nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4652

Widzicie prawdę wam napisałem to się zagotowaliście i poleciał stek obelg. Masz racje straszenie audytami to g prawda. Bo nic żaden nie wykazał.  Premier dumnego narodu polskiego przestraszyła się terrorystów i powiedziała, że uchodźców nie bierzemy. Taką to potęgę mamy budować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

"Bo nic żaden nie wykazał"twoje słowa sprzed chwili...jakbyś wystawił czubek nosa...to byś nie zamieszczał kłamliwych prawd-ARIMR,Spółki skarbu Państwa.dlaczego kłamiesz mm?dlatego nikt nie będzie z Tobą dyskutował.Cała reszta jest tyle wiarygodna jak cały Ty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No i co tam wg ciebie wielkiego te raporty wykazały? Dzień jak co dzień. Jakieś nagrody, przerost zatrudnienia. A gdy ten rząd będzie odchodził to myślisz będzie inaczej. Miały być wnioski do prokuratury. Wykryto trochę nadużyć i wszystko. Z wszystkich ministerstw w arimr faktycznie coś tam znaleźli. A miał być totalny bajzel i Bóg wie co. Raport następców wykryje, że na prezesa arimr zatrudniono człowieka z zarzutami prokuratorskimi. Zwykły polski dzień codzienny w urzędach państwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Już zaczyna od nowa..cyt" i co tam te raporty wykazały?" nie obchodzi mnie  że nakradliście tam 280mln,bardziej chodzi mi o twoje kłamliwe chwyty i podteksty cyt "bo nic żaden nie wykazał" Nie kompromituj się do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Według tego co pis zapowiadał z okazji 100 dni rządu. Czego to te raporty miały tam nie ujawnić. To można powiedzieć, że nic nie wykazały. Przecież miały być gigantyczne afery, grube przekręty i wnioski do prokuratury. A tu lipa. Nawet audyt do spraw inwigilacji dziennikarzy nic nie ujawnił. Więc ja się tu wcale nie kompromituje. Bo według zapowiedzi polityków pisu a stanu faktycznego te audyty nie wiele wykazały. Praktycznie nic.

A tym czasem z najnowszych doniesień wynika, że PiS szuka w Anglii agencji pr owej. Która ma ocieplić wizerunek tej partii i rządu. Czyli jak Tusk i jego ekipa. To co 500 zł już nie ociepla wizerunku? Zamiast spełniania obiecanek będziemy mieli pr jak za po. Przecież już nie raz pisałem pis i po to to samo.

Tak myśmy nakradli teraz wy będziecie kraść. Pisze tak bo do ciebie nie dociera, że nigdy w żadnej partii nie byłem i na państwowym stołku nie pracowałem.

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowy-sondaz-millward-brown-dla-tvn-siedem-partii-w-sejmie/54htgh

 

Coś może być na rzeczy. Oczywiście to tylko sondaż. Ale sam znam wielu głosujących na pis. Których wkurza prywata i kolesiostwo w obsadzaniu stołków.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ośmieszasz się swoimi postami a że jest Wielki Czwartek to proponuję zawiesić na okres Świąteczny wszelkie dyskusje w tym temacie wszak jest to okres radosny i moja wiara nakazuje mi to uczynić B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Od Święta twoja wiara ci to nakazuje? A na co dzień to już nie. Popatrz co tutaj wypisywałeś. Zawsze, gdy brakło ci argumentów leciały epitety a teraz świętego udajesz. Jarosław kręci, nęci, miesza ile wlezie. Teraz na Wielkanoc pokój ogłosił i to nawet do przyjazdu papieża. I ty poszedłeś w jego ślady. Bóg wiara katolicka na sztandarach a za nimi róbta co chceta bo nam wolno. Bo przecież wierzymy w Boga.

Ciekawe jaki pokój będzie na marszu 10 kwietnia. Znowu Brudziński za niego będzie dokrzykiwał te nie ładne słowa. A Jarosław będzie udawał, że przecież to nie on. On jest dobry i miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Mi mama nic nie musi. Już z tego wyrosłem. Ale ty musisz dalej za rozumem gonić. Bo gdybyś go dogonił lub co nie co posiadał. Nie pisał byś tych bzdur. Bo do kogo ta pretensja, że tyle płacisz? Do PO czy do Tuska? A może miej ją do wójta lub burmistrza czy tam rady. Bo w Siemiatyczach kwartalnie za dwie osoby w domu jedno rodzinnym rodzice płacą 48 zł. Opłata wzrosła względem poprzedniej raptem kilka złotych na rok. I nie podrożała od czasu wprowadzenia nowej ustawy. Jeśli wytężysz swój umysł na stronie miasta powinieneś znaleźć.

Więc co ja mam ci tłumaczyć? To, że masz niezaradnych samorządowców? To, że sam jesteś nierozgarnięty? Czy to, że do przetargu stanęła jedna firma i walnęła wam takie ceny? Przecież ty i tak tego nie ogarniesz. Bo ty i tobie podobni myślicie, że to wina PO.

 

 

dziecko kochane lemingoza przeżarła resztki mózgu, jak PO wprowadziła ustawę śmieciową co spowodowało lawinowy wzrost opłat za śmieci to wina nieudolnych samorządów - tak? Natomiast jak PiS wprowadził podatek bankowy czego skutkiem być może było podniesienie opłat przez niektóre (podkreślam niektóre) banki to już wina tylko i wyłącznie złego kaczora - tak?, w każdym bądź razie na pewno nie chytrych banków. Tak na marginesie to wszystkie gminy w powiecie mają podobne stawki, więc historyjkę o nie nieudolność samorządu możesz wsadzić sobie między bajki.

Edytowano przez binek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jaki wzrost? Podałem ci przykład. A ty dalej klepiesz swoje. Komu mózg wyżarło to widać. Skoro u ciebie jest tak drogo to na pewno nie wina PO. Tylko firmy, która wygrała przetarg. Ty chyba nigdy tego nie pojmiesz. Wbili ci do głowy, że to przez PO i ty klepiesz to bezmyślnie w kółko nawet jak ci ktoś przykład poda to i tak nie dotrze. Lepiej już być lemingiem bo on choć trochę mózgu ma. Po pisuarze wszystko ścieka. Tłumaczysz mu i podajesz przykład z ceną wywozu w konkretnej miejscowości. A pisuar swoje.

Podsumowując jeśli w twojej miejscowości czy sąsiednich jest taka a nie inna cena bo taka a nie inna firma wygrała przetarg i złożyła taką ofertę to nie wina PO czy ustawy. 

Co do banków oczywiście, że to wina PiSu bo wielu mówiło, że banki ten podatek przerzucą na klienta. Same banki tego nie ukrywały grając w otwarte karty. PiS okłamywał wyborców, że to zachodnie banki to zapłacą i nie wyszło. Podobnie było ze sklepami. Miały płacić zachodnie sieci a wyszło, że uderzy w polskie sklepy. To PiS powstrzymało i chyba bardzo nie wiedzą jak tą ustawę napisać by nie narobić za dużo luk. Utknęła gdzieś w ministerstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Może zobacz w statystyki kto ,w jakim wieku ,jak wykształcony glosował na Pis i przestań dzielić polaków i obrażać

 

Ale żeby wiedzieć jakie jest realne poparcie tej partii w narodzie, należałoby jeszcze popatrzeć na frekwencję. Spora część obywateli nie głosowała na nikogo, pytanie czy teraz dalej jest im to obojętne co zawzięty, mściwy Karzeł z państwem wyprawia. Co do dzielenia rodaków, przypominam że nikt z opozycji nie rzuca haseł w stylu "gorszy sort Polaka".

 

Ośmieszasz się swoimi postami a że jest Wielki Czwartek to proponuję zawiesić na okres Świąteczny wszelkie dyskusje w tym temacie wszak jest to okres radosny i moja wiara nakazuje mi to uczynić B)

To już jakaś moda na zawieszanie dyskusji politycznych ^^ : http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19816710,kaczynski-apeluje-do-politykow-o-spokoj-przynajmniej-do-konca.html

Zaraz pewnie podniesie się głos, że GW to tuba propagandowa złej PO co biednych ludzi okradła, a materiał wideo został zmontowany :P .

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

za to "weź kredyt i zmień pracę" to hasło "lepszego sortu polaków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

"Polska nie przypadkiem została wybrana do roli gospodarza i współorganizatora tego najważniejszego wydarzenia świata w tym roku. Została wybrana do tej roli dlatego, że jest być może dzisiaj najlepiej przygotowanym krajem do zagwarantowania bezpieczeństwa głowom państw i samym obradom - mówił Antoni Macierewicz na konferencji ws. szczytu NATO w Warszawie.
No to Antoni laurkę wystawił poprzednikom. Pewnie się cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

za to "weź kredyt i zmień pracę" to hasło "lepszego sortu polaków"

To Ty to powiedziałeś, to raz. Dwa, masz rację, prezydent Komorowski nie wykazał się wypowiadając te słowa, choć słynnego "sp***rzaj Dziadu" późniejszego prezydenta Polski ś.p. Lecha Kaczyńskiego to nie przebije. Po trzecie, gdzie tu w słowach Komorowskiego jakiekolwiek obrażanie czy dzielenie obywateli?? Bo fakt że do tych dwóch rzeczy się odniosłem skrzętnie Ci umknął, zapewne przypadkiem ^^ . Ja bym jego słowa nazwał co najwyżej nietaktem, za co zresztą zapłacił później przegraną.

 

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Według tego co pis zapowiadał z okazji 100 dni rządu. Czego to te raporty miały tam nie ujawnić. To można powiedzieć, że nic nie wykazały. Przecież miały być gigantyczne afery, grube przekręty i wnioski do prokuratury. A tu lipa. Nawet audyt do spraw inwigilacji dziennikarzy nic nie ujawnił. Więc ja się tu wcale nie kompromituje. Bo według zapowiedzi polityków pisu a stanu faktycznego te audyty nie wiele wykazały. Praktycznie nic.

A tym czasem z najnowszych doniesień wynika, że PiS szuka w Anglii agencji pr owej. Która ma ocieplić wizerunek tej partii i rządu. Czyli jak Tusk i jego ekipa. To co 500 zł już nie ociepla wizerunku? Zamiast spełniania obiecanek będziemy mieli pr jak za po. Przecież już nie raz pisałem pis i po to to samo.

Tak myśmy nakradli teraz wy będziecie kraść. Pisze tak bo do ciebie nie dociera, że nigdy w żadnej partii nie byłem i na państwowym stołku nie pracowałem.

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowy-sondaz-millward-brown-dla-tvn-siedem-partii-w-sejmie/54htgh

 

Coś może być na rzeczy. Oczywiście to tylko sondaż. Ale sam znam wielu głosujących na pis. Których wkurza prywata i kolesiostwo w obsadzaniu stołków.

 

 
Coś strasznego.Kolejne shit-gate fabrykowane przez Lisa już tylko nudzą. Co jeszcze możesz wymyślić,aferę krawatową – że Kaczyński chodzi w krawacie. :) 
W coraz większej części komentarze produkują "zombie", ludzie klepiący w klawiatury jak widać całymi dniami za pieniądze pod dyktando psychologa czy innego specjalisty.A krowy na tym cierpią?   :lol: 
 

 

 

Ty chyba nigdy tego nie pojmiesz. Wbili ci do głowy, że to przez PO i ty klepiesz to bezmyślnie w kółko nawet jak ci ktoś przykład poda to i tak nie dotrze. Lepiej już być lemingiem bo on choć trochę mózgu ma. 

Leming za nic nie przyjmie do wiadomosci co się stało,leming uczepi się najdziwniejszych wyjasnień,uwierzy we wszystko,i jeszcze więcej sam zmyśli,byle wyprzeć straszliwą prawdę,że swiat okazał się zupełnie inny niż leming wierzy.Szok jaki potwierdzi każdy specjalista prowadzi do stresu pourazowego,stres pourazowy do zaprzeczenia rzeczywistości 

 

Edytowano przez Alamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

boli niemiaszków, że polacy kupują polskie produkty

http://www.mdr.de/heute-im-osten/video323192.html

Tak, zwłaszcza widać to na polskich drogach ^^ . A to, że w 2015 roku 27% polskiego eksportu to Niemcy, i że jest to największy udział w naszym eksporcie od lat nie boli Cię, polaczku ?? http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1569539,GUS-Od-stycznia-do-listopada-2015-r-eksport-wzrosl-o-73-proc-import-36-proc-rdr

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

No tak ale...... http://finanse.wp.pl/kat,1033687,title,Eksperci-BRE-Polska-najwiekszym-producentem-AGD-w-Europie,wid,15268669,wiadomosc.html?ticaid=116b6b

I to nie jedyna dziedzina gdzie Polska jest "potęgą" tylko iluzoryczną.

 

Nie licząc firm zagranicznych produkujących w Polsce i eksportujących za granicę to

My jako Polska nie jesteśmy potęgą w eksporcie czegokolwiek. Natomiast wystarczyło by zagraniczne firmy które produkują w naszym kraju przenieść kilka km. za granicę i już jesteśmy potęgą w imporcie. 

Tak że te wszystkie statystyki są mocno naciągane i wplatanie w to słowa" .....Polskie" jest mocno naciągane.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

 

 
Coś strasznego.Kolejne shit-gate fabrykowane przez Lisa już tylko nudzą. Co jeszcze możesz wymyślić,aferę krawatową – że Kaczyński chodzi w krawacie. :) 
W coraz większej części komentarze produkują "zombie", ludzie klepiący w klawiatury jak widać całymi dniami za pieniądze pod dyktando psychologa czy innego specjalisty.A krowy na tym cierpią?   :lol: 
 

Leming za nic nie przyjmie do wiadomosci co się stało,leming uczepi się najdziwniejszych wyjasnień,uwierzy we wszystko,i jeszcze więcej sam zmyśli,byle wyprzeć straszliwą prawdę,że swiat okazał się zupełnie inny niż leming wierzy.Szok jaki potwierdzi każdy specjalista prowadzi do stresu pourazowego,stres pourazowy do zaprzeczenia rzeczywistości 

 

 

Jakiego Lisa? Jego programów w tvp 2 nie oglądałem od dobrych dwóch, trzech lat. Ani jednego odcinka. Tak samo nie czytałem pisanych przez niego artykułów. Sam bezmyślnie klepiesz jakieś komentarze, że is, że za pieniądze itd. Nikt mi nie płaci.

Co do leminga to już jednemu napisałem. On przynajmniej jakiś mózg ma. A po pisuarze to tylko ciepłym moczem można polać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hubcio uspokój się na Święta bo Bozia się pogniewa na Ciebie idz jajka pomaluj i na lany poniedziałek się szykuj Szczęść Boże B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

prezes-jaroslaw-kaczynski-malowal-pisankWesołego i zdrowego świątecznego PISankowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

No tak ale...... http://finanse.wp.pl/kat,1033687,title,Eksperci-BRE-Polska-najwiekszym-producentem-AGD-w-Europie,wid,15268669,wiadomosc.html?ticaid=116b6b

I to nie jedyna dziedzina gdzie Polska jest "potęgą" tylko iluzoryczną.

 

Nie licząc firm zagranicznych produkujących w Polsce i eksportujących za granicę to

My jako Polska nie jesteśmy potęgą w eksporcie czegokolwiek. Natomiast wystarczyło by zagraniczne firmy które produkują w naszym kraju przenieść kilka km. za granicę i już jesteśmy potęgą w imporcie. 

Tak że te wszystkie statystyki są mocno naciągane i wplatanie w to słowa" .....Polskie" jest mocno naciągane.

Nie możemy zapominać kim byliśmy ekonomicznie jako kraj na początku lat 90'tych. Choć niektórzy twierdzą że byliśmy potęgą ... Od upadku PRL-u mamy w Polsce kapitalizm. Nie da się zbudować z krótkim czasie kapitalizmu bez kapitału, stąd we wszystkich byłych Demoludach które dziś coś w Europie znaczą tyle obcego kapitału. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale bez tego byli byśmy dziś Ukrainą albo Białorusią... Te zagraniczne firmy produkują w Polsce, najwięcej z tego odbierają Niemcy, ale pomimo to panuje na tym forum dziwna moda na "złych Niemców, nie najgorszych Rosjan i braci Węgrów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

dobrze ze lubelszczyzna ,podkarpacie i podlasie to tygrysy gospodarcze polski bo inaczej by juz prawdziwie polskiego przemyslu nie bylo, niestety zachodnia malopolska jest zacofana wszedzie zagraniczne firmy, gonia bezrobotnych do pracy, jak za dawnych lat autobusy zakladowe jezdza po wsiach i zabieraja przymusowych robotnikow do specjanych stref ekonomicznych, gdzie za psie pieniadze zapieprzaja 8 godz u niemca czy innego innostranca- oni juz maja dusze niewolnikow bo sa o dziwo zadowoleni, placa im jakimis podrabianymi zlotowkami-bo te zarobione u niemca na pewno nie sa prawdziwe. na szczescie dzieki swiatlej polityce jedynie polskiej partii i jej prezesa to sie niedlugo skonczy- dostana podatkami i domiarami po d.pie[nie mylic z d.uda] i zamkna swoje obozy pracy dla uciemiezonych [malo] polaczkow.

 piekny widok prezesa z jajkami-ciekawe gdzie on sie nauczyl malowac pisanki, przeciez byl wychowany w porzadnej komunistycznej rodzinie, do pierwszej komuni nie byl,dopiero w koncu lat 70 zostal katolikiem i to jakim, nawet papieza spokojnie moze pouczac....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ci co pracują u "innostrancow" czy to w Polsce czy to za granicą to nie tyle niewolnicy co zdrajcy i parobasy. Prawdziwi Polacy-rolnicy mają 5ha, jeżdżą w pole Ursusem a na złą UE a zwłaszcza zbrodniczych Niemców wypinają Dudę,  yyy znaczy d*pę. 

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

@kaszlak kapitalizm w Polsce wprowadzono ustawą Wilczka w '89 ale raczej w złym celu - uwłaszczenia się nomenklatury, efektem ubocznym był rozwój małej przedsiębiorczości. Gdy ta zaczęła zagrażać nomenklaturze stopniowo wolność gospodarczą ograniczano. Każda rządząca ekipa dorzucała kolejne ograniczenia i podatki. Także teraz mamy mix kapitalizmu i socjalizmu no i niestety rządząca partia pcha nas dalej w stronę socjalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj