nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

osterley    18

A dlaczego "obym nie miał racji"?   

 

Chociaż wesoło by było bo i była by szansa na pogonienie bo to co robią to nic dobrego nie wróży.

 

 

 

Maciorewicz w reżimowej TV.

Edytowano przez osterley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jedno jest pewne Jarosław Kaczyński do obalania komuny w tym kraju ręki nie przyłożył. Jak już było bezpiecznie po 89 roku to się dopiero podłączył. I od razu chciał rządzić Wałęsą z tylnego siedzenia. To ten go pognał.

Weź papier toaletowy i owiń nim głowę, nabierzesz rozumu przez osmozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

tak uczciwie io pokaz które słowo w cytacie który dałes jest nieprawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

widać że wyznawcom dydy zwanego prezydentem i kaczorka skończyły się argumenty. 

 

 

o i jesszcze coś z leksykonu lektur pisowyznawców : http://niezalezna.pl/76675-wiemy-co-jest-w-drugim-pakiecie-akt-z-domu-kiszczakow

 

 

Nawet z tego wynika że kaczyński był taką miernotą że się nim nawet służby nie zaiteresowały. No albo był współpracownikiem - co było by pewnego rodzaju kontynuowaniem tradycji rodzinnej ;).

Edytowano przez osterley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Człowieku, zejdź na ziemię. Mam głęboko w twojej pi...dzie dudę i kaczorów.

Ale jak koleś który prawdopodobnie ma mleko pod nosem mówi że zdarzenie z przed 20 lat o którym prawdopodobnie nigdy w życiu by się nie dowiedział gdyby nie tvn czy tvp mówi że jest pewne, to ja od razu wiem że ten koleś ma nie równo pod sufitem.

 

A ty, powołujesz się na brak argumentów, jakim prawem skoro nie znasz znaczenia tego słowa co kilkukrotnie udowodniłeś wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

damian - uważaj żeby ci pompka z tego uniesienia nie stanęła. 40 dochodzę i faktycznie niewiele z tego czasu pamiętam , ale umiem czytać i wyciągać wnioski - wprost przciwnie do tych otumanionych falami z torunia i nienawiścią do każdego kto myśli inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Więc 20 lat temu czytałeś i wnioski wyciągnąłeś ale mało pamiętasz, dzisiaj czytasz to samo a wnioski już inne, to co będzie za kolejne 20 lat? Dam ci radę, przestań czytać a zacznij myśleć samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

20 lat temu miałem 18 lat i uwierz mi że dużo większe zainteresowanie przejawiałem koleżankami z liceum a później z uczelni niż polityką ;) i miałem tą szansę właśnie dzięki Wałęsie. 

 

Nie dzięki kaczyńskiemu który siedział pod sukienką mausi i był chroniony przez tatusia rajmunda.

 

Smutno że niektórym nie wyszło i tęsknią za czasami kiedy się wszystkich rozliczało , dla których ten co ma więcej jest złodziejem. No niestety jesteśmy takimi podłymi ludzmi : "naród wspaniały tylko ludzie kur.wy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:lol: 

oooo nie jestem na bieżąco...........a tu tak wesoło się zrobiło :D

pewnie warto cofnąć się ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ja akurat 30 lat temu wyszedłem z wojska a z pamiecia kłopotów nie mam   stan wojenny  to powinny byc najlebsze lata  dla mojego pokolenia a wyszło jak wyszło 

 

 

tagze rozumie wałese ze ,, dobrowolnie podpisał po trzech dniach aresztu "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

20 lat temu miałem 18 lat i uwierz mi że dużo większe zainteresowanie przejawiałem koleżankami z liceum a później z uczelni niż polityką ;) i miałem tą szansę właśnie dzięki Wałęsie. 

 

Nie dzięki kaczyńskiemu który siedział pod sukienką mausi i był chroniony przez tatusia rajmunda.

 

Smutno że niektórym nie wyszło i tęsknią za czasami kiedy się wszystkich rozliczało , dla których ten co ma więcej jest złodziejem. No niestety jesteśmy takimi podłymi ludzmi : "naród wspaniały tylko ludzie kur.wy".

 

Chyba mówisz o sobie pisząc kur.wy. tylko nie wiem dlaczego w liczbie mnogiej?

Jeszcze nie ogarnąłeś że nie mam zamiaru rozmawiać o politykach bo taka rozmowa jest bez celu. Nikt tu z obecnych nie może przedstawić dowodów na słuszność swoich słów w tej kwestii, więc jakim prawem twierdzisz że wałęsa to bolek, kaczor to żyd, a tusek to niemiec? Bo w TV tak powiedzieli. Kuźwa, szkoda że jeszcze nie mówią abyście srali se na łeb, ale miał bym ubaw.

 

Włączyłem się do tematu gdy była mowa o TK. Jak zwykle pan hubertus rzucał hasłami zasłyszanymi w TV. Prosiłem aby wyjaśnił, to nie, Aż siadłem 2 godz, przeczytałem ustawy i miałem argumenty do rozmowy. Moje dowody były nie zmienne i ogólnodostępne, hubertus ze swoim TV wymiękł.

 

Wczoraj przeczytałem projekt ustawy o ustroju rolny, ale nie, dla was lepszym źródłem informacji było TV i na podstawie tych informacji próbowaliście dyskutować. Wasza dezinformacja rozłożyła mnie na łopatki.

 

A dzisiaj się dowiaduję że coś co było do dziś dnia tajne jest pewne padłem, a dobił mnie opis twojego życiorysu, zachcianek i rozterek.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

zawiodłeś mnie skoro nie wiesz kto to powiedział. No ale można ci wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Ja akurat 30 lat temu wyszedłem z wojska a z pamiecia kłopotów nie mam   stan wojenny  to powinny byc najlebsze lata  dla mojego pokolenia a wyszło jak wyszło 

 

 

 

Tak poza tematem ,

GoRAL1 , w jakim rejonie polski żyjesz , skoro wychodząc z wojska 30 lat temu , tytułujesz się młodym rolnikiem. Ile tam kużwa ludzie żyją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale co, że nie ty, sorry bardzo. Piszę naprędce nie bedę wracał str. wcześniej kto przytoczył ten cytat. Ale skoro i ty przytoczyłeś to znaczy że tak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

 

Włączyłem się do tematu gdy była mowa o TK. Jak zwykle pan hubertus rzucał hasłami zasłyszanymi w TV. Prosiłem aby wyjaśnił, to nie, Aż siadłem 2 godz, przeczytałem ustawy i miałem argumenty do rozmowy. Moje dowody były nie zmienne i ogólnodostępne, hubertus ze swoim TV wymiękł.

 

 

Hubertus to cię wtedy elegancko wyprostował. Wpadłeś jak teraz z nerwem i zarozumiałymi tekstami okraszonymi epitetami. Po moim prostowaniu zacząłeś merytorycznie pisać.

 

zawiodłeś mnie skoro nie wiesz kto to powiedział. No ale można ci wybaczyć.

 

Co się dziwisz. Denerwuje się nie wie co czyta nie wie co pisze. I takie efekty tego są. Przy dyskusji o TK też tu wpadł ura bura. Ale się wyprostował. Zaczął pisać merytorycznie.

 

Weź papier toaletowy i owiń nim głowę, nabierzesz rozumu przez osmozę.

 

Z autopsji piszesz? Nie wiem czy ci to coś dało. Na pewno nie tym razem.

 

tak uczciwie io pokaz które słowo w cytacie który dałes jest nieprawdziwe

 

Co on ci tu pokaże. To wszystko prawda i ludziom nerwy puszczają. Bo wierzą w Jarka jak w Boga. A on komuny nie obalał. I ciśnienie skacze.

 

widać że wyznawcom dydy zwanego prezydentem i kaczorka skończyły się argumenty. 

 

 

o i jesszcze coś z leksykonu lektur pisowyznawców : http://niezalezna.pl/76675-wiemy-co-jest-w-drugim-pakiecie-akt-z-domu-kiszczakow

 

 

Nawet z tego wynika że kaczyński był taką miernotą że się nim nawet służby nie zaiteresowały. No albo był współpracownikiem - co było by pewnego rodzaju kontynuowaniem tradycji rodzinnej ;).

 

Raz się zainteresowały. Jak wybuchł stan wojenny to przyszli do niego do domu. On powiedział, że to pomyłka i pewnie chodzi o brata. Nawet internowany nie był. A Lech Kaczyński faktycznie działał w opozycji i do obalenia komuny się przyczyniał. Jarek wolał przeczekać.

 

Człowieku, zejdź na ziemię. Mam głęboko w twojej pi...dzie dudę i kaczorów.

Ale jak koleś który prawdopodobnie ma mleko pod nosem mówi że zdarzenie z przed 20 lat o którym prawdopodobnie nigdy w życiu by się nie dowiedział gdyby nie tvn czy tvp mówi że jest pewne, to ja od razu wiem że ten koleś ma nie równo pod sufitem.

 

A ty, powołujesz się na brak argumentów, jakim prawem skoro nie znasz znaczenia tego słowa co kilkukrotnie udowodniłeś wczoraj.

 

Masz w d.... a się rzucasz jak bym ci najbliższą rodzinę obraził. Sam masz nie równo pod sufitem. Bo gdybyś był mądrzejszy nie pisał byś tych dyrdymałów. Czy trzeba gdzieś być, aby poznać prawdę? Wierzysz w Jezusa? Bo co byleś przy jego narodzinach? II Wojna Światowa była czy nie? Odpowiesz mi czy powiesz, że nie wiesz bo cię wtedy na świecie nie było. Puknij się w głowę. To, że Jarosław Kaczyński przebimbał w porównaniu do brata czas, gdy wielu z komuną walczyło to jest prawda. I jak byś tu się nie rzucał tego nie zmienisz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Ale co, że nie ty, sorry bardzo. Piszę naprędce nie bedę wracał str. wcześniej kto przytoczył ten cytat. Ale skoro i ty przytoczyłeś to znaczy że tak uważasz

Coraz bardziej mnie rozśmieszasz ;) swoją niewiedzą .

 

A masz rację - uważam dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Chyba mówisz o sobie pisząc kur.wy. tylko nie wiem dlaczego w liczbie mnogiej?

Jeszcze nie ogarnąłeś że nie mam zamiaru rozmawiać o politykach bo taka rozmowa jest bez celu. Nikt tu z obecnych nie może przedstawić dowodów na słuszność swoich słów w tej kwestii, więc jakim prawem twierdzisz że wałęsa to bolek, kaczor to żyd, a tusek to niemiec? Bo w TV tak powiedzieli. Kuźwa, szkoda że jeszcze nie mówią abyście srali se na łeb, ale miał bym ubaw.

 

Włączyłem się do tematu gdy była mowa o TK. Jak zwykle pan hubertus rzucał hasłami zasłyszanymi w TV. Prosiłem aby wyjaśnił, to nie, Aż siadłem 2 godz, przeczytałem ustawy i miałem argumenty do rozmowy. Moje dowody były nie zmienne i ogólnodostępne, hubertus ze swoim TV wymiękł.

 

Wczoraj przeczytałem projekt ustawy o ustroju rolny, ale nie, dla was lepszym źródłem informacji było TV i na podstawie tych informacji próbowaliście dyskutować. Wasza dezinformacja rozłożyła mnie na łopatki.

 

A dzisiaj się dowiaduję że coś co było do dziś dnia tajne jest pewne padłem, a dobił mnie opis twojego życiorysu, zachcianek i rozterek.

Damian , my po prostu nie jesteśmy godni z toba polemizować bo za głupi jeteśmy. Jako wybitnie inteligentny może nie marnuj swych czcigodnych rąk i cennego czasu bo jest tu wielu co ciebie nie pojmuje.Tak jak napisałeś , my zajmiemy sie sraniem sobie na łeb a ty nie bedziesz musiał być rozkładany na łopatki przez naszą niewiedzę i dobijanym przez zyciorysy

Tak na marginesie to rzekomy deklarowany poziom erudycji jakoś u ciebie z kulturą nie idzie w parze.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ale co, że nie ty, sorry bardzo. Piszę naprędce nie bedę wracał str. wcześniej kto przytoczył ten cytat. Ale skoro i ty przytoczyłeś to znaczy że tak uważasz.

 

Nie no jesteś debeściak. Czytasz moje teksty znaczy, że tak samo uważasz. Brawo stary. Teraz przeszedłeś sam siebie. Weź lepiej połóż się spać. Bo dla tych z mlekiem pod nosem już późno, dobranocka dawno była. I nie którzy zaczynają gaworzyć od rzeczy.

A tak na poważnie twoje wybujałe ego przerasta twoje zdolności umysłowe. Próbujesz coś tu udowodnić a zaczynasz się wygłupiać. Wczoraj czy tam przed wczoraj pisałeś mądrze. Dzisiaj chyba miałeś zły dzień i nerwy ci puszczają więc durnia z siebie robisz. Pamiętaj o jednym  wiedz co piszesz anie pisz co wiesz.

I tym o to sposobem sam rozłożyłeś się na łopatki.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

 

Masz w d.... a się rzucasz jak bym ci najbliższą rodzinę obraził. 

Mam taką prośbę , do wszystkich w temacie.

Jeśli odnosimy się do czyjejś wypowiedzi róbmy to precyzyjnie , niezależnie czy kłóci się to z naszymi poglądami politycznymi , czy tez preferencjami seksualnymi.

W tym wypadku wydawało mi się, że damianzbr , nic nie wspominał o d......... , lecz o p*i*z*d*z*i*e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Wiesz ale on pisał o czyjejś pi...ie. Ja odnosiłem się do niego. Zakładałem, że on tego narządu nie ma. Więc napisałem o d..ie. Zresztą to jest dla niego typowe. Takie wrzutki między wierszami mające obrazić przeciwnika. Nie napisał mam w p.....ie. Tylko w twojej p...ie pisząc do faceta. Ale to niezwykle płytkie i prostackie inwektywy więc łatwo rozszyfrować i wyłowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hubertus dlaczego łżesz w żywe oczy odnośnie dyskusji o TK? Nie miało miejsca żadne wyprostowanie z twojej strony. Poległeś na całej linii, po czym zamilkłeś na kilkanaście dni poczynając od okresu międzyświątecznego.

 

Tak piszę z autopsji, już nie raz widziałem znaczną poprawę u typów twego pokroju.

 

Wierzę w Jezusa i nie ma na to wpływu TV, a o wojnie mówili mi dziadkowie.

 

Po co mówisz że kaczyński coś przebimbał, skoro nie jesteś w stanie tego udowodnić? Powiedziałem już dla mnie kaczor może być żydem jak TV podawała do tej pory, liczy się aby wprowadzał ustawy służące narodowi PL. I nie zmienił bym zdania gdyby kaczyński był tuskiem i miał zawarty pakt z diabłem, Grunt by wprowadzał mądre ustawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Na pewno Kiszczak nim sterował. Kazał pod groźbą szantażu załatwić wyjście ruskich wojsk z Polski. To jest w sumie najlepszy dowód, że sb a prze nią kgb sterowały Wałęsą. Co do wywalenia Kaczyńskich. Wałęsa nie jest może najmądrzejszy. Ale nawet on się poznał. Gdy pracownicy próbowali nim rządzić. Do tego nie potrzebował Kiszczaka.

Wałęsa nie jest moim idolem. Był najgorszym prezydentem po 90 tym roku. To, że był bolkiem tez mnie nie wzrusza. Fakt znany. Ale logicznie myłkę i wiem, że ta nagonka nic nie da. Za miesiąc nawet mniej gadka ucichnie. Bo życie toczy się dalej. Za kilkadziesiąt lat powiedzą. To wałęsa stał na czele przemian w Polsce. I tyle w temacie.

 

A Tobie to wszystko Wałęsa powiedział, że współpracował też?Jedynie w tv ciągle mówi że nigdy. Więc mam wierzyć Tobie czy jemu? A dlaczego uważasz że każdy kto jest innego zdania niż Ty jest wyznawcom Pisu i Kaczyńskiego? Dla Ciebie są tylko za i przeciw a po środku pustka? Jeśli tak będzie to będzie wojna domowa, bo tak się zawsze kończy starcie skrajności. Na szczęscie wiekszość póki co  ma mniej radykalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

I w końcu wracamy do senda ;).

 

 

Jakież to mądre ustawy ?

 

- 20 baniek dla szamana z torunia

- zwiększenie budżetu funduszu kościelnego

- 500 zł w tej postaci któą wprowadzają????

 

Jakieś jeszcze ? Bo chyba nie wierzysz że wprowadzą to o czym mówili w kampanii bo już kilku którzy nie są populistami w tym rządzie jasno mówi że to niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj