nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Schetyna to jednak dziwny człowiek. Źle mnie oceniasz jeżeli myślisz że jestem zwolennikiem PO. Ale można powiedzieć że Tuskowi , Sikorskiemu to Kaczyński z Macierewiczem buty mogliby czyścić.   Inny poziom. 

 

A gdzie tam co najwyżej ośmiorniczki donosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

a wiesz ile kosztuje kilogram osmiorniczek a  ile poledwicy wolowej- skocz do biedronki i sprawdz.

widzieliscie przed chwila wywiad dudy w tvp info- moj telewizor zostal chyba nasmarowany wazelina na caly rok-mam pewnosc ze sie nie zatrze.

 

nagle sady staly sie miernikiem pis-owskiej moralnosci-nastepny cud w 3 miesiace, kurcze chyba zostane wierzacym w ojca prezesa czy dyrektora cos mi sie myla 

"staruch" to wzor dla pisowca

http://sport.tvn24.pl/archiwum,133/staruch-oskarzony-za-uderzenie-legionisty,172328.html


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Nie będę się pastwił nad PAD bo już zwyczajnie mi ręce opadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Schetyna to jednak dziwny człowiek. Źle mnie oceniasz jeżeli myślisz że jestem zwolennikiem PO. Ale można powiedzieć że Tuskowi , Sikorskiemu to Kaczyński z Macierewiczem buty mogliby czyścić.   Inny poziom. 

Jak krytykujesz PIS to oczywiste jest dla każdego PISowca że musisz być za PO. Taka logika.

Jeśli chodzi o prezencje, maniery czy obycie to faktycznie Kaczyński z Antkiem to kmioty. Natomiast co do reszty to są identyczni - bezmyslni socjaliści bez wizji państwa. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

co tam ośmiorniczki , co tam wołowina - ja dzisiaj świeże małże kupiłem....żona zachwycona. BRAWO JA!!!


Jak krytykujesz PIS to oczywiste jest dla każdego PISowca że musisz być za PO. Taka logika.

Jeśli chodzi o prezencje, maniery czy obycie to faktycznie Kaczyński z Antkiem to kmioty. Natomiast co do reszty to są identyczni - bezmyslni socjaliści bez wizji państwa. 

Brawo Ty.Ująłeś to idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Akurat ten link pokazuje jak normalnym człowiekiem był Tusk w porównaniu do żyjącego w swoim paranoicznym świecie Kaczyńskiego. 

 

Nigdy ne chodziłeś na bosaka ?

 

Ja czasami na bosaka do sklepu chodziłem i na śniadanie - ale to było za czasów jak mieszkałem w Brighton i później w Barcelonie.Piękne czasy.

 

 

A jak tam pisoludki - dumni jesteście z (p)Osła pięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

dawniej mozna było pluc na ekran   a moze wiecie czy ledowemu to nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Nazwał bym cię durniem - ale znam kilku durni i nie chcę ich obrażać.

 

 

Boso chodzi się dla przyjemności , rozumiem że niektórym może być to ciężko zrozumieć jak im kury po drzwiami srają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

No to uprzejmości już wymienione to teraz może po buziaku ?? :wub:

 

A co myślicie o pięcie , bo to co dzisiaj wyszło stawia go w co najmniej dziwnym świetle.... to pytanie jest skierowane do zwolennikiów/wyznawców pis. mam nadzieję że dacie radę odpisać sensownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Wszystkie puszki   zadna nie zgineła wiec niema sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

dzisiaj-to stalo sie glosne, juz pare tygodni temu widzialem gdzies protokol z zatrzymania przyszlego posla-tylko myslalem ze to falszywka ,bo nawet moja wyobraznia nie ogarnela tego ze zlodziej moze byc poslem prawym i sprawiedliwym, moze i te informacje o posle brudzinskim sa prawdziwe, a o tym ze  marszalek  terlecki byl narkomanem to jego dziewczyna pisala -niejaka kora znana ostatnio glownie z pieska.

nastepna dobra zmiana- tvp abc-ja piernicze....... :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: , rodzinna telewizja bedzie teraz.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/justyna-karnowska-zostala-szefowa-tvp-abc/exheme


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

No to uprzejmości już wymienione to teraz może po buziaku ?? :wub:

 

A co myślicie o pięcie , bo to co dzisiaj wyszło stawia go w co najmniej dziwnym świetle.... to pytanie jest skierowane do zwolennikiów/wyznawców pis. mam nadzieję że dacie radę odpisać sensownie

Czy to ci czy tamci - wszystko jedna swołocz. Jak mawiał Daniec w kabarecie " każden cosik za uszami ma"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52
Napisano (edytowany)

akko

a kto te lufy czyścił

Ci do których broń należała .Chyba że wykryło się jakiś poważny mankament to taka sztuka wędrowała do rusznikarza na warsztat Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

I to jest to o czym od początku piszę .Dawać wędkę ludziom a nie rybę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Tylko co zrobic z dziecmi rolników ? 

A już wiem , wprowadzic podatek dochodow rolnikom .

A jak okaże się ze nie mają dochodu, bo tak w 90 %się okaże , to z czego odpisać kolego @akko?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Trzeba sprawdzić jak zrobili węgrzy lub zrobić ulgę w podatku rolnym, lub dac do łapy jak podatku za mało. Dla chcącego nic trudnego i jak mówił Korwin a robi to Orban - nic nie dawać,  tylko mniej zabierać i to wystarczy..


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

Tyle że rolnikowi prowadzącemu np 12 ha gospodarstwo rolne gdzie 7 ha to klasa V , a pozostale 5 ha to klasa VI, ulga w podatku lata w okolicach  penisa ,

ale najpierw trzeba pomyśleć , by wiedzieć dlaczego.

A co ze słynnymi rolnikami-dzierżawcami , którzy okazyjnie uprawiają ziemię po skromne 2600 zl/ha , a podatek płaci właściciel , może się dowiemy Panie szanowny  ?

Bo na forum widzę , kto im więcej ma filcu w gumowcach , to mądrzejszy od premiera , ministra i prezydenta .

Marnujecie się Panowie.

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Akurat od obecnej pramier, ministra i prezydenta wcale nie trudno być mądrzejszym. Ba powiemwięcej - nie trzeb agrzeszyć intelektem żeby byćmądrzejszym od nichwszystkich razem wziętych.

 

 

Poczytajcie co ta banda robi z podatkiem od sklepów.  Przecież to uderzy najbardziej w polskie sklepy bo nie mają tzw. "siły".

Najśmieszniejsza jest sprawa z "opodatkowaniem" zagranicznych sklepów internetowych. Kupujesz coś w Chinach i do przesyłki doliczają ci 40-50 zł bo nie ma opcji że taki sklep zapłaci podatek - komedia. 

Ja kupuję masę rzeczy bezpośrednio w Chinach i jakbym pomyślał że od każdej przesyłki miałbym zapłacić haracz to mi wychodzi z 1000 PLN tygodniowo - za takie pieniążki opłaca się już pokombinować.  Wraca dziki kapitalizm w wydaniu pis. 

 

Następny mądry inaczej - Gowin - wysyła jasny sygnał że zagraniczni inwestorzy nie dostaną ulg inwestycyjnych - wszyscy przniosą się do normalnych krajów jak Słowacja i Czechy a my będziemypewnie produkować rowery pancernedla armii - a potem macierewicz ruszy na Moskwę , na tym rowerze oczywiście;).

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Martwisz się polskimi sklepami , a kupujesz podobno w Chinach .

No comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Czy ty jakiś upośledzony jesteś?

 

W czasach eBay, aliexpress, alibaby , amazona chyba nikogo nie dziwi że kupujesz "dookoła" świata. Wiadomo że nie kupuje nikt mleka i jajek ale już elektronikę i masę innych rzeczy tak się kupuje. Chociażby ze względu na ceny , duży wybór i wiele innych czynników.

 

Ja na ebayu w UK w tej chwili mam wystawionych masę rzeczy których wysyłka idzie bezpośrednio z Chin ale też z Polski (części , wyposażenie warsztatów , oleje) i nawet nigdy nie widziałem żadnej paczki. I co śmieszniejsze bardzo często kupują ludzie z Polski (jak masz trochę rozumku to domyślisz się dlaczego to się opłaci) i jak teraz ten podatek wprowadzą to jest młyn na mój biznes. Tyle że będę musiał przefakturowywać a nie jak w tej chwili udostępniać platformę (sklep na ebay i sklep internetowy w domenie co.uk). Zrobi się polskojęzyczną wersję strony , sprzedaż w UK , wysyłka po Polsce jako podarunki. Brawo JA!

 

Ty w swoich wpisach wyglądasz na człowieka któremy wystarczyłoby żeby brzuch zapchać i położyć się na wyro po całym dniu z widłami. Całe szczęście większość myśli inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Dziadek mawiał.

Kiedyś było lepiej.

Może dlatego, że każdy cham znał swoje miejsce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj