nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

dla miernot i nierobów to wiadomo tylko socjal w głowie  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Oj tam oj tam. Nie miernoty tylko prawdziwi Polacy , patrioci i ostatnia deska ratunku dla tego kraju w ruinie

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Skoro PiS domaga się aby nikt nie interweniował w wewnętrzne sprawy suwerennego kraju to dlaczego sam ingerował gdy UK chciała u siebie zrobić porządek z zasiłkami?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

dla miernot i nierobów to wiadomo tylko socjal w głowie  :D

 

a dla oszołomów KOD ,kpina ze zwykłych polaków ,koryta z nagrodami arimr ,elektrownie atomowe których nie ma ale spółka byla,ośmiorniczki,szkoda gadać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

a dla złodzieja z Torunia miliony  :D  :D  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

a dla oszołomów KOD ,kpina ze zwykłych polaków ,koryta z nagrodami arimr ,elektrownie atomowe których nie ma ale spółka byla,ośmiorniczki,szkoda gadać

 

 

Szkoda gadać, że zamiast czytać dokładnie to tylko nagłówki czytasz. Nie bądź lemingiem i trochę bardziej filtruj informacje które wybierasz bo mijają się z prawdą.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

a dla oszołomów KOD ,kpina ze zwykłych polaków ,koryta z nagrodami arimr ,elektrownie atomowe których nie ma ale spółka byla,ośmiorniczki,szkoda gadać

 

 

Jakże znamienny wpis. KOD dużymi literami. Polaków jako nazwa narodowości z małej. Ty czasami z KODu nie jesteś?

Ojciec biznesmen bierze nie tylko miliony. Przytulił dwie stówki od MSZ u. Uwaga na upamiętnianie polskich rodzin. Które pomagały Żydom. Widać każdy pretekst i każda sumka jest dobra.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Oglądaliście Żalka u Olejnik? 

 

Czy on skończył jakąś szkołę specjalną??

 

Jeżeli to jest reprezentant piss wysyłany do telewizji to aż strach pomyśleć jakimi debilami muszą być ci co im się prezes nie pozwala wypowiadać.

 

Wspaniale to świadczy o wyborcach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Skoro PiS domaga się aby nikt nie interweniował w wewnętrzne sprawy suwerennego kraju to dlaczego sam ingerował gdy UK chciała u siebie zrobić porządek z zasiłkami?

Bo jak ONI to się wtrącają , a MY to dbamy o nasze interesy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A potem będą wymówki, w stylu.... :huh::

715_1040463642688022_6896607970440813302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

post ywa pokazuje, że można być ludziem z klasą, a nie tylko (często prymitywną) jadoplujką

fajny obrazek z tekstem :)


 

Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroyoko    29

Pszenica w dół, rzepak w dół, trzoda w dół, mleko w dół, a Wy tutaj się wykłócacie na temat tych pasożytów..?? Który z nich zrobił "coś" w Waszych sprawach?? No który, do qrwy nędzy..? Dla nich liczą się teraz Swiatowe Dni Młodzieży i to, które rondo w kraju nazwać imieniem Jana Pawła drugiego! Faryzeusze, przechrzty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

To, że oni nie zrobili nic dla rolnictwa i nie zrobią dla mnie żadna nowina. Nawet się nie bulwersuje bo na nic nie liczyłem. Bo czego można spodziewać się po Jurgielu? Przecież to niemota i pierdoła. Gdy był ministrem w roku 2005 podpisał w ue jakiś limit produkcji cukru dla Polski. Nie wiem czy pamiętacie jak latem ludzie cukier wykupowali ze sklepów. Potem w wyniku tego limitu zamknięto zmodernizowaną cukrownie w Łapach. Jego regionie wyborczym. To czego się spodziewać po takiej niemocie. Chyba tylko rozdawnictwa stołków. Co idzie mu nawet nieźle.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Stary cap może nie doczytał co podpisywał? 

 

Co do tego że nie wspomogą rolnictwa to więcej jak pewne - ale to akurat uważam za dobre bo jakaś lekcja się należy za głupie wybory.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

Co  się martwicie za 4 lata wasza partia wygra wybory i będzie znowu 8 lat zyli w raju.Pszenica będzie 100 zł, mleko po 2 zł,tuczniki 6zł ,rzepak 200zł ,na kazde dziecko 500zł .Już  nie mogę doczekać tego dobrobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Pszenica w dół, rzepak w dół, trzoda w dół, mleko w dół, a Wy tutaj się wykłócacie na temat tych pasożytów..?? Który z nich zrobił "coś" w Waszych sprawach?? No który, do qrwy nędzy..? Dla nich liczą się teraz Swiatowe Dni Młodzieży i to, które rondo w kraju nazwać imieniem Jana Pawła drugiego! Faryzeusze, przechrzty...

 

Ale po co ma robić ktoś dla mnie? Mi się bardzo dobrze żyło jak nikt się nie wtrąca i nie próbuje na siłę mi pomóc bo wie lepiej. Niskie ceny? Bywa, taka koniunktura na świecie. I lepiej niech się nie mieszają bo więcej popsują niż naprawią.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Stary cap może nie doczytał co podpisywał? 

 

Co do tego że nie wspomogą rolnictwa to więcej jak pewne - ale to akurat uważam za dobre bo jakaś lekcja się należy za głupie wybory.

 

Wiesz był u nas też taki co wszystko kupował i nawet 500 ludzi zatrudniał wczoraj zmarł  nagle dlatego się zastanów czy takie życie ma sens ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

heniu - czy naprawdę myślisz że jak będzie ktoś żył z zasiłków , nic nie robił to będzie żył wiecznie?

 

Ludzie nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać ;).

 

 

 

 

Ale to właśnie ci którzy coś robią są sponsorami elektoratu pissu.

 

 

post-177160-0-84715600-1457081695.jpg

Edytowano przez osterley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Tutaj to pojechałeś po całości. Jakie sens ma twoje życie? Tak samo możesz umrzeć czy to w wyniku wypadku czy ciężkiej choroby. Skąd wiesz, ile czasu będziesz żył? Od jutra może wszyscy nic nie róbmy bo może umrzemy. Normalnie większej głupoty nie można wymyślić..

Ten co za 4 lata wygra wybory będzie musiał spłacać długi PiSu. Więc na dobrobyt szybko bym nie liczył. Co do cen tez nie chcę by ktoś jakoś sztucznie w nie ingerował. Ale rolą ministra danej branży jest pomagać tej branży. Szukać rynków zbytu np. A co robi Jurgiel, nic. Czemu nie wzięli na to stanowisko kogoś młodszego bardziej rozgarniętego? Czasy są trudne, słaba koniunktura do tego polityka. Naprawdę potrzebni są ludzie konkretni, którym się chce. A nie nie moty, które są dla samego bycia.

Co do anr i dzierżaw to normalka. Już za poprzedniej ekipy niby mieli nie przedłużać dzierżaw tylko sprzedawać. Ale z czego będzie żyła banda darmozjadów w urzędach. Jeszcze trochę i rozdawanie stanowisk liderom rolniczych protestów nic nie pomoże. Ludzie to wszystko widzą. Na następną zimę jak nic mamy rolników na drogach.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Co ty hubertus heniowi natłumaczysz? ;).   Wygląda mi on na typowego wyborcę pisu co dalej jak w mieście powiatowym nie był , ścieżkę do GOPS ma wydeptaną a tych co na ten jego zasiłeczek pracują najchętniej by utopił.  HENIU - ale wtedy nie będzie zasiłeczku i sie będziesz musiał do roboty zabrać....... ale zaraz , zaraz - henio w poście wcześniej napisał że nie warto pracować i się rozwijać/bogacić bo można umrzeć....ot taka pisowska logika - jak nic heniu nadawałbyś się na jakiegoś ministra bo pasowałbyś do tych pastuchów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No przecież skoro gość umarł i był bogaty to przez bogactwo umarł. Już parę taki podsumowań w życiu słyszałem. Zawsze w oczy ludziom mówiłem, aby głupot nie gadali bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego. No ale retoryka pisu mówi bogaty - na pewno nakradł. Trzeba być biednym jak mysz kościelna. Tylko szkoda, że ten sam pis nie widzi senatora Bieleckiego, wielu innych bogaczy z tej partii czy ojca biznesmena. Jarek udaje biednego i oni myślą, że tak trzeba. Prawdziwy Polak ma być biedny i głupi. Bo takimi najłatwiej rządzić. Można łatwo nastraszyć i łatwo byle czym kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

Ten co za 4 lata wygra wybory będzie musiał spłacać długi PiSu. 

Martwisz się na wyrost , tak jaby obecnie rzadzacy przejęli kraj mlekiem i miodem płynący .

 

przez osiem lat rządów PO-PSL realny dług sektora finansów publicznych wzrósł o 100 procent i wyniesie ponad 1 bilion złotych na koniec bieżącego roku uwzględniając 150 miliardów złotych przejęte z OFE. Tymczasem polskie PKB przyrośnie zaledwie o około 26-27 procent w tym samym okresie.

Jednocześnie zadłużenie zagraniczne sektora finansów publicznych podwoiło się z poziomu 78 miliardów dolarów na koniec 2007 roku do 146 miliarda dolarów na koniec 2014 roku (źródło: NBP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Tutaj to pojechałeś po całości. Jakie sens ma twoje życie? Tak samo możesz umrzeć czy to w wyniku wypadku czy ciężkiej choroby. Skąd wiesz, ile czasu będziesz żył? Od jutra może wszyscy nic nie róbmy bo może umrzemy. Normalnie większej głupoty nie można wymyślić..

Ten co za 4 lata wygra wybory będzie musiał spłacać długi PiSu. Więc na dobrobyt szybko bym nie liczył. Co do cen tez nie chcę by ktoś jakoś sztucznie w nie ingerował. Ale rolą ministra danej branży jest pomagać tej branży. Szukać rynków zbytu np. A co robi Jurgiel, nic. Czemu nie wzięli na to stanowisko kogoś młodszego bardziej rozgarniętego? Czasy są trudne, słaba koniunktura do tego polityka. Naprawdę potrzebni są ludzie konkretni, którym się chce. A nie nie moty, które są dla samego bycia.

Co do anr i dzierżaw to normalka. Już za poprzedniej ekipy niby mieli nie przedłużać dzierżaw tylko sprzedawać. Ale z czego będzie żyła banda darmozjadów w urzędach. Jeszcze trochę i rozdawanie stanowisk liderom rolniczych protestów nic nie pomoże. Ludzie to wszystko widzą. Na następną zimę jak nic mamy rolników na drogach.

 

Czy Ty sam te bajki wymyślasz czy gotowe Ci dają a Ty tylko wklepujesz w klawiaturę bo zdrowy na umyśle by czegoś takiego nie wymyślił ostatnie lata widziałeś jak o rolnictwo zabiegali i rynki zbytu po wejściu do Uni tylko kłody pod nogi rzucali niszcząc przetwórstwo to niech teraz siedzą cicho

No przecież skoro gość umarł i był bogaty to przez bogactwo umarł. Już parę taki podsumowań w życiu słyszałem. Zawsze w oczy ludziom mówiłem, aby głupot nie gadali bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego. No ale retoryka pisu mówi bogaty - na pewno nakradł. Trzeba być biednym jak mysz kościelna. Tylko szkoda, że ten sam pis nie widzi senatora Bieleckiego, wielu innych bogaczy z tej partii czy ojca biznesmena. Jarek udaje biednego i oni myślą, że tak trzeba. Prawdziwy Polak ma być biedny i głupi. Bo takimi najłatwiej rządzić. Można łatwo nastraszyć i łatwo byle czym kupić.

 

A gdzie on tam był bogaty całe życie głodny stale mało .....teraz trochę każdy co będzie bystry sobie z tego majątku wyrwie i tyle

Co ty hubertus heniowi natłumaczysz? ;).   Wygląda mi on na typowego wyborcę pisu co dalej jak w mieście powiatowym nie był , ścieżkę do GOPS ma wydeptaną a tych co na ten jego zasiłeczek pracują najchętniej by utopił.  HENIU - ale wtedy nie będzie zasiłeczku i sie będziesz musiał do roboty zabrać....... ale zaraz , zaraz - henio w poście wcześniej napisał że nie warto pracować i się rozwijać/bogacić bo można umrzeć....ot taka pisowska logika - jak nic heniu nadawałbyś się na jakiegoś ministra bo pasowałbyś do tych pastuchów.

 

Dasiek Ty masz rozumek Kubusia Puchatka wszystko sobie tłumaczysz na swój sposób jak Ci wygodnie logiki to nima w tym żadnej  Hubeertus to pewnie Twój ojciec bo widać że z jednej miski jesteście karmieni

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Dasiek? hmmm , chyba heniu już się na to wydzieranie majątku po zmarłym szykujesz ;). henio , hiena - nawet pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

post ywa pokazuje, że można być ludziem z klasą, a nie tylko (często prymitywną) jadoplujką

fajny obrazek z tekstem :)

 

 

Nie jestem wyborcą ani PO ani Pis. Odbieram pozytywnie to, że ludzie wybrali "mniejsze zło".

Spotykałam się również z tym, że na mniej znanych kandydatów nie głosowali tylko dlatego, że w ich mniemaniu nie mieliby szans przebicia, co wynikało z obrazu kampanii wyborczych jakie mogli sobie zafundować PO i Pis m.in w upolitycznionych mediach.

Dla mnie te dwie opcje polityczne różni to, że jednych cechowało podłe wyrachowanie a drugich niestety może i dobra wola jednakże rażący nieprofesjonalizm. Mamy XXI w. i teraz wychwytuje się każde najmniejsze potknięcie i nadto nadmuchuje. A ludzie starszej daty w Pis-ie może nie zdają sobie z tego sprawy myśląc jeszcze kategoriami minionej epoki, że można przymknąć oko na to i owo.

 

Typowi wyborcy bronią za wszelką cenę swej opcji. A nie o to chodzi.

Ja będę pochwalać wszystkie dobre zmiany, a negować złe w moim odczuciu.

Choć czasem nie można wszystkiego odebrać tak obiektywnie jak podają, ponieważ ciężko wierzyć w dziennikarską rzetelność, jeśli wśród dobrych dziennikarzy znajdą się mendy i psuja wiarygodność wszystkim.

 

Z tą zmianą w stadninach nie oceniam. No i co z tego, że dyrektorzy w opinii byli najlepszymi w swym fachu poprzez m.in. swe doświadczenie, również dobrze mogli z racji wyrachowania, mieć na sumieniu coś.

W każdym wypadku dożywotność kadencji jest czymś nie zdrowym i prowadzi do nadużyć. Nic nowego. 

 

Kiedy czegoś nie jestem pewna, wolę się śmiać z nagonki. A przez kogo i w jakim celu, to najbardziej intryguje i irytuje ludzi.

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj