nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Pewnie że przeżyjesz w stanie wegetacji bo raczej nie na tym poziomie co masz teraz .Już rząd PIS ma wspaniały pomysł by opodatkować e-sklepy .Przecież patologi trzeba dać po 500 zł na dzieci by mogli nie pracować i wychować w tej kulturze nieróbstwa swoje dzieci

 

Fajnie dzielisz ludzi jak ktoś kto ma dzieci to dla Ciebie patologia to współczuję rodzicom Twoim

Wyborcy z których większość zagłosowała na pis na podstawie ich kłamstw w kampanii wyborczej.

 

Grzech ? Całe szczęście jeszcze żaden klecha ani pisowski cudak nie będzie mi mówił co mam robić z wolnym czasem. Ja na zakupy i spotkać się z przyjaciółmi , ty na sumę pomodlić się żeby wszystkich przeciwników pis szlag trafił - i wszystko jest ok.

 

Ciekawe tylko kto lepiej spędzi czas?

 

Daśku na PiS głosowali nie ze względu na obietnice tylko przeciw rozgrabianiu Polski przez ostatnie 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

a co ci ukradli w ciągu ostatnich 8 lat?

 

jak się nie chciało uczyć i pracować to niestety masz co masz. W każdym kraju rozwiniętym jest jakaś grupa ludzi która nie potrafi iść z duchem czasu i niestety nie są sobie w stanie poradzić z życiem i tacy ludzie faktycznie potrzebują pomocy.

 

Jak popatrzę na siebie i wększość ludzi w moim otoczeniu to niewielu może narzekać na ostatnie 10 -12 lat. Nowe auta, nowe mieszkania, praca. Ludzie podróżują , pracują , rozwijają się.   Na drugim biegunie są tacy jak np.mój sąsiad - jemu się należy.  

 

No ale każdy miał wybór. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A niby kto by chciał zabić prezydenta niewiele znaczącego kraju , w którym nie ma zasobów naturalnych ani nawet ciepłego morza.

 

No kto?? 

 

Jedyną osobą której mogłoby na tym zależeć wydaje się być Jarosław K. i jego partyjni koledzy.

Bo tylko oni zrobili polityczny kapitał na tym wypadku lotniczym.

 

A tak na serio : zabiła ich pych i buta. Zresztą to nie była pierwsza sytuacja kiedy lecąc z Kaczyńskim pilot był "zmuszany" do lądowania , tyle że tym razem to była ostatnia.

 

Szkoda ludzi ale krzyczą tylko pisowskie ścierwa tańcząc na grobach.   

 

http://niewygodne.info.pl/artykul6/02518--Czy-Komorowski-spotykal-sie-z-bylym-szefem-FSB.htm

 

http://wpolityce.pl/polityka/237822-silny-cios-w-wiarygodnosc-bronislawa-komorowskiego-kto-tworzyl-parasol-ochronny-nad-przestepstwami-ludzi-

a co ci ukradli w ciągu ostatnich 8 lat?

 

jak się nie chciało uczyć i pracować to niestety masz co masz. W każdym kraju rozwiniętym jest jakaś grupa ludzi która nie potrafi iść z duchem czasu i niestety nie są sobie w stanie poradzić z życiem i tacy ludzie faktycznie potrzebują pomocy.

 

Jak popatrzę na siebie i wększość ludzi w moim otoczeniu to niewielu może narzekać na ostatnie 10 -12 lat. Nowe auta, nowe mieszkania, praca. Ludzie podróżują , pracują , rozwijają się.   Na drugim biegunie są tacy jak np.mój sąsiad - jemu się należy.  

 

No ale każdy miał wybór. 

 

Widzisz Ty patrzysz na siebie i garstkę ludzi w Twoim otoczeniu a to jest nic nie z  nącząca grupka

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Nie mogę się dokopać do stenogramów rozmów na drugiej częstotliwości między załogą Jaka i Tu. Wie ktoś jak je znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Ja ze swojej strony polecam , po przeczytaniu podlinkowanego tekstu , zapoznać się z komentarzami , ktore są najlepszm cenzorem.

Dotyczy to jednak autentcznie wolnch portali , nie usuwajacych niekorzystnych dla swojej wizji komentarzy.

Dlatego polecam linki @Dassiekk do salon24 , natomiast do wywolujacej nie tlko moje obrzydzenie gw już niekoniecznie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

Staszku ja ci radzę nie zagłębiaj się w życiorysy bo się zdziwisz :) albo co mi tam - poszukaj sobie pochodzenia prezesa - stanowisko życiorys  jego wujka -i późniejsze fakty - przemyśl to - więcej nie piszę bo nie lubię być budzony o 6 rano :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

nie znecajcie sie nad nieszczesliwym dzieckiem, wystarczy juz ze nalezy do tej nielicznej grupy polakow, ktorzy zle oceniaja swoja osobista sytuacje,wg ostatnich badan to niecale 20 % polakow.

ja sie nie boje-choc z wlasnego zyciowego doswiadczenia pamietam ze wizyta policji o 5 rano to nie jest przyjemna rzecz. choc to byla tylko ewakuacja powodziowa :D

http://www.wiocha.pl/1320350,Same


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bardzo lubię Go słuchać, jakoś tak :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Najlepszy jest końcowy komentarz .

"Jednostronne przedstawianie rzeczywistości nigdy nie jest prawda , a zwykłą manipulacją."

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

mam dla ciebie trudne zadanie -poswiec troche czasu i ogladnij kilka programow publicystycznych i wiadomosci na tv trwam-wtedy bedziesz wiedzial co to jest manipulacja-nie jest ona co prawda najwyzszych lotow bo jest dostosowana do poziomu widzow, ale teraz kazdy moze zobaczyc i porownac z innymi programami,

kup sobie wczesniej jakis "dopalacz" zebys nie usnal podczas ogladania..... 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Szkoda tematu , bieda umysłowa większa niż materialna w Galicji pod zaborem austriackim.

Na pożegnanie (tymczasowe) macie tu klątwe 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

 

staszek131415

 
 
 
 
 
 
Tak samo jak Ty od TVN i lisa ;)
Napiszę Ci jasno i dobitnie bo już tu pisałem parę razy .Kiedy imbecylu pisowski zrozumiesz że nie oglądam ani TVN,TVP i pisowskich gadzinówek żadnych .Kanały w tv które oglądam to HD History .History,PVP Historia,National Geographic,Discovery itp.Wbij sobie to do tego pustaka co nosisz na karku i więcej bzdur na temat TVN nie pisz do mnie .Myślisz że jak toś nie ogląda pisowskich gadzinówek propagandowych to musi koniecznie oglądać TVN .Niestety ale to gówno prawda .Napisałem Ci takim językiem byś to od razu przyswoił bo normalnego Ty nie rozumiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To wszystko na co Cię stać ? Nie interesuje mnie co oglądasz tylko o propagandę którą tu siejesz pewnie z baru ją wyniosłeś wnioskuję po słownictwie jakim się posługujesz :D :D :D B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sęk w tym, że aby mieć jakiekolwiek pojęcie, obraz danej rzeczy i być obiektywnym należałoby zaglądać do najróżniejszych źródeł, czy to lewicowych, prawicowych, zagranicznych, populistycznych, komercyjnych.....poza tym wypadałoby obejrzeć/przeczytać jakiś dokument, komentarze, a może obrady sejmu i od czasu do czasu radio MAryja ;) . I prawdę wyłuskać gdzieś po środku. Przeważnie starsi teoretycznie mają/powinni mieć przewagę, ale nie koniecznie.

Wówczas dopiero mogę sobie przeklnąć/ pośmiać się jak usłyszę jakąś gołosłowną gadaninę polityczną, np. w radio.

To wszystko daje jakąś rzeczywistość.....Mogę słuchać radia MA ryja, ale to nie musi oznaczać, że jestem moherem i od razu zostanę zainfekowana jakąś propagandą (szkoda, że jakoś nie mogę trafić na tę stację, rzadko i to z przypadku.... ilekroć trafię to przynajmniej wymaluje mi uśmiech na twarzy  :D  ).

A jeśli lubię słuchać kogoś, to nie oznacza, że muszę zgadzać się z nim we wszystkich kwestiach.

Po co tak szufladkować wszystkich od razu i określać sztywną miarą. Warto po prostu dyskutować i chcieć zrozumieć różne punktu widzenia.

 

Poza tym każdego indywidualnie różni sposób podejście do życia i tego co się dla niego liczy....toteż taki zgrzyt przypuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Fragment wyjenty z kontekstu

profesor jest niewierzacy

Takich niedowiarków już paru było , na czele z towarzyszem Jaruzelskim , także nie mów hop .

 

P.s

Proszę nie kojarzyć słowa towarzysz z przyjacielem , a jedynie członkiem tej samej partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

To ze prof Wolniewicz wstąpił do PZPR , mogę zrozumieć , ale to że na znak protestu przeciwko mordercom ofiar Gdyni bądz Radomia , z tegoż PZPR-u nie wystąpił , jest powodem ze olewam to o czym prawi.

Potrafię myśleć samodzielnie , a jeśli już to nie On jest dla mnie autorytetem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

przegladnij wczesniejsze strony 6tego tematu to zrozumiesz dlaczego wstawiłem ten filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Pan Wolniewicz jako prof nauk humanistycznych , jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie katastrof lotniczych , stąd pewno wie co mówi.

A z katastrofą jest pewno tak jak z lądowaniem na księżycu . Wypada w nie wierzyć , bo jakoś nikt dzisiaj nie jest w stanie polecieć tam i to sprawdzić.

Ale za 30 ,a moze za 50 lat  , jak dobrze pójdzie, a technika rozwinie się do tego stopnia , że w końcu ktoś tam poleci i co ważniejsze wróci i zda relację.

Byli czy tez nie byli.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na proteście KOD było dziś może z 20 osób :lol: :lol: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Pan Wolniewicz charakteryzuje się przede wszystkim wielką zdolnością pojmowania i analizowania otaczającego go świata. Jest mu dana także zdolność odpowiadania ściśle na zadane pytania. Dzieje się tak ponieważ jest świadom posiadanej wiedzy w danym temacie i granic poza którymi może narazić się na śmieszność.
Wbrew potocznym opiniom jego wiedza z dajmy na to fizyki czy matematyki może niektórych zaskoczyć, humaniści to też umysły ścisłe.
Ale jego główną bronią jest to że potrafi przeprowadzić pewien proces w wyniku którego wyrabia sobie osąd w danej sprawie. I to daje się zauważyć w danej wypowiedzi. Przez to jest ciekawym mówcą ale też niezwykle groźnym i karcącym przeciwnikiem podczas dyskusji.  Niestety Pani z TV nie zrozumiała że ten człowiek nie powtórzy tez których nie uważa za słuszne. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Tak dla uspokojenia emocji 

Niestety wersja angielska , dla elektoratu PO czy tez Nowoczesnej zrozumiała bez problemu .

 

 

PiSowcom i moherom  , przedstawię z grubsza o co biega od minuty 22 sekund 40 .

Najpierw pokazuje popularny  pendrive który posiada jest w stanie zmieścić 100 tyś więcej danych niż moc komputerów misji Apollo.

Następnie mówi o 12 astronautach , stojących na księżycu i ukazuje wielkość Rakiety Saturn

Ma ona ok 6 mln części i w.g statystyk awarii na poziomie 99,9 % , 6 tys elementów miało prawo się zepsuć.

Potem coś bredzi o prędkości potrzebnej do pokonania grawitacji  i jest tak bezczelny ze informuje iz gdyby lądowanie na księżycu było spóżnione 20 sek , brakło by paliwa.

Astronauta nie stanął na księżycu a zeskoczyl z 1 m .

Przed powrotem awarii uległ włącznik , a serwis był daleko , wobec czego użyto długopisu i wrócono na ziemię.

 

Ale z tego Jamesa oszołom , jak śmie budzic watpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj