nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

jacus    3039

wlasciciel pizzerii zostaje wice-dyrektorem bp armiru w nowym saczu- zna sie na mace . oleju, serze, salami i kielbasie wiec ma odpowiednie kwalifikacje, a to ze jest kuzynem posla pis-u to tylko nieistotny szczegol.

 i taka ciekawostka, sprzed tygodnia ale nie zaszkodzi przypomniec. :D

http://polska.newsweek.pl/kogo-na-twitterze-obserwuje-prezydent-andrzej-duda-,artykuly,381826,1.html

bo juz tu juz nikt nie pisze o "bohaterze" tego tematu-chyba macie racje to nieistotny pionek w tej grze...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Na przekazanej przez warszawski ratusz liście jest 8040 pracowników, z czego kadrę kierowniczą stanowi ponad tysiąc osób. Najwięcej w ratuszu zarabia jego skarbnik. Co miesiąc dostaje pensję w wysokości 27 tys. zł. Hanna Gronkiewicz-Waltz zarabia zaledwie 12 tys. zł. Dwa razy więcej zarabia jej czterech zastępców. Jeden z nich dostaje co miesiąc 25 tys. zł. Pozostała trójka ok. 23 tys. zł. Pensja sekretarza miasta to 21 tys. zł.

 

Dyrektorów biur jest 35 i dostają średnio 16 tys. zł. Ich zastępcy średnio 3 tys. zł. mniej. Na pensje w granicach 12 - 11 tys. zł. mogą liczyć burmistrzowie stołecznych dzielnic oraz ich zastępcy, miejski rzecznik praw konsumenta oraz główny księgowy miasta. Ponad pół tysiąca naczelników zarabia średnio 9,7 tys. zł, a ich zastępcy pół tysiąca złotych mniej. Kierowników jest 366. Zarabiają średnio 8 tys. zł.

 

Najmniej dostają w stołecznym ratuszu pracownicy pomocy administracyjnej, sprzątaczki i gońce. Ich średnia pensja to 3 tys. zł. Kierowcy zarabiają średnio prawie 5 tys. zł. Asystent prezydent stolicy dostaje co miesiąc 4,9 tys. zł. Średnia zarobków wszystkich urzędników to 6097,97 zł. Władze stolicy wypłacają im co miesiąc 49 021 618,09 zł.

 

to jest rak, który zabija Polskę, jeśli tutaj nie będzie zmian i zwolnienia 50% urzędników to nigdy się nie rozwiniemy

tylko kto to zrobi?

Napewno nie POPIS ani PSLD. Takie zmiany postuluje  teraz część Kukiza i od zawsze JKM.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@nie PiS na pewno tego nie zrobi. Jak widać jego członkowie i ich rodziny pchają się do koryta jak tylko się da. Miała być dobra zmiana a jest to samo co za PO i PSL. Albo jeszcze gorzej. Tak więc wypisywanie co robi Gronkiewicz Waltz nie wiele tu daje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Oglądacie tego pisowskiego durnia w tvn24? Popatrzcie, posłuchajcie - oni mają naznaczoną jedną linię - my prawdziwi polacy,jedyni którzy naprawiają kraj w ruinie - każdy kto mysli inaczej niż my przeciwnikiem Polski.  

 

Czy w pissie nie ma żadnego średnio inteligentnego człowieka ? Specjalnie piszę średnio inteligentnego bo nie uwierzęże ktoś inteligentny należy do tej formacji.

 

 

 

"A pocałujcie mnie wszyscy w dude" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Mnie wtedy na Świecie nie było. Więc był problem. Ciebie też więc nie teoretyzuj w co bym uwierzył a w co nie. Sam bzdury wypisujesz a nazywasz mnie wieszczykiem. Czemu dałeś wyraz wypisując jakieś bzdury we wczorajszym poście. Kto tu jest wieszczykiem?

Nie twierdzę, że powinniśmy przed kim kolwiek się korzyć. Ale wojna ze wszystkimi dookoła jeszcze nikomu nic dobrego nie przyniosła. Czy ot omilitarna, czy to polityczna, czy to handlowa. Jednak tobie nakładziono bzdur o potędze do głowy a ty teraz tu bredzisz.

Na swoją potęgę i szacunek innych jako Polska musimy sobie zapracować. Jak w życiu. Ty czy PiS domagacie się szacunku i śnicie o potędze ot tak bo wam się zamamiło.

Daj se spokój z tą lewicowością. Bo jak widać skrajna prawicowość równie mocno szkodzi na mózg i trzeźwe myślenie.

 

Nie raz słyszałem głosy, że Polska staje się dla wielu ludzi na zachodzie natchnieniem. Polska pokazała że da się stworzyć alternatywę dla dominującego systemu narracji.

Ale niektórzy są w sytuacji gdy tresura społeczna w duchu lewicowym zaszła tak daleko, że boją się nazwać własne lęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Powiedz mi jeszcze co ta alternatywa nam da. Oczywiście można sobie dyskutować. Tylko powiedz co to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Konkretne interesy w poszczególnych kwestiach( nie godzenie się na niekorzystne umowy,pompowane przez pewne kraje,np Nord strem I czy obecnie kolejny,mówią o solidarności,a ich solidarność jest fikcją,gdy w grę wchodzą własne interesy )  w ramach jednoczenia państw nadbaltyckich,którą zapoczątkował Lech Kaczyński,ta droga była słuszna,nie wątpię że Polska byłaby tu liderem.Niestety to zostało zaprzepaszczone przez poprzednią ekipę na rzecz lizania czterech liter..

 

 

To nie była nasza zasługa  ale efekt kalkulacji zachodnich mocarst w obliczu nowej sytuacji politycznej w Europie  nawet przywódce nam wybrali

Nie zrozumiałeś sedna sprawy...przed 1914 a nie po...nie było żadnej kalkulacji.

 

 

Oglądacie tego pisowskiego durnia w tvn24? Popatrzcie, posłuchajcie - oni mają naznaczoną jedną linię - my prawdziwi polacy,jedyni którzy naprawiają kraj w ruinie - każdy kto mysli inaczej niż my przeciwnikiem Polski.  

 

Czy w pissie nie ma żadnego średnio inteligentnego człowieka ? Specjalnie piszę średnio inteligentnego bo nie uwierzęże ktoś inteligentny należy do tej formacji.

 

 

 

"A pocałujcie mnie wszyscy w dude" ;).

Jak Kaczyński zaklnie K..mać...to trzy dni będzie wrzask na TVN ie.Nie kompromituj się do cna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No tak Polska na czele grupy państw nadbałtyckich będzie liderem a grupa potęgą na świecie. To są wolne żarty. Ja ci pisałem to są sny o potędze niczym nie poparte. Co zapoczątkował Lech Kaczyńśki? Pobrzękiwanie szabelką, które nic nie dało. Dlatego cię pytam co daje kreowanie narracji sprzecznej z tą obecnie na zachodzie obowiązującą? Udało się powstrzymać budowę Nordstream? Oczywiście nie. A godząc się na coś co i tak było wiadomo, że powstanie można było wynegocjować coś dla siebie? Np. takie położenie gazociągu, aby nie utrudniał wchodzenia do polskich portów większym statkom, czy korzystniejsze ceny na gaz.

Stawanie kantem nic nie da. Zwłaszcza w tak trudnych czasach. Oczywiście można w kraju mamić społeczeństwo, że się walczy. Ale to nic nie daje. PiS śni o potędze. Ale niestety nasz kraj do tego nie przystaje. I to nie dlatego, że rządziła po czy psl. Ale dlatego, że mamy 40 lat komuny do nadrobienia. Oraz nie mamy potencjału takiego jak Rosja, Niemcy, Francja. I nigdy mieć go nie będziemy. Dlatego lepiej trzymać z silnymi. Niż być liderem słabych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to dobre trzymać się z silnymi jeszcze nie widziałem co by silny się trzymał ze słabszym jakby nie miał w tym interesu takie gadanie że jesteśmy słabym nic nieznacząścym krajem na pewno naszej pozycji w świecie nie poprawi no ale są ludzie na tym forum którym o to właśnie chodzi aby Polska takim krajem była


wlasciciel pizzerii zostaje wice-dyrektorem bp armiru w nowym saczu- zna sie na mace . oleju, serze, salami i kielbasie wiec ma odpowiednie kwalifikacje, a to ze jest kuzynem posla pis-u to tylko nieistotny szczegol.

 i taka ciekawostka, sprzed tygodnia ale nie zaszkodzi przypomniec. :D

http://polska.newsweek.pl/kogo-na-twitterze-obserwuje-prezydent-andrzej-duda-,artykuly,381826,1.html

bo juz tu juz nikt nie pisze o "bohaterze" tego tematu-chyba macie racje to nieistotny pionek w tej grze...

 

Ja tam widziałem w TVN  jak kucharzami byli mechanicy więc nic mnie już nie zdziwi pozatym pisalisćie że ziemię może każdy uprawiać nawet prawnik to i wice dyrektorem może być właściciel pizzeri czemu by nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tu nie chodzi o to czy gadanie coś poprawi czy nie. Bo moje gadanie czy twoje nic nie zmieni ani w jedną ani w drugą. Oczywiście, że każdy kraj ma swoje interesy. Czy to Niemcy czy to kraje z którymi pisowska władza chce budować sojusze. Np. Węgry są za zniesieniem sankcji na Rosję a na Litwie Polak to wróg. Tak więc zawsze interesy się ścierają. Ale potęgę łatwiej budować u boku silniejszego. Niż na czele słabych mających często odmienne interesy. Bo fakt silny ma swoje interesy ale i my korzystamy. A na małych za bardzo nie ma co korzystać. Bo co nam pomogą Węgry? Chyba tylko rozbijać Europę w tych trudnych czasach.

Moje twierdzenie, że Polska nie jest potęgą jest 100 % prawdą. To nie jest żadne życzenie czy moja wola. To jest po prostu prawda. Nie zbudujemy tez tej potęgi stając kantem innym potęgom. Do tego stojąc na czele słabszych. Pokazał to dobitnie Nordstream. Jakich dowodów jeszcze chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

A to dobre trzymać się z silnymi jeszcze nie widziałem co by silny się trzymał ze słabszym jakby nie miał w tym interesu takie gadanie że jesteśmy słabym nic nieznacząścym krajem na pewno naszej pozycji w świecie nie poprawi no ale są ludzie na tym forum którym o to właśnie chodzi aby Polska takim krajem była

 

To po co nasza władza zabiega w USA o bazy NATO, próbuje układać się z Cameronem, czy zabiega o względy Chin? Wg twojej logiki i tak nic z tego nie wyjdzie. Jeśli na tym forum są ludzie którzy chcą osłabienia Polski to napewno są gorszego sortu albo po prostu są realistami i widzą jaki jest stan kraju i na pierdoły o Welkiej Polsce  się nie nabiorą. Na wielkość to trzeba sobie zapracować a na szacunek zasłużyć. 

Tak samo jak z uprawą pszenicy  - jak się nie zrobi analiz gleby, nie zna możliwości pola, ża głeboko zasieje, nie w czas skróci słabo ochroni niedokładnie odchwaści to można się modlić i głęboko wierzyć że będzie 8-9 ton. Mozna zaklinać stan faktyczny i mieć nadzieję że będzie super ale gdy przyjdą zbiory cała ta bylejakość wyjdzie. Nasz rząd też jest taki bylejaki. Zaklinają rzeczywstość chwala się co oni nie zrobią i jakie rezultaty osiągną. Tak naprawdę nie maja pomysłu na "uprawę" i widać że jak dobrze zasieją to nie odchwaszczą , jak dadzą mikroelementy to zapomną o azocie itp. Jest to nieprzemyslane, krótkofalowe, chaotyczne, niespójne a cele mają bardzo wysrubowane. Idąc analogią rolniczą to jak na końcu będzie słaby wynik to będzie wymówka że to wszystko przez sąsiada bo on rzucił urok albo specjalnie opryskał albo doradca żle doradził albo nawozy były oszukane i dlatego plon słaby. Nigdy swojej niewiedzy i bylejakości nie widzą.

Przy całym dziadostwie zatrudniaja do gospodarstwa jeszcze masę ludzi (najczęściej rodziny i znajomych) w zawodzie spawacza i fryzjera bo moga na nich polegać. Wysokich plonów!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Problem w tym, że ten rząd nikogo nie umie uszanować. Buta i arogancja w każdą stronę. Niby chcą tych baz, chcą aby Amerykanie pomogli przy śledztwie Smoleńskim. Ale gdy ci o coś zapytają nasz rząd. To ten spuszcza ich na drzewo. Odpowiadając aby się nie wtrącali. o wypowiedziach Macierewicza nawet nie ma co pisać. Po prostu banda ludzi z wysokim mniemaniem o sobie nie potwierdzonym stanem faktycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Podobnie się u mnie na wsi zachowuje paru głupków wioskowych. Jak gadasz z nimi to najmadrzejszy w całej wsi, normalnie erudyta jak nie wiem co. Na wszystkim sie zna i zawsze ma rację ale jak zacznie sie wchodzić w szczegóły to wychodzi że łeb pusty jak beben.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/jurgiel-koniec-ze-spekulacja-polska-ziemia  - w związku z tym sejm będzie musiał jeszcze uzgodnić i uchwalić definicję spekulanta  :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

To kolejna ciekawostka się szykuje http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/do-polowy-roku-propozycja-oplat-za-korzystanie-z-wody,2308940,4199 Ja mam w Polsce prywatną wodę z moich i sąsiadów źródeł gdzie mamy wodociąg swój za swoją kasę wybudowany nie żebrany od państwa .Jak będą chcieli upaństwowić to dostaną normalnie ciupagą między oczy .Już raz za komuny chcieli nam zabrać do parku narodowego prywatne lasy .Park został podpalony i od tego czasu sprawa ucichła . Ciekawe co teraz na to powiedzą ćwoki głosujące na pislam jak im dowalą takie opłaty za ochronę środowiska i wodę że zbankrutują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dziwicie się? Kasy w budżecie mało więc trzeba ją zbierać. Niedługo wprowadzą podatek od oddychania bo powietrze też zatrute. Racjonalne korzystanie z wody to bzdura. Bo co elektrociepłownia mniej jej pobierze do wytwarzania pary. A teraz niby pobiera za dużo? Rolnik powie krowie, żeby mniej piła bo teraz marnuje wodę. Czy może wleje do opryskiwacza zamiast 200 czy 300 l na ha tylko 100. Bo do tej pory marnował. Przecież to durnota. Oczywiście nie trudno zgadnąć na kogo koszty przerzuci energetyka. Oto dobra zmiana.

Co do Jurgiela i jego tłumaczeń. Może w tym tekście coś przekręcili. Ale on sam mówi jasno, że od przykładowego Amerykanina ANR będzie mogła tą ziemię wykupić. Czyli jednak mogą wywłaszczyć, czy minister jest głupi i nie umie tego wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

 

 

Ja tam widziałem w TVN  jak kucharzami byli mechanicy więc nic mnie już nie zdziwi pozatym pisalisćie że ziemię może każdy uprawiać nawet prawnik to i wice dyrektorem może być właściciel pizzeri czemu by nie

Ty to jednak jesteś wesoły chłopak , ale w tym wpisie masz częściową rację (chociaż porównanie mechanika/kucharza do kogoś kto zarządza majątkiem publicznym jest mało trafne) , a propo racji - masz rację bo patrząc jaką marionetką jest prezydent to nie zdziwi mnie jak że i ty liczysz że coś ci ze stołu skapnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Problem w tym, że ten rząd nikogo nie umie uszanować. Buta i arogancja w każdą stronę. Niby chcą tych baz, chcą aby Amerykanie pomogli przy śledztwie Smoleńskim. Ale gdy ci o coś zapytają nasz rząd. To ten spuszcza ich na drzewo. Odpowiadając aby się nie wtrącali. o wypowiedziach Macierewicza nawet nie ma co pisać. Po prostu banda ludzi z wysokim mniemaniem o sobie nie potwierdzonym stanem faktycznym.

POza to szanowało wszystkich zero arogancji,głodny to zbieraj szczaw, ostatni frajer robi za 6 tysi, rolnicy frajerzy,zmień pracę i weż kredyt,można tak bez końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oni przynajmniej nie obrażali i nie byli aroganccy wobec państw z którymi chcieli coś załatwić. A za to co wymieniłeś zapłacili cenę przy wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

@hubertuss, mi nie daje spokoju ten fragment - " Nie ma mowy o żadnym wywłaszczeniu, są tylko procedury zabezpieczające przed niewłaściwym zagospodarowaniem tej ziemi i – po drugie – przed wykupem ziemi przez osoby, które zajmują się spekulacją albo są osobami zagranicznymi"  Jaka będzie definicja "osoby  zajmujacej się spekulacją" czy " niewłaściwe zagospodarowanie ziemi" ? Na razie to jakieś ogólniki i może jak za komuny bedą interweniować na wszelki wypadek?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oni przynajmniej nie obrażali i nie byli aroganccy wobec państw z którymi chcieli coś załatwić. A za to co wymieniłeś zapłacili cenę przy wyborach.

 

Masz rację bo co chcieli to załatwiali po cichu a pieniądze wpływały na konta w zagranicznych bankach :D

Ty to jednak jesteś wesoły chłopak , ale w tym wpisie masz częściową rację (chociaż porównanie mechanika/kucharza do kogoś kto zarządza majątkiem publicznym jest mało trafne) , a propo racji - masz rację bo patrząc jaką marionetką jest prezydent to nie zdziwi mnie jak że i ty liczysz że coś ci ze stołu skapnie.

 

Do marionetki jaką był gajowy dużo jeszcze mu brakuje ;)

To kolejna ciekawostka się szykuje http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/do-polowy-roku-propozycja-oplat-za-korzystanie-z-wody,2308940,4199 Ja mam w Polsce prywatną wodę z moich i sąsiadów źródeł gdzie mamy wodociąg swój za swoją kasę wybudowany nie żebrany od państwa .Jak będą chcieli upaństwowić to dostaną normalnie ciupagą między oczy .Już raz za komuny chcieli nam zabrać do parku narodowego prywatne lasy .Park został podpalony i od tego czasu sprawa ucichła . Ciekawe co teraz na to powiedzą ćwoki głosujące na pislam jak im dowalą takie opłaty za ochronę środowiska i wodę że zbankrutują

 

Ja tam widzę same pozytywy nic tam groznego nie ma

Zmiany w Prawie Wodnym były w tej formie przygotowane przez poprzednią ekipę zapomniałeś dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

A czyją to marionetką był komorowski?? Nie uważam że był najlepszym prezydentem ale duda to mógłby mu buty czyścić.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Masz rację bo co chcieli to załatwiali po cichu a pieniądze wpływały na konta w zagranicznych bankach :D

 

Ile tych pieniędzy wpłyneło, na czyje konta  i w jakich bankach? Wiesz coś konkretnego to się podziel bo wydaje mi się że  to są  jakies hasłowe ogólniki z Gazety Polskiej Do rzeczy albo RM? Jak nie ma dowodów to jest to guzik warte. Ja tez mogę powiedzieć że wszyscy w twojej wsi to pederaści ,sadyści i fetyszyści Zapewne to też jest guzik prawda ale smrodek zostaje. Kiedyś za pomówienia dawało się chamowi w pysk jak JKM Boniemu a dziś każdy cham może pomawiać i nie ma na to kary 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Dziwicie się? Kasy w budżecie mało więc trzeba ją zbierać. Niedługo wprowadzą podatek od oddychania bo powietrze też zatrute. Racjonalne korzystanie z wody to bzdura. Bo co elektrociepłownia mniej jej pobierze do wytwarzania pary. A teraz niby pobiera za dużo? Rolnik powie krowie, żeby mniej piła bo teraz marnuje wodę. Czy może wleje do opryskiwacza zamiast 200 czy 300 l na ha tylko 100. Bo do tej pory marnował. Przecież to durnota. Oczywiście nie trudno zgadnąć na kogo koszty przerzuci energetyka. Oto dobra zmiana.

Co do Jurgiela i jego tłumaczeń. Może w tym tekście coś przekręcili. Ale on sam mówi jasno, że od przykładowego Amerykanina ANR będzie mogła tą ziemię wykupić. Czyli jednak mogą wywłaszczyć, czy minister jest głupi i nie umie tego wytłumaczyć?

wielkie mi halo, a jak PO tak popierająca unie która wprowadza krzywiznę banana albo ilość wody w spłuczce to jest ok, albo to co wymyślili z ochroną środowiska i rejestrowaniu zbiorników na mleko, które zawierają więcej niż 3 kg środka, trzeba za to płacić jak przyjadą na kontrolować i co ciekawe ta ustawa została podpisana w maju 2015 roku i jakoś żaden polityk z PO czy PSL o tym nie mówił żeby poparcia nie stracić na wsiach, gdyby to wyszło to PSL nie było by w sejmie 

 

 

Ile tych pieniędzy wpłyneło, na czyje konta  i w jakich bankach? Wiesz coś konkretnego to się podziel bo wydaje mi się że  to są  jakies hasłowe ogólniki z Gazety Polskiej Do rzeczy albo RM? Jak nie ma dowodów to jest to guzik warte. Ja tez mogę powiedzieć że wszyscy w twojej wsi to pederaści ,sadyści i fetyszyści Zapewne to też jest guzik prawda ale smrodek zostaje. Kiedyś za pomówienia dawało się chamowi w pysk jak JKM Boniemu a dziś każdy cham może pomawiać i nie ma na to kary 

zgadza się tak jak Lis wielki dziennikarz i Karolak obrażając rodzinę Dudy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj