nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
konrad82    50

Bo mądrych ludzi w Polsce została garstka bo większość wyjechała do normalnych krajów .Zostali tylko ciemniaki co wierzą guru kaczorowi .KOD-y srody mnie nie interesują .Mam takie pytanie .Co za debil z pislamu nadał wam tem tekst o kwiczeniu a wy jak te debile powtarzacie za nim ?Możesz odpowiedzieć kwicząc :D

 

To co tu robisz ciemniaku???? Pakuj manatki i jedz do ,,normalnego'' kraju do tych mądrzejszych...


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

To co tu robisz ciemniaku???? Pakuj manatki i jedz do ,,normalnego'' kraju do tych mądrzejszych...

Idioto ja już od 1996 od stycznia mieszkam i pracuje w normalnych krajach .Dlatego mam dobry osąd bo patrzę na Polskę z zewnątrz i porównuję do tego jak nie które dobre dla gospodarki rzeczy funkcjonują u innych a jak kulawo to wygląda w Polsce .Wiem też jak to jest być Polakiem i wstydzić się za rządzących w Polsce przed innymi ludźmi z innych krajów .To że ty od święta odwiedzisz miasto powiatowe czy miasteczko w którym odbywa się jarmark co 2 tygodnie to nie mierz wszystkich swoją miarą .Dlatego masz skrzywiony obraz tego co się dzieje w Polsce i jak postrzegana jest w świecie .

 

 

  Share Krassus

 
Też uważacie, że protestujący sklepikarze to poprzedni układ i kwiczą bo są odrywani od koryta? 
Co ja co, ale kibicuję PiSowi w tym, że zrobią porządek z kopalniami. 

 

 

PIS nic nie zrobi z kopalniami a raczej tylko wpędzi kraj w kolejne długi przez nie .Na górników jest tylko jedno lekarstwo .Prywatne kopalnie i  przywileje ograniczone do 0% .Jakoś prywatne kopalnie nie wyciągają ręki non stop po państwową kasę i radzą sobie 

  Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Skąd Ty wiesz jakie ja mam poglądy i gdzie ja byłem???? że się nie przechwalam tak jak ty nie znaczy że tylko jeżdze do miasta powiatowego....

Dla mnie jesteś PAJACEM KTÓRY KWICZy na forum, Ja jakbym miał kilkaset hektarów tak jak ty to znalazłbym sobie ciekawsze zajęcie , niż siedzenie na forum i pisanie z ,,ciemniakami''

Byłeś we Włoszech??? Taki picolino katso z ciebie.... :D :D :D


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

a wiecie mój kolega był kierownikiem arimr w powiecie i był w psl na moje pytanie ;'stary co cię trzyma w tym psl-u on odpowiada tak.cytuje;.słuchaj ja wiem że psl to największa k.rwa która każdej parti daje dupe ale wiesz ja mam robote moja żona ma robote i znajomi też mają/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

 

PIS nic nie zrobi z kopalniami a raczej tylko wpędzi kraj w kolejne długi przez nie .Na górników jest tylko jedno lekarstwo .Prywatne kopalnie i  przywileje ograniczone do 0% .Jakoś prywatne kopalnie nie wyciągają ręki non stop po państwową kasę i radzą sobie

węgiel na kopalni 200-300 a na składzie 800-900 oczywiescie polski.Niewiem dlaczego kopalnia nie może sprzedawać węgla ze składu tylko przez spółki.Prywatne kopalnie dużo oszczędzajo na bezpieczeństwie górników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Skąd Ty wiesz jakie ja mam poglądy i gdzie ja byłem???? że się nie przechwalam tak jak ty nie znaczy że tylko jeżdze do miasta powiatowego....

Dla mnie jesteś PAJACEM KTÓRY KWICZy na forum, Ja jakbym miał kilkaset hektarów tak jak ty to znalazłbym sobie ciekawsze zajęcie , niż siedzenie na forum i pisanie z ,,ciemniakami''

Byłeś we Włoszech??? Taki picolino katso z ciebie.... :D :D :D

  Ja nie kwiczę to wy wydajecie kwik bo wam wmówiono że macie kwiczeć :D Ja chętnie gwiżdże  na Dudę i resztę kukiełek z tego teatrzyku lalek .Prezesa zaś tej sekty to mam tam gdzie kura jajo znosi :D We Włoszech to ty byłeś pomidory zrywać czy biskupów na kolanach w Watykanie po rękach całować  ? :D Wzorowałeś się na ministrancie Dudzie ?

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Węgiel w kopalni jest po 200 - 300 a na składach po 800. Nikt tego nie zmieni. Za dużo ludzi od lewa do prawa z tego żyje i żyć chce. To jest taka nie formalna koalicja. Jak było zamieszanie z węglem i górnikami 2 czy 3 lata temu. To głównym winnym zrobiono węgiel z Rosji. Tym, że ceny na składach są wyższe 3 czy 4 krotnie niż w kopalniach. Ani rząd ani opozycja się nie zajmowała. Bo to jest potężna kasa. Spróbujcie wziąć ciężarówkę i pojechać do kopalni po węgiel jako kowalski. Zobaczycie czy wam sprzedadzą?

To, że ludzie są w psl dla pracy nie dziwne. Teraz PiS postanowił wziąć wzór i w ten sam sposób umocnić swoje struktury w małych miasteczkach. Jednak w PSL u nigdy nie mianowali przez pomyłkę dyrektorów i po dwóch tygodniach nie odwoływali. Tak samo jak nie mianowali komendantów głównych policji z przestępczą przeszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

  Ja nie kwiczę to wy wydajecie kwik bo wam wmówiono że macie kwiczeć :D Ja chętnie gwiżdże  na Dudę i resztę kukiełek z tego teatrzyku lalek .Prezesa zaś tej sekty to mam tam gdzie kura jajo znosi :D We Włoszech to ty byłeś pomidory zrywać czy biskupów na kolanach w Watykanie po rękach całować  ? :D Wzorowałeś się na ministrancie Dudzie ?

I gwiżdż  se dalej swojej Elżbietce ! a tu jest Polska i żadna łachudra kosmopolityczna nie będzie nas pouczać jak mamy żyć ,a jak chcesz to mogę wytłumaczyć ci ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

 

Idioto ja już od 1996 od stycznia mieszkam i pracuje w normalnych krajach .Dlatego mam dobry osąd bo patrzę na Polskę z zewnątrz i porównuję do tego jak nie które dobre dla gospodarki rzeczy funkcjonują u innych a jak kulawo to wygląda w Polsce .Wiem też jak to jest być Polakiem i wstydzić się za rządzących w Polsce przed innymi ludźmi z innych krajów .To że ty od święta odwiedzisz miasto powiatowe czy miasteczko w którym odbywa się jarmark co 2 tygodnie to nie mierz wszystkich swoją miarą .Dlatego masz skrzywiony obraz tego co się dzieje w Polsce i jak postrzegana jest w świecie .

 

 

 

PIS nic nie zrobi z kopalniami a raczej tylko wpędzi kraj w kolejne długi przez nie .Na górników jest tylko jedno lekarstwo .Prywatne kopalnie i  przywileje ograniczone do 0% .Jakoś prywatne kopalnie nie wyciągają ręki non stop po państwową kasę i radzą sobie 

 

 

 

a nie wstydziłeś się za Kopacz w Berlinie albo za komora język że nawet z kartki nie umiał dobrze przeczytać nie mówiąc o jezyku obcym

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo mądrych ludzi w Polsce została garstka bo większość wyjechała do normalnych krajów .Zostali tylko ciemniaki co wierzą guru kaczorowi .KOD-y srody mnie nie interesują .Mam takie pytanie .Co za debil z pislamu nadał wam tem tekst o kwiczeniu a wy jak te debile powtarzacie za nim ?Możesz odpowiedzieć kwicząc :D

 

Ja twierdzę że wyjechali głównie nieudacznicy tacy jak Ty taki cwaniak jesteś a nie potrafiłeś tu biznesu otworzyć? To na zachodzie sami idioci bo ciągną do polski i firmy zakładają

Doskonale Cię rozumiem ja też musiałem ostatnie 8 lat się wstydzić :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Czyli musiałeś się zacząć wstydzić jak miałeś 10 lat. Buahahaha. Musisz być naprawdę nieszczęśliwym człowiekiem albo dobrze ci płacą za to pisanie.

 

Nieudacznicy ? Mi się wydaje że właśnie nieudacznicy zostali bo coraz ciężej znaleźć kogoś z kwalifikacjami do pracy. Czy gdyby to nieudacznicy wyjechali to myślisz że byłoby takie podniecenie tym 500zł ? Czy może raczej błyby protesty że podnosi się podatki? Wydaje mi się chłopczyku że ktoś ci musiał jakichś bajek naopowiadać albo cię ksiądz w gimnazjum pod sutannę chował i się na matematykę spóźniałeś.

 

A jakie to firmy w olbrzymiej ilości ciągną do Polski żeby korzystać z tych którzy zostali? Odpowiem ci zanim ci ktoś wytyczne da co napisać - firmy outsourcingowe w znacznej większości. To nie są innowacyjne firmy technologiczne , to nie są centra badawcze - bo te akurat ściągają tych według ciebie "nieudaczników" do pracy za granicę.

 

Jesteś synku na utrzymaniu tatusia co ci pewnie też internet opłaca więc nie nazywaj ludzi którzy ciężko pracują i się rozwijają nieudacznikami. Bo tobie to takim nieudacznikom buty czyścić to zaszczyt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ale piekna merytoryczna dyskusja czyzby w kraju dzis była aż taka zła pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Widzisz ten ciemny lud wygrał demokratyczne wybory i teraz takie człowieki jak ty z KODem mogą sobie podskakiwać i kwiczeć i nic to nie zmieni B)

Raczej PiS z Jarkiem na czele kupił sobie te wybory obietnicami w stylu 500 na dziecko. Oby tylko nasza gospodarka to wytrzymała. Wygrać wybory to jedno, a utrzymać władzę w demokratyczny sposób to drugie.

 

I gwiżdż  se dalej swojej Elżbietce ! a tu jest Polska i żadna łachudra kosmopolityczna nie będzie nas pouczać jak mamy żyć ,a jak chcesz to mogę wytłumaczyć ci ręcznie.

I to jest właśnie nasza wielowiekowa tradycja polskiej gościnności i tolerancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Kowalski może kupić w kopalni węgiel. Chociażby w Kompanii Węglowej. Tylko, że 200 złotych to kosztuje miał który kupują elektrociepłownie.

Przed II wojną światową Polsja była wielokulturowa. Obecny stan powstał dzięki Hitlerowi jak i Stalinowi.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

 

Kowalski może kupić w kopalni węgiel. Chociażby w Kompanii Węglowej. Tylko, że 200 złotych to kosztuje miał który kupują elektrociepłownie.

tylko kowalski musi zapłacić na kopalni akcyze 30 zł za tone a na składzie nie  musi .bo jest jakiś tam przepis .Cena zalezy od której kopalni i upustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Znam kopalnie co mieli gruby z placu i sprzedaje jako miał do piecy podajnikowych za 350 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli musiałeś się zacząć wstydzić jak miałeś 10 lat. Buahahaha. Musisz być naprawdę nieszczęśliwym człowiekiem albo dobrze ci płacą za to pisanie.

 

Nieudacznicy ? Mi się wydaje że właśnie nieudacznicy zostali bo coraz ciężej znaleźć kogoś z kwalifikacjami do pracy. Czy gdyby to nieudacznicy wyjechali to myślisz że byłoby takie podniecenie tym 500zł ? Czy może raczej błyby protesty że podnosi się podatki? Wydaje mi się chłopczyku że ktoś ci musiał jakichś bajek naopowiadać albo cię ksiądz w gimnazjum pod sutannę chował i się na matematykę spóźniałeś.

 

A jakie to firmy w olbrzymiej ilości ciągną do Polski żeby korzystać z tych którzy zostali? Odpowiem ci zanim ci ktoś wytyczne da co napisać - firmy outsourcingowe w znacznej większości. To nie są innowacyjne firmy technologiczne , to nie są centra badawcze - bo te akurat ściągają tych według ciebie "nieudaczników" do pracy za granicę.

 

Jesteś synku na utrzymaniu tatusia co ci pewnie też internet opłaca więc nie nazywaj ludzi którzy ciężko pracują i się rozwijają nieudacznikami. Bo tobie to takim nieudacznikom buty czyścić to zaszcz

Ciebie to chyba mamusia nie przytulała albo katecheta molestował że takie brednie wypisujesz B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

a u nas w bielsku to jest tak z węglem polski tak okolo 800zł. a ruski 600zł.okolo  a w nocy ciężarówki walą tylko węgiel ryski żaden polski węgiel na wschód nie dociera a kase biorą za plski i naciągają ludzi .sowiecka sfolocz ;[

 

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jak nie Niemcy to Ruscy. Sprzedają taniej węgiel od naszych to wina Ruskich oczywiście.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Chyba się teraz ruskie towary skończą skoro ich tiry nie wjeżdzajądo Polski.

Odnoście wyborców Pis, to wygrał we wszystkich grupach wiekowych i wykształcenia. Zamieszkania chyba też,choć nie jestem pewien.

A tak w skrócie to co wam się nie podoba w rządach Pis bo nie bardzo jakiś głębszy sens w ostatnich stronach widać. Wyborcy Pis cudu chyba nie oczekiwali. Jak dla mnie to:

1. Nie wpuszczą do Polski nie wiadomego pochodzenia emigrantów na co na pewno inne siły polityczne by się zgodziły bo unia i Angela sobie tego życzą

2. Sa bardzo skuteczni w tym co robią, poprzednie rządy w takim czasie od powołania nie zdąrzyły biurek w gabinecie wybrać a tu już więcej niż przez całą poprzednią kadencje się wydarzyło.

3. Wprowadzają to co mówili w kampanii czyli podatek bankowy, od sklepów wielkopowierzchniowych ( jeszcze myśle go poprawią choć przeciwnicy obwieścili już sukces i zagłade małych sklepów <nie rozumiem jaki miało by to mieć wpływ na małe sklepy gdyby zapłacili wszyscy równo> choć ustawy jeszcze w sejmie nie było) , program 500+

W ocenach poczekam rok, może dwa. Ocenianie po dwóch miesiącach to troche mało czasu na jakiekolwiek wyrobienie sobie zdania, chyba że ktoś ma je wyrobione od urodzenia.

Trochę poszli po bandzie, bo unia palcem grozi, ale czy to żle czy dobrze. Różne są opinie, bo unijni politycy dążą w ostatnim czasie chyba do samozagłady unii. Jakieś bazy wojskowe mają powstać, a do tej pory nikt ich u nas nie chciał, jakoś się Europa nie obraziła, choć miał nikt z rządem nie gadać bo jakaś izolacja międzynarodowa miała nas czekać. Się zastanawiam czy za rok będzie jeszcze większa wojna Polsko-Polska

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Cieszysz się że spełniają obietnice jak podatki które to zapłacimy i tak my? Banki już podniosły marże a hipermarkety podniosą ceny albo dostawcom czyli np. Mleczarniom zaczną mniej płacić. Do tego jeszcze za rządów PO zastrzegliśmy sobie kogo przyjmiemy.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Stronę wcześniej wkleiłem powody podwyżki Vatu i czyja była to też wina. Do tego banki zarobiły ok. 15 mld złotych, do budżetu wpłaciły ok. 4 mld złotych podatku dochodowego a od 2014 ponad 7 mld złotych na BFG. Mało jeszcze?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj