nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4653

Rząd po prostu nie wie co ma z tym zrobić. Właśnie tak wygląda rozmowa z górnikami. Z jednej strony wiedzą, że w górnictwie potrzebne są reformy bo budżet tego nie uciągnie. Z drugiej naobiecywali górnikom czego tylko się dało. I teraz mają problem. Tylko patrzeć jak szefowie związków naciskani przez członków dojdą do wniosku. Że nie ma co współpracować z rządem. I tak naprawdę najlepsze dla ich choinie wynagradzanych posad związkowych jest protestowanie przeciwko każdemu rządowi. i się zacznie.

Spełni się to co kiedyś tu napisał @marko-kolo. Najbardziej zawiedzeni i źli będą ci, którzy dali się oszukać i uwierzyli.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

 

,,Czy uważacie Państwo, że jeśli TK miał by skład z przed pół roku, to ustawa 500+ została by w nim zaskarżona przez opozycję, po czym unieważniona przez ten sąd?,,

1. TAK

2. NIE

 

 

 

Nawet co niektórzy uwierzyli że TK chce zablokować ustawę 500 + dlatego utworzyli KOD który pod hasłem ,,obrona demokracji,, stał na straży ustawy 500+. 

Ty jesteś jednak miszcz :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

widzisz nie oceniaj ludzi swoją miarą , ja tu nie jestem po to  żeby zaskakiwać 

za słaba moja wiara ;)

 

 

 

  historia_prawdziwa.jpg

FAKE!!! , a czy to też bo sam już nie wiem

mid_39799.jpg

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty jesteś jednak miszcz :blink:

Za to ty sobie sam dopowiadasz to co chciał byś przeczytać, a jest tak dlatego bo za bardzo się nakręciłeś aby wyłapać prawdziwe zamiary. Zapytaj koleżki marko, jak łyknął haczyk i wzbraniał się od udzielenia odpowiedzi, a nawet prosił o zmianę regulaminu poprzez dodanie trzeciej odpowiedzi - ,,nie wiem,,

 

Gdybyś nie wyskoczył z dochodzeniem o TK, hubertus też by łyknął, bo cierpliwość mu się kończyła, a bez niej już nie byłby na tyle ostrożny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

skończ już bredzić ,  bo zaczyna to być obrzydliwe 

nie twoja liga i tego nie przeskoczysz  ;)

zmień temat bo ten wyczerpany tylko teraz najpierw poczytaj  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla mnie skakać to tu nie ma nad czym, jedynie upadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

 

 Bo w PiS uwierzyli.

Błogosławieni co nie widzieli a uwierzą 

cb-tuerwaaa-far-5b5f05460ef1fe19,2,0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

 damian-tak czarno oceniasz przyszlosc rzadu pisu- mama cos wspolnego..

prezesa kompanii weglowej juz nie ma -odwolali go, ale problem zostal, jeszcze pare takich zim i po kopalniach- ciekawe ile "patrioci' kupili wegla i czy aby na pewno polskiego

na teczkach polegl kolejny urzednik prezes armir w szczecinie- klamca lustracyjny skazany prawomocnie -miesiac na urzedzie,ciekawe jaka odprawa......

 

zreszta to sa pierdoly- w ciagu 4 lat moze zabraknac od 250 do 400 mld zlotych, cos takiego zmiecie kazdy rzad- grecki scenariusz nas czeka, widzicie ile miesiecy rolnicy tam strajkuja

http://wyborcza.biz/biznes/1,147880,19669459,zatrwazajace-dane-zus-na-emerytury-moze-zabraknac-nawet-400.html


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Dlatego jak obecny rząd zacznie cofać wiek emerytalny a co gorsze wpadnie na pomysł rozdawania przywilejów to będziemy mogli uczyć się od Greków jak zaciskać pasa.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Za to ty sobie sam dopowiadasz to co chciał byś przeczytać, a jest tak dlatego bo za bardzo się nakręciłeś aby wyłapać prawdziwe zamiary. Zapytaj koleżki marko, jak łyknął haczyk i wzbraniał się od udzielenia odpowiedzi, a nawet prosił o zmianę regulaminu poprzez dodanie trzeciej odpowiedzi - ,,nie wiem,,

 

Gdybyś nie wyskoczył z dochodzeniem o TK, hubertus też by łyknął, bo cierpliwość mu się kończyła, a bez niej już nie byłby na tyle ostrożny.

Nic nie dopowiadam tylko twoje posty cytuje. Nie uciekaj w dygresje co napisał marko czy hubertuss bo w ciagu 2 dnia sam sobie zaprzeczasz. Schiza?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Za to ty sobie sam dopowiadasz to co chciał byś przeczytać, a jest tak dlatego bo za bardzo się nakręciłeś aby wyłapać prawdziwe zamiary. Zapytaj koleżki marko, jak łyknął haczyk i wzbraniał się od udzielenia odpowiedzi, a nawet prosił o zmianę regulaminu poprzez dodanie trzeciej odpowiedzi - ,,nie wiem,,

 

Gdybyś nie wyskoczył z dochodzeniem o TK, hubertus też by łyknął, bo cierpliwość mu się kończyła, a bez niej już nie byłby na tyle ostrożny.

 

Znowu fantastyka? Rozwiń co by łyknął hubertus i na jakiej podstawie tak twierdzisz. Bo jak nie masz co napisać to w fantazjowanie uciekasz. Daj już spokój z tą ankietą. Bo fikcją fikcji nie udowodnisz.

Marko cię o nic nie prosił. On zapytał.

"co do pytania ? to nie wpadłaś na taką  opcję aby dodać  NIE WIEM ?

to już za wysokie loty dla ciebie ?  to słabo jak na wróżbitę  blink.png"

Widzisz gdzieś tu prośbę? Bo ja widzę pytanie. Pisałeś, że nie kłamiesz. Guzik prawda. Już ci pisałęm. Twoje głupoty nie są zgodne z prawdą. A więc kłamiesz. Ty się ośmieszasz na każdym kroku. A jeżdżą tu po tobie jak po łysej kobyle. Jak nic drugi Staszek.

 

Dla mnie skakać to tu nie ma nad czym, jedynie upadać.

 

Przecież ty już dawno upadłeś. To co tu wypisywałeś naprawdę dobrze o tobie nie świadczy. Aroganckie wpadanie w temat i besztanie wszystkich do okoła. Które końćzy się lekcją pokory. Teksty w stylu, że jak coś czytasz to się z tym zgadzasz. Fantastyka popularno naukowa polegająca na udowodnianiu fikcji fikcją itd. A w dodatku kłamiesz. Co kilka razy ci udowodniłęm.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Dzięki osterley za to zsumowanie.

Dzięki Tobie i temu zestawieniu udało mi się okreslić dokladnie wartość srebrnika z lat 30, I wieku

30 tamtych srebrników , to równowartość 1000 zl za lat 70 ,XXw .

Tyle w obu z tych czasów warty był przyjaciel , spzredany aktualnie rządzącym.

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj przepraszam, czy w dzisiejszych trudnych czasach właśnie nie chwali się osób elastycznych, przedsiębiorczych, ba a tu do tego działających na rzecz grup społecznych.

Zatem dlaczego ta kpina? ^^

 

Osterley...jeśli sam nie jesteś rolnikiem to zrozumiałabym Twoją uwagę w cudzy słowiu :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

To tak jakby mnie zrobić prezesem lotniska - pojęcia nie mam ale kasę chętnie przytulę. 

 

Widać że świnie zaczynają się dobierać do koryta coraz perfidniej. Ciekawe dlaczego nie poszedł pracować do pruywatnego radia?

 

A najśmieszniejsze jest że jest grupka otumanionych którzy jak nanich plują to mówią że deszcz pada , no nie Ywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niestety ktoś te uwłaczające, niegodne i budzące zawiść stanowiska musi przyjąć.

Rozumiem jak by Cię wybrali na wójta (na tak wysokie stanowisko), to byś odmówił z racji szlachetności i braku kompetencji  ^^

P.S.

A czy z ekonomicznych profesji a raczej efektów, doradztwa Balcerowicza, Rokity jesteś zadowolony.

Przy nich to śp.Lepper lepiej wypadał. Prosty człowiek a nie bufony, którzy tak naprawdę kopiowali  ekonomiczne systemy z zachodu do naszych reali ...

;) oczywiście to był wyjątek....

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Mnie by raczej nie wybrali - bo ostatnim razem odmówiłem startowania , a nie chwaląc się wśród namawiających było obecnych nawet 2 obecnych posłów jeden z piss a drugi z psl. Mam trochę godności i za parę "srebrników" nie mógłbym pełnić funkcji urzędowej gdyż uważam że do urzędów to się pchają albo miernoty nie umiejące sobie poradzić w życiu albo ludzie naprawdę bogaci chcący się zapisać na kartach historii - a ani jednym ani drugim typem nie jestem.

 

Generalnie to gardzę urzędnikami i politykami - nie ważne jakiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

każdej władzy malezy patrzec na rece

 

treaz jest kupowanie 

 

kombinatorzy tez napewno sie podłaczyli  to wyjdzie z upływem czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

No i kto się tu bardziej ośmieszył.

Takie stereotypy.

To, że ze wsi nie oznacza, że nie zna się zarządzaniu, skoro ma tyle ha.

A ten nagłówek jest bardzo sympatyczny i typowy dla mieszczucha, zjadającego wieprzowinę...he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Ronik zasiadł w radzie nadzorczej radia i media od razu 

 

 

 

 

 

 

 

to , ja zapytam , po jakiemu ten człowiek kierował opegdaj LOT-em i czy aby Cie to nie śmieszyło 

Akcjonariusze Polskich Linii Lotniczych Lot SA wybrali w czwartek Władysława Bartoszewskiego na przewodniczącego rady nadzorczej przewoźnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Teraz nie będzie protestów bo PiS myśli, że wszystkich przywódców kupi. Pisałem nie raz koryto to samo tylko świnie się zmieniają. Hodowca świń nie musi znać się na radiu. Weźmie co miesiąc wypłatę i wystarczy. Od znania się to są inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj