nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4653

No przecież mówił o broni magnetycznej. @Ulman a w tym programie redaktor pytał Macierewicza o testy broni magnetycznej na Polakach, czy też pouczanie amerykanów? Bo mam wrażenie, że rządowa tv robi sporo, aby tamować durnoty wypowiadane przez pisowskich ministrów. Szyszko oprócz durnot o tym, że puszcza Białowieska powstała z ręki człowieka stwierdził, że zorganizuje dziennikarzom szkolenia jak należy zadawać pytania. Normalnie durnota goni durnotę.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ciekawe   jaki program telewizyjny bedzie obowiazkowy w wojsku    

ja pamietam dziennik telewizyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

To jest przykład na to, że nic nie kumasz. Ogłaszając przetarg zamawiający planuje górny pułap wydatków. Planowano maksymalnie wydać na auta po 2 miliony za sztukę co daje w sumie 40 milionów.  Szczerze powiem na te audi dali bardzo dobrą cenę.  a8 l w podstawie kosztuje 470 - 480 tys brutto. Zależy czy diesel czy benzyna. Sprawdź sobie w konfiguracyjne audi. Zanim zaczniesz bzdury pisać. Dla mnie z tym tekstem coś nie tak jest. Suma 400 tys to strasznie mało. Może to netto za golasa plus ewentualne specjalne doposażenie i wtedy wyjdzie po dwie banieczki.

Ty to jednak jesteś gnida i to prostacka.

Gdybyś nią nie byl sprawdził byś, że edytowałem tylko cześć. swojego postu , a ceny katalogowe które w nim podałem , pominąłem.

A że mało , nie wcale nie mało , po prostu złodzieje z poprzedniej ekipy nie maczali w tym łap.

Co do ceny flotę kupuje się znacznie taniej , ale skąd ty to możesz wiedzieć , jeżeli jedyną flota jaką widziałeś jest zestaw chińskich tenisówek w twojej szafce roboczej.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Flotę to można kupić ale Opla Corsę dla dilerów zupek w proszku. To są zamówienia specjalne i ciężko powiedzieć ile naprawdę będzie tych opancerzonych limuzyn a ile pojazdów dla ochrony.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Niem interesuje mnie czym handlujesz . Mogą byc i zupki , ale budyń też mi nie przeszkadza .

Choć składnię to popraw , bo cięzko to się z twojego postu domyślić, co masz na myśli z tymi limuzynami i dla ochrony

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

@hubertuss , Skowroński wrócił do TVP bo był dośc otwarcie anty PO i lekko pro PIS ale jak gadał dziś z Abtkiem to mu prawie gały z orbit wyszły. Dalej za jezyk ministra nie ciagnął bo mogłoby się skończyć skandalem albo nawet wypowiedzeniem wojny :blink:

Zreszta oceńcie sami   https://www.youtube.com/watch?v=x3XNNu3X9Eo 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ty to jednak jesteś gnida i to prostacka.

Gdybyś nią nie byl sprawdził byś, że edytowałem tylko cześć. swojego postu , a ceny katalogowe które w nim podałem , pominąłem.

A że mało , nie wcale nie mało , po prostu złodzieje z poprzedniej ekipy nie maczali w tym łap.

Co do ceny flotę kupuje się znacznie taniej , ale skąd ty to możesz wiedzieć , jeżeli jedyną flota jaką widziałeś jest zestaw chińskich tenisówek w twojej szafce roboczej.

 

Znowu wyszedłeś na durnia i się denerwujesz. Chciałeś pokazać, że marko uwierzył w wiadomości, że rząd kupi 20 aut za 40 milionów czyli po 2 miliony za sztukę. Dałeś linka, że kupili w cenie około 400 tys za sztukę. I że media kłamią czy tam coś jeszcze. To ci wyjaśniłem dlaczego tak było i, że głupi jesteś. To ci nerwy puściły.

 

Gdybyś nią nie byl sprawdził byś, że edytowałem tylko cześć. swojego postu , a ceny katalogowe które w nim podałem , pominąłem

 

Weź mi jeszcze to wytłumacz. To podałeś te ceny czy pominąłeś.? W twoim poście edytowanym przez ciebie jest tylko jakiś bełkot o Petru. Nie ma nic o samochodach, cenach. O czym ty chcesz dykutować. Jesteś gnidą i to głupia jak but. Nie umiesz napisać nic mądrego. A jak ktoś ci wytknie błąd to tylko obrażać umiesz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Flotę to można kupić ale Opla Corsę dla dilerów zupek w proszku. To są zamówienia specjalne i ciężko powiedzieć ile naprawdę będzie tych opancerzonych limuzyn a ile pojazdów dla ochrony.

To chyba nie ma znaczenia . Chodzi o dysproporcje w całkowitych kosztach . Padła cyfra 40 mln , skonczyło się na 8 z kawałkiem.

Co do cen każdego towaru takiego jak samochód , wynika ona z konfiguracji , dla każdej wersji , opcji wyposażenia i tzw ekstrasów. 

Jednak nawet kupując jedną sztukę , negocjuje się cenę , na tyle skutecznie ze upust jest pewny .

Przetargi na wiele sztuk  są po to by nabyć poniżej ceny tzw . salonowej , dostając dużo większy upust niż szary Kolwalski .

Firma zyskuje na tym prestiż i darmową reklamę , gdyż chodzi albo o dużo sztuk jak Corsy o których pisałeś , lub na luksusowe auta , za równowartość których można nabyć całą "zgraję" owych Cors .

Co ciekawe zysk na takiej Corsie jest minimalny , gdyż konkurencja w tym segmencie jest olbrzymia . Na autach luksusowych zarabia się dużo większe pieniądze , kupujący luksusowe auto to nie hubertuss , który liczy każdy grosz , by w końcu pozwolić sobie na zakup pełnych trampek , zamiast tenisówek.

 

Weź mi jeszcze t wytłumacz. To podałeś te ceny czy pominąłeś.? W twoim poście edytowanym przez ciebie jest tylko jakiś bełkot o Petru. Nie ma nic o samochodach.

Sprawdziłes datę postu prostaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie obejrzałam tego do końca, ale naprawdę takie rzeczy w tv puszczają teraz (już dawno nie włączałam)?????????????

Nawet w filmach sensacyjnych takich rzeczy nie mówią, a raczej fantastycznych. To takie ogólne wrażenie z boku.

W duchu można sobie coś wyobrażać i ewentualnie ksiądz na kazaniu może opowiadać o walczących siłach zła i dobra.

Dyplomacja w żadnym wypadku!!!!!

To nie ta epoka.

 

P.S. Ja mogę sobie na forum na luzie pisać np o masonerii/pseudofundacjach, ale publiczne bombardowanie społeczeństwa o tajnych siłach....to za wiele na ich ogólną świadomość życia w pewnym ładzie geopolitycznym. Takie rzeczy to dzieją się za kulisami.

 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A co mnie obchodzi data twojego postu prostaku. Chcesz rozmawiać zacytuj cały. A nie pleciesz, że coś pominąłeś. Jeszcze raz ci mówię. Próbujesz manipulować faktami. Wklejasz jakieś kawałki postów i chcesz udowodnić, że ktoś się nabrał na błędne informacje, czy też, że media rzucają jak piszesz gównem. Ale że wszyscy tutaj nie są tacy głupi jak ty to ci szybko to obaliłem. A ty się teraz rzucasz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749
Tymczasem dziś znalazłem tekst w sieci, który świetnie oddaje to co się dzieje obecnie w naszym kraju :P .
 
Wybór prawd podstawowych
Jacek Fedorowicz

Jeżeli chcesz być oddanym zwolennikiem PiS, czyli prawdziwym patriotą, uczciwym, głęboko moralnym obywatelem, wzorowym katolikiem,

a także dobrze płatnym prezesem czegoś, na czym się kompletnie nie znasz, powinieneś pamiętać i przy każdej okazji powtarzać, że:

 

1. Trwa zmasowany atak całego świata na Polskę.

 

2. Świat boi się Polski, bo nabroił, i teraz, gdy Polska wstała z kolan, może światu przyłożyć.

3. Komisja Macierewicza bezstronnie i fachowo dojdzie do prawdy, tzn. ogłosi, ile dokładnie bomb podłożył Tusk.

4. Trybunał Konstytucyjny już dawno próbował zabrać po 500 zł każdemu dziecku, nie tylko drugiemu, i za te pieniądze jeździć po Chinach.

5. Trybunał Konstytucyjny zniszczyła Platforma Obywatelska, ale szczęśliwie udało się to naprawić. Żadnego problemu już nie ma. Komisja Wenecka i Parlament Europejski idą na pasku agresorów (patrz pkt. 1.), ale my im pokażemy.

6. Protesty KOD się kończą.

7. Protesty KOD są opłacane z zagranicy i mają niewielką liczbę uczestników. Co to znaczy masowa demonstracja, pokaże dopiero nasz marsz poparcia dla rządu, gdy wyprowadzimy na ulice milion oceniony przez policję na pięć milionów.

8. Polacy mają prawo poznać prawdę o swojej historii. Porozumienia Sierpniowe 1980 r. podpisywali założyciele "Solidarności", tzn. Lech Kaczyński z bratem. Niestety agent SB Lech Wałęsa zniszczył ich dorobek przy Okrągłym Stole, zakładając esbecko-niemiecko-rosyjskie kondominium pod mylącą nazwą "III RP". Na szczęście zrywem wyborczym 25 października 2015 r. Naród skruszył kajdany i Polska odzyskała niepodległość.

9. Unia Europejska nas wydoiła.

10. Głosowanie w Sejmie inaczej, niż głosuje PiS, jest podważaniem wyników demokratycznych wyborów.

11. Wszystko, co robią politycy opozycji, wynika z żalu za korytem, od którego zostali oderwani. (Uwaga! Na czas sprawowania rządów przez PiS koryto przestaje być korytem, staje się miejscem bezinteresownego działania dla dobra Narodu. Miejsce to wróci do nazwy "koryto" zaraz po przejęciu władzy przez opozycję).

12. Ale to czysta teoria. Do przejęcia władzy przez opozycję Naród nie dopuści. Wola Narodu stoi ponad prawem. Wolę skasowania wyborów Naród wyrazi we właściwym czasie ustami Jarosława Kaczyńskiego.

Uwaga! Jest jeszcze pkt 13., ale należy go na razie jedynie zapamiętać. Jego wygłaszanie rozpoczniemy dopiero wtedy, gdy uda się nam już na dobre wyrwać Polskę z łap Unii Europejskiej.

13. Ten Putin jest całkiem sympatyczny.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

A co mnie obchodzi data twojego postu prostaku. Chcesz rozmawiać zacytuj cały. A nie pleciesz, że coś pominąłeś. Jeszcze raz ci mówię. Próbujesz manipulować faktami. Wklejasz jakieś kawałki postów i chcesz udowodnić, że ktoś się nabrał na błędne informacje, czy też, że media rzucają jak piszesz gównem. Ale że wszyscy tutaj nie są tacy głupi jak ty to ci szybko to obaliłem. A ty się teraz rzucasz.

Ty to jednak jesteś brakujące ogniwo w teorii Darwina , post dotyczył łgarstwa prasowego . 

A ty coś bredzisz o jakiś samochodach , konfiguracjach i innych bzdetach , które nie mają z tym nic wspólnego .

Rzecz dotyczyła wielkości wydatków , na co zwracałem uwagę juz prawie dwa msc wczesniej 

A zresztą , za tępy jesteś byś to zrozumiał .

Szkoda na ciebie klawiatury,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@scoffer próbowałeś udowodnić marko, ze uwierzył w jakiś tam artykuł. Wrzuciłeś jego post z linkiem. Podałeś swój link, że zakup był tańszy. Chciałeś mu udowodnić, że dał się nabrać i że media rzucają gównem.  Nie wyszło ci. Tyle w temacie. A jak chcesz o czymś dyskutować to miej odwagę i zacytuj cały post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

nie znacie prawa o zamowieniach publicznych i temu te pyskowki, kazda instytucja ma okreslony budzet wynikajacy z kosztorysu i cen rynkowych na kazdy przetarg, jesli nie bedzie oferty mieszczacej sie w widelkach przeterg jest uniewazniony i dlatego dano taka kosmiczna cene maksymalna.

te limuzyny sa nieopancerzone i do tej ceny trzeba doliczyc koszty przerobki, dlatego opona wystrzelila bo nie byla przystosowana do dodatkowego obciazenia .takie sa wyniki sledztwa w tej sprawie.

kaszlak -tekst z gazety wyborczej.

chyba nie wiecie co amerykanski dyplomata pisal pare lat temu w notatce o "maciarewiczu"- paranoik, w przecieku wikileak to bylo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Widzisz Ywa, być może w innym,alternatywnym świecie ktoś wysadził ten samolot. Być może Antoni dostaje stamtąd te wiadomości. Niestety nawet pod zespół stresu bojowego nie podpada, choć kiedyś podejrzewałem go o jakieś traumatyczne przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Taka nowa Targowica się dzieje....  Pis nas pcha w ręce ruskich i izoluje od zachodu. Ale stare komuchy się z tego ciesza i pis popierają. Po dzisiejszych wypowiedziach tych "zbawców narodu" widać że jeden powinien siedzieć w psychiatryku a drugi to karzeł z manią wielkości. 

 

Bądźmy pełni wiary że ten cyrk się skończy zanim doprowadzą pisowcy do nieszczęścia.   Aż ciężko mi sobie wyobrazić jak wielkim inetlektualnym inwalidą trzeba być żeby popierać pis. A tych paru pisowcow z forum to pewnie ma płącone od posta bo ktoś kto umie umie posługiwać się internetem i ma opcję czytania wiadomości z wielu źródeł nie może z własnej woli (za darmo) wypisywać że pis robi dobrze. Czyli albo jest debilem albo ma płacone. Iinnej opcji nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podstawowym błędem, który popełniają jest niedbałość o własny wizerunek.....takie czasy, że na to dużą zwraca się uwagę.....

Nie można kogoś oskarżać publicznie nie mając na to dowodów!!!!!!!!!

Minister powinien opierać się m.in. na badaniach, ekspertyzach itp A potem wygłaszać ewentualnie wyniki. Na dzień dzisiejszy wyssane.

Poza tym jak można sąsiadów obrażać, przecież nie postawi ich przed trybunałem, aby mieć z nimi lepszy stosunek, nie wymieni im rządów.

A rzucać się na niedźwiedzia to mógłby we własnym imieniu, ale nie narodu. Tak jak sam przytoczył naród a władza to nie to samo.

Przykre, ale poodcina sobie gałąź.

W oczy rzuca się przesadza słowotwórcza. Powinni zainwestować w zaplecze od wizerunku jak chcą być uważani za poważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ojciec macierewicza popelnil samobojstowo, on sam juz w latach 80 byl "dziwny"-jak opisuje kaczynski w czasie jego wizyty zona antka[do dzisiaj nie wyjasniona sprawa wspolpracy z sb] zaprowadzila go do ubikacji a tam zamkniety bohater siedzi na sedesie i krzyczy zeby go juz wreszcie rozstrzelali, w latach 60-70 byl porzadnym socjalista, bohaterem marca 68, tworca kor-u razem z kuroniem i michnikiem, milosnikiem che guevary- do czasu katastrofy smolenskiej ,jaro nawet nie umial poprawnie wymowic nazwiska"maciarewicz", a potem nagle okazal sie bardzo pozyteczny.

 

zrodlo-o dwoch takich-alfabet braci k.- kazdy moze sprawdzic, zeby nie bylo..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

nie znacie prawa o zamowieniach publicznych i temu te pyskowki, kazda instytucja ma okreslony budzet wynikajacy z kosztorysu i cen rynkowych na kazdy przetarg, jesli nie bedzie oferty mieszczacej sie w widelkach przeterg jest uniewazniony i dlatego dano taka kosmiczna cene maksymalna.

te limuzyny sa nieopancerzone i do tej ceny trzeba doliczyc koszty przerobki, dlatego opona wystrzelila bo nie byla przystosowana do dodatkowego obciazenia .takie sa wyniki sledztwa w tej sprawie.

 

Dokładnie to samo napisałem. Bor założył górny pułap po 2 miliony za sztukę. Zgłosił się oferent co zaoferował dużo taniej. Tylko właśnie nie wiemy czy auta będą dodatkowo opancerzane wyposażane itd. Tego nie kupuje się w salonie a robi indywidualnie. Tłumaczyłem to.  A ten się rzuca bo coś tam napisał w styczniu ale nie zacytował i teraz i ma pretensje.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

O kurcze  to BOR teraz będzie miał 20 opancerzonych limuzyn. Nieźle, lepiej niż amerykański prezydent. Kiedyś szczytem debilizmu ogłoszono teorie ś.p. Andrzeja Lepera o lądowaniu talibów w Klewkach i torturowaniu ich.

A tymczasem  http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Pokolenie-III-RP-uwierzylo-w-obietnice-rzadu-Mlodzi-Polacy-nie-chca-byc-Europejczykami-gorszego-sortu,wid,18209573,wiadomosc.html?ticaid=116a78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Taka nowa Targowica się dzieje....  Pis nas pcha w ręce ruskich i izoluje od zachodu. Ale stare komuchy się z tego ciesza i pis popierają. Po dzisiejszych wypowiedziach tych "zbawców narodu" widać że jeden powinien siedzieć w psychiatryku a drugi to karzeł z manią wielkości. 

 

Bądźmy pełni wiary że ten cyrk się skończy zanim doprowadzą pisowcy do nieszczęścia.   Aż ciężko mi sobie wyobrazić jak wielkim inetlektualnym inwalidą trzeba być żeby popierać pis. A tych paru pisowcow z forum to pewnie ma płącone od posta bo ktoś kto umie umie posługiwać się internetem i ma opcję czytania wiadomości z wielu źródeł nie może z własnej woli (za darmo) wypisywać że pis robi dobrze. Czyli albo jest debilem albo ma płacone. Iinnej opcji nie widzę.

 

jeden nie pisowiec z jedynej słusznej demokratycznej parti powiedział że Polska istnieje tylko w teorii ,o kupie kamieni ,robienie laski amerykanom ,to byli mężowie stanu !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Podstawowym błędem, który popełniają jest niedbałość o własny wizerunek.....takie czasy, że na to dużą zwraca się uwagę.....

Nie można kogoś oskarżać publicznie nie mając na to dowodów!!!!!!!!!

Minister powinien opierać się m.in. na badaniach, ekspertyzach itp A potem wygłaszać ewentualnie wyniki. Na dzień dzisiejszy wyssane.

Poza tym jak można sąsiadów obrażać, przecież nie postawi ich przed trybunałem, aby mieć z nimi lepszy stosunek, nie wymieni im rządów.

A rzucać się na niedźwiedzia to mógłby we własnym imieniu, ale nie narodu. Tak jak sam przytoczył naród a władza to nie to samo.

Przykre, ale poodcina sobie gałąź.

W oczy rzuca się przesadza słowotwórcza. Powinni zainwestować w zaplecze od wizerunku jak chcą być uważani za poważnych.

Bo PiS naprawdę jest święcie przekonany że do następnych wyborów już nie dojdzie...

 

 

"Nie obrażajcie się panowie, że my Wam tylko ofiarujemy miejsca w rządzie, takie, jakie sami uznamy za możliwe. Myśmy bowiem gospodarze (…) Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy. (…) Zniszczymy wszystkich bandytów reakcyjnych bez skrupułów. Możecie jeszcze krzyczeć, że leje się krew narodu polskiego, że NKWD rządzi Polską, lecz to nie zawróci nas z drogi."

 

                                                                                                                                                                                                                                                   Władysław Gomułka

 

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj