nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

Nieudacznicy życiowi to sfrustrowane kawalery co wypisują jakieś swoje życiowe przemyślenia na forum, a najbardziej im przeszkadza że ktoś dostanie 500 zł na dziecko. Wszystkich którzy mają inne poglądy wyzywają od ciemnoty pisowskiej, a Pis wygrał wybory we wszystkich grupach wg wykształcenia, wieku, wielkości metropolii. Może czasem warto się zastanowić nad własnym poziomem inteligencji.

synku wychowałem swoje dzieci bez tych zasr. 500+ ..a ty co nie potrafisz ? 

mam kilkakrotnie większe gospodarstwo niż średnia , więc daruj ale życie na cudzy koszt to nie poglądy  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gadaj ,,dziadku,, ze swoimi dziećmi abyś miał od każdego z nich wnuków w liczbie mnogiej, zamiast wylewać żale na forum będziecie liczyć kasę, skoro teraz dochód przekracza i się nie należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

widzisz dzieci to od gadania nie będzie , mało tego nie czas jeszcze na to 

ale z skąd ty to możesz wiedzieć ?   :D  :D  :D

trzymaj jakiś poziom , pisałem ci już nie raz 

tylko wyjątkowy cham idzie w takie podteksty bo brak argumentów , jedzie po cudzej rodzinie choć  na oczy nikogo nie widział 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Niby kogo obrażam? Kilku sflustrowanych którzy stracili dobrze płatne posadki PiS wygrał demokratyczne wybory i jeśli nie umiecie sie z tym pogodzić tonie mówcie że bronicie demokracji tylko powiedcie otwarcie że chodzi wam o wasze prywatne interesy

 

Jakie interesy? Piszesz dokłądnie to co mói PiS. Ilu mogło być na marszach KODu ludzi zatrudnionych na państwwych posadach? Ja i moja rodzina sięgając jak najdalej mogę. Nie pracuje ani nie pracowała na państwowych etatach. Więc przestań powtarzac już tą propagandę pisu. Bo to pokazuje najdokłądniej, że nie myślisz sam. A jedynie tak jak pis ci mówi. Gdybyś był trochę bardziej rozgarnięty i zdjoł te klapki z oczu o których piszesz. I zaczoł myślec samodzielnie i słuchać wszystkiego dookoła nie tylko pisu. To zrozumiał byś, że ludzie na tych marszach nie podważają wynikó wyborów. Chociaż wiem, że Jarka i pis boli, że tylu ludzi jest w stanie się zmobilizować i wyjść na ulicę. Bo pis myślał, że on ma na to monopol. Im się udawało tylko marsze sekty smoleńskiej organizować. A tu proszę ludzie się zorganizowali i wyszli.

 

Zdaję sobie sprawę z obowiązywania przepisów unijnych. Co nie zmienia faktu, że byłbym rad gdyby było to możliwe i wprowadzone.

 

Daruj sobie przepowiednie i wróżby na temat teczki. Bo chcesz uchodzić za pierwszoplanowego inteligenta, a wychodzi że urządzasz szopkę.

Myślę że dopiął byś swego mówiąc - ,,były tam kartofle,,

 

 

Oceniam ją pozytywnie.

Jesteś w wielkim błędzie, gdyż projekt tej ustawy nie zakłada aby ziemię od twojego wujka i braci w pierwszeństwie przed tobą mogła kupić ANR.

 

Zakładam że jesteś rolnikiem indywidualnym skoro znalazłeś się na forum rolniczym, więc jeszcze raz pragnę cię uspokoić, rolnicy indywidualni, lub rodzina od rodziny ma pierwszeństwo pierwokupu gruntów rolnych.

 

Odnoście TK przeczytaj kilkanaście str. wcześniej, a dowiesz się że tak zwane ,,rozwalenie TK,, to propaganda petrusa i PO, jednakże działająca na zasadzie chorągiewki. Gdyż w zależności od wiatru, czytaj: sytuacji w danej chwili, zmienia kierunki o 180stopni.

 

Jeśli nie wierzysz, to zapytaj tu kolegów, oni ci wyjaśnią że uwierzyłeś w propagandę pis-u mówiącą o blokowaniu ustaw przez TK, na czele której stał petru z PO w masce KOD-U.

 

Rozumiesz? Tu na forum się mówi że, jareczek puścił bajeczkę że TK będzie mu blokował wprowadzenie porządnych ustaw, a petrusowcy popaprańcy uwierzyli w to, dlatego utworzyli KOD.

 

Ciekawe? Może zdajesz sobie sprawę, może nie. Tamten post tego nie pokazywał. Wręcz przeciwnie wyglądało, że jednak nie zdajesz sobie sprawy.

Co do teczki ja wiem, że dla ciebie to co napisałem jest za trudne. Wydurniałeś się tutaj. Jak cie w kozi róg zagnali to się na dwa dniu schowałeś a teraz znowu się wygłupiasz. Otóż spróbuj sobie wyobrazić, że robisz jakąś pracę. Przekłądasz np jabłka z jednej skrzynki do drugiej. Chcesz się komuś pocvhwalić, że zrobiłeś dobrze swoja pracę. I co pokazujesz pełną skrzynkę z której jabłka miałeś przełożyć do drugiej? Obawiam się, że większość nie  będzie na twoim poziomie. Uzna, że praca nie została wykonana. Co do tego co tam jest. To wiadomo, że nic sensownego. A to widać po problemach z nowymi ustawami i po ich pisaniu na kolanie.

Mówisz rozwalenie TK to propaganda Petru i PO? Ciekawe? Komisję Wenecką też przekupili?

Nie zwalaj, że się na forum móiw, że jareczek puścił bajeczkę, że TK będzie mu blokował ustawy. Miej odwagę i napisz, że to ty tutaj tą bajeczkę piszesz. I próbujesz udowodnić fikcję fikcją. Wymyślając jakąś głupią ankiietę i samemu na nią odpowiadając.

 

Nieudacznicy życiowi to sfrustrowane kawalery co wypisują jakieś swoje życiowe przemyślenia na forum, a najbardziej im przeszkadza że ktoś dostanie 500 zł na dziecko. Wszystkich którzy mają inne poglądy wyzywają od ciemnoty pisowskiej, a Pis wygrał wybory we wszystkich grupach wg wykształcenia, wieku, wielkości metropolii. Może czasem warto się zastanowić nad własnym poziomem inteligencji.

 

O Jarku piszesz? Czy wylewasz swoje frustracje sam nie wiesz do kogo? Gdybyś miał trochę tej inteligencji to nie pisał byś tych bzdur. Bo sam nie wiesz kto jaką ma rodzinę, ile dzieci, ile żon i ile kochanek. Ale jak to mówisz tylko nieudacznik życiowy takimi tekstami się broni.

Ale ok jeśli tak chcesz napiszę ci po twojemu, może taki poziom zrozumiesz. Słuchasz starego kawalera bez konta w banku i prawa jazdy. Który nie ma nic na siebie. I robisz z tego zarzuty innym. Gdybyś miał trochę oleju w tej pustej głowie i pomyślał zanim napiszesz. To w ogóle byś tego tematu nie podjął.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

@Damian ,

Ot i retoryka socjalistów - jak PISdaje to PISdobry. Dostawać i liczyć kase z cudzych kieszeni to prawdziwa wartość.

Eeech Damian jak cie kilka dni nie było to liczyłem ze pewne sprawy przemyślałeś ale widze że  nic się nie zmieniło 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryl36    50

za to poprzednia ekipa była wspaniała zwłaszcza kazirodccze stosunki w psl -u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nikt tu nie pisze że była wspaniała , mało tego nie raz krytykowaliśmy

wy nie potraficie zrozumieć że są tu ludzie którzy nie utożsamiają się tak jak wy z jedna opcją  i ślepo wierzą że to ta jedyna  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To będzie tak zwana ,,dobra wiadomość" http://biznes.onet.pl/wiadomosci/rolnictwo/ministerstwo-srodowiska-bierze-sie-za-walke-z-odorem/t6l60w Musi być na 500+i nowych urzędników to nowy podatek pora zrobić .Jak to wejdzie w życie to urzędników przybędzie w ,,dobrej zmianie " a głosujący na kaczkę poczują się jakby ktoś im po mordzie dał .

  :lol: czyli

"Uciążliwość zapachowa oraz jej poziom, miałyby być określane w oparciu o subiektywne odczucia osób wchodzących w skład wyspecjalizowanych zespołów wojewódzkich inspektorów ochrony środowiska. Identyfikacja stężenia zapachowego byłaby przeprowadzana metodą olfaktometrii dynamicznej, czyli metodą, w której węch pełni funkcję przyrządu pomiarowego. W odczuciu reprezentantów KRIR, tak sformułowane przepisy umożliwiałyby dowolną interpretację powyższych zjawisk, co mogłoby skutkować dotkliwymi karami dla producentów rolnych".

 

Owe "subiektywne odczucia" to złożona kwestia......

np. ktoś nie lubi zapachu stajni koni....a ja np. uwielbiam.

A ilu życzliwych sąsiadów nagle się pojawi.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryl36    50

Zgoda tylko nie pisz że ciemnota głosowała na pis bo dla mnie ciemny i krótkowzroczny  jest elektorat PO  Ludzie zagłosowali na pis żeby Polski nie zalała fala islamistów  Bo gdyby oni dalej rządzili to byśmy mieli to co teraz jest w niemczech szwecji i francji Jako pierwsza partia chce dać pomoc zwykłym ludziom a nie tylko elitom  dać na ośmiorniczki Gdyby w magdalence bolek nie sprzedał Polski która następnie została rozgrabiona to i pieniądze by były A tak za darmo oddaliśmy majątek narodowy starszym braciom w wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zgadza się marko. Sam nie raz na Komorowskiego tutaj krytycznie pisałem. Tak samo jak na po czy psl. To, że widzę głupotę i to jak ludzi oszukuje ten rząd. Wcale nie oznacza, że byłem zachwycony po czy psl. Po prostu uważam, że w Polsce jeszcze długo nie pojawi się dobry rząd. Teraz dobra zmiana polegała na zmianie cudzych na naszych na stołkach. Da się jeszcze ludziom coś za co sami zapłacą i się będą cieszyć. Ot cała polityka.

@bryl36 jak można nazwać to co piszesz mądrym? Przecież Szydło zgodziła się w Brukseli na kwotę/liczbę ponad 7 tys imigrantów. Zaraz na początku kadencji. Najpierw was straszyli, że Polskę zaleją emigranci. A potem się zgodzili na ich przyjęcie. Porównywanie nas do krajów, które wymieniłeś też jest nie mądre. U nas nie ma takich zasiłków więc nas nikt nie zaleje. Ale was tym straszono.

Tak pis chce ludziom coś dać. A potem ci ludzie za to zapłacą. Pisałem o tym wyżej. Najpierw wam wmówili, że wam dadzą. Nie mówili tylko skąd wezmą. A potem wszyscy za to zapłacimy. Też mi dobroć.

Ci co krytykują Magdalenkę i Okrągły Stół mogli stanąć na czele protestów. Zrobić wszystko lepiej niż Wałęsa i reszta. Mogli chwycić za broń i iść na komunistów skoro rozmowy z nimi teraz gdy jest bezpiecznie uważają za haniebne. Mówisz, że sprzedano Polskę. To napisz jaka jest lepsza recepta na taką transformację? Jak wg ciebie opozycja w latach 80 tych powinna zmusić komunistów do oddania władzy bez rozmowy? Chwycić za broń?

Sam więc widzisz, że określanie elektoratu pisu pewnymi słowami nie bierze się z nikąd.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

A ile bedą brać " w kieszeń " żeby węch znieczulić i nie poczuć odoru. Smród i głupota są niemierzalne a uznaniowość = naduzycia.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Damian ,

Ot i retoryka socjalistów - jak PISdaje to PISdobry. Dostawać i liczyć kase z cudzych kieszeni to prawdziwa wartość.

Eeech Damian jak cie kilka dni nie było to liczyłem ze pewne sprawy przemyślałeś ale widze że  nic się nie zmieniło 

 

Jak dostałeś na maszyny z cudzej kieszeni to jakoś Ci nie przeszkadzało czemu wtedy nie protestowaliście na ulicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

 

 :lol: czyli

"Uciążliwość zapachowa oraz jej poziom, miałyby być określane w oparciu o subiektywne odczucia osób wchodzących w skład wyspecjalizowanych zespołów wojewódzkich inspektorów ochrony środowiska. Identyfikacja stężenia zapachowego byłaby przeprowadzana metodą olfaktometrii dynamicznej, czyli metodą, w której węch pełni funkcję przyrządu pomiarowego. W odczuciu reprezentantów KRIR, tak sformułowane przepisy umożliwiałyby dowolną interpretację powyższych zjawisk, co mogłoby skutkować dotkliwymi karami dla producentów rolnych".
 
Owe "subiektywne odczucia" to złożona kwestia......
np. ktoś nie lubi zapachu stajni koni....a ja np. uwielbiam.
A ilu życzliwych sąsiadów nagle się pojawi.

   Właśnie ta życzliwość dodatkowo zapcha policję i sądy .Ziobro będzie się mógł wykazać a i nowa komisja speca Macierewicza będzie miała co robić na lata :D Dla mnie to jakiś idiotyzm bo chcą jedzenia najlepiej ekologicznego a takiego nie da się produkować bez obornika ,kompostownika itp .Jak ktoś tam w komentarzach zauważył po prostu powinien być zakaz budowania dla nie właścicieli w jakiejś odległości od dużych ferm które przecież muszą istnieć bo mieszczuchy chcą jeść .Wprawdzie mój dziadek już jest za stary (obecnie 88 lat) i przestał dwadzieścia lat temu hodować konie ale doskonale pamiętam czasy jak była ich czwórka klaczy i źrebaki .Lubiłem zawsze jak w niedziele rano po czesaniu i jedzeniu jadąc na oklep trzymając się grzywy zabierałem je nad rzeczkę 150 metrów od domu by się napiły wody do woli a potem pobiegały po wybiegu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nikt tu nie pisze że była wspaniała , mało tego nie raz krytykowaliśmy

wy nie potraficie zrozumieć że są tu ludzie którzy nie utożsamiają się tak jak wy z jedna opcją  i ślepo wierzą że to ta jedyna  ;)

 

Ale gdzie wtedy był KOD  ?  Siedział cicho i grabił kasę na potęgę jedzącośmiorniczki  i płacąc alimentyna swoje dzieci z czyjejś kieszeni  :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jak dostałeś na maszyny z cudzej kieszeni to jakoś Ci nie przeszkadzało czemu wtedy nie protestowaliście na ulicach?

Jak biją to uciekać, jak dają to brać. Socjalizm  UE to głupota i szkodliwy system. Zawsze głosowałem przeciwko wszelkiej maści socjalistom co nie zmienia faktu że żyjąc w takim systemie trzeba się w nim odnależć.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ty napewno będziesz decydował kto jest narodem a kto nie. PIS owski komunista się znalazł ..........Dno, dno, dno i metr mułu!

 

OJ  widzę że prawda zabolała KODziarzu :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryl36    50

Widze hubertus że nie masz zielonego pojęcia o uchodzcach obejrzyj filmik to może zrozumiesz

7 tyś na 38 milionowy kraj to niewiele a zobacz ile jest ich w tamtych krajach TO NIE UCHODZCY DECYDUJĄ gdzie mają przebywać tylko NIEMCY  Własnie o to chodzi że prawdziwi bohaterowie tamtych wydarzen np walentynowicz gwiazda osoby które straciły życie i zdrowie idą w zapomnienie a bohaterem zrobiono aktora BOLKA KTÓRY TYLKO MIAŁ ODEGRAĆ SWOJĄ ROLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

widać jaki masz szacunek  do tych ludzi skoro piszesz z małej litery 

ludzie z niesprawnymi głowami myślą że mają swoje 5 minut  ;)

wczoraj siedzieli cicho i oglądali  manifestację bo dostali rozkazy żeby policzyć wszystkich   :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryl36    50

Widzisz nie masz argumentów i zaczynasz obrażać Jesteś typowym hejterem PO Żadnych dowodów nie podajesz na poparcie swoich tez  :mellow:  Mam pytanie jakie masz wykształcenie ? bo że dużo hektarów to już wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 dowody masz wyżej , ślepy czy jak ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

co wy z tymi osmiorniczkami-kilogram osmiorniczek jest 2 razy tanszy niz kg poledwicy-chyba jestescie dziecmi[chyba na pewno :P ] ktore mamusia do sklepu nie pusci z kasa bo by sobie cucu nakupily. kolacja z osmiorniczkami i winem kosztowala 800 zl, a kaczynski z orbanem na polskiej kuchni stracili 3785 zl, do tego wynajecie calego pensjonatu i 13 tys poszlo za pol dnia- o tym zapominacie.

bryl pamietasz dwoch takich aktorow ktorzy grali jacka i placka[to byl ulubiony film mojej starszej siostry i temu zawdzieczam swoje imie], wiele lat potem postanowili zostac rezyserami i wynajeli sobie aktora charakterystycznego z dlugimi wasami ,obsadzili go w swoim filmie pod tytulem "100 milionow' ale to tez byl chytry gnom i szybko sie zorientowal ze go chca wy.....c bez mydla[ juz wtedy orientacja jednego z nich nie byla tajemnica] i  ich wywalil z wytworni[ w miedzyczasie zostal jej kierownikiem] wtedy braciom nie przeszkadzalo ze wiele lat temu gral u konkurencji w filmie pt. "bolek i lolek na dzikim zachodzie'

 

a dudus znowu na nartach-jak co tydzien, juz chyba latanie po kosciolach mu sie znudzilo. w sumie juz po kampani wiec po co sie bedzie meczyl na kolanach w smrodzie kadzidel i wilgoci murow.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

słuchaj a ta kasa która poszła na ojca oszusta z Torunia to komu została zabrana ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

N ie na Ojca tylko na odwierty wieszile ludzi ma tam prace? Niedostałes od Tuska to teraz Ci skąpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj