nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

zgadzam się, ludzie zdecydowali kto ma rządzić a że co niektórzy nie potrafią się z tym pogodzić że skończą się profity 

krassus jesteś głupio mądry. powiedziałem że jak wiesz że miliony będą kraść to zgłoś to,  a każdy wie jak było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To ty rzucasz tezę, że poprzedni rząd kradł więc zgłoś to gdzie trzeba. Nie zmieniaj teraz tematu.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pisuar sięga dna  :D  :D  :D

dobrze to widać w tym temacie 

myślałem że nic mnie  już nie zaskoczy   :blink:

 

Dostałeś już kasę za zeszły miesiąc za trolowanie bo słyszałem że mają problemy finansowe i przestali wypłacać ?

 

Najlepszą sytuację mają Ci z Nowoczesnej bo banksterka za nimi stoi to za obsługę rachunków podnieśli i jeszcze z naszych pieniędzy trochę pożyjecie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a ty twierdzisz że ten rząd niszczy Polskę, możemy tak pisać bez końca i co to da? władza jest wybrana i będzie rządzić czy to się komuś podoba czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale wiesz, że kadencja może zostać skrócona?

 

Oskarżasz rząd o kradzież czyli konkretne działanie niezgodne z obecnie obowiązującym prawem więc masz na to dowody. Co ma prokuratura zrobić z faktem, że na arenie międzynarodowej się ośmieszamy? Chociaż Dudę i tak czeka Trybunał Stanu w przyszłości a i został złożony wniosek do sądu o bezczynność rządu w sprawie publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja nie oskarżam tylko piszę co myśle tak jak każdy na tym forum więc nie zarzucaj mi czegoś czego nie zrobiłe. pożyjemy zobaczymy, już tak opozycja produkuje się odkąd rządzi pis i na razie nic nie wskórała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale wyrażając swoje myśli w ten sposób pomawiasz kogoś a jednocześnie ośmieszasz siebie bo kopiujesz powtarzane plotki bez sprawdzenia ich autentyczności. Miło by było gdybyś swoje myśli poparł jakimiś dowodami.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

powiem tak to nie jest miejsce aby o takich rzeczach dyskutować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Boisz się seryjnego zabójcy PO?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

ale wy macie problemy, większość na tym forum narzeka jak jest źle za rządów pisu a oni nic jeszcze tak naprawdę nie zrobili. Mimo waszych obelg i twierdzenia że trzeba być idiotą głosując na pis to pis ma prawie 40 % poparcia w kraju. Pozostałe partie łącznie razem nie mają takiego poparcia jak pis. Ci co najgłośniej krzyczą to zostali albo zostaną odstawieni od koryta i przekręty się skończą i ot ich interes aby krzyczeć jak jest źle teraz. Tylko pis się dobiera do d*py komuchom i sbekom i dlatego taki raban, jeszcze partia kukiz ich w tym popiera. Poprzędni rząd miał 8 lat i co zrobił? sprzedał Polskę komu się dało i przy okazji ci którzy byli przy korycie rozkradali Polskę jak się tylko dało a teraz udają praworządnych obywateli. To jest jasna sprawa że pis obsadzi stołki swoimi ludźmi i też będą robić przekręty ale nie rozprzedają Polski jak PO i PSL, nie godzą się na dyktaturę Niemiec jak to miało miejsce w poprzednim rządzie. Przecież to naród ich wybrał, kilka milionów ludzi  i chce nadal żeby rządzili a teraz garstka popaprańców próbuje to zniszczyć bo wiedzą że wyciągną na światło dzienne ich syfy i każdy za to beknie, o to im chodzi aby ratować własną d*pę a nie Polskę więc skończcie pie...ć że oni to robią aby żyło nam się lepiej

 

No jak by nie było sporo było w tej kampanii niedopowiedzeń czy przekłamań. Z jednej strony piszesz, że jeszcze nic nie zrobili. Z drugiej, że dobierają się do d komuchom i sbekom. A jak niby się dobierają co im zrobili?

Jaki interes? Jakie koryto? Wielu z tych ludzi w życiu nie miało styczności z rządowymi posadami. To głupie hasło pisu. Bo tak naprawdę te marsz bolą pis. Myśleli, że tylko oni mogą zbierać ludzi na ulicach w protestach. Więc daj se spokój z tymi bredniami o korytach i stołkach. Bo większość protestujących w życiu nie siedziała na żadnym rządowym stołku.

Mówisz, źe jak po kradła ale pis może. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Mówisz rozkradli Polskę to masz na myśli senatora Bieleckiego z pisu? Gdyby ta po przy sprzeciwie pisu nie zrobiła porządku ze skokami. To poszkodowanych było by więcej niż w amber gold. Mówisz dyktatura Niemiec a Szydło pożycza u nich pieniądze. I zapłacimy wszyscy od tego odsetki. Mówisz naród ich wybrał a ja ci mówię, że nie całe 19 %.. tak więc daj spokój z ta propagandą nakładli ci tych bzdur do głowy a ty bezmyślnie powtarzasz.

 

zgadzam się, ludzie zdecydowali kto ma rządzić a że co niektórzy nie potrafią się z tym pogodzić że skończą się profity 

krassus jesteś głupio mądry. powiedziałem że jak wiesz że miliony będą kraść to zgłoś to,  a każdy wie jak było 

 

I znowu ta sama piosenka. Wyprany mózg i w koło to samo. Jakie profity się skończyły, komu?

Co do kradzieży i przekrętów na 100 dni miały być publikowane audyty. Pis miał dokonać audytu w każdym ministerstwie. Miały wyjść z nich niestworzone historie. Wielki bajzel, przekręty i nadużycia. Nic z tego nie wyszło.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Niech mi ktoś  powie że wypowiedzi typu że Rosja zabiła nam prezydenta nam nie szkodzą ,lub że na Polakach na zachodzie Polski testują jakieś fale-to są opinie wypowiedziane przez ministra obrony narodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Oj tam zaraz ministra! Przychodzi chłop czasami do roboty gdzie dostał przydział z pośredniaka i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Poczekajcie, z udawadnianiem Pis poczeka sobie do następnej kampani wyborczej. Po razem z Nowoczesną w porywach ma 30 % więc sobie mogą spacerować po stolicy i troche krzyczeć, najlepsze sobie zostawią w razie jakby im poparcie zaczeło rosnąć a tego nie widać. Coś po ostatnich sondażach skończyło się klepanie, że Pis nie ma poparcia i pewnie zaraz spadnie im poparcie poniżej progu wyborczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Dostałeś już kasę za zeszły miesiąc za trolowanie bo słyszałem że mają problemy finansowe i przestali wypłacać ?

 

Najlepszą sytuację mają Ci z Nowoczesnej bo banksterka za nimi stoi to za obsługę rachunków podnieśli i jeszcze z naszych pieniędzy trochę pożyjecie :P :P

kasy nie dali,  ale byłem za to na siedmiodniowym urlopie  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

ale wy macie problemy, większość na tym forum narzeka jak jest źle za rządów pisu a oni nic jeszcze tak naprawdę nie zrobili. Mimo waszych obelg i twierdzenia że trzeba być idiotą głosując na pis to pis ma prawie 40 % poparcia w kraju. Pozostałe partie łącznie razem nie mają takiego poparcia jak pis. Ci co najgłośniej krzyczą to zostali albo zostaną odstawieni od koryta i przekręty się skończą i ot ich interes aby krzyczeć jak jest źle teraz. Tylko pis się dobiera do d*py komuchom i sbekom i dlatego taki raban, jeszcze partia kukiz ich w tym popiera. Poprzędni rząd miał 8 lat i co zrobił? sprzedał Polskę komu się dało i przy okazji ci którzy byli przy korycie rozkradali Polskę jak się tylko dało a teraz udają praworządnych obywateli. To jest jasna sprawa że pis obsadzi stołki swoimi ludźmi i też będą robić przekręty ale nie rozprzedają Polski jak PO i PSL, nie godzą się na dyktaturę Niemiec jak to miało miejsce w poprzednim rządzie. Przecież to naród ich wybrał, kilka milionów ludzi  i chce nadal żeby rządzili a teraz garstka popaprańców próbuje to zniszczyć bo wiedzą że wyciągną na światło dzienne ich syfy i każdy za to beknie, o to im chodzi aby ratować własną d*pę a nie Polskę więc skończcie pie...ć że oni to robią aby żyło nam się lepiej

Niestety powiem to, choć z góry przepraszam. Otóż wychodzi na to że jesteś idiotą, skoro twierdzisz że zdobyte 40% głosów danej partii politycznej w wyborach jest równoważne z takim samym poparciem tej partii w kraju. Żeby nie być gołosłowny w tym co mówię, to podpowiem Ci, że realny wynik poparcia w znacznym stopniu zależy od frekwencji, a ta w wyborach 2015 nie powaliła nikogo na kolana. PiS wygrał nie przez to, że ciemiężony naród miał dość PO-PSL, ale przez to, że jakieś 50% obywateli nie wierzyła, że może się coś zmienić po wyborach.

 

miliony to jest pikuś do miliardów jakie ukradli.a tak serio jeszcze nic nie zrobili a już krzyczysz i wszystko wiesz, bawią mnie tacy ludzie, żadnych faktów tylko twoje przypuszczenia.  widzę dobry jasnowidz z ciebie skoro wiesz jak Polska skończy. zresztą PSL to już nie jest partia która kojarzy się z wsią, to jest partia dla ludzi z miasta jak to określił poprzedni wicepremier 

Jak dla mnie już zrobili, choćby to że przyznali Ojdyrowi jego "należne" 26 milionów, jeszcze przed wprowadzeniem oficjalnie jakiegokolwiek ze swoich rozdawniczych programów.

 

Ale wyrażając swoje myśli w ten sposób pomawiasz kogoś a jednocześnie ośmieszasz siebie bo kopiujesz powtarzane plotki bez sprawdzenia ich autentyczności. Miło by było gdybyś swoje myśli poparł jakimiś dowodami.

"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

                                                                                            Fryderyk Nietzsche     

 

powiem tak to nie jest miejsce aby o takich rzeczach dyskutować 

Ferdas Kiepski za to twierdzi, że na niektóre tematy na trzeźwo nie gada. To też jakiś argument, podobny do twojego.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Poczekajcie, z udawadnianiem Pis poczeka sobie do następnej kampani wyborczej. Po razem z Nowoczesną w porywach ma 30 % więc sobie mogą spacerować po stolicy i troche krzyczeć, najlepsze sobie zostawią w razie jakby im poparcie zaczeło rosnąć a tego nie widać. Coś po ostatnich sondażach skończyło się klepanie, że Pis nie ma poparcia i pewnie zaraz spadnie im poparcie poniżej progu wyborczego.

 

I tak i nie. Niby poparcie wysokie bo 38 %. Ale w regionie gdzie Duda dostał aż 80 % głosów. Anders przegrała w Łomży i Suwałkach. Miało być miażdżące zwycięstwo, wyszło na styk. Wybory w dwóch innych miastach na burmistrzów czy tam prezydentów i kandydaci PiS tez polegli.

Teraz dano 500 zł wszystko fajnie. Ludzie się cieszą. Ale przyjdą trudniejsze sprawy. KNF nie zostawiła suchej nitki na projekcie prezydenta dotyczącym pomocy dla frankowiczów. Nawet z rządu się od niego odżegnują. Jak myślisz, frankowicze będą zadowoleni? A w kolejce czeka jeszcze sporo takich problemów.

Zauważ, że ocena rządu Szydło rozkłada się mniej więcej po równo po czterdzieści kilka procent ocenia dobrze i źle. U Dudy tez to nie wypada za dobrze. Różnica na korzyść jest trochę większa ale bez szaleństw. Ludzie popierają PiS nie z przekonania a za coś. Konkretnie za te 500 zł. Gdy im coś się nie spodoba. Lub nie dostaną jeszcze to równie szybko mogą się odwrócić.

Coraz więcej osób, które popierają pis komentuje kolesiostwo i atak na stołki całymi rodzinami przez towarzyszy z pisu. Podobnie wiele innych działań jest nie przychylnie komentowanych. Jednak na razie ludzie czekają.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

'Ten spór będzie trwał dopóki nie zmienimy zapisów w konstytucji. Jestem za opublikowaniem wyroku Trybunału Konstytucyjnego, ale pod warunkiem, że będzie to niejako w pakiecie z pomysłem na "konklawe", które znajdzie rozwiązanie tego sporu - powiedział w "Jeden na jeden" w TVN24 Paweł Kukiz. Lider Kukiz'15 dodał, że jeszcze przed ogłoszeniem opinii Komisji Weneckiej jego stronnictwo mówiło o konieczności zmiany konstytucji.

Kukiz dodał, że cała "wojna" między PiS i PO o Trybunał Konstytucyjny to wojna o możliwość interpretowania konstytucji, która jest bardzo źle napisana i daje ogromne pole właśnie do interpretacji. I przypominał, że dwa, trzy miesiące temu Kukiz'15, jeszcze przed podobną decyzją marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, zaprosił liderów partyjnych na spotkanie.

Co więcej, gość Bogdana Rymanowskiego podkreślił, że jeszcze przed wydaniem opinii przez Komisję Wenecką, przedstawiciele Kukiz'15 mówili, że i jedna, i druga strona, czyli PiS i PO złamała konstytucję. Co więcej, podobnie jak eksperci Rady Europy, także i jego formacja postulowała zmiany w konstytucji, które dotyczą funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego.'

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kukiz-jeszcze-przed-opinia-komisji-weneckiej-mowilismy-o-koniecznosci-zmiany/fxs4t1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5569

PIS czerpie ze sprawdzonych wzorców i wykazuje się sporą znajomością natury ludzkiej. Mamy zaczerpniete z początków proletariatu rozgraniczenie na "układ" i pokrzywdzonych i wyzyskiwanych. Człowiek jest tak skonstruowany że woli obwiniać czynniki zewnętrzne, niż samego siebie,  więc narracja PIS o "układzie:, "wrogich siłach"  spisku lub  zmowie mediów trafia na podatny grunt.. Szczególnie osoby w jakis sposób niespełnione łykaja to jak małpa kit.

Przypomina mi to coraz bardziej komunę bo, ktokolwiek ma inne zdanie jest wrogiem, agentem, reprezentantem układu itp. Ważniejsza od prawa jest wola większości czyli wola partii. Będziemy wspierać rodzimy przemysł , repolonizować go i obcym ziemi nie damy zreszta tak jak swoim. Obywatelom pomożemy bo damy 500+, bo frakowicze przez głupotę się zadłużyli ale to i tak wina banków, , bo 12 PLN za godzine musi być nawet jeśli praca wykonana jest warta 10.PLN itd. 

Rząd triumfuje że prognoza pkb sie poprawiła ze względu na 500+ - tak samo za Gierka rosło bo w obydwu przypadkach było państwowa dotacja do konsumpcji sfinansowana kredytem. Podobnie obsadzanie wszelkich stanowisk działaczami partyjnymi jakoś znajomo wyglada.No i już jakiś czas wiemy że spekulantom mówimy nie!

Najmadrzejszy z całego towarzystwa jest Kukuz bo PISu nie ma co krytykować a tylko dac im działać. Namieszaja tak że sami z siebie zrobią idiotów i skończą z poparciem 15%. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

 

Krassus

Dudę i tak czeka Trybunał Stanu

podaj podstawę prawną

 

co do kradzieży to gdzie się podziały :

300mld z uni

170mld z ofe

500mld kredytu

+ inne pomniejsze sumy

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Problem w tym, że wg Kaczyńskiego nie ma żadnych ustępstw. Słuchając go w tvp info odniosłem wrażenie, że kompromis wg niego polega na wprowadzeniu tego co chce pis. Zapomnijcie, że Kaczyński w czymś ustąpi. Bo jak pisałem im na rękę jest podkręcanie tego sporu.

Kukiz niestety nie ma nic do powiedzenia. A nawet jego pomysły Kaczyński odrzucił. Kompromis to jest wprowadzić wszystko tak jak pis chce.

Co więcej Kaczyński powiedział, że zaprosił Komisję Wenecką. Ale nie może ona wtrącać się w wewnętrzne sprawy Polski. Czyli zaprosiliśmy, ale wyrok był nie po naszej myśli to olewamy. Tak więc zapomnicie o jakimś kompromisie. Sejm ma zajmować się tą sprawą. A w sejmie będzie gra na czas i obwinianie opozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maroslaw0770    264

I tak i nie. Niby poparcie wysokie bo 38 %. Ale w regionie gdzie Duda dostał aż 80 % głosów. Anders przegrała w Łomży i Suwałkach. Miało być miażdżące zwycięstwo, wyszło na styk. Wybory w dwóch innych miastach na burmistrzów czy tam prezydentów i kandydaci PiS tez polegli.

Teraz dano 500 zł wszystko fajnie. Ludzie się cieszą. Ale przyjdą trudniejsze sprawy. KNF nie zostawiła suchej nitki na projekcie prezydenta dotyczącym pomocy dla frankowiczów. Nawet z rządu się od niego odżegnują. Jak myślisz, frankowicze będą zadowoleni? A w kolejce czeka jeszcze sporo takich problemów.

Zauważ, że ocena rządu Szydło rozkłada się mniej więcej po równo po czterdzieści kilka procent ocenia dobrze i źle. U Dudy tez to nie wypada za dobrze. Różnica na korzyść jest trochę większa ale bez szaleństw. Ludzie popierają PiS nie z przekonania a za coś. Konkretnie za te 500 zł. Gdy im coś się nie spodoba. Lub nie dostaną jeszcze to równie szybko mogą się odwrócić.

Coraz więcej osób, które popierają pis komentuje kolesiostwo i atak na stołki całymi rodzinami przez towarzyszy z pisu. Podobnie wiele innych działań jest nie przychylnie komentowanych. Jednak na razie ludzie czekają.

Jeżeli chodzi o frankowiczów to nawet złamanego grosza nie powinni dostać, wiedzieli o ryzyku jak brali kredyt w obcej walucie. Jak by na tym zarobili to nie oddali, by tej kasy do państwowego budżetu, a że nie wyszło to wyciągają ręce po pieniądze... Ja jak wezmę kredyt i mi nie wyjdzie to nikt mi nie dołoży, tylko komornik do drzwi zapuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Masz 100% rację. Ale część głupców uwierzyła w obietnice i właśnie dlatego na niego głosowała.

 

 

A jak tam nasi forumowi pissowi bojownicy - na proteście rolników dzisiaj w Warszawie? Bo coś cisza na forum.

 

A nie, pomyłka - ci forumowi bojownicy należą bo grupy specjalnej troski która liczy bardziej na socjal niż na to że własną pracą na siebie zarobią. Jest jeszcze opcja że będą pisać jak się lekcje w gimnazjum skończą ;).

Edytowano przez osterley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oni będą maszerować 10 w marszu miliona. Wiceminister msw i a coś tam bełkotał, że KOD pokrył koszty dojazdu do Suwałk, bo przecież ci ludzie sami 300 km nie przyjechali. I że powinna zająć się tym prokuratura. A 10 pis zwiezie aktyw jak za komuny i będą maszerować.

Co do Dudy i frankowiczów też uważam, że nie powinien nikt im dopłacać. Brali kredyty wiedząc co to są kursy walut. Nikt im też pistoletów do głowy nie przystawiał. Ale Duda obiecał im, że się tym zajmie i będą płacić po kursie w jakim kredyty brali. A tu widać lipa wyszła. Ludzie ci będą więc zawiedzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

podaj podstawę prawną

 

co do kradzieży to gdzie się podziały :

300mld z uni

170mld z ofe

500mld kredytu

+ inne pomniejsze sumy

 

Brak zaprzysiężenia sędziów do Trybunału mimo, że taki był i dalej jest obowiązek prezydenta.

 

Ty z tymi liczbami na serio czy trollujesz? Bo jeżeli na serio to po co mnie się pytasz skoro już wiesz i raczej Ciebie nie przekonam, że jest inaczej.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj