nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

konrad82    50

Ja z reguły noszę czarne elegancko wypastowane. W zielonych nie chodzę. A tak przy okazji jak myślisz co Macierewicz obiecał NATO za obecność w Polsce? Mówi się o zaangażowaniu Polski w wojnę z państwem islamskim.

 

HAhahadobre, wojne z państwem islamskim??? A kto to jest te państwo islamskie???????


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nic nie powiedzą. Udadzą, że nie wiedzą co to jest jak wyżej. A komendant widać okazuje się niezłym ziółkiem. Najpierw Bizancjum pokazywał. A sam widać nie mało ma na sumieniu. Był chłop nie ma chłopa. I jeszcze kitował, że to za to, że niby czegoś tam dotknął. Tvp info cały dzień wczoraj go wybielała. Błaszczak wyszedł na durnia. A mając do dyspozycji służby mógł go sprawdzić. Jeszcze wczoraj też go bronił. Jak pisałem rząd pisowski co dzień daje powody, żeby się z nich śmiać i krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

zapytajcie tych dziennikarzy co byli podsłuchiwani ,trzeba być idiotą by wierzyć że służby zostawiły ślady po podsłuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz z sędzią afera ale co się dziwić że takich ludzi mamy w sądach PO tych 8 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Akurat aby zostać sedzia potrzeba 8 lat nauki

 

Od 2007 do maja 2012 sądy dyscyplinarne pierwszej instancji wydały wyroki w 388 sprawach wydalając z zawodu 15 sędziów. 21 przeniesiono, 8 usunięto z zajmowanych funkcji, 68 otrzymało naganę, 94 upomnienie[   

Edytowano przez GoRAL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

To daje się zauważyć. 

Na Kelnera potrzeba 6 podstawowej , 3 gimnazjum i 3 zawodowej , razem 12 .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Akurat aby zostać sedzia potrzeba 8 lat nauki

 

Od 2007 do maja 2012 sądy dyscyplinarne pierwszej instancji wydały wyroki w 388 sprawach wydalając z zawodu 15 sędziów. 21 przeniesiono, 8 usunięto z zajmowanych funkcji, 68 otrzymało naganę, 94 upomnienie[   

 

To pewnie akurat tych uczciwych ukarali hehe ;)


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

To pewnie akurat tych uczciwych ukarali hehe ;)

 

Tych z poza układu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Tylko że jeden układ zastąpiono innym. A cała dyskusja toczy się o to, który gorszy. Władza to zawsze jakiś układ. Nie bądź naiwna jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Powstaje nowy instytut do badania zbrodni nazizmu i totalitaryzmu. 
A nie idzie powołać czegoś od innowacji nowych technologii albo chociaż tylko zapobieganiu głupocie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Instytut Myśli Logicznej to byłaby piękna inicjatywa. Na to nawet chętnie bym 1% podatku przekazał ;) Nasze obecne władze niestety nie maja kompletnie pomysłu na przyszłość za to świetnie się czują polityce historycznej. Niedługo powstanie komisja ds. badania zbrodni krzyżackich a nastepnie sejm podejmie uchwałę potepiajacą postawę hetmana Chmielnickiego. Fajnie, ale co z tego?   


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

węgry 2007 pkb 0,5

węgry 2013 pkb 1,5

 

twoja bezsilność jest piękna :)

Ja nie jestem bezsilny tylko śmieję się z pisowskiego działacza przygłupa za jakiego cię uważam .Wygadałeś się że masz pislamską legitymację :D Idź szkolić swój ciemny lud i wkładać im do łba banialuki :D Węgrom przez 7 lat rzeczywiście PKB urosło że ho ho :D Normalnie to powinni mieć z 3 % minimum przyrostu jako kraj rozwijający się w EU i korzystający z programów pomocowych .Gdybyś nie był taki ciemny to byś wiedział że Polskę ominął kryzys tylko dlatego że właśnie korzystała z programów pomocowych .Banialuki które opowiadali eksperci PO/PSL i będzie opowiadała twoja pislamska partia dla normalnego człowieka są idiotyzmami dla prostej gawiedzi przed tv .Wystarczy że Bruksela przykręci wam kurek i PKB Polski spadnie do 0% .Dlatego że nie myślicie o rozwijaniu gospodarki tworząc do tego odpowiednie mechanizmy podatkowe a uprawiacie tylko nierządy rozdawnictwa głupiego .Myślę że za 4 lata waszych rządów to Polska bardziej będzie przypominać Grecję z kryzysu niż kraj który ma się rozwijać .Po prostu fundusze UE przeżrecie a nie wykorzystacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz ten ciemny lud wygrał demokratyczne wybory i teraz takie człowieki jak ty z KODem mogą sobie podskakiwać i kwiczeć i nic to nie zmieni B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A może Instytut Rzutu Granatem gdzie mogła funkcjonować np. Katedra Odginania Zawleczki?
Albo Instytut Roztrząsania Obornika metodą wybuchową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Co się dziwicie. Tabuny absolwentów historii muszą gdzieś znaleźć pracę. IPN jest już nimi zapchany. Potrzebny nowy urząd.

Na czele delegacji do Indii o charakterze gospodarczym pojechał minister kultury Gliński. Powinni raczej Morawieckiego wysłać. Lub innych ministrów bardziej z tym związanych. Ale gdzie tam PiSowscy notable muszą po Świecie pojeździć  A Morawiecki to żaden działacz a bardziej fachowiec. Więc jest od czarnej roboty.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Widzisz ten ciemny lud wygrał demokratyczne wybory i teraz takie człowieki jak ty z KODem mogą sobie podskakiwać i kwiczeć i nic to nie zmieni B)

 

Bo mądrych ludzi w Polsce została garstka bo większość wyjechała do normalnych krajów .Zostali tylko ciemniaki co wierzą guru kaczorowi .KOD-y srody mnie nie interesują .Mam takie pytanie .Co za debil z pislamu nadał wam tem tekst o kwiczeniu a wy jak te debile powtarzacie za nim ?Możesz odpowiedzieć kwicząc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A co mają odpowiadać? Zero argumentów. Jak można logicznie obronić ten nieudolny rząd? Nie da się logicznie. To w kółko piszą o kodzie, kwiku czy, że PO robiła to czy tamto. To im wpiera PiS a oni reszcie. Myśląc, że na głupszych od siebie trafili. Nie na darmo badania pokazują, że na PiS głosują gorzej wykształceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Szkoda Morawieckiego i Szałamachy w tym rządzie. Widać, że coś potrafią i chcą ale będą ograniczani.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

A co mają odpowiadać? Zero argumentów. Jak można logicznie obronić ten nieudolny rząd? Nie da się logicznie. To w kółko piszą o kodzie, kwiku czy, że PO robiła to czy tamto. To im wpiera PiS a oni reszcie. Myśląc, że na głupszych od siebie trafili. Nie na darmo badania pokazują, że na PiS głosują gorzej wykształceni.

Słabiej wykształceni, mniej ambitni, mniej zaradni bardziej sfrustrowani (znowu w życiu mi nie wyszłoooo!) = bardziej socjalni.

PIS jest bardziej socjalny od SLD i dlatego nie ma ich w sejmie   .Kwiik, kwiiik, kwiiiiik! ;)

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Podobno nasz PAD jest zniesmaczony niskim poziomem nauczania języka polskiego w za Odrą. To tam aż tak uciskają biedną polonię że trzeba interwencji?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Też uważacie, że protestujący sklepikarze to poprzedni układ i kwiczą bo są odrywani od koryta?
Co ja co, ale kibicuję PiSowi w tym, że zrobią porządek z kopalniami.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj