nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4653

Sprawdziłeś na sobie, skoro polecasz? Mi nie potrzebna nic mi nie jest. To jest właśnie wasza pisowska gadka. Niby ten KOD nic nie może, niby pisanie przeciwników pisu nic nie daje. A nerwy okropne wami targają. Rzucacie epitety, powtarzacie w koło to samo. Tak naprawdę nic merytorycznego nie potraficie napisać. Ale was boli ten KOD czy to, że komuś nie podobają się rządy pisu.

PiS bierze się za wycinkę Puszczy Białowieskiej. Niby kornik to wina PO. Mam nadzieję, że UE połozy temu kres. I znowu pisowcom ciśnienie skoczy. Znowu będą się miotać i rzucać.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kim targają to targają Ty obrażasz tyko nic więcej KOD ma kota ludzie już to widzą garstka za chwile ich zostanie i nikt nie będzie sobie głowy n imi zawracać dobre PiS puszczę następny nawiedzony :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Wczoraj dziennikarka w tvn zwróciła uwagę wrzeszczącej pani z Po że w ostatnim sondażu Pis miał 37% poparcia  czyli tyle co w wyborach a Po troche mniej niż w wyborach. Pomogła jej się odblokować, bo wciąż opowiadała jak to pis działa przeciw nam Polakom. Szkoda że chwile później program się skończył bo pani z Po trochę poczuła się zbita z tropu. Taki atak na opozycję w tvn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Twoje słowa @osterley: "...element "narodowców" albo ci którzy już się powoli ziemią nacierać powinni.

Wolę Polskę w Europie niż wizję kaczyńskiego i kilku narodowców."

również brzmią propagandowo ;)

 

Tak jak generał Petelicki wypowiadał się, że katastrofa smoleńska jest swego rodzaju "cudem", który sprawił, że Polakom otworzyły się oczy (wówczas wyłonił się Ruch Narodowy) na to, co dzieje się za kulisami ówczesnych rządów, w które wierzyli dotąd, że działają w słusznej sprawie dla narodu polskiego. A wyżej wspomniana np. reprywatyzacja dla narodu żydowskiego uzurpującego sobie miano najbardziej pokrzywdzonego i wiecznie szukających współczucia (a dlaczego?) miała być szlachetnym uczynkiem? W interesie czyim? Tych którzy się przy tym wzbogacili, bo im coś obiecano/czy byli winni nie wiadomo czego, kosztem zwykłych podatników.

 

Niestety częstszym elementem tak, jak to nazywasz bywają właśnie ci w garniturach. Elokwencja i wyuczona kamienna twarz/opanowanie nie świadczą o czyimś poziomie/wykształceniu, lecz czasem i pokrętnej przedsiębiorczości kierowanej własną chęcią zysku. Nie dziw się, że zwykłym ludziom puszczają nerwy i dają upust emocją. To jest szczerość!!! Nie gardź nimi.

Nie dużo jest wspaniałych ludzi na poziomie i jednocześnie bogatych, nie zawsze idzie to w parze. Szkoda wielka, bo właśnie tacy ludzie mają wiele możliwości, aby robić coś dobrego dla kraju i jego rozwoju.

Jesteśmy w Europie i nic tego nie zmieni, chodzi tylko o partnerstwo/ szacunek dla Nas w rozwoju kraju. Chyba nie chcemy zostać kolonią i podporządkowywać się wytycznym ue, która robi z nami co chce, ograniczając rozwój właśnie polskich przedsięwzięć. Nie trudno to zauważyć.

 


 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

 

 

Akurat ja byłem wczoraj w Warszawie i poszedłem zobaczyć na protest KOD 

;) https://www.youtube.com/watch?v=poKypDc58yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kim targają to targają Ty obrażasz tyko nic więcej KOD ma kota ludzie już to widzą garstka za chwile ich zostanie i nikt nie będzie sobie głowy n imi zawracać dobre PiS puszczę następny nawiedzony :lol: :lol:

 

Zabawne. Akurat na marsze ciągle przychodzi równie dużo demonstrujących. Nawet jeśli weźmiemy szacunki policji to liczba uczestników kilku marszy z rzędu nie spada poniżej 15 tysięcy. W sumie sam jestem zdziwiony bo myślałem, że ludzie przyjdą na pierwszy w grudniu i oleją. A tu proszę. Pobożne życzenia pisowców się nie spełniają.

Co do puszczy to nikt inny jak minister z rządu pis i członek tej partii ma wydać decyzję odnośnie wycinki. I nie chodzi tutaj o żadne ratowanie puszczy a o ciężkie pieniądze. Z wycinki drzew żyją nadleśnictwa, lasy państwowe a wielu leśniczych ma na podstawiona osobę otwartą firmę zajmującą się wycinką. Akurat troszkę znam ten interes.

Co do sondaży to niby pis ma 37 %. Ale Anders jakoś w Łomży i Suwałkach przegrała. Chociaż szczerze powiem sam myślałem, że w takim regionie znokautuje psl owca. Kaczyński się trochę zdenerwował. Bo zapowiadali nokaut.

Co do reprywatyzacji dla narodu żydowskiego. To akurat Kaczyński zadbał o panią Goss. No chyba, że to jest rdzennie polskie nazwisko to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

To tylko twoje zdanie. Ja mogę napisać, że to co robi PiS nie służy Polakom. I często gęsto daje na to dowody czego ty nie robisz. Natomiast w koło bredzisz to samo. Myślisz, że gdzie ma cię Kaczyński. Jemu tez chodziło o władzę i ty pomogłeś mu ją wywalczyć. A że podskakują boli cię to. Ty możesz się poczołgać. Zabawne niby ten KOD nic nie może, dzieciaki na stoisku z zabawkami. Ale PiS tak zaciekle z nimi walczy, tak krytykuje.

 

 Wciąż ten sam bełkot. PiSowska propaganda zaprogramowała twój mózg i ty wciąż to samo. Umiesz napisać coś innego? Podać na to jakieś argumenty?

 

 

Sam o sobie piszesz? Żadnych argumentów tylko ta sama płyta w koło. Zaciąłeś się jak stary gramofon i w koło to samo. Gdyby nie jedna debata i Zaldberg. PiS zapomniał by o samodzielnej władzy. Musiał by być w koalicji z Kukizem. Samodzielną władzę zawdzięczają Zaldbergowi.

Na Komorowskiego i Tuska nie ma podstaw na TS. Za to na Dudę i Szydło już są. Dużym błędem PO było nie postawienie Ziobry przed TS. I to zaraz na początku drugiej kadencji. Może ci z PiSu mieli by teraz jakieś opamiętanie.

 

Masz chłopie cierpliwość, lepszą niż świadkowie jehowy. Warto się użerać? Szkoda zdrowia. A ja powtarzam, co napisałem w grudniu "jesienią mamy przedterminowe wybory"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mi to nie sprawia większego problemu. Piszę sobie na luzie. Co do wyborów nie zgodzę się z tobą. Kaczyński tego błędu nie popełni. Raz zdymisjonował rząd bo myślał, że pozbędzie się koalicjantów i będzie rządził sam. Teraz to nie przejdzie. W pisie nastąpił by rozłam. Ponieważ oznaczało by to nie pewność powrotu do koryta. Gowinowi może nie wszystko się podoba. Ale siedzi cicho i tez się nie odważy wyjść z koalicji. Bo koryto jego małej partyjce tez jest drogie. Niestety czeka nas jeszcze trzy i pół roku A potem weselej nie będzie bez różnicy kto by rządził będzie czekało nas spłacanie rachunków za populistyczne obietnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

W normalnym kraju za takie coś wyrzucaja na pysk http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Macierewicz-terroryzm-jest-stosowany-jako-narzedzie-wobec-panstw-Europy,wid,18210798,wiadomosc.html?ticaid=116a50

Minister zachowuje sie jak  poj....ny, mówi jak poj....ny i wygląda jak poj...ny więc jest duże ryzyko że po prostu jest poj...ny

PIS = Paranoja I Schizofrenia

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

W normalnym kraju za takie coś wyrzucaja na pysk http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Macierewicz-terroryzm-jest-stosowany-jako-narzedzie-wobec-panstw-Europy,wid,18210798,wiadomosc.html?ticaid=116a50

Minister zachowuje sie jak  poj....ny, mówi jak poj....ny i wygląda jak poj...ny więc jest duże ryzyko że po prostu jest poj...ny

PIS = Paranoja I Schizofrenia

 

 

w kraju położonym miedzy dwoma odwiecznymi wrogami mówienie o silnej własnej armii jest czyms normalnym, tymbardziej ze historia juz nam pokazała jak mozna liczyc na sojusze typu NATO, ten kto liczy na pomoc zgniłego zachodu, któremu islam pluje w twarz a on mówi ze deszcz pada i nic sie nie stało, jest frajerem

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mocne słowa Ulman, ale czy mocniejsze od tego Pana? Sami szaleńcy, aż strach się bać, bo jak dochodzi się do władzy...podstępem, agitacją...a czasem to zrządzenie okoliczności zewnętrznych...

 

Władimir Żyrinowski udzielił wywiadu portalowi Fakt24.pl. 29.09.2015. Usłyszeliśmy od niego przerażające słowa. Nakreślone przez niego scenariusze zdarzeń w Europie muszą budzić grozę zwłaszcza wśród Polaków. Ten wiceprzewodniczący rosyjskiej Dumy pozwolił sobie na niedopuszczalne groźby. Mówił, że w sytuacji wybuchu wojny (która rzekomo jest nieunikniona i ma wybuchnąć już w czerwcu) połowa Polski będzie spalona, a Polacy zostaną rozstrzelani. Słowa bulwersują tym bardziej, że Żyrinowskiego toleruje Kreml i za podobne dywagacje włos mu z głowy nie spadnie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ok można mówić o silnej armii. Ale mówienie tych bzdur o terroryzmie? Ten człowiek ma spojrzenie wariata i obłęd w oczach. O ile mogę się nie zgodzić z ministrami pisowskego rządu merytorycznie. O tyle Macierewicz na normalnego nie wygląda. I plecie mega bzdury.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

@Ywa Nie porównujmy sie do Rosji bo nasza władza uwaza że to dzicz a u nas jest wyższa swiadomość i kultura polityczma. Tak czy inaczej Żyrinowski jest członkiem parlamentu ale nie jest w koalicji rządzącej  a tym bardziej nie jest ministrem. Publiczne wyrażanie takiej opinii przez Ministra Obrony Narodowej  świadczy że albo minster albo cały rząd jest poj....ny.

@ozzborn tam nie wiele jest o armii a głównie uzewnętrznienie fobii antyrosyjskich i draznienie ich głupotami bez dowodów. Czemu minister traktuje Katyń jak zbrodnię a o Wołyniu ani słowa?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Poglądy Żyrinowskiego sa znane od lat ,juz kilka lat temu wypowiadal sie anty- Polsko,z dużą nienawiścią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie dziwię się, że Ukraina jest marginalizowana i spycha się na nią obecnie odpowiedzialność za sytuację w regionie. Tak jakby takie miały właśnie być konsekwencje wobec odrzucenia zwierzchnictwa. A to wszystko układa się w jedno: Liczą się tylko Niemcy i Rosja-ich stosunki i dominacja w swoich regionach.

A jak my mamy oscylować/żyć między nimi.

Jesteśmy  z jednej strony bazą Nato, z drugiej rynkiem dla zachodu, a jak to odrzucimy Rosjanie na pewno się ucieszą.

Nie dadzą nam bycia niezależnymi. Poza tym nieźle wyszło im osłabienie i demobilizacja armii.

Potrzebna jest na pewno mądra polityka wobec obojga.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Co do mądrej i odpowiedzialnej polityki  zgadzam się, ale problem w tym że wypowiedzi ministra żadnego z tych przymiotów nie mają. Jeśli szczyt NATO odbędzie się w Warszawie to aż strach się bać co Antonii może palnąć i jaki ferment wprowadzić.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W normalnym kraju za takie coś wyrzucaja na pysk http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Macierewicz-terroryzm-jest-stosowany-jako-narzedzie-wobec-panstw-Europy,wid,18210798,wiadomosc.html?ticaid=116a50

Minister zachowuje sie jak  poj....ny, mówi jak poj....ny i wygląda jak poj...ny więc jest duże ryzyko że po prostu jest poj...ny

PIS = Paranoja I Schizofrenia

 

Skąd te wnioski czyżbyś chodził do tego samego lekarza ;) ?

Zabawne. Akurat na marsze ciągle przychodzi równie dużo demonstrujących. Nawet jeśli weźmiemy szacunki policji to liczba uczestników kilku marszy z rzędu nie spada poniżej 15 tysięcy. W sumie sam jestem zdziwiony bo myślałem, że ludzie przyjdą na pierwszy w grudniu i oleją. A tu proszę. Pobożne życzenia pisowców się nie spełniają.

Co do puszczy to nikt inny jak minister z rządu pis i członek tej partii ma wydać decyzję odnośnie wycinki. I nie chodzi tutaj o żadne ratowanie puszczy a o ciężkie pieniądze. Z wycinki drzew żyją nadleśnictwa, lasy państwowe a wielu leśniczych ma na podstawiona osobę otwartą firmę zajmującą się wycinką. Akurat troszkę znam ten interes.

Co do sondaży to niby pis ma 37 %. Ale Anders jakoś w Łomży i Suwałkach przegrała. Chociaż szczerze powiem sam myślałem, że w takim regionie znokautuje psl owca. Kaczyński się trochę zdenerwował. Bo zapowiadali nokaut.

Co do reprywatyzacji dla narodu żydowskiego. To akurat Kaczyński zadbał o panią Goss. No chyba, że to jest rdzennie polskie nazwisko to przepraszam.

 

No tyle ich odsuneli od koryta? Chyba że zabrali ze sobą rodziny i psy to by się zgadzało :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ty już nigdy tutaj nie napiszesz nic mądrego. Twoje komentarze jak zwykle bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Czemu minister traktuje Katyń jak zbrodnię a o Wołyniu ani słowa?

Na Wołyń mam nadzieje, że przyjdzie czas.

 

W mojej jakiejś tam ocenie, normalnej czy nienormalnej, wsparcie Ukrainy po Majdanie przez naszych byłych polityków, było wykorzystaniem okazji oraz na pokaz przed zachodem, przed narodem, że żadne układy między Putinem i Tuskiem nie istniały. Zresztą Rosjanie jakoś nie bardzo oburzali się. A nawet pewne propozycje podobno padały...

 

Obecnie, gdyby  nagłośniono sprawę Wołynia, czyli żądano by od Ukrainy zadośćuczynienia/przeprosin, to wówczas byłby to ukłon w stronę Rosji, poprzez osłabienie wizerunku pokrzywdzonej Ukrainy.

 

Na to nasz minister jest chyba za dumny.

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Ok można mówić o silnej armii. Ale mówienie tych bzdur o terroryzmie? Ten człowiek ma spojrzenie wariata i obłęd w oczach. O ile mogę się nie zgodzić z ministrami pisowskego rządu merytorycznie. O tyle Macierewicz na normalnego nie wygląda. I plecie mega bzdury.

http://wpolityce.pl/polityka/283853-gen-polko-o-sytuacji-w-armii-minister-obrony-nie-jest-marionetka-to-jest-mocny-minister-od-wielu-lat-polska-takiego-nie-miala-nasz-wywiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Artykuł mocno naciagany 

Generałowie którzy niedawno odeszli ze służby  nie szkolili sie w rosji  ala w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Co tam stopień generalski , szoguna szkoda .

"widać pozującego Komorowskiego, który wszedł na mównicę prowadzącego obrady, aby gen. Koziej zrobił mu zdjęcia. Następnie prezydent wezwał do siebie swojego współpracownika słowami "Chodź szogunie". Na reakcję gen. Kozieja nie trzeba było długo czekać - szybko pośpieszył w stronę Komorowskiego."

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj