nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4652

W uk nie ma trzydziestoparoletnich policjantów emerytów to i składki mniejsze. Ja niestety muszę płacić dochodowy. A podatki pośrednie wyższe zapłacimy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Dochodowy też płacę ale znacznie mniejszy bo kwota wolna od podatku jest ponad 20 krotnie wyższa. I wszelakie koszty pomniejszają ten podatek. Moja żona przeszła na kontrakt bo miesięcznie w zusach i podatkach zabierali jej blisko 2400 zł. Teraz płaci ten zus dla nowych firm a z dochodowego w większości ucieknie przez chociażby auto w leasingu i innymi zakupami które odliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

@Ulman ,wytłumaczę Ci to w bardzo prosty sposób , choć pewno i tak Cię nie przekonam.

Powiedzmy że dwoch braci X pracuje w jednej firmie za to samo wynagrodzenie.

Jeden jest bezdzietnym kawalerem , drugi posiada 4 dzieci i niepracujacą żonę.

Kawaler kupuje miesięcznie 30 chlebów , 30 biletów tramwajowych , 5 m3 wody , 50 kw prądu itd itp .

Ten dtugi posiadajacy dzieci , w uproszczeniu kupuje to samo x 6 .

I to jest normalne , tyle że jak wiemy głównym dochodem państwa jest podatek VAT , płacony przez koncowego odbiorce i ten dzieciaty płaci go dokładnie 6 razy więcej niz ten bez dzieci.

z placonych podatkóe utrzymuje się urzedników , nauczycieeli , wojsko , buduje drogi , itp itd.

Dlaczego więc ten dzieciaty ma płacić wiecej , tym bardziej ze to on nakręca spiralę popytu na towar i usługi ?

I dlaczego to jego dzieci , maja sie składac za lat 20 , na tych co im dzieci przeszkadzaly , lub np męski partner nie potrafił urodzic ?

Dassiek , znajśc polskie realia to do tych darmowych przedszkoli , ksiązek itp itd , przykleiły by się pospolite gnidy , marnujące większośc powierzonych im środków.

Dlaczego nie wierzyć matce lub ojcu nie dając wiary , że to oni wiedza najlepiej co jest potrzebnme im i ich dzieciom?

Chyba wiesz ile kosztuje utrzymanie dziecka w domu dziecka lub rodzinie zastepczej.

Sępy zawsze się znajda , nie wolno im dac pozywki.

Te pieniadze i tak wroca do obrotu gospodarczego , a ze ktoś wyda na używki , wtedy większość wróci bezpośrednio do budżetu , gdyz tam grasuje poza vatem , potezna akcyza.

Nie przekonasz mnie bo pomyliłes pojecia. Ja pisze o efektywnym, tanim i prostym sposobie dystrybuowania środków do beneficjentów a ty o socjalistycznej sprawiedliwosci społecznej. Jak jeden brat ma 4 dzieci to niech zap...la żeby im dobra przyszłość zapewnić . Jak ktos sie decyduje na dzieci to i robić trzeba. Brat bezdzietny zapewne tez dostarczy tyle samo VATu i akcyzy tylko że on wyda na lepszy samochód, wódeczkę knajpy ze stripteasem, kolacje z laseczkami i prezenty dla nich. To tez jest wszystko opodatkowane i powyższy przykład jest całkowicie chybiony bo bracia dostarczaja tyle samo podatków realizujac różne potrzeby..

Masz zapewne racje że rodzice wiedzą co ich dzieciom potrzebne ale to nie wyklucza faktu że lepiej im nie zabierac niz zabrac i dać ponownie.Ponadto jak nie zabierzesz to też te peiniadze będą krążyć w krwiobiegu gospodarczym.

W zwiazku z powyzszym odpowiedz mi proszę czemu preferujesz zabieranie i redystrybucje środków od de facto obniżki podatków porzez ulgi.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Obecny szef MON Antoni Macierewicz z PiS na początku urzędowania podjął decyzję o przeglądzie postępowań dotyczących zakupów, w tym na śmigłowce. Od tego czasu ministerstwo sprawdza, czy przetargu nie należy powtórzyć.

PZL-Świdnik zapowiada, że stanie do walki o nowy kontrakt. Czym chce przekonać?

Nie można dzisiaj mówić ani o odrzuceniu ani o przyjęciu przetargu na Caracale, gdyż cały czas toczą się negocjacje offsetowe, od których uzależniony jest los przetargu.

Wybierając ofertę Airbus Helicopters do dalszego postępowania, MON w kwietniu 2015 r. odrzuciło ze względów formalnych oferty PZL-Świdnik i AgustaWestland ze śmigłowcem AW149 oraz PZL Mielec - własności amerykańskiej korporacji Sikorsky przejętej niedawno przez koncern Lockheed Martin - z maszyną Black Hawk. Podpisanie kontraktu, wartego ok. 13,3 mld zł, zależy od wyniku toczących się obecnie w resorcie gospodarki negocjacji offsetowych.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/smiglowce-dla-polskiej-armii,141,0,2011533.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

.

W zwiazku z powyzszym odpowiedz mi proszę czemu preferujesz zabieranie i redystrybucje środków od de facto obniżki podatków porzez ulgi.

przyczyna jest bardzo prosta .

Średni zarobek ojca na poziomie powiedzmy 40 tyś zł rocznie opodatkowany jest na poziomie ok 18 % .

Nie zagłębiam sie tu nad kwota wolna od podatku .

Czyli można przyjać ,że podatek wyniesie ok 7000 zl rocznie.

Jakieś ulgi i odliczenia sa i dzisiaj , ale umówmy się ze nie ma .

Żona zarabia 20000  rocznie i idąc ta samą kalkulacją odprowadza podatek w wys  3,5 tyś zł 

Daje to łączną kwotę na poziomie ok 10000 zl.

Gdyby więc nawet odliczyć całość płaconego podatku , przy trójce dzieci wyszło by ok 250 zł miesięcznie i brak mozliwości skorzystania z innych ulg.

Przyznać trzeba ze 60 tyś zł do opodatkowania to taki nie najgorszy zarobek , śą oczywiście rodziny mające więcej , ale poważna częsć ma dochody na poziomie dużo niższym.

Pensja ma to do siebie że najtrudniej tam podatkiem uciec .

Własna działalność , często wykazuje kwoty dochodu bliskie 0 , gdyż inwestując pieniądze w rozwój firmy , generujemy koszty .

Być może w Krajach gdzie pracownik zarabia 20000 tyś , ale euro , twoja propozycja miała by sens.

W Polsce jeszcze długo nie.

W rolnictwie zas 1ha przeliczeniowy , to ok 2,5 q zyta .

Przyjmując cenę żyta na 50 zł , daje to podatek rzedu 125 zł z ha .

Czyli nalezało by zrobić ulgę na poziomie 4 ha miesięcznie , by dziecko rolnika dostało te same 500 zł.

Przy trójce dzieci tej wielkosci zasiłek , wymagał by prawie 150 ha , by mozna było go odliczyć.

Czy takie gospodarstwa to polskie standardy ?

P.S 

Już nie do Ciebie, ale obrońcom tzw podatku handlowego , przypominam że podatek rolniczy wynosi nie mniej jak 2,5% dla gospodarstw zbierających 10t żyta z ha , 5% dla gospodarstw zbierających 5 ton i ok 7% dla gospodarstw zbierajacych średni ogólnopolkski plon z ha. , czyli ok 3,5 t/ha

Dlaczego więc 1,3 % lub 1,9 dla marketów budzi waszą odrazę , skoro sami płacicie ok 5 %  ?

Przecież w obu wypadkach chodzi o obrót 

 

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536
Napisano (edytowany)

@scoffer, błądzisz kolego

Jesli podatek należny to 10 000 a na dzieci maja dostać 12 000 pln/ rok to niech nie płacą dochodowego wogóle i przy rozliczeniu PIT dopłacic jeszcze 2 000.

Jak nie ma z czego odliczyć to wtedy dać - pisałem juz przedtem. Tym sposobem ilość srodków do redystrybucji /ilość urzedników /ilość zmarnowanych pieniędzy jest mniejsza czyli efekt jest lepszy. 

10 ton zyta z ha? Sa wogóle takie ? 

Podatek budzi odraze bo nikt rozsądny nie lubi jak wyskubuja kolejny % z portfela. Wbrew pozorom ty tez będziesz go płacił więc z czego sie cieszysz.?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

scoffer widze ze ci sie nudzi wiec poszukaj jaki procent zelaznego elektoratu pis-u znajduje sie w szpitalach psychiatrycznych-ja zawsze po wyborach to podaje, ale teraz nie chce mi sie szukac, cos kolo 90 % chyba.

 

ja akurat zgarne spora kase za dzieci[ mam patologiczna rodzine czytaj wielodzietna] mimo tego nigdy na pis nie zaglosuje-dla mnie to bedzie mily dodatek na przyjemnosci, bo moim dzieciom i tak nic nie brakuje,niestety mam swiadomosc ze tych pieniedzy nie ma i nigdy nie bedzie - te pozyczone pieniadze ja i moje dzieci bedziemy splacac z  odsetkami  przez wiele lat- taki program nie ma zadnego sensu, chyba tylko patologie zacheci do prokreacji- wiem ile czasu,zdrowia i pieniedzy kosztuje wychowanie dzieci i sadze ze zadne pieniadze nikogo w miare normalnego nie sklonia do powiekszenia rodziny, 

chyba nikt kto posiada elementarna wiedze ekonomiczna nie wierzy ze ten program moze potrwac wiecej niz pare lat a potem grecja- wiecie co tam sie dzieje, rolnicy juz od paru tygodni blokuja drogi a u nas pare dni i po protescie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52
Napisano (edytowany)

Tyle że rolnikowi prowadzącemu np 12 ha gospodarstwo rolne gdzie 7 ha to klasa V , a pozostale 5 ha to klasa VI, ulga w podatku lata w okolicach  penisa ,

ale najpierw trzeba pomyśleć , by wiedzieć dlaczego.

A co ze słynnymi rolnikami-dzierżawcami , którzy okazyjnie uprawiają ziemię po skromne 2600 zl/ha , a podatek płaci właściciel , może się dowiemy Panie szanowny  ?

Bo na forum widzę , kto im więcej ma filcu w gumowcach , to mądrzejszy od premiera , ministra i prezydenta .

Marnujecie się Panowie.

Jesteś tak głupi że aż żałosny .Powiedz mi jeszcze że na tej marnej klasie to ty zboże uprawiasz to Cię zabiję śmiechem .Takie obszary to hodowla bydła mlecznego lub mięsnego oraz zalesienie lub hodowla Danieli .Okazałeś się jednym z najgłupszych forumowiczów jakich czytałem .Powiedz co ty kończyłeś bo na pewno nie szkołę rolniczą ale specjalną :D

 

 

 

hubertuss

 
Napisany Dzisiaj, 18:41
No i mamy następną grupę oszukanych w kampanii wyborczej przez Szydło i Dudę. A mianowicie są to związkowcy z fabryk produkujących śmigłowce w Polsce. W niezależnej TVP się tego nie dowiecie. Ale pomimo, że politycy PiS w kampanii obiecywali zerwać kontakt. Śmigłowce caracal zostaną kupione. Jest to bardzo wysoce prawdopodobne Już nawet nikt w PiSie nie mówi, że trzeba kontrakt zrywać. 
Co do sklepów internetowych i produktów z Chin dużo ludzi to kupuje. I dużo ludzi się za te dodatkowe opłaty wkurzy Teb rząd usilnie pracuje na jedną kadencje. I ani dnia dłużej. Nie zadowolonych przybywa szybciej niż zadowolonych.

A co to związkowcy to święte nieroby ?Helikopter wybierali wojskowi a że ten spełniał ich wszystkie wymogi to go wybrali i wara od zmian w tym temacie .Gdyby anulowali i wybrali nie pasujący to było by tak że np sprawdza się na pustyni a w deszczu już nie bo przecieka .Podobnie z tym wyborem .Wojskowych interesowały określone parametry w określonej cenie co do sztuki więc nie dziwne że te inne przegrały i związki do tego nic nie mają 

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Następny na bakier z czytaniem ze zrozumieniem. Co mnie obchodzi jaki śmigłowiec wybrano. Dobry, zły. To nie ważne w tym poście. Po raz chyba piąty tutaj piszę, że obiecali związkowcom, że zerwą przetarg. Nawet jeśli wybrano najlepszy śmigłowiec. Ci ludzie poczują się oszukani. Oczywiście nie są świętymi krowami. Ale następny raz mogą nie zagłosować na PiS bo ich raz oszukano. Tylko o to mi chodziło. A nie jaki śmigłowiec wybrali.

@Dasiekk auto w leasing? Nie lepiej jakieś mieszkanie na kredyt czy lokal usługowy, sklep itd? Wielu ludzi teraz tak to robi. Na aucie dużo stracisz. A taki lokal, mieszkanie nie traci wartości a następne zyski przynosi. Możesz robić jakieś remonciki. A kto ci udowodni ile płytek poszło?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

@scoffer, błądzisz kolego

Jesli podatek należny to 10 000 a na dzieci maja dostać 12 000 pln/ rok to niech nie płacą dochodowego wogóle i przy rozliczeniu PIT dopłacic jeszcze 2 000.

Jak nie ma z czego odliczyć to wtedy dać - pisałem juz przedtem. Tym sposobem ilość srodków do redystrybucji /ilość urzedników /ilość zmarnowanych pieniędzy jest mniejsza czyli efekt jest lepszy. 

10 ton zyta z ha? Sa wogóle takie ? 

Podatek budzi odraze bo nikt rozsądny nie lubi jak wyskubuja kolejny % z portfela. Wbrew pozorom ty tez będziesz go płacił więc z czego sie cieszysz.?

Zasilek wpłacany jest miesięcznie nie rocznie.

Pensje miesięczne nie sa sztywne , lecz rożne i wynika to z znej ilości godzin pracy, premii , chorobowego rtc ... 

IWeryfikacja rożnic pociągnela by dużo większą biurokrację.

Co z zrobic z obecnymi ulgamie , np prawem odpisu , na przykład za oodana krew , dlka krwiodawców , której nie można przewidzieć , co z ulgą rechabilitacyjną . 

Kto i jak by mial to zrekompensować i dlaczego np bogata  rodzina płaćaca spory podatek, której to odpiszę się połowę tego powadku , ma być dyskryminowana tym , zę chcąc zrobić darowiznę na cele publiczne , będzie dsponować limitem uszczuplonym przez odpis na dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Damy wam "pińcset" - pod warunkiem że nie weźmiecie!!!    -    podprogowy przekaz piss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Zasilek wpłacany jest miesięcznie nie rocznie.

Pensje miesięczne nie sa sztywne , lecz rożne i wynika to z znej ilości godzin pracy, premii , chorobowego rtc ... 

IWeryfikacja rożnic pociągnela by dużo większą biurokrację.

Co z zrobic z obecnymi ulgamie , np prawem odpisu , na przykład za oodana krew , dlka krwiodawców , której nie można przewidzieć , co z ulgą rechabilitacyjną . 

Kto i jak by mial to zrekompensować i dlaczego np bogata  rodzina płaćaca spory podatek, której to odpiszę się połowę tego powadku , ma być dyskryminowana tym , zę chcąc zrobić darowiznę na cele publiczne , będzie dsponować limitem uszczuplonym przez odpis na dzieci 

1. Zgłaszasz że masz ulge i kadrowy od razu przelewa ci 500 wiecej a do skarbowego 500 mniej.

2. Zaniechanie sciągania podatków spowoduje wzrost biurokracji? Czyli nic nie robienie wymaga więcej pracy niż praca? Ty sie logiki w burdelu uczyłeś czy co?

3. Odliczenie socjalu na dzieci jest niezależne i nie wpływa na inne odliczenia , ulgi i sie z nimi nie sumuje. - wystarcze mniej wiecej takie uregulowanie prawne.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę żę rosną nam tu nowi ministrowie finansów Ulman i Dasiek ;)


Nikt nie jest przeciwko benefitowi na dzieci. Niech będzie i 1000 czy 2000. Chodzi o sposób dystrybuowania tego pieniądza. Bo sposób jaki jest zaplanowany jest promowaniem bylejakości , patologii i nieróbstwa.

 

O weile lepszym sposobem byłoby tak jak napisałem zagwarantowanie obiadów, podręczników, opieki stomatologicznej , wyższej kwoty wolnej od podatku oraz zmniejszenie zusu dla prowadzących małe firmy.

 

 

Powiem na moim przykładzie. Mam jedno dziecko , żona pracuje i zarabia jak na polskie warunki bardzo ucziwe pieniądze. Ja prowadzę gospodarstwo , do tego mam firmę zarejestrowaną w UK która przynosi mi przyzwoite dochody. Właśnie jestem na etapie rozeznania temacie ściśle związanym z rolnictwem i pewnie będę zaczynał w jesieni z nowym biznesem i też oczywiście będzie to firma zarejestrowana w UK. 

 

Moje oszczędności na podatkach i zusach to lekką ręką 60 tysięcy rocznie. I teraz zastanów się : czy gdyby w Polsce promowana była przedsiębiorczość to fatygowałbym się z rozliczaniem w UK?    Jasne że nie. Ale zanim rozkręciłem biznes to przez 2 lata nie miałem z tego dochodu a w Polsce w tym czasie zapłaciłbym lekką ręką 25000 zł zus i miał ze 4 kontrole.

 

Gdyby w Polsce opłacało się prowadzić firmę to i pracodawcy płaciliby lepsze pieniądze. Koło się zamyka.  A pis chce promować nieróbstwo i bylejakość. Na pierwsze dziecko dopiero jak zarabiasz poniżej 800 zł na osobę w rodzinie - ja jestem pewien że znajdzie się masa ludzi którzy zwolnią się z pracy i zaczną pracować na czarno żeby te 500 przytulić.

 

A czyja to wina że pracują na czarno tych co zatrudniają czy są zatrudnieni wyjaśnij ekspercie
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Minister finansów? Za takie pieniądze jak oni tam zarabiają?? nie warte tego stresu. 

 

 

"A czyja to wina że pracują na czarno tych co zatrudniają czy są zatrudnieni wyjaśnij ekspercie" - a może to wina tych co ustalają przepisy? Po prostu koszt pracy jest niewspółmiernie wysoki do zarobków. W tym kraju po prostu opłaca się kombinować.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Przepisy są tak skonstruowane że najlepszym biznesem jest nie uczciwa praca a unikanie płacenia podatków.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

1. Zgłaszasz że masz ulge i kadrowy od razu przelewa ci 500 wiecej a do skarbowego 500 mniej.

2. Zaniechanie sciągania podatków spowoduje wzrost biurokracji? Czyli nic nie robienie wymaga więcej pracy niż praca? Ty sie logiki w burdelu uczyłeś czy co?

3. Odliczenie socjalu na dzieci jest niezależne i nie wpływa na inne odliczenia , ulgi i sie z nimi nie sumuje. - wystarcze mniej wiecej takie uregulowanie prawne.

Tyle że podatki trafiają do rożnych koszyków i państwo będzie musiało je zrekompensować , używajac jeszcze większej bandy urzędników, ale co tam nie zajmujmy się tym .

Pragnę zwrocic uwagę na inny aspekt.

Jako rolnicy spotykamy się z dopłatami do krow , owiec , ciągników ,młodych rolnikow, tytoniu którego nie ma na polu od 10 lat , paliwa , materiału siewnego , buraków , pomidorow , łubinu ktorego nikt nie potrzebuje , oraz doplat za utrzymaywanie ziemi w ugorze.

\Jest jeszcze wiele innych , równie zasadnych i duzo wazniejszych niz te na jakieś dzieci z patol;ogicznych rodzin.

Ale nie w tym rzecz /\Poruszmy kilka z tytch dopłat

1 .materiał nasienny

Doplata celowa 100 zł , natychmiast podniosła cenę nasion 70 % tej kwoty.

2 Maszyny rolnicze

Dopłata do ceny zakupu podniosła natychmiast cene sprzetu

3 Młodzi rolnicy

Dopłata powoduje ze są tak przedsiębiorczy iż potrafią okazyjnie kupic ha ziemi za 80 tys , 

Czy gdyby rolnik nie miał dopłat celowych , tylko te pieniadze w ręce , np równo rozdzielone proporcjonalnie do wielkości areału na wszystkich rolników , to nasiona , ziemia i ciagniki podrozaly by w identyczny sposob ?

Co z rolnkami kupującymi nasiona , ciagniki badz ziemie bez doplat ? 

Czemu placą cenę identyczne jak ci z doplatami .

To samo z zasiłkami na dzieci , konkretna dystrybucja np w przedszkola , uderzyła by w tych bez zasiłków,  czy tez oni mieli by taniej ?

Bo nie sadzę by właściciel przedszkola zachował się inaczej jak ten centrali nasiennej.

A czemu ,pieniądze maja tylu oponentów wsrod PO i Nowoczesnej Petru ?

Bo trudniej je podpierd.......lić , jak rzekome dotacje.

Ot taka mentalnośc partii milości 

Do koryta -rzekłbym.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

100 % racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tola27    9

Wszyscy się burzą że rząd daje 500 zł.na dziecko a jak rząd wspiera słoneczników spod sklepu i dostają tyle samo zapomogi plus opał i inne dodatki to o tym jest cisza.Taki do pracy nie pójdzie bo po co przecież go plecy bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

I tak dzisiaj powstał nowy kabaret. Niby wydarzenie którego dotyczy jest smutne i straszne. Ale nowa władza zrobi z tego całkiem śmieszny cyrk. Jak to Rosjanie mówią i śmieszno i straszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Jesteś wyznawcą zasady , im gorzej tym lepiej . 

 

Dal jednych obraz dzisiejszego patrioty , dla drugich wrzodu na d*p.ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

 

Wszyscy się burzą że rząd daje 500 zł.na dziecko a jak rząd wspiera słoneczników spod sklepu i dostają tyle samo zapomogi plus opał i inne dodatki to o tym jest cisza.Taki do pracy nie pójdzie bo po co przecież go plecy bolą.

Podobnie jest z dopłatami , wszyscy myslą (miasto) że te dopłaty idą na przepicie albo luksusy.Rodzina 2+2 lub więcej na niektórych portalach na forach uważa się patologie!!!Średnio w uni przypada na dziecko 250 euro a za to w Polsce 25 euro miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Słyszałem że chłopaki do wzięcia ,organizują w najbliższa niedzielę protest przeciwko , zasiłkom dla dzieci , sorry ,patologi .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tola27    9

Czyli jesteś jednym z tych co nic nie robią a patrzą czy manna z nieba im nie spadnie .Wiedz że prędzej sąsiad w oko ci plunie to się nazywa zawiść ludzka .Dobrze że jest wsparcie dla rodzin ale nie mówię że sprawiedliwy jest ten podział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

w każdym normalnym kraju jest wsparcie dla rodzin tylko jak u nas ktoś to zrobił tylko w ułamku to też niedobrze,bo albo za mało ,albo kraj zbankrutuje,paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak tyle że są ludzie na tym forum dla których rodzina to Dwie osoby tej samej płci i pies z kotem a małżeństwo z czwórką dzieci to patologia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj