nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

akko    52

PIS to skończy jak SLD .Zresztą uważam że po nowych wyborach to tą partię powinno się delegalizować i cała wierchuszka co teraz siedzi w sejmie pod trybunał stanu .Należy im w tym celu wynająć hotel zwany łagier u ich mocodawcy Putina .Do tego delegalizacja tuby propagandowej toruńskiej za działania agenturalne na rzecz obcego wywiadu (Rosji) oraz prześwietlenie kółek różańcowych i kleru pod tym kątem również  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Jasne jasne i Miś Uszatek a Dasiek zostanie ministrem finansów w jego rządzi  Ulman ministem edukacji a Akko  sprawiedliwości a zoło dostarczał będzie Hubertus jak wróci z polowania :P :P ciemnotę wciskacie tu i tyle koryto wam zabrali to teraz lament B)

Drogi Staszku!

Myślę że jako przyszły minister w imieniu swoim jak równiez kolegów ministrów wymienionych powyżej pagne zauważyć że posiadasz wyjatkowy talent. Zdolność zajadłego bronienia tez sprzecznych logicznie,  niespotykany upór i bezkrytyczne podejście do okreslonych prawd to cechy jakże nam potrzebne w przyszłym rządzie. W zwiazku z tym pragne w imieniu swoim i kolegów ministrów (mam nadzieje koledzy ze się zgadzacie) zaproponować Ci objęcie teki ministra propagandy.

Gdyby takowego nie udało się stworzyć możemy zagwarantować rzecznika prasowego rzadu.

Jeśliby natomiast koledzy sie nie zgodzili to po prostu dostaniesz wakat dozorcy.

Bądź dobrej mysli! 

 

Z poważaniem

Ulman

 

PS. Jako oderwany od koryta dodam tylko kwiik, kwiiiik, kwiiiiiikkk!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ulmanku aby kupczyć stanowiskami to trzeba najpierw wygrać wybory B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A kogo dziś jakieś sondaże obchodzą tak się tym podniecasz jak panienka na pierwszej randce :P

 

Jak mówiłem twoje pisanie nic tu nie da. Coraz więcej rozczarowanych. A ty dalej zaklinasz tu rzeczywistość.

 

To ile podali w TVP? Artykuł Wirtualnej Polski (którą chyba trudno zaliczyć do sympatyków PiS-u)z 3 lutego http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027191,title,Platforma-odbija-sie-w-sondazach-kosztem-Nowoczesnej-Byc-moze-to-przez-jeden-blad-Petru,wid,18142348,wiadomosc.html

PiS -37% w innych sondażowniach podobnie +/- 2% oczywiście pojawiają się i takie kwiatki http://polska.newsweek.pl/sondaz-ibris-poparcie-dla-partii-politycznych-nowoczesna-wyprzedza-pis,artykuly,376891,1.html

niestety to newsweek i onet więc trudno o wiarygodność takich materiałów.

 

Reasumując ostatnie kilkanaście, może kilkadziesiąt stron tego tematu można powiedzieć ''psy szczekają, karawana jedzie dalej"

 

W sumie dobrze podsumowałeś takich jak Staszek z tą karawaną. Pisanie bez sensu nie zmieni faktu, że poparcie PiS spada. Przytoczyłeś wiadomości wp. Szkoda, że ich nie zrozumiałeś. W sumie nic dziwnego. Jako zwolennik PiSu miałeś prawo. Poproś dorosłych niech ci doczytają, że tam chodzi o sondaż z połowy stycznia. Napisano o tym jak byk na początku tekstu. Ten pokazywany dzisiaj w tvp jest bardziej aktualny.

Oczywiście jak pisze Staszek można się tym nie podniecać. Ale gwarantuje wam, że wielu się podnieci, gdy Nowoczesna zrówna się z PiSem. A to może stać się nie za długo. Rydzyk ma dostać kasę to i górnicy chcą. Zabrakło im na 14stki. Związki co prawda jeszcze kontrolują sytuację. Ale napięcie na kopalniach rośnie. Tym czasem cyrkowcy z komisji Macierewicza mają za swoje występy dostawać po 25 tys miesięcznie. Jak nie dawno pisałem. Macierewicz teraz naszymi pieniędzmi zapłaci im za to co wyprawiali w parlamentarnym zespole.

Tak więc psy szczekają karawana jedzie dalej. Poparcie dla PiSu spada, grupy nie zadowolonych, oszukanych w kampanii rosną. Bez względu jak bardzo głupie wypowiedzi tu się pojawią. Tego nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Ulman zwykłym szarakiem i nie jesteś w stanie przewidzieć jak zareaguje rynek na zmiany podatkowe. Możesz jedynie ,gdybać co się stanie. PO tak szczekala na 500+ , a teraz oni chcą dawać jeszcze więcej, bo uważają ,że należy się każdemu nowo narodzonemu dziecku ta pomoc. Jak to wszystko szybko się zmienia. Sondażom nigdy nie wierzyłem , bo one są tak wiarygodne jak i przepowiednie wróżki.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Ministrem spraiedliwości w "rządzie" PiS to powinien być złodziej poseł Pięta.

 

Ta osoba ponad wszelką wątpliwość potwierdza że z medycznego punktu widzenia nieda się przeszczepić mózgu do Pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Ulmanku aby kupczyć stanowiskami to trzeba najpierw wygrać wybory B)

Nie trzeba nic robić. PISowi nie należy przeszkadzać to narobią takiego syfu że ludzie bedą głosować przeciw nim a nie za czymś. Tak zresztą jak w ostatnich wyborach.  Najlepiej  jeszcze przebić POPIS obiecując nie po 500 / dziecko ale np.1000 i jeszcze po 500 na babcię i dziadka a do tego po 100 na psa kota i chomika.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52
Napisano (edytowany)

A kogo dziś jakieś sondaże obchodzą tak się tym podniecasz jak panienka na pierwszej randce :P

Jest zima masz czas pomiędzy karmieniem bydła i innymi czynnościami gospodarskimi to obejrzyj sobie np Historie itp .Tu masz darmowy dostęp http://www.telewizjada.net/ pod warunkiem że masz odpowiedni internet 

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 

 

 

W sumie dobrze podsumowałeś takich jak Staszek z tą karawaną. Pisanie bez sensu nie zmieni faktu, że poparcie PiS spada. Przytoczyłeś wiadomości wp. Szkoda, że ich nie zrozumiałeś. W sumie nic dziwnego. Jako zwolennik PiSu miałeś prawo. Poproś dorosłych niech ci doczytają, że tam chodzi o sondaż z połowy stycznia. Napisano o tym jak byk na początku tekstu. Ten pokazywany dzisiaj w tvp jest bardziej aktualny.

Oczywiście jak pisze Staszek można się tym nie podniecać. Ale gwarantuje wam, że wielu się podnieci, gdy Nowoczesna zrówna się z PiSem. A to może stać się nie za długo. Rydzyk ma dostać kasę to i górnicy chcą. Zabrakło im na 14stki. Związki co prawda jeszcze kontrolują sytuację. Ale napięcie na kopalniach rośnie. Tym czasem cyrkowcy z komisji Macierewicza mają za swoje występy dostawać po 25 tys miesięcznie. Jak nie dawno pisałem. Macierewicz teraz naszymi pieniędzmi zapłaci im za to co wyprawiali w parlamentarnym zespole.

Tak więc psy szczekają karawana jedzie dalej. Poparcie dla PiSu spada, grupy nie zadowolonych, oszukanych w kampanii rosną. Bez względu jak bardzo głupie wypowiedzi tu się pojawią. Tego nic nie zmieni.

 

Tak, tak wiemy już że nikt nie umie czytać i nic nie rozumie oprócz młodych pięknych i wykształconych z wielkich miast. Niestety Ty jako przedstawiciel powyższej elyty nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie? - jakie poparcie pokazała TVP? czy może narysować moje pytanie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Jest 3 m-ce po wyborach i już tyle narozrabiali ale potrzeba czasu by trend sie zaznaczył. Na razie sympatycy i wyznawcy mogą mieć niewielkie wątpliwosci czy w tym szaleństwie jest metoda ale kredyt zaufania i niechęć do  przyznania się że zostało się "wyborczo wydupczonym"  utrzyma wysokie notowania jeszcze przez jakiś czas. Gdzieś tak po roku gdy okaże się że król jest nagi a w portfelu ubyło sprawy nabiorą tempa.

Swoja doga wiele rzeczy jest taktycznie bardzo sprytnie zaplanowanych. Takie np powołanie komisji Smoleńskiej gdy negocjują z ruskimi TIRy  wydaje sie być kompletnie głupie ale z drugiej strony odciąga i zajmuje uwagę wyznawców by samodzielnie nie doszli do wniosku że właśnie podniesiono im podatki. Gospodarczo Jarosław jest analfabetą i do tego zaprzysiegłym socjalistą ale zagrywki taktyczne ma naprawdę niezłe. Nawt jesli coś jest pozornie chaotyczne to uważam że jest częścią zaplanowanej całości i za to czapki z głów. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jest zima masz czas pomiędzy karmieniem bydła i innymi czynnościami gospodarskimi to obejrzyj sobie np Historie itp .Tu masz darmowy dostęp http://www.telewizjada.net/ pod warunkiem że masz odpowiedni internet 

 

Akko odpowiedz kogo z młodych historia obchodzi? Młodych interesuje to co będzie nie chcą pracować tylko pracę na państwowym najlepiej a wiadomo że z tego kasy do budżetu nie przybędzie,bo czy można mówić że ktoś płaci podatki jeśli jego ubezpieczenie i wypłata właśnie z podatków pochodzi? Jak już obornik wywalisz zrób sobie herbatę i przemyśl to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Tu się muszę z tobą staszku zgodzić - większość młodych stara się patrzeć w przyszłość. I to im się chwali. Bo nie ma co rozpamiętywać - trzeba pamiętać ale nie rozpamiętywać.

 

A co do pracy na tzw. "państwowym"....hmmm, moim zdaniem tam w znacznej większości idą ci którzy nie są w stanie sobie poradzić na rynku pracy a mają jakieś plecy i im się udało za masło studia skończyć. Bo nie jestem w stanie uwierzyć że ktoś kto skończy dobre studia pójdzie do pracy w jakimś urzędzie za 2000 zł.

A co do samej pracy - jakbym musiał to wolałbym w lidlu pracować niż w urzędzie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Ty Judaszu! Zamiast rozwijać kastę urzędniczą ty wolisz korporacje zachodnią dorabiać? Niedoczekanie! :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Może być i zagraniczna i krajowa :ph34r: . Wszystko lepsze od pracy w aparacie ucisku  B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

 

Kiedyś zemrze ten socjalno- smoleński elektorat

uważaj żebyś nie był pierwszy

ale dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tu się muszę z tobą staszku zgodzić - większość młodych stara się patrzeć w przyszłość. I to im się chwali. Bo nie ma co rozpamiętywać - trzeba pamiętać ale nie rozpamiętywać.

 

A co do pracy na tzw. "państwowym"....hmmm, moim zdaniem tam w znacznej większości idą ci którzy nie są w stanie sobie poradzić na rynku pracy a mają jakieś plecy i im się udało za masło studia skończyć. Bo nie jestem w stanie uwierzyć że ktoś kto skończy dobre studia pójdzie do pracy w jakimś urzędzie za 2000 zł.

A co do samej pracy - jakbym musiał to wolałbym w lidlu pracować niż w urzędzie.

 

Masz rację Daśku ale tych za masło to jest dużo i ciągle przybywa a fachowców coraz mniej bo kończyć studia po to aby mieć wyższe wykształcenie a nic nie umieć to jakaś paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Akko odpowiedz kogo z młodych historia obchodzi? Młodych interesuje to co będzie nie chcą pracować tylko pracę na państwowym najlepiej a wiadomo że z tego kasy do budżetu nie przybędzie,bo czy można mówić że ktoś płaci podatki jeśli jego ubezpieczenie i wypłata właśnie z podatków pochodzi? Jak już obornik wywalisz zrób sobie herbatę i przemyśl to,

Ja mam dużo czasu bo jest weekend i mnie historia interesuje zwłaszcza ta II wojny ale również czasu wojny Polsko sowieckiej .Może dlatego że zapamiętałem dostawane cukierki od pradziadka który w tej wojny walczył .Druga wojna interesuje mnie bo w moich stronach było duże zgrupowanie oddziałów partyzanckich .Co do urzędników to PIS jak żadna partia przed nimi rozbudowuje tabuny urzędników .Obecny rząd zatrudnia najwięcej urzędników w historii po 1989 roku więc ja nie mam nad czym myśleć w tej kwestii bo ja na nich nie głosowałem i nigdy nie zagłosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tak, tak wiemy już że nikt nie umie czytać i nic nie rozumie oprócz młodych pięknych i wykształconych z wielkich miast. Niestety Ty jako przedstawiciel powyższej elyty nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie? - jakie poparcie pokazała TVP? czy może narysować moje pytanie?

 

Nie oglądasz rządowej telewizji w której pokazywana jest dobra zmiana? Nie możliwe. Sondaż pokazywano wczoraj wieczorem i dzisiaj ze dwa razy widziałem. Niestety nie uczę się przekazu tvp na pamięć więc ci nie odpowiem dokładnie. Chodziło o poparcie dla partii politycznych. Wyniki podałem stronę czy dwie wcześniej. Poszukaj sobie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

A kogo dziś jakieś sondaże obchodzą tak się tym podniecasz jak panienka na pierwszej randce :P

Wypijmy za to żeby sondaże pokazywały pissowi 0% a do naszych gardeł lało się rozcieńczone 40% ;) .

 

 

No i trzeba o to się modlić bo jak tak dalej pójdzie to importowane trunki będą reglamantowane aBombay to "prima sort" ;)

post-156009-0-44989900-1454790563_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

hubertuss mistrzu czarnego pijaru, fakty - TNS badanie z 22-27,01,2016 PiS-37%, PO-17%, Nowoczesna-13% źródło http://www.parlamentarny.pl/sondaze/tns-polska-wsrod-zdeklarowanych-wyborcow-37-proc-na-pis-17-proc-na-po,70.html ,CBOS z dnia 29,01,2016 PiS-36%, Nowoczesna-18%, PO-14% źródło http://www.parlamentarny.pl/sondaze/cbos-tylko-cztery-ugrupowania-w-sejmie-nowoczesna-druga-sila-polityczna,69.html

teraz proszę o link z TVP uwiarygadniający 30% dla PiS-u, tylko fakty, a nie gdzieś, coś tam słyszałem/widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50
Napisano (edytowany)

Dzisiaj mówili  a tv że starym ubeko chcą emerytury zabrać..... :D  Brawo PIS. :D

Państwo wydaje na nie 8 m.ld

Edytowano przez konrad82

kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Może i dobrze ale po pierwsze nie wiem czy ąz tylu jeszcze żyje by te 8 mld wydawać ? Zapewne są to dane rzadowe więc nie wiem czy wiarygodne bo jest to wiecej niz ma przynieść opodatkowanie banków. Przykre jest to że ciagle jest grzebanie w przeszłości. Gawiedz znowu ma igrzyska bo zabrano tym złym ale czy to przyniesie wymierne korzyści masom pracującym to nie wiadomo. Generalnie wiekszość pomysłów dotyczy przeszłości, - ubecy, Smoleńsk, pewnie za chwilę stan wojenny, i kopalna "Wujek" a o przyszłości raczej cicho i jasnych pomysłów niewiele., 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49
Napisano (edytowany)

Dzisiaj mówili a tv że starym ubeko chcą emerytury zabrać..... :D Brawo PIS. :D

Państwo wydaje na nie 8 m.ld

pardon moja zona wyciągnęła mnie na bal i klinkelo mi przypadkiem po kilku głębszych ludzie się bawię i wszystko mają to w d*pie Edytowano przez domat1998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

Może i dobrze ale po pierwsze nie wiem czy ąz tylu jeszcze żyje by te 8 mld wydawać ?

 

Dlaczego nie .

Na wynik mnożenia zwany ilocznem , sklada się mnożna i mnożnik .

Jeżeli w/g ciecie żyje ich już zbyt malo, to być może kasa placona jednemu jest na tyle wysoka by osiągnąc taki wynik.

Co do danych rządowych i braku wobec nich wiary , to zapomniałes napisać , że to dane rządu PiS . bo o ile pamiętam ,żadne dane nie były tak wiarygodne jek te gloszone do tej pory.przez poprzednią ekipę.

Wielu do dzisiaj nie może doczyścić butów,  które nabraly zielonego koloru stąpając po krainie powszechnego dobrobytu.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wypijmy za to żeby sondaże pokazywały pissowi 0% a do naszych gardeł lało się rozcieńczone 40% ;) .

 

 

No i trzeba o to się modlić bo jak tak dalej pójdzie to importowane trunki będą reglamantowane aBombay to "prima sort" ;)

 

Jak takie świństwa pijesz to nie dziwota że masz takie jazdy B)

Oj Dasiek przestań w UK już grzebać w tych śmietnikach jeszcze kto Cię zauważy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj