trochę poczekać i nie spisuj PAD od razu na straty. My go naprawdę kochamy choć być może nawet o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

Zaraz, zaraz PAD jeszcze się nie rozkręcił a już chcesz zamykać temat? "Po owocach ich poznacie" , czekamy z niecierpliwością na owoce pracy prezydenta, tak aby móc stwierdzić że faktycznie jest on najlepszy dla rolników. Daj nam jeszcze trochę poczekać i nie spisuj PAD od razu na straty. My go naprawdę kochamy choć być może nawet o tym nie wie.

Owoc był po 8 latach

 

u nas biorą 2 tys za pogrzeb i tyle mówi proboszcz a nie ktoś  ;)

tyle płaciłem , więc jak dorośniesz to się dowiesz dzieciaku ile co kosztuje ...bo na razie widać kaszkę jeszcze mamusia podaje  ;)

wypisz się z koscioła albo przejedż na islam lub zapisz do komuny

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To po prostu fachowo zwie się 'Apostazją'... dla niedowiarków ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

komuna to teraz pis ...i tu mi nie po drodze  

napisałem że tyle płaciłem  ..stać mnie na opłacenie tych żebraków to dlaczego mam gdzieś przechodzić ? 

to fajne uczucie jak się widzi jak te żebraki rzucają się na kasę ...do kościoła mało chodzę ale zawsze im daje - kłania się potem dziad z daleka ....ot tyle warta ta czarna mafia  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

A na forum chciałeś się pochwalić że Cię stać i jakim jesteś kulturalnym człowiekiem. Brawo Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 prawda boli nie ? 

 przeżyłem i widziałem już tyle ze nie muszę się niczym chwalić ani udawać inteligenta  ;)

 proboszczów to miałem w parafii już kilku i powiem Ci że jest co raz weselej ...pogarda dla sakramentów i  tylko kasa się liczy 

 obserwuje to z zaniepokojeniem i nie jestem ślepy żeby tego nie widzieć 

 ale co tam poudawajmy że jest OK  :D

 

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Tak tak zaraz napiszesz że ziemię wykupią co to rodzinom księży i zakonnic PiS zabierze ;)  a jakie sakramenty tak podrożały bo nie wiem nic aby cennik był jakiś? :D :D :D

Skoro nie wiesz, to się nie wypowiadaj i się dowiedz. Oficjalnego cennika nie ma, ale w KK mało co jest oficjalne jak wiadomo. Jeśli byś chciał wiedzieć ile co kosztuje w poszczególnych parafiach, to radzę ruszyć się poza obszar swojego powiatu i coś zobaczyć świata, albo zajrzeć choćby tutaj: http://colaska.pl/

 

Admin,Jesteś? zamknij ten bezsensowny temat.Wybory Prezydenckie daleko za nami,a tu 303 strona,ile stron będzie za 3,5 roku? 2 tyś.W psychiatryku wylądują co niektórzy,zrób to dla ich dobra. 

Admina nie było nawet wtedy, jak niektórzy z forumowiczów potrafili wstawić zdjęcie obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu i nazwać to miejsce "hotelem dla Żydów", który to z chęcią by obecnie na nowo uruchomili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Widzisz Marko we wszystkich służbach mundurowych  znajdują się ludzie z poczuciem misji,są tacy którzy chcą tam tylko pracować i wreszcie trafiają się zwykłe świnie. To przekrój społeczeństwa i tak też jest z klerem. Szkoda było by wylać z pomyjami tych którzy utożsamiają się ze swoją parafią, ludźmi tam mieszkającym.

Zaręczam Ci że w takiej społeczności wszystkie problemy związane z kolendą, uroczystościami, cmentarzem parafialnym, kombatantami, opłatami za śluby, pogrzeby są do przeskoczenia.  Ale takich przykładów nie ma zbyt wiele i niestety Twoje obserwacje mogą tylko potwierdzać regułę.
U nas cmentarz parafialny dla mieszkańców parafii jest za darmo, dla tych z poza parafii bo jesteśmy gminą miejsko-wiejską jest opłata za miesce( chyba że rada parafialna ustali inaczej).
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

 prawda boli nie ? 

 przeżyłem i widziałem już tyle ze nie muszę się niczym chwalić ani udawać inteligenta  ;)

 proboszczów to miałem w parafii już kilku i powiem Ci że jest co raz weselej ...pogarda dla sakramentów i  tylko kasa się liczy 

 obserwuje to z zaniepokojeniem i nie jestem ślepy żeby tego nie widzieć 

 ale co tam poudawajmy że jest OK  :D

 

To jeśli to prawda to napisz za co komu i w jakiej parafi zapłaciłeś.Może ktoś potwierdzi. Bo narazie to info jak większość z cyklu <w Moskwie na Placu Czerwonym, rozdają rowery> znasz koniec tej historii chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Tyle bierzesz? Opamiętaj się bo ludzie pójdą tam gdzie taniej ;) To jest właśnie nastawianie ludzi przeciwko Kościołowi bo ktoś powiedział że tyle i tyle biorą B)

 

Tak biedny bezrobotny lub ten co zarabia 1500 miesięcznie będzie po kraju jeździł promocji szukał. W większych miastach tak robią to fakt. Ale nie w małych. Tam się płaci i nie dyskutuje. Bogaty to co najwyżej skomentuje i zapłaci bo go stać. Ten co sam zarabia 1500 miesięcznie wkurza się, że ktoś bierze tyle za godzinę. Mówicie, żeby wypisać się z kościoła i nie płacić. A ja wam mówię, że już rodzą się tacy, którzy za 60 czy 70 lat nie będą płacić. I to nie jest żadne nastawianie ludzi przeciwko kościołowi. Bo to kościół sam ich przeciwko sobie nastawia.

@Alamo nie chcesz nie czytaj, nie chcesz nie pisz. Kto ci każe? Na razie przedstawiasz typowo pisowski punkt widzenia. Nie pasuje mi to trzeba zamknąć.

Pogoń za pieniądzem, skandale seksualne, dzieci, kochanki, pedofilia. Oczywiście nie wszyscy księża są tacy. Ale tak to wygląda. Każą nie grzeszyć a sami to robią.

PS dla admina nasza twórczość tutaj jest na rękę. Większy ruch na forum, lepsze statystyki. Lepsze pieniądze z reklam na forum. Zresztą to jest hyde park. To forum zaczyna działaś jak trzeba. A nie jak kiedyś kary nie wiadomo za co. Normalna czasami może burzliwa dyskusja jak na wielu innych forach.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

To jeśli to prawda to napisz za co komu i w jakiej parafi zapłaciłeś.Może ktoś potwierdzi. Bo narazie to info jak większość z cyklu <w Moskwie na Placu Czerwonym, rozdają rowery> znasz koniec tej historii chyba.

no patrz może Ci jeszcze dane osobowe mam podać ?

co mam robić reklamę parafii ? 

 

chcesz linka na pw  do lokalnego forum na którym jest to opisane ? 

temat rzeka , mało tego proboszcz żyje z żoną - oczywiście nie swoją :D  

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u nas biorą 2 tys za pogrzeb i tyle mówi proboszcz a nie ktoś  ;)

tyle płaciłem , więc jak dorośniesz to się dowiesz dzieciaku ile co kosztuje ...bo na razie widać kaszkę jeszcze mamusia podaje  ;)

 

To trzeba chodzić tam gdzie za darmo pochówek po co przepłacać ? Zakopią Cie gdzieś pod płotem na komunalnym na koszt gminy i tyle no ale większość lubi się pokazać że pięciu księży na pogrzebie a nagrobek za 100 tysi to niech płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Jak się ma kobietę, dzieci albo inną kochankę to przecież za darmo nie jest a że jeszcze dyskrecja wymagana to pewnie "druga taryfa". Swoja drogą nie ma się co czarnym dziwić bo jak na jakimś zadupiu ksiądz  ma 1 pogrzeb w tygodniu 2 msze dziennie  to za wiele czasu wolnego i z nudów hazard gorzała albo babeczki.

Koledzy PISowcy, co myślicie o słuszności całkowitego zakazu aborcji?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj