nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4652

hubertuss mistrzu czarnego pijaru, fakty - TNS badanie z 22-27,01,2016 PiS-37%, PO-17%, Nowoczesna-13% źródło http://www.parlamentarny.pl/sondaze/tns-polska-wsrod-zdeklarowanych-wyborcow-37-proc-na-pis-17-proc-na-po,70.html ,CBOS z dnia 29,01,2016 PiS-36%, Nowoczesna-18%, PO-14% źródło http://www.parlamentarny.pl/sondaze/cbos-tylko-cztery-ugrupowania-w-sejmie-nowoczesna-druga-sila-polityczna,69.html

teraz proszę o link z TVP uwiarygadniający 30% dla PiS-u, tylko fakty, a nie gdzieś, coś tam słyszałem/widziałem

 

Sondaż był robiony dla Onetu. TVP może podać jego wyniki jako wiadomość. Ale nie może prezentować na własnych stronach. Bo za niego nie płaciła. Poświęciłem się i znalazłem dla ciebie. Skoro nikogo dorosłego w domu nie miałeś to ja ci pomogę.

 

http://telewizjarepublika.pl/sondaz-ibris-pis-na-czele-5-partii-w-sejmie,29209.html

 

Tam poniżej jest link do innego sondażu z 18 chyba stycznia dla Rzeczpospolitej. PiSowi spadło o 2 % wg IBRIS. Co ciekawe w komentarzu napisali, że PiSowi wzrosło poparcie od ostatniego badania tej pracowni. Nie wiem czy pomiędzy 18 stycznia a 5 lutym IBRIS robił jakieś badania. Ale w linku poniżej widać, że spadło poparcie o 2 %.

 

Dzisiaj mówili  a tv że starym ubeko chcą emerytury zabrać..... :D  Brawo PIS. :D

Państwo wydaje na nie 8 m.ld

 

Łykasz wszystko co ci rządowa tv powie. Już nie mówię, że Jarek, bo nie wiem czy zauważyłeś. Nikt z wysoko postawionych w PiSie tych głupot nie powtarza. Z prostego powodu. Co mogli zabrać to już ubekom z emerytur zabrali. Pozabierali im wszystkie dodatki jakie mogli. Zostały im emerytury powiązane ściśle z wysokością gołej pensji. A tego ruszyć nie mogą tak jak każdemu innemu pracownikowi choć by sklepu spożywczego. Z prostego powodu. Bo ci ubecy napiszą skargę do Strasburga. I Polska zwróci im to z odsetkami. O tym PiSowcy dobrze wiedzą.

Oczywiście pojawiają się takie wrzutki w TVP. Z dwóch przyczyn. Pierwsza to omamić ciemny lód. Że niby nowa sprawiedliwość ludowa nastąpi. Druga to omamić tych biednych nieudaczników. Co to przez ponad 26 lat po upadku komunizmu pracy znaleźć nie mogli. Bo parę razy pałką dostali. Jeśli ktoś doznał uszczerbku na zdrowiu to ma rentę. Z drugiej strony wielu prześladowanych opozycjonistów porobiło całkiem legalne kariery. Czy też znalazło dobrą pracę.

Ciekawe czy PiS obniż emeryturę Piotrowiczowi jeśli taka pobiera. Bo z wysokością tych emerytur to też wielka ściema. Te po 20 tysięcy pobierają prokuratorzy czy sędziowie w stanie spoczynku. Znam przypadek gdzie emerytowany major kierujący sb na powiatowym posterunku z chyba 4 tys ma dzisiaj nie całe 2 tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oświeć mnie kolego kto Twoim zdaniem godzien jest rządzić Tym ciemnym ludem oprócz Ciebie i jeszcze kilku osób które tak chętnie piszą w tym  temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Błąd, nie rządzić ciemnym ludem tylko rządzić w imieniu i dla dobra ciemnego ludu. I tu widać błąd w podejściu do sprawy, który rzutuje na wykonywanie powierzonego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Dlaczego nie .

Na wynik mnożenia zwany ilocznem , sklada się mnożna i mnożnik .

Jeżeli w/g ciecie żyje ich już zbyt malo, to być może kasa placona jednemu jest na tyle wysoka by osiągnąc taki wynik.

Co do danych rządowych i braku wobec nich wiary , to zapomniałes napisać , że to dane rządu PiS . bo o ile pamiętam ,żadne dane nie były tak wiarygodne jek te gloszone do tej pory.przez poprzednią ekipę.

Wielu do dzisiaj nie może doczyścić butów,  które nabraly zielonego koloru stąpając po krainie powszechnego dobrobytu.

Dane kazdego rządu mogą być różnie naciagane w zależności od potrzeb i łatwości ich weryfikacji. Dziwię się skoro to tak wielka kasa że nie było to nr.1 z pomysłów w kampanii. Ganiaja tam za jakimiś 2 mld za markety a tu buch! - 8 mld.Jak jeszcze pogrzebią to znajdą   z 50 mld i będzie na każde dziecko po 1000 i dodatek dla emerytów i premia dla wielodzietnych bezrobotnych itp.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ogólnie retoryka elektoratu PiS i PAD jest ściśle związana ze sloganem "rozliczymy złodziei i pieniądze na wszystkie obiecanki się znajdą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Oświeć mnie kolego kto Twoim zdaniem godzien jest rządzić Tym ciemnym ludem oprócz Ciebie i jeszcze kilku osób które tak chętnie piszą w tym  temacie?

 

Ten rządzi, kogo ciemny lud wybrał. Naobiecywali ludziom cudów i jak to mówił Kurski ciemny lud to kupił. Miała być dobra zmiana. A jest po prostu wymiana kadr przy korycie. Niech sobie rządzą co mi tam. Ja się nigdy do polityki nie pchałem i nie pcham. Za nie całe 4 lata zakończy się ten kabaret. Rządy radykalnej prawicy w Polsce nigdy nie trwały dłużej niż jedną kadencję. AWS marny koniec z największą dziurą budżetową. Krzaklewski rządził Buzkiem jak Kaczyński Szydło z tylnego siedzenia. Potem cyrk PiSu LPR i Samoobrony. A teraz sam PiS pokazuje co potrafi. Ok PO bardzo przysłużyła się PiSowi robiąc bałagan przez 8 lat. Ale PiS daleko nie pojedzie na tym. Musi sam coś pokazać. A na razie nie wiele zrobili z tego co obiecali. I widać nie wiele zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

 

Oj Dasiek przestań w UK już grzebać w tych śmietnikach jeszcze kto Cię zauważy ;)

Może i masz jakieś traumatyczne przeżycia staszku ale nie oceniaj innych swoją miarą.

 

Akurat płacąc za tą butelkę dołożyłem się do twojej "wypłaty" w GOPS bo akcyza została w PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Błąd, nie rządzić ciemnym ludem tylko rządzić w imieniu i dla dobra ciemnego ludu. I tu widać błąd w podejściu do sprawy, który rzutuje na wykonywanie powierzonego zadania.

 

W imieniu ciemnego ludu to ostatnie 8 lat rządzili a teraz zaczynają czyścić pomału buty z zielonego koloru jak ktoś wyżej pisał :P :P :P

Dasiek to się nie liczy bo to było z tych pieniędzy co vat  zgodnie z prawem odliczyłeś czli wychodzi na 0 ;)

Następnym razem wstaw zdjęcie z toalety dowiemy się co na obiad było i jak z trawieniem u cb B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Sondaż był robiony dla Onetu. TVP może podać jego wyniki jako wiadomość. Ale nie może prezentować na własnych stronach. Bo za niego nie płaciła. Poświęciłem się i znalazłem dla ciebie. Skoro nikogo dorosłego w domu nie miałeś to ja ci pomogę.

 

http://telewizjarepublika.pl/sondaz-ibris-pis-na-czele-5-partii-w-sejmie,29209.html

 

Tam poniżej jest link do innego sondażu z 18 chyba stycznia dla Rzeczpospolitej. PiSowi spadło o 2 % wg IBRIS. Co ciekawe w komentarzu napisali, że PiSowi wzrosło poparcie od ostatniego badania tej pracowni. Nie wiem czy pomiędzy 18 stycznia a 5 lutym IBRIS robił jakieś badania. Ale w linku poniżej widać, że spadło poparcie o 2 %.

 

 

Myślałem że jesteś facet z jajami tymczasem jesteś zwykłą popierduchą. Nie interesują mnie wyniki robione dla łonetu,  o wiarygodności możesz poczytać w poniższych komentarzach z linku który podałeś :) Nadal czekam na wiarygodne źródło z TVP, nie na bajki że mogą pokazywać w tv, ale już w necie już nie (żenua) Z racji że znowu zostałem sam w domu i nikogo starszego nie ma :)  daje ci jeszcze jedną szanse w jakim programie informacyjnym to widziałeś; wiadomości? panorama? serwis info?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Dajcie spokój ludzie, sensowne sondaże to będziemy za 4 lata oglądać. Celowo napisałem sensowne a nie trafione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

nowy program po: 500zł na każde dziecko

nikt nie wyje z oburzenia? że nie ma pieniędzy, że podatki trzeba będzie podnieść, że zostaną przepite,

gdzie balcerowicze i nowocześni, gdzie forumowi krzykacze?

 

obłudnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Podatki już zostały  podniesione. PO wpusciła PIS w maliny bo brak zasiłków na 1 dziecko jest niespójne logicznie. Teraz PIS niech sie tłumaczy czemu nie dla wszystkim . Smutne to wszystko bo obydwie strony licytują się na głupoty i najważniejsze jak dokopać drugim a interes Państwa mają gdzieś.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Zgadza się Niech się tłumaczą czemu nie na wszystkie dzieci. Gdyby chcieli to zrobić z głową wprowadzili by odpisy podatkowe. Ale lepiej w kampanii powiedzieć, że się coś da. Niż każe się zapłacić mniej.

 

Myślałem że jesteś facet z jajami tymczasem jesteś zwykłą popierduchą. Nie interesują mnie wyniki robione dla łonetu,  o wiarygodności możesz poczytać w poniższych komentarzach z linku który podałeś :) Nadal czekam na wiarygodne źródło z TVP, nie na bajki że mogą pokazywać w tv, ale już w necie już nie (żenua) Z racji że znowu zostałem sam w domu i nikogo starszego nie ma :)  daje ci jeszcze jedną szanse w jakim programie informacyjnym to widziałeś; wiadomości? panorama? serwis info?
 

 

Popierducha to sam jesteś. Bo nie umiesz przyjąć do wiadomości nie przychylnych ci faktów. Sondaż był pokazywany w TVP info w piątek wieczorem w serwisie po 21. Dodam, że prezenterka zaznaczyła, że był robiony przez IBRIS dla Onetu. Oraz ze dwa razy wczoraj na tym samym tvp info go widziałem. Tyle w temacie. Chcesz wiesz. Chcesz nie wiesz guzik mnie to obchodzi. Notowania PiSu spadają i spadać będą bez względu na to czy ty przyjmujesz to do wiadomości czy nie. PiS w życiu nie zrealizuje wszystkich obietnic. Więc będą pojawiać się nowe grupy zawiedzionych. Co za tym idzie. Będzie spadek poparcia.

Jak chcesz napisz list do Kurskiego niech puści jeszcze raz. Chociaż nie wiem czy będą sondaże z takim spadkiem PiSu w prime time puszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Jakby były odpisy podatkowe to trzeba by pracować i płacic podatki i to mogłoby generować wpływy do budzetu. Wszystko w myśl prastarej zasady - "nie pracujesz nie masz"

 W piątek rozmawiałem ze znajomym zatrudniajacym ludzi do obróbki warzyw. Robota w zimę pod dachem ,w temp 2-5 C pełny legal, przebieralnia stołówka, zawsze wezmą trochę warzyw czy ziemniaka do domu itp. Dotychczas wszyscy zaczynali rozmowę od tego czy będzie umowa , a od miesiaca chcą albo bez umowy albo częściowo nieoficjalnie  tak by nie przekroczyć 800 Pln/ osobę. Dziewczyna z 3 dzieci  rozważa pracę na czarno albo bezrobocie  bo przy braku dochodów dostanie na 3 dzieci 1500,  z GOPS i z Caritasu jeszcze coś i nie będzie sie męczyć.W tym przypadku będzie tak że nie dość że Państwo da,  to jeszcze nic nie dostanie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Masz 100% racji. Też już pisałem że przy tak rozwiązanym programie pomocowym w wielu przypadkach po prostu nie opłaca się pracować.

 

No ale właśnie tak Piss buduje swój elektorat. Promocja bylejakości. 

 

 

Ale to nie ma co tłumaczyć - taki staszek nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakby były odpisy podatkowe to trzeba by pracować i płacic podatki i to mogłoby generować wpływy do budzetu. Wszystko w myśl prastarej zasady - "nie pracujesz nie masz"

 W piątek rozmawiałem ze znajomym zatrudniajacym ludzi do obróbki warzyw. Robota w zimę pod dachem ,w temp 2-5 C pełny legal, przebieralnia stołówka, zawsze wezmą trochę warzyw czy ziemniaka do domu itp. Dotychczas wszyscy zaczynali rozmowę od tego czy będzie umowa , a od miesiaca chcą albo bez umowy albo częściowo nieoficjalnie  tak by nie przekroczyć 800 Pln/ osobę. Dziewczyna z 3 dzieci  rozważa pracę na czarno albo bezrobocie  bo przy braku dochodów dostanie na 3 dzieci 1500,  z GOPS i z Caritasu jeszcze coś i nie będzie sie męczyć.W tym przypadku będzie tak że nie dość że Państwo da,  to jeszcze nic nie dostanie

 

Jasne a Twój znajomy pewnie zaproponował umowę i 3000 tysie na rękę :D :D jak państwo nic n ie dostanie? Jak dostanie te 1500 to sami pisaliście że sami za to zapłacą więc w czym problem? Takie Daśki tego n ie zrozumią ile ludzi na zachodzie utrzymuje się z zasiłków i jakoś te kraje nie bankrutują a jak jest 3 dzieci to trzeba je wychować a nie hodować jak psa czy kota co karma do miski i spacer raz dziennie żeby się załatwiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Ja tam staszka lubie. Albo mi napisze że będę ministrem albo że kwiczę jak świnia oderwana od koryta. Pisał coś ostatnio o grzebaniu w smietnikach i defekacji a za słówka łapie jak nikt


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciemnota nie rozumie że jak opodatkują banki czy handel detaliczny to tak naprawde opodatkują wszystkich. Napewno darli by japę jakby podniesiono VAT o 1% ale Jarosław bardzo subtelnie im zapodał że opodatkowani są ci żli, bogaci żydzi masoni i korporacje więc ciemnota nawet nie wie i nie wierzy że podatki wzrosły. Zagrali tez na wioskowych charakterach naszy współziomków w mysl zasady " nawet jak mi się troche pogorszy to nie ma znaczenia, ważne że ty najbogatszym dopie...lą"

@Ywa - fajny i co rzadko sie zdaża spójny logicznie komentarz. Osobiście zgadzam się w zupełności  

 

Sam tym postem to potwierdzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Niby co takiego?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

staszek podziwiam Cię za dyskusje z tymi lemingami ,oni chyba mają płatne bo nie wierzę żeby człowiek korzystający z internetu pisał takie farmazony jakby z propagandy petru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

No i ad persona się zaczęło ...... Merytoryki nie staje ?

PS. Za weekendy jest  płatne podwójnie B)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/1,136156,19594537,to-koniec-aliexpress-i-amazona-w-polsce-ustawa-pis-moze-zmiazdzyc.html#Czolka3Img

 

 

 

no i wiecie skad staszkowi "pincset" znajdą. jaja na skalę światową. 

 

Ale chociaż okazja do zarobienia grubej kasy dla tych co chcą pokombinować - naprawdę grubej kasy. Więc ja chętnie wynajmę jakiś mały lokal po niemieckiej stronie granicy , najchętniej od dnia wprowadzenia ustawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 

 

 

Popierducha to sam jesteś. Bo nie umiesz przyjąć do wiadomości nie przychylnych ci faktów. Sondaż był pokazywany w TVP info w piątek wieczorem w serwisie po 21. Dodam, że prezenterka zaznaczyła, że był robiony przez IBRIS dla Onetu. Oraz ze dwa razy wczoraj na tym samym tvp info go widziałem. Tyle w temacie. Chcesz wiesz. Chcesz nie wiesz guzik mnie to obchodzi. Notowania PiSu spadają i spadać będą bez względu na to czy ty przyjmujesz to do wiadomości czy nie. PiS w życiu nie zrealizuje wszystkich obietnic. Więc będą pojawiać się nowe grupy zawiedzionych. Co za tym idzie. Będzie spadek poparcia.

Jak chcesz napisz list do Kurskiego niech puści jeszcze raz. Chociaż nie wiem czy będą sondaże z takim spadkiem PiSu w prime time puszczać.

 

Niestety tego gniota nikt nie komentował, ten sam IBRIS  miesiąc przed wyborami KomoRuskiemu dawał 40%poparcia w wyborach prezydenckich co tak rozleniwiło dziada że wcale nie wychodził spod żyrandola - jak się skończyło wiemy wszyscy. Więc jeżeli ten sam IBRIS dzisiaj publikuje dane znacząco odbiegające od innych sondażowni pozostaje mi się tylko cieszyć że istnieją tacy naiwniacy jak Ty, którym można wcisnąć takie bajdy bez mydła. Co nie zmienia jednak faktu że to świetna karma dla piesków obszczekujących karawane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652
Napisano (edytowany)

Może sondaż i odbiega od innych. Ale pokazuje ten sam trend co inne, czyli spadek. Dadzą 500 zł na dziecko. 2 dziecko. Czym wzbudzą nie zadowolenie tych z jednym.  Podatek bankowy sprawił, że podrożały usługi bankowe. W tym kredyty. Frankowiczom obiecano, przewalutowanie po kursie w jakim kredyt zaciągali. Dostaną jakiś kurs sprawiedliwy. Który ich nie urządza. Zostaną jednak kupione caracale. Oszukano więc związkowców z dwóch fabryk w Polsce, którym naobiecywano, że przetarg zostanie zerwany.  Nie widać większej kwoty wolnej od podatku ani obniżki wieku emerytalnego. Co Duda obiecał jako pierwszą rzecz, którą się zajmie. Dodatkowo podatek od sklepów spowoduje  podwyżkę cen w sklepach na stacjach paliw. Czy ugodzi w sklepy internetowe w których wielu kupuje. Dodatkowo powstają nowe problemy w górnictwie. Pewnie by już strajkowali, gdyby nie sojusz solidarności z PiSem. Ty chcesz, żeby sondaże rosły? Kiedy już tylu ludzi zostało oszukanych. Jesteś naiwniakiem większym ode mnie. Za niecałe cztery lata twoja karawana się skończy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj