nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kaszlak79    749

Zgoda tylko nie pisz że ciemnota głosowała na pis bo dla mnie ciemny i krótkowzroczny  jest elektorat PO  Ludzie zagłosowali na pis żeby Polski nie zalała fala islamistów  Bo gdyby oni dalej rządzili to byśmy mieli to co teraz jest w niemczech szwecji i francji Jako pierwsza partia chce dać pomoc zwykłym ludziom a nie tylko elitom  dać na ośmiorniczki Gdyby w magdalence bolek nie sprzedał Polski która następnie została rozgrabiona to i pieniądze by były A tak za darmo oddaliśmy majątek narodowy starszym braciom w wierze :)

Kolejny od majątku narodowego PRL-u się znalazł... Wymień mi choć jedną dziedzinę gospodarczą, w której mogliśmy z powodzeniem konkurować na arenie międzynarodowej w roku 1989 z tym twoim "majątkiem narodowym". Bo fakt, że przed 1989 nasze zakłady produkowały i sprzedawały na rynek wewnętrzny wszystko na pniu nie było efektem ich potęgi, ale gospodarki centralnie kierowanej i permanentnych niedoborów dosłownie wszystkiego, przy prawie całkowitym braku swobodnego importu.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Słaby z ciebie politolog. Skoro oceniasz politykę wybiórczo. Niestety pis jak na razie nie zrobił czegoś dobrego. Ustawa 500 + tez mogła by być bardziej sprawiedliwa i bardziej efektywna. Jej wpływ na wzrost przyrostu naturalnego tez nie jest w żaden sposób udowodniony ani zbadany. Podatek bankowy to wielka ściema. Oszukano ludzi, że to banki zapłacą. To z czego ja mam się cieszyć? Więcej ustaw nie ma. Mam się zachwycać jak wielu wizją obietnic? I oszustwami, że to ktoś zapłaci a nie społeczeństwo?

Zasada 100 dni to ściema. Żadna opozycja się do tego nie stosuje. Więc po co coś czego i tak  nikt nie respektuje.

Tam, gdzie rolnicy czy górnicy spokojnie protestowali nie łamiąc przepisów nikt ich nie ganiał. Fakt zatrzymano traktory przed Warszawą ze względu na zakaz wjazdu takich. Ale gdy rolnicy pojechali pod ministerstwo nikt ich nie ganiał. Zielone miasteczko stało długo po protestach i był spokój.

Co do Magdalenki jeszcze żyją strażnicy układu. Np. Jarosław ,który też się jak pisałem uwłaszczył, czy tam coś dostał.

Pis nazywa manifestacje kwikiem. Bo nie może się pogodzić, z tym, że ludzie wyszli na ulicę przeciwko nim. Dotąd myśleli, że tylko oni mogą wyprowadzać ludzi na ulicę. Ale czas pokazał, że taki nie znany jesienią KOD zgromadził więcej manifestantów niż sekta smoleńśka.

 

Widzisz używasz języka nienawiści i pogardy a kogoś chcesz pouczać żal mi takich ludzi powinno się ich przymusowo leczyć z tego wyrastają fanatycy tacy jak napadli na biuro PiS możesz sobie jeszcze sam pomóc bo z czasem będzie tylko gorzej..............

Ja tam normalnych ludzi nie widziałem oprócz tych związanych biznesowo z okrągłym stołem i nawiedzonej Danki co bredzi jak Lechu w gorączce

Kolejny od majątku narodowego PRL-u się znalazł... Wymień mi choć jedną dziedzinę gospodarczą, w której mogliśmy z powodzeniem konkurować na arenie międzynarodowej w roku 1989 z tym twoim "majątkiem narodowym". Bo fakt, że przed 1989 nasze zakłady produkowały i sprzedawały na rynek wewnętrzny wszystko na pniu nie było efektem ich potęgi, ale gospodarki centralnie kierowanej i permanentnych niedoborów dosłownie wszystkiego, przy prawie całkowitym braku swobodnego importu.

 

Za to dziś jest rajem dla takich agentów jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryl36    50

Czasami trzeba dosadnie określić bo niestety tak to wygląda  Zobacz Czechy tam takich problemów nie ma bo była ustawa że kto współpracował nie może pełnić funkcji publicznych Gdyby tak się stało u nas to połowy polityków dzisiaj byś nie oglądał Czesi mają duze zakłady a u nas co plan balcerowicza przywieziony z usa i nie ma nic i wszystko rozgrabione To skąd brać kase układ zadziałał

Tego tvn nie podawał :)   http://natemat.pl/144843,polska-na-17-miejscu-listy-najbardziej-wyzyskiwanych-przez-obcy-kapital-panstw-swiata  Nic dziwnego że banki kod powołały bo się boją o wpływy  Głosuj na NowoczesnaPL to skoczymy w rankingu jeszcze wyżej.

Edytowano przez bryl36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli siebie też do nich zaliczasz? Uległeś propagandzie pisu mówiącej, że TK bez zmian dokonanych przez pis zablokuje ustawę 500 +. Mało tego próbowałeś to udowodnić tworząc jakąś fikcyjną ankietę. Sam też na nią odpowiadałeś. Czyli co panie Damianie gorszego sortu? Nie raz ci pisałem wiedz co piszesz a nie pisz co wiesz.

 

Gdybyś skupił się na tym co piszę zamiast upierać się przy tym co chcesz abym pisał, zrozumiał byś że z moich słów nie wynika że uległem jakiejkolwiek propagandzie, ani pisowkiej ani peowskiej a jedynie próbowałem wam wytknąć że zmieniacie zdanie jak chorągiewka kierunek położenia.

 

Bo o ile pamiętam to przed świętami popierałeś powstanie KOD-u który bronił TK, który ponoć wtedy stal na straży demokracji i był jedyną ostoją dla obywateli niezadowolonych z np. wywłaszczania ojcowizny w majestacie prawa przez ANR.

Teraz twierdzisz że TK jest do niczego nie potrzebny, a tym bardziej nie ma mocy ,,blokowania ustaw,, i była to propaganda pisu.

 

Nie uważasz że twoje zeznania nie są logiczne, bo słowa z dzisiaj zaprzeczają słowom z przed 2-3 miesięcy?

Niektórzy ulegają propagandzie, ale ty widzę że należysz do samych propagatorów.

Nie wstyd ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryl36    50

Coś się musiało wydarzyć że nagle pewne instytucje poczuły się zagrożone i go powołały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Dzisiaj rano ulicami Warszawy spacerowali co najwyżej ludzie z psami. Lub idący na mszę. Skąd wiesz, że są głupi? Znasz ich wszystkich? Czy sam jesteś ponad przeciętnie głupi i jak piszesz szkołę omijałeś szerokim łukiem?

Po co w ogóle obrażasz ludzi których nie znasz? Sam za każdym razem pokazujesz, że masz trudności z myśleniem ogólnie. Czy to chodzi o czytanie ze zrozumieniem, czy to jeśli chodzi o napisanie czego kolwiek. Czemu dałeś przykład powyżej. Bo jak się domyślam chodziło ci o wczoraj. Nie mierz innych swoją miarą.

 

Mądry w takich prowokacjach brał udziału nie będzie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Gdybyś skupił się na tym co piszę zamiast upierać się przy tym co chcesz abym pisał, zrozumiał byś że z moich słów nie wynika że uległem jakiejkolwiek propagandzie, ani pisowkiej ani peowskiej a jedynie próbowałem wam wytknąć że zmieniacie zdanie jak chorągiewka kierunek położenia.

 

Bo o ile pamiętam to przed świętami popierałeś powstanie KOD-u który bronił TK, który ponoć wtedy stal na straży demokracji i był jedyną ostoją dla obywateli niezadowolonych z np. wywłaszczania ojcowizny w majestacie prawa przez ANR.

Teraz twierdzisz że TK jest do niczego nie potrzebny, a tym bardziej nie ma mocy ,,blokowania ustaw,, i była to propaganda pisu.

 

Nie uważasz że twoje zeznania nie są logiczne, bo słowa z dzisiaj zaprzeczają słowom z przed 2-3 miesięcy?

Niektórzy ulegają propagandzie, ale ty widzę że należysz do samych propagatorów.

Nie wstyd ci?

Nie bądż taki skromny! Ty zmieniłeś zdanie w ciągu 2 dni . 

Nie wstyd ci? :lol:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

Nie wstyd ci?

tak wstyd za ludzi którzy piszą że wierzą w Jezusa a są zwykłymi chamami 

nie mają oporu przed powołaniem się na cokolwiek i wykorzystają wszystko aby tylko coś zmyślić  

wskrzeszałeś już mi ojca , pouczałeś co powiedzieć mam  dzieciom   :D  :D  :D

jest pewien poziom do którego się nie zniżam - tu nie uważam się za świętoszka

nie pojmiesz tego bo masz te chamstwo we krwi - to typowe prostactwo dla pisuara  :(

to widać w tym i innych tematach , cały coś coś zmyślasz jak obłąkany aby za wszelką cenę twoje było na wierzchu 

to po prostu żałosne i trudno z tym dyskutować 

dostałeś w d..... od hubertussa i nie możesz się z tym uporać i cały czas bredzisz i wracasz do tego  - pociesze cię nie ty pierwszy i nie ostatni , bo byłem świadkiem jak nie takie ''kozaki '' tu polegały  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ulman

Takim tekstem udowadniasz że twoje IQ jest zbyt niskie, abyś potrafił zrozumieć że celowo przytoczyłem powody powstania KOD-u, lecz ubrałem to w słowa które ponoć są propagandą pis-u. 

 

I tak jak teraz wszyscy zgodnie, mieli chęć odpowiedzieć - nie, TK nie miał możliwości zblokowania ustawy 500+, tak 2-3 miesiące temu te same osoby popierały powstanie kod-u który stał na straży niezawisłości ostoi obywateli?

A teraz nikt nie potrafi odpowiedzieć po co popierał powstanie czegoś co broniło niezawisłości instytucji, która jak się dowiadujemy nie jest nikomu potrzebna. W ramach tłumaczenia słyszymy że stali w obronie praworządności moralności. Więc w skrócie mówiąc dowiadujemy się że bezinteresownie broniono czegoś co jest fikcją, nie uważasz to za zabawne? 

 

Kolejny od majątku narodowego PRL-u się znalazł... Wymień mi choć jedną dziedzinę gospodarczą, w której mogliśmy z powodzeniem konkurować na arenie międzynarodowej w roku 1989 z tym twoim "majątkiem narodowym".

 

Stocznie, BIZON, ursus, star, żuk (ogólnie motoryzacja, potrzeba było modernizacji przestarzałych technologi zamiast zamykac zakłady), mostostal, bankowość, ubezpieczenia, zakłady spożywcze, przede wszystkim mięsne koło, sokołów, jarosław, dębica

Ty na prawdę uważasz że byłoby to nie osiągalne, że te zakłady jako państwowe nie mogłyby funkcjonować do dziś dnia?E

 

EDIT: marko Jeśli dla ciebie każdy kto mówi i myśli inaczej od ciebie jest chamem, to nie znaczy że wszyscy dookoła mają takie mniemanie o innych.

Ciekawe jest tez to, że do tej pory od ciebie nie można się niczego więcej dowiedzieć, po za tym że ktoś jest pisuarem, prostakiem, chamem, obłąkany, żałosny i to wsztstko oczywiście tylko dlatego że ktoś mówi inaczej jak byś sobie tego życzył.

Nie wiem czym dostałeś od hubertusa w d..pe że jesteś jego pieskiem na posyłki, ale widać że jeden papuguje drugiego, bo poziom i retoryka waszych wypowiedzi są na jednakowym poziomie, ograniczającym się do ataku współrozmówców lub pisu.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewers66110    10

co wy z tymi osmiorniczkami-kilogram osmiorniczek jest 2 razy tanszy niz kg poledwicy-chyba jestescie dziecmi[chyba na pewno :P ] ktore mamusia do sklepu nie pusci z kasa bo by sobie cucu nakupily. kolacja z osmiorniczkami i winem kosztowala 800 zl, a kaczynski z orbanem na polskiej kuchni stracili 3785 zl, do tego wynajecie calego pensjonatu i 13 tys poszlo za pol dnia- o tym zapominacie.

bryl pamietasz dwoch takich aktorow ktorzy grali jacka i placka[to byl ulubiony film mojej starszej siostry i temu zawdzieczam swoje imie], wiele lat potem postanowili zostac rezyserami i wynajeli sobie aktora charakterystycznego z dlugimi wasami ,obsadzili go w swoim filmie pod tytulem "100 milionow' ale to tez byl chytry gnom i szybko sie zorientowal ze go chca wy.....c bez mydla[ juz wtedy orientacja jednego z nich nie byla tajemnica] i  ich wywalil z wytworni[ w miedzyczasie zostal jej kierownikiem] wtedy braciom nie przeszkadzalo ze wiele lat temu gral u konkurencji w filmie pt. "bolek i lolek na dzikim zachodzie'

 

a dudus znowu na nartach-jak co tydzien, juz chyba latanie po kosciolach mu sie znudzilo. w sumie juz po kampani wiec po co sie bedzie meczyl na kolanach w smrodzie kadzidel i wilgoci murow.

 

Za tydzień pewnie Pan Prezydent będzie na skokach narciarskich we Wiśle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Stocznie, BIZON, ursus, star, żuk (ogólnie motoryzacja, potrzeba było modernizacji przestarzałych technologi zamiast zamykac zakłady), mostostal, bankowość, ubezpieczenia, zakłady spożywcze, przede wszystkim mięsne koło, sokołów, jarosław, dębica

Ty na prawdę uważasz że byłoby to nie osiągalne, że te zakłady jako państwowe nie mogłyby funkcjonować do dziś dnia?E

 

 

No weź się nie ośmieszaj jaki to był przemysł w 1989r? Wszystko zacofane za zachodem o kilkadziesiąt lat, utrzymywane jedynie na garnuszku państwa z ogromny przerostem zatrudnienia i słabym państwowym zarządzaniem. Kto, za co, i z jaka technologią miał modernizować te zakłady aby rywalizowały z wysoko rozwiniętymi zachodnimi firmami?. Zresztą pracownicy i związki zawodowe broniły sie przed tym niczym wampir przed święconą wodą, Wrzodaka to ty pamiętasz może? Ursusa, Fso rozwaliły związki bo nie chciały restrukturyzacji, ani sprzedaży ot miało byc tak jak za komuny, oni by produkowali dalej to samo, a rzad miałby to kupowac i rozdawać... A jakimś dziwnym trafem polscy konsumenci woleli kupować zachodnie cięgniki, maszyny, samochody niż polskie produkcje rodem z lat 70.

 

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

A pracowałes w tamtym czasie

 

w fabryce ogragiarek specjalisowanych  były maszyny przedwojenne

 

liczył sie tylko wpis w dowodzie dla milicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No weź się nie ośmieszaj jaki to był przemysł w 1989r? Wszystko zacofane za zachodem o kilkadziesiąt lat, utrzymywane jedynie na garnuszku państwa z ogromny przerostem zatrudnienia i słabym państwowym zarządzaniem. Kto, za co, i z jaka technologią miał modernizować te zakłady aby rywalizowały z wysoko rozwiniętymi zachodnimi firmami?. Zresztą pracownicy i związki zawodowe broniły sie przed tym niczym wampir przed święconą wodą, Wrzodaka to ty pamiętasz może? Ursusa, Fso rozwaliły związki bo nie chciały restrukturyzacji, ani sprzedaży ot miało byc tak jak za komuny, oni by produkowali dalej to samo, a rzad miałby to kupowac i rozdawać... A jakimś dziwnym trafem polscy konsumenci woleli kupować zachodnie cięgniki, maszyny, samochody niż polskie produkcje rodem z lat 70.

 

 

Zapomniałeś jeszcze dodać że zapieniądze których nie mieli pożyczone wzachodnich bankach pod zastaw Polskiej ziemii  ot taki dobrobyt

A jeszcze powinienś doda ż to wina Kaczyńskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gregro ty się mnie nie pytaj kto i za co miał modernizować owe zakłady. Kaszlak chciał aby mu wskazać zakłady które w owym czasie mogły rywalizować z konkurencją na arenie międzynarodowej więc to zrobiłem.

Na potwierdzenie moich słów jest chociażby to że mostostal z tego co słyszałem w większości z kapitałem zagranicznym istnieje i ma się całkiem dobrze,

zakłady mięsne były w dobrej kondycji i państwowe jeszcze kilka lat po 89 roku, a nagle je sprzedano za paręnaście śmiesznych mln złotych, przed czym aby nowy właściciel nie borykał się z układaniem puzzli skonsolidowano w jedną całość.

A bizona rozpracowano perfekcyjnie, po przez doskonalenie linii produkcyjnej za pieniądze państwowe w celu przemalowania bizona na niebiesko (byłem pewien że do przemalowywania nie trzeba zmian w linii technologicznej tylko wymaga się zmiany pędzelków tudzież farby)

 

Mam nadzieję że rozumiesz, że wszystkie zakłady wymienione powyżej czuły się bardzo dobrze wśród zagranicznej konkurencji. O czym świadczy wiele projektów wykonanych przez mostostal, duży eksport bizonów nawet do europy, oraz mięsa chociażby w puszkach do USA.

 

EDIT: Staszek, oczywiście że wina kaczynskich. Widziałeś przecież naoczne dowody, którymi są taśmy wideo z obrad okrągłego stołu czy coś w tym stylu (bo ja tego nie oglądałem ale tak słyszałem), ponoć specjaliści od czytania słów z ruchu ust, odszyfrowali że kaczyński nawoływał do dekapitalizacji polskich zakładów. :lol:

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Ulman

Takim tekstem udowadniasz że twoje IQ jest zbyt niskie, abyś potrafił zrozumieć że celowo przytoczyłem powody powstania KOD-u, lecz ubrałem to w słowa które ponoć są propagandą pis-u. 

 

I tak jak teraz wszyscy zgodnie, mieli chęć odpowiedzieć - nie, TK nie miał możliwości zblokowania ustawy 500+, tak 2-3 miesiące temu te same osoby popierały powstanie kod-u który stał na straży niezawisłości ostoi obywateli?

A teraz nikt nie potrafi odpowiedzieć po co popierał powstanie czegoś co broniło niezawisłości instytucji, która jak się dowiadujemy nie jest nikomu potrzebna. W ramach tłumaczenia słyszymy że stali w obronie praworządności moralności. Więc w skrócie mówiąc dowiadujemy się że bezinteresownie broniono czegoś co jest fikcją, nie uważasz to za zabawne? 

 

Stocznie, BIZON, ursus, star, żuk (ogólnie motoryzacja, potrzeba było modernizacji przestarzałych technologi zamiast zamykac zakłady), mostostal, bankowość, ubezpieczenia, zakłady spożywcze, przede wszystkim mięsne koło, sokołów, jarosław, dębica

Ty na prawdę uważasz że byłoby to nie osiągalne, że te zakłady jako państwowe nie mogłyby funkcjonować do dziś dnia?E

 

EDIT: marko Jeśli dla ciebie każdy kto mówi i myśli inaczej od ciebie jest chamem, to nie znaczy że wszyscy dookoła mają takie mniemanie o innych.

Ciekawe jest tez to, że do tej pory od ciebie nie można się niczego więcej dowiedzieć, po za tym że ktoś jest pisuarem, prostakiem, chamem, obłąkany, żałosny i to wsztstko oczywiście tylko dlatego że ktoś mówi inaczej jak byś sobie tego życzył.

Nie wiem czym dostałeś od hubertusa w d..pe że jesteś jego pieskiem na posyłki, ale widać że jeden papuguje drugiego, bo poziom i retoryka waszych wypowiedzi są na jednakowym poziomie, ograniczającym się do ataku współrozmówców lub pisu.

Przy takim tytanie intelektu ja ty trudno przewidzieć zawiłość twoich wywodów. Pytanie było postawione tendencyjnie jak w "Rejsie" 100% odpowiedzi powinno być na nie bo TK nigdy władzy blokowania ustaw nie posiadał. Ułomnośc intelektualna ww. pytania jest żywcem wyjeta z wyjaśnień posłów PIS co do demolki w TK. Jak myslisz , oni tez podpuszczali obywateli taka tezą?

 

Co do państwowych zakładów.Mogłyby funkcjonować równie dobrze jak dziś funkcjonują państwowe  kopalnie.

 

Nie wiem czy jesteś chamem ale podejżewam że jest to wielce prawdopodobne nawet na podstawie ww. postu. Zarzucasz marko atakowanie współrozmówców a sam odnosisz sie "ad persona"  równiez do osób o innych pogladach nazywajac ich pieskami, lub oceniając IQ.. Ostatni akapit w całosci pasuje do twojej osoby jak ulał.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mówiąc że ktoś kto nie zrozumiał zawiłości moich wywodów jako jeden z nielicznych, ma nie za wysokie IQ

oraz mówiąc, że ktoś kto ciągle powołuje się na swojego sprzymierzeńca jest jego pieskiem

tak, faktycznie jest równoważne ad personam.

 

Brawo za rozbrajająca elokwencję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

   tu nie liczą się wywody (zwidy) tylko fakty i racjonalne myślenie   ;)

   wszystko przekręcisz na swój kopyt - dziecinada i tyle 

     

 

  

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Ad personam to znaczy że odnosisz sie do osób a nie do pogladów. Jesli np. nazwę cie kutasem to jest ad persona. Jeśli natomiast stwerdzę że twoje socjalistyczno PIS owskie poglady sa sprzeczne z moimi bo by dać 500 PLN państwo zabierze 700 a odzyska z tego pewnie ok 200 w podatkach  - to jest "ad vocem" czyl dotyczy materii sporu. O ile kojarzę to forum jet do wymiany opinii i doswiadczeń a nie do obraząnia współrozmówców. Widzę że niezbyt to odróżniasz a w przypadku braku argumentów uzywasz wielu epitetów. Nie dziw się więc że ten i ów nazwał cie chamem.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Z fanatyzmem sie nie dyskutuje     zadne argumenty nie dotra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

marko w kwestii przekręcania na swój kopyt to ty jesteś naocznym protoplastą.

 

ulman po co mówisz co znaczy ad personam a co ad vocem? Chciałeś się pochwalić ze znalazłeś te definicje w encyklopedii?

 

Jak już chciałeś coś tu rozstrzygnąć, to powinieneś rozpisać definicję samego ad personam, która z tego co wiem nie jest utożsamiana z nazywaniem rzeczy po imieniu oraz przedstawienie na to argumentów, nawet gdy imiona tych rzeczy są nieeleganckie. 

I w przypadku stwierdzenia że masz niskie IQ bo jako jedyny do samego końca nie domyśliłeś się zawiłości moich wywodów (jest to stwierdzenie z twoich ust, ale i bez niego zorientowałem się że tak jest), nie sadzę aby można oskarżyć mnie o ad personam.

 

Gdybym moje słowa były bez podstaw, mógł byś uznać je za obrażające i przy okazji inteligentnie nazwać ad persona.

np. w takim przypadku: Niech pan spojrzy na ulmana, co za małpa proszę pana...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

synku wychowałem swoje dzieci bez tych zasr. 500+ ..a ty co nie potrafisz ? 

mam kilkakrotnie większe gospodarstwo niż średnia , więc daruj ale życie na cudzy koszt to nie poglądy  ;)

 

wycieczki osobiste to zachowaj dosiebie. Zycie na cudzy koszt z dopłat bezpośrednich pozwala Ci mieć nadal takie poglądy?Ja dotacje zbieram , ale żeby innym odbierać prawa do nich, bo czym innym jezt 500+ niż dotacją

 

 

 

 

O Jarku piszesz? Czy wylewasz swoje frustracje sam nie wiesz do kogo? Gdybyś miał trochę tej inteligencji to nie pisał byś tych bzdur. Bo sam nie wiesz kto jaką ma rodzinę, ile dzieci, ile żon i ile kochanek. Ale jak to mówisz tylko nieudacznik życiowy takimi tekstami się broni.

Ale ok jeśli tak chcesz napiszę ci po twojemu, może taki poziom zrozumiesz. Słuchasz starego kawalera bez konta w banku i prawa jazdy. Który nie ma nic na siebie. I robisz z tego zarzuty innym. Gdybyś miał trochę oleju w tej pustej głowie i pomyślał zanim napiszesz. To w ogóle byś tego tematu nie podjął.

 Hubert o Tobie pisze. Dla mnie taki frusrat jak Ty jest i bedzie nikim. Podyskutować to ewentualnie to moge z Krazusem,  Tobie jedynie współczucie moge okazać.

 

Edytowano przez PawelWlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 wyjaśniłem ci tylko odnośnie tych kawalerów co tu ich próbowałeś poniżyć robiąc sobie wycieczkę  

 tak jak tu już napisano kawaler ,kawalerowi nie równy według twojej wielkiej  pisowskiej inteligencji  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj