nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

PawelWlkp    726

Czy wygra okaże się wieczorem albo jutro. Ten co mówił że jest nieślubnym dzieckiem generała z ukraińską pokojówką to byłeś Ty, czy poprostu  takie same prawdy głosicie? W tvn pokazali kandydata opozycji. Zapomniał który raz startuje w wyborach, elokwencją nie błyszczał, a Schetyna zapomniał jak się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mógł pis wystawić lokalnego kandydata. Dziwę się tym ludziom którzy zagłosują na nią tylko dlatego, że nazywa się Anders. Bo logiczne jest, że nawet się nie pojawi w Łomży czy Suwałkach do następnych wyborów. Widziałem w tvp kolesia który coś tam wygadywał o ukraińskiej gosposi. Ale czemu nie pokazali kobiety, która krzyczała prawdę o podwyżkach emerytur i Rydzyku?

Przywozi się kandydatkę w worku, która chce być wybrana ze względu na ojca. Udaje się, że to niby przypadkowe otwarcie muzeum. Minister nawet nie kryje, że mające związek z kampanią. Nie dziwcie się wiec, że się ludzie wkurzali. Może przodkowie tych osób walczyli u Andersa a dzisiaj ich dzieci mają inne poglądy polityczne niż pis. I nie życzą sobie zawłaszczania armii Andersa do celów wyborczych. A chyba każdy zdaje sobie sprawę, że bez swoich żołnierzy Anders nie znaczył by nic.

Pani Anders wygra na Podlasiu. Bo to matecznik pisu. Zwłaszcza Łomża. Kaczyński nie dał im wyboru. W Warszawie, gdzie wyborcy mieli wybór pani Anders nie miała szans. To jest wg mnie chamskie wobec wyborców. Dać im kandydata i kazać wybrać, bo jak nie wybiorą to pis przegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Czy wygra okaże się wieczorem albo jutro. Ten co mówił że jest nieślubnym dzieckiem generała z ukraińską pokojówką to byłeś Ty, czy poprostu  takie same prawdy głosicie? W tvn pokazali kandydata opozycji. Zapomniał który raz startuje w wyborach, elokwencją nie błyszczał, a Schetyna zapomniał jak się nazywa.

   

 

z tego co wiem to najlepsze sondaże miał kandydat niezależny

ale co za rozmowa z nawiedzonym który słyszy tylko to co chce wykorzystać i idzie w jakieś skrajności bo nic innego nie wymyśli

ludzie tam mówili  o honorze i poszanowaniu prawa co ewidentnie pisuary mają gdzieś 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Anders nie udało się do Senatu ze stolicy więc teraz próbują z Podlasia. Wiadomo, że wystawę o Andersie powinna jego córka otwierać ale przypadkiem robi to tuż przed wyborami w których startuje? Do tego obok przypadkiem też i Błaszczak się znalazł. Dlaczego więc "pisowskie" media są oburzone jak na podobne wystąpienie chciał iść Schetyna? Albo stosujemy standardy wobec wszystkich takie same i odcinamy się od chamskich komentarzy czy podobnych wydarzeń jak gwizdanie i piętnujemy albo nie ukrawajmy, że jesteśmy zwolennikami jednej z partii i mamy moralność Kalego.

 

 

Tak dla przypomnienia, czy jak kiedyś aresztowano twórcę strony "Antykomor" to byliście oburzeni tym, że była tam gra która polegała na strzelaniu do prezydenta czy tym, że go aresztowali?

 

http://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_r1u3AyAm8PKeAidRTaQXNI6ouQzw9ZQI.jpg

Kolejny przykład miłości do bliźniego. Więc fani PiS, nie bądźcie hipokrytami teraz.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

z tego co wiem to najlepsze sondaże miał kandydat niezależny

ale co za rozmowa z nawiedzonym który słyszy tylko to co chce wykorzystać i idzie w jakieś skrajności bo nic innego nie wymyśli

ludzie tam mówili  o honorze i poszanowaniu prawa co ewidentnie pisuary mają gdzieś 

 

Ty nawet pewnie nie wiesz co to pisuar bo muzg masz wyprany i czuć padliną PO-PSL owską od Ciebie chamie

Szczekasz burku w koło to samo żadnych argumentów tylko wszystko Ci niedobrze

Mógł pis wystawić lokalnego kandydata. Dziwę się tym ludziom którzy zagłosują na nią tylko dlatego, że nazywa się Anders. Bo logiczne jest, że nawet się nie pojawi w Łomży czy Suwałkach do następnych wyborów. Widziałem w tvp kolesia który coś tam wygadywał o ukraińskiej gosposi. Ale czemu nie pokazali kobiety, która krzyczała prawdę o podwyżkach emerytur i Rydzyku?

Przywozi się kandydatkę w worku, która chce być wybrana ze względu na ojca. Udaje się, że to niby przypadkowe otwarcie muzeum. Minister nawet nie kryje, że mające związek z kampanią. Nie dziwcie się wiec, że się ludzie wkurzali. Może przodkowie tych osób walczyli u Andersa a dzisiaj ich dzieci mają inne poglądy polityczne niż pis. I nie życzą sobie zawłaszczania armii Andersa do celów wyborczych. A chyba każdy zdaje sobie sprawę, że bez swoich żołnierzy Anders nie znaczył by nic.

Pani Anders wygra na Podlasiu. Bo to matecznik pisu. Zwłaszcza Łomża. Kaczyński nie dał im wyboru. W Warszawie, gdzie wyborcy mieli wybór pani Anders nie miała szans. To jest wg mnie chamskie wobec wyborców. Dać im kandydata i kazać wybrać, bo jak nie wybiorą to pis przegra.

 

A myślisz że PO robiła inaczej myślisz że rządzili przez dwie kadencje bo dobrze było? Nie poprostu ludzie dali im czas a teraz tego żałowali bo te lata okazały się zgubne dla nich

Edytowano przez henio2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

zapominacie o ciszy wyborczej-ona nadal obowiazuje i to na terenie calego kraju i w kazdych mediach-portal za te wpisy moze dostac nawet do 5 tys. 

a co tam ,pani costa[to jej prawdziwe nazwisko] pochodzi z typowo polskiej rodziny-ojciec niemiecki ewangelik, matka corka ksiedza greckokatolickiego,z porzadnej nacjonalistycznej ukrainskiej rodziny- o tym ze w polsce skonczyl sie komunizm dowiedziala sie 2005 od przygodnie poznanej w bostonie polki, wczesniej nie miala zadnego kontaktu z amerykanska polonia-w sumie czemu niby miala by miec - taki rechot historii, ale kto tam ma internet czy telewizje satelitarna zeby takich wiadomosci sie dowiedziec  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: .

 

ja mialem w zyciu 2 wystrzaly opony. ten niedawny przedniej w 60 to nic wielkiego. ale kiedys z kolega jechalem fiatem 125p na polagre do poznania, wiecej niz 90 nie mial na budziku-ale tego doswiadczenia nie zapomne do konca zycia.... wiec zarty z tego uwazam za debilne mimo tego. ze jestem rasowym polakiem najgorszego sortu...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6380

Problem  pani xxxx chyba bierze się z tego że naszym "Polonusom" kraj dalej kojarzy się z łąkami w kwieciu, szumiącą wierzbą i dziećmi pędzącymi brzozową witką bydło na pastwisko. Urzeka ich kolorowa zapaska, śpiewy ludowe i tyle bo mentalnie pozostali w chwili emigracji.
Wracając tutaj przyjmują postawę " wróciłem tu no to mnie macie i podziwiajcie". Nie są w stanie nic wnieść bo nie przeżyli okresu przemian i nawet nie potrafią określić punktu do jakiego wracają.
Najgorsze w tym jest to że politycy uważają ludzi za ułomnych i przedstawiają przybysza jako "klejnot cnót wszelakich". Chyba że jednak wybraliśmy takich którzy też mentalnie pozostają na emigracji a ich rozsądek już dawno "otrzymał status uchodźcy".

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Ty nawet pewnie nie wiesz co to pisuar bo muzg masz wyprany i czuć padliną PO-PSL owską od Ciebie chamie

Szczekasz burku w koło to samo żadnych argumentów tylko wszystko Ci niedobrze

 

 

 na pisuar po prostu się leje ciepłym moczem , bo tylko do tego się nadaje 

 tyle w tym temacie  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Problem  pani xxxx chyba bierze się z tego że naszym "Polonusom" kraj dalej kojarzy się z łąkami w kwieciu, szumiącą wierzbą i dziećmi pędzącymi brzozową witką bydło na pastwisko. Urzeka ich kolorowa zapaska, śpiewy ludowe i tyle bo mentalnie pozostali w chwili emigracji.

Wracając tutaj przyjmują postawę " wróciłem tu no to mnie macie i podziwiajcie". Nie są w stanie nic wnieść bo nie przeżyli okresu przemian i nawet nie potrafią określić punktu do jakiego wracają.

Najgorsze w tym jest to że politycy uważają ludzi za ułomnych i przedstawiają przybysza jako "klejnot cnót wszelakich". Chyba że jednak wybraliśmy takich którzy też mentalnie pozostają na emigracji a ich rozsądek już dawno "otrzymał status uchodźcy".

 

Masz rację ale czy trzeba takich ludzi obrażać? Co ta kobita ma tej babci do emerytury dołożyć?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A ona i pis zawłaszczając pamięć armii Andersa ludzi nie obraża? Anders w pojedynkę Monte Casiono nie szturmował. Może rodziny tych osób nie chcą, aby cała pamięć o armii Andersa była po stronie pisu. I była wykorzystywana w wyborach. Ta pani wykorzystuje to wszystko w celu swojej prywatnej kariery. Tak jak by jej ojciec sam wszystko wywalczył. A co do podwyżek emerytur i Rydzyka ta kobieta tylko prawdę powiedziała. Nie chciała nic od kandydatki

 

 

A myślisz że PO robiła inaczej myślisz że rządzili przez dwie kadencje bo dobrze było? Nie poprostu ludzie dali im czas a teraz tego żałowali bo te lata okazały się zgubne dla nich

 

U ciebie w koło ta sama polka. PO robiła to samo i zapłaciła w wyborach. Rozumiem, że teraz skoro PiS robi to samo co PO to tez zapłaci za to w wyborach. Tutaj się oczywiście zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Ty nawet pewnie nie wiesz co to pisuar bo muzg masz wyprany i czuć padliną PO-PSL owską od Ciebie chamie

Szczekasz burku w koło to samo żadnych argumentów tylko wszystko Ci niedobrze

 

Swoje zdanie uargumentowałeś jak miszcz :blink:

Zastanawiam się skąd się tyle wiary bierze w zwolennikach Jarosława w słusznośc ich argumentów skoro najczęściej z niemocy intelektualnej zachwują sie jak ty powyżej. Czują chyba że logicznie wiele rzeczy jest nie do obrony a mimo to racji nie dadzą

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6380

Nie trzeba obrażać i nie wolno obrażać z tego względu że ludzie z tej formacji po prostu ją wystawili. Rzucili jej betonowe koło ratunkowe. Teraz wystawa nie będzie kojarzyć się z jej ojcem i jego dokonaniami, tylko z awanturą gdy córka chciała zostać senatorem. Choć przypuszczam że fachowcy którzy ja wmanewrowali w to bagno będą jej to tłumaczyć w następujący sposób. "Widzi pani z kim my musimy pracować? Toż to prosty ciemny lud, oni ani pani, ani ojca nie docenią.Pani wraca do Londynu albo Bostonu a my tu będziemy pracować nad świadomością tego ludu a jak się polepszy to zadzwonimy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Łeee tam od razu nienawiść..... Po prostu wyrażamy sie lekceważąco i robimy sobie jaja. To tak samo jak niektórzy pisali o POpaprańcach i swetru. Zresztą to wszystko jest względne bo  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/na-ukrainie-uczczono-pamiec-kata-polakow-romana-szuchewycza-foto

a pomimo tego http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/szczerski-polska-jest-adwokatem-europejskiego-wyboru-ukrainy  . Jak widać PIS i PAD maja gdzieś sianie nienawiści przez ukraińców. W styczniu otworzyli im nawet linie kredytową na 4 mld Pln jednoczesnie nie mogac sfinansować 500+ i zaporzyczajac się na ten cel u niemców. Wiesz moze czemu tak się dzieje?

 

Masz rację logicznie nic nie potrafisz uzasadnić

No to nie szczędź swojego intelektu tylko pomóż takiej niemocie jak ja w rozwikłaniu zagadnienia z pierwszego postu bo ja od czasu Majdanu tego nie pojmuje. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Anders nie udało się do Senatu ze stolicy więc teraz próbują z Podlasia. Wiadomo, że wystawę o Andersie powinna jego córka otwierać ale przypadkiem robi to tuż przed wyborami w których startuje? Do tego obok przypadkiem też i Błaszczak się znalazł. Dlaczego więc "pisowskie" media są oburzone jak na podobne wystąpienie chciał iść Schetyna? Albo stosujemy standardy wobec wszystkich takie same i odcinamy się od chamskich komentarzy czy podobnych wydarzeń jak gwizdanie i piętnujemy albo nie ukrawajmy, że jesteśmy zwolennikami jednej z partii i mamy moralność Kalego.

 

 

Tak dla przypomnienia, czy jak kiedyś aresztowano twórcę strony "Antykomor" to byliście oburzeni tym, że była tam gra która polegała na strzelaniu do prezydenta czy tym, że go aresztowali?

 

http://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_r1u3AyAm8PKeAidRTaQXNI6ouQzw9ZQI.jpg

Kolejny przykład miłości do bliźniego. Więc fani PiS, nie bądźcie hipokrytami teraz

 

A Schetyna miał kogoś słynnego w rodzinie czy to taka teoria na potrzeby dzisiejszego dnia?

500 + to też wyborcze uszustwo Pis, a tymczasem wystarczyło by sprawdzić nawet na swoim portalu http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/szydlo-projekt-500-zl-na-drugie-dziecko-zrealizujemy-jako-pierwszy/xyk39g no chyba że onet stroniczo popiera Pis ale taką teorie ciężko będzie udowodnić. Ale tu chodzi wyłącznie o bicie piany, a kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą.

Ta "kobita" prawie wygrała w Warszawie i miała 3 wynik w Polsce więc nie wiem skąd zdziwienie że ją wystawiono do uzupełniających.

Edytowano przez PawelWlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Ale tu lemingów ... masakra. Poziom nawet nie denny, tylko muł.


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Sam nic do tego poziomu nie wnosisz. Więc odpowiem ci na twoim niskim poziomie. Leming to miłe kosmate zwierzątko. Więc lepiej byćlemingiem niż pisuarem.

500 + to jak najbardziej oszustwo. Bo w kampanii było na każde dziecko, teraz jest na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Umiesz linki otwierać to otwórz ten który wkleiłem. Twoje słynne powtarzane czytanie czytanie ze zrozumieniem. Artykuł jest z onetu półtora miesiąca przed wyborami. Jakie wnioski z tego linka potrafisz wyciągnąć? Zapomniałem że Ty tylko powtarzać po swoich idolach potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Oszustwo czy nie oszustwo ale głupota napewno


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Pisz sobie co chcesz. Naliczono Beacie Szydło jak w ciągu kampanii i ekspoze 6 razy powiedziała, że na każde dziecko będzie 500 złotych. Nawet w debacie z ewą Kopacz mówiła o 500 zł na kazde dziecko. Ja wiem, że pis myślał o 500 zł na drugie dziecko. Jednak w kampanii próbowali stworzyć takie wrażenie, że na każde raz mówiąc tak raz tak. I ciemny lód to kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

To wszystko jest manipulacja i czarny PR ze strony tych niechetnych dobrej zmianie. Pani premier napewno tak nie mówiła tylko spece od efektów i photoshopa to zmontowali. Cała ta intryga jest zapewne zmontowana przez byłe słuzby w porozumieniu z agentura rosyjską i jest elementem wojny hybrydowej i dlatego potrzebne są nam bazy NATO. Cholera , chyna mam fach w reku :P . Jutro składam CV do ministerstwa propagandy :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Czyli Ty wiesz o co chodziło Pisowi ja tez wiem tylko pozostali ludzie to idioci i dali się nabrać. Trzeba było wtedy krzyczeć że kłamie bo w oficjalnym pisanym programie wyborczym Pis jak byk stoi że 500 na drugie i każde następne i pierwsze przy dochodach poniżej 800 zł. W dwuminutowym podsumowaniu debaty nie rozwodziła się nad szczegółami programu. Boli strasznie że ten program wprowadziła i teraz takie gadanie że oszustwo. Znajdź jednego człowieka który głosował na pis i mówi że to oszustwo. Oszustwo krzyczy Platforma, Nowoczesna i Psl. Ich elektorat napewno nie zagłosuje na Pis w żadnych wyborach. Ale za to czują się oszukani. Oszukany to mogę powiedzieć że ja jestem bo głosowałem zawsze na Psl, a oni z rolników sobie nie wiele robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Najprostrze wytłumaczenia sa najbardziej trafne - może po prostu nie wiedziała co jest w programie partii bo go nie pisała. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Widzisz wszystko sobie tłumaczysz jak Ci wygodnie nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj