nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

scoffer    1156

No to pogratulować szybkości działania ustawy , bo skoro jeszcze nie podpisana , a Ty już liczysz pełne 12 msc .

Ciekawi mnie jednak , że nie idziesz ta sama drogą myślenia w przypadku zasilków na dzieci .

Bo uparcie piszesz o kwocie 500 zł na dziecko , a nie 375 zł , skoro w roku 2016 wypłacone zostanie na jedno 4500 zł przez 9 msc.

Co do znajomości rolnictwa , to  nie wpadaj w samozachwyt nad samym sobą .

Prawdziwym testem będzie ,uzbieranie jednolitej partii zboża w ilości 20 t , z gospodarstwa 15 ha , gdzie ziemię są 4 klasy .

A jak  przyznajesz w temacie "ceny pszenicy " , że jeszcze Ci się takiego wyniku nie udało osiągnąć.

Może czasem warto zasięgnąć wiedzy w tematach związanych z rolnictwem , bo w polityce osiągnąłeś już kunszt doskonałości .

 

 

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Każde zarządzanie państwem w sposób inny jak w przysłowiowym PGR-e , będzie z korzyścią dla Polski .

Nie ważne jaka to będzie ekipa , wystarczy by po gospodarsku podejść do finansowych i ludzkich zasobów naszego kraju.

Cały czas jesteśmy molestowani wiadomościami o braku możliwości zwiększenia dochodów budżetu , niewiele mówi się o racjonalizacji wydatków , szacunku dla obywateli i podatników.

Za czasów Królestwa Polskiego , władca dbał o przyszłość tego kraju , choćby z uwagi na dziedziczenie tytułu króla .

Po 26 latach tak zwanej niepodległości , rządzącym wydaje się, że k*u*r*ewstwo zastąpiło Królestwo , a z władzy i urzędu należy korzystać jak z przysłowiowego żłobu , wykorzystując swoje 5 minut zgodnie z powiedzeniem , po nas choćby potop

Każdy kto z tym skończy uzyska moje uznanie  i nie ważne czy będzie to PO , PiS czy tez kazda inna frakcja .

Czy PiS-owi to się uda , trudno powiedzieć .

Ale jedno jest pewne , poprzednie rządy nie zrobiły z tym nic albo niewiele .

Dlatego powinniśmy dać szansę temu rządowi , a po 4 latach wystawić ocenę , zgodną ze swoim sumieniem, a nie telewizorem .

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Bez 20 ton jednego zboża dobrze sobie radzę. Najważniejsze, że jestem na plusie. I na czysto z gospodarki więcej mam niż ty z etatu. O ile taki masz.

Zgodzę się z tobą, że nie wiele mówi się o racjonalizacji wydatków. PiS po prostu wydaje. Nie ma takich wysiłków na uszczelnienie systemu podatkowego jak na nowe wydatki. Dużo się obiecało. A nie ma skąd wziąć. Ale tu masz rację o racjonalizacji wydatków się nie mówi.

Masz rację przez 25 lat rządy korzystały z urzędów jak z przysłowiowego żłobu. Robiły nie wiele. W tym również PiS. Więc na co szansę im chcesz dać? Skoro oni już rządzili. Co z tego wyszło? To jest któryś rząd z kolei w którym działa Kaczyński. I co? Mało ci jeszcze? On nic w Polsce nie zrobił i nie zrobi. Jego interesuje władza. Oraz walka nie wiadomo z kim. Wczoraj znowu mówił coś o jakiejś mobilizacji. Przed kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2054

 

i co chcesz udowodnić? Że pszenica przez 8 lat rządów PO była po 450 złoty.

na razie to tylko ty tak napisałeś

 

PKB nawet nie potrafiłeś podać

chyba musisz iść do okulisty

Chcesz porozmawiać o wykresach eurostatu wklej linka. Porozmawiamy.

chcesz linka? poszukaj sobie w wikipedii lub w wyborczej :)

taki jesteś mądry a nie potrafisz znaleźć?

znajdź, pokaż, udowodnij, że napisałem nieprawdę

 

Szybko ci udowodnię, że manipulujesz

długo jeszcze będę czekał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

I tu się trzeba zgodzić z puentą , a tymczasem zając się rolnictwem.

Zapomnialem ze tu sporo gimbazy .

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Właśnie widać po tekstach co niektórych. Rozumiem, że to twoja merytoryczna odpowiedź. Na problem racjonalizacji wydatków w rządzie PiSu. To jest w sumie dobra dewiza. Jeden rząd PiSu przeżyłem przeżyje i drugi. Aby zdrowie było. A pośmiać się z cyrków pisowców zawsze można.

Tak na marginesie sondaż CEBOS publikowany w tvp daje PiSowi już tylko 34 %. Czyli spada.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Po zaborach zostało nam t6o ze   WŁADZA  TO ONI

Przed wyborami oni to była PO  a po wyborach to  PIS

 

\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Bo prawda jest taka, że mądrzy i zdolni ludzie nie chcą do tego się mieszać. Intrygi i knucie. A płace w porównaniu z biznesem marne. Tylko w biznesie dureń się nie uchowa a w sejmie tak. Jest paru mądrzejszych co chcą rządzić dla samej władzy. A reszta to mięso armatnie robią co im każą. Aby tylko na listę byli wpisani i ciągnąć z koryta mogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

po lekturze kilku stron  widzę że sporo komuchów z przegraną w wyborach nie może się pogodzić asz dziwne jak ludzie ,w sumie rodacy potrafią być zawistni i nie nawidzieć kogoś kto wygrał wybory a wraz z nimi rodaków którzy glosowali na wygranych

ja osobiście na pis głos. teraz i 4 i 8 lat temu i w tedy przegrywałem ale sznowałem wybór polaków i nigdy publicznie nie oczerniałem rządzących a już w szczegulności ludzi którzy na nich głosowali

andrzej duda nasz prezydent krzyczała moja córka jak wygrał wybory

pozdrawiam.

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

ja myslalem ze prawdziwi komunisci to tylko na wschodzie zostali zawsze na sld i kwasniewskiego glosowali a teraz na narodowych socjalistow sie przerzucili. chyba nie wiesz ze polityka polega wlasnie na oczernianiu innych-tym bardziej ze samemu niczego sensownego sie nie potrafi zrobic,

twoja corka juz chyba wie kto tu naprawde rzadzi- widzieliscie jak dzisiaj szydlo  wolal- jak slugusa-przypomina mi sie kapciowy walesy :D , pamietajcie ze od 89 r kaczynski juz 5 raz jest u wladzy-i nigdy z tego nic dobrego nie wyszlo,tyle ze wtedy zawsze musial sie wladza dzielic a on jest do tego organicznie niezdolny, teraz ma samodzielna wladze i to wlasnie jest niebezpieczne-pamietacie marzenia  o 20 latach wladzy

i "zabili" nam komendanta glownego policji-5 flaszkami  wodki, cos slaba glowe mial :P

 

ja juz planuje na co wydam tysiaka na "dzieci" -co dzien 0,5 , przepitka i cos na zab-tylko ciekawe ile watroba wytrzyma, ale patrzac zupelnie serio i realnie na przyszlosc polski i swiata to nie widze sensu za dlugo zyc. nawet swiatlo na sali sejmowej podziela moj poglad.

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@grzen nie nazywaj kogoś komuchem skoro sam glosowałeś na narodowych socjalistów. Nikt nie jest zawistny. Tylko krytykuje. A to chyba można. A że powody do krytyki co dzień nowe to cóż zrobić. Sami sobie winni. Przykład komendant. Nie można było chłopa sprawdzić. To tylko jeden z wielu przykładów, że ci ludzie nie nadają się do rządzenia krajem.

Andrzej Duda nie jest naszym prezydentem. Raczej prezydentem Kaczyńskiego. Tak jak Szydło wykonuje polecenia prezesa. Komorowski był niezłym komediantem. Ale Duda ośmieszył urząd prezydenta na całej linii. To po prostu urzędnik Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

uważacie że pis to narodowy socjalizm .nie wiem ale raczej nie  brak mi dowodów na to choć przyznam że mało oglądam telewizi .i za bardzo nie wiem co się dzieje w polityce

a komorowski to był czyj prezydent a kopacz czyją premier była oboje byli podnóżkami tuska a teraz tusk na nich się wypioł

nie wieże że myślicie że komorowski byłby lepszym prezydentem

 

 

jacus abyś na śmierć się nie zachlał

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Pytanie powinno brzmieć : Czy ktokolwiek byłby gorszy od zdalnie sterowanego Dudy zwanego prezydentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No przecież ludzie chcieli dobrej zmiany. Zawłaszczanie wszystkiego w kraju trwa. Okażesz legitkę PiSu to pozwolą ziemię na dzieci przepisać. Sami więc widzicie, że PiS to partia socjalistyczna. Wielu uważa, że jest prawicowa i nie może się z tym pogodzić. Ale taka jest prawda. Zobaczcie program prawicy w USA. Tam PiS ze swoim socjalnym programem był by po stronie demokratów. Czyli tamtejszej lewicy.  To co wyżej o obrocie ziemi. Tez pokazuje, że PiS jak kiedyś. Chce by państwo ingerowało we wszystko.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://wyborcza.pl/1,75478,19609962,zamach-pis-na-polska-zi… Czyli z tego artykułu nioskuje, że jak rodzice bedą chcieli przepisać ziemie na mnie i moje rodzenstwo, to nie bedą mogli? Jesli to przejdzie to rolnicy wyjda na ulicę

 

Daj sobie już spokój z tym cytowaniem wyborczej bo wiadomo że to propaganda PO żadnych argumentów

@grzen nie nazywaj kogoś komuchem skoro sam glosowałeś na narodowych socjalistów. Nikt nie jest zawistny. Tylko krytykuje. A to chyba można. A że powody do krytyki co dzień nowe to cóż zrobić. Sami sobie winni. Przykład komendant. Nie można było chłopa sprawdzić. To tylko jeden z wielu przykładów, że ci ludzie nie nadają się do rządzenia krajem.

Andrzej Duda nie jest naszym prezydentem. Raczej prezydentem Kaczyńskiego. Tak jak Szydło wykonuje polecenia prezesa. Komorowski był niezłym komediantem. Ale Duda ośmieszył urząd prezydenta na całej linii. To po prostu urzędnik Kaczyńskiego.

 

No jak nie jest jak wybory wygrał,malkontent z Ciebie że głowa boli Ty wiesz kto czyje polecenia wykonuje a kto Tobą steruje bo nie wierzę że potrafisz myśleć samodzielnie .A w biurze Ar mir wreszcie kompetentne osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

Nie cytuje wyborczej bez powodu. Z nie jednego źrodła juz słyszałem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Czyżbyś Staszek w Armir pracę dostał hehe? Kto Dudą czy Szydło kieruje to widać. Co do samodzielnego myślenia nie musisz wszystkich oceniać swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jasne wystarczy że Ty to robisz ;) już widać kto sobie zielony kolor z butów wyciera obrońcy wsi POlskiej B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ja z reguły noszę czarne elegancko wypastowane. W zielonych nie chodzę. A tak przy okazji jak myślisz co Macierewicz obiecał NATO za obecność w Polsce? Mówi się o zaangażowaniu Polski w wojnę z państwem islamskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jasne wystarczy że Ty to robisz ;) już widać kto sobie zielony kolor z butów wyciera obrońcy wsi POlskiej B)

 

Jesteś fanem PO?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Na razie Macierewicz uprawia żebractwo w sprawie baz. Jedynie co może to obiecać że kupimy środki OPL tak ja było planowane i śmigłowce. Obieca jeszcze że my wybudujemy infrastrukturę baz a  USA wstawi do środka sprzęt.  Mówię celowo USA bo na Niemców przy takim stanie Bundeswery bym nie liczył. Macierewicz musi grać na zwłokę żeby dać czas naszej armii na dozbrojenie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj