nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Kaszlak79    749

Ty nie rozumiesz, z tym rezonansem to comment_cUa49X4G07pVOU8Bg30jcT0EIiG5bwWL

A Jarosław Nadęty Polskęzbaw I jeszcze nie zdążył zainterweniować rękami Pani Premier w sprawie odległych terminów na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

hehe , no tak , bezzębny Jarosław jeszcze nie zdążył ;). Ja nikogo nie winię , ja tylko napisałem jak to wygląda i jak to się ma w stosunku do pieniędzy pompowanych w system . No i żeby staszek wiedział za rok czy coś sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Brać ja nic nie chcę bo sobie radze . Ale dawać też nie będę bo nie popieram socjalizmu w wydaniu Pis.

 

Powiem ci tak - potrzebowałem zrobić sobie rezonans magnetyczny . Poszedłem do lekarza bo to trzeba mieć skierowanie i w piątek dzwoniłem się zarejestrować - termin na czerwiec. No i właśnie wróciłem  z badania - 630 pln. I pokaż mi zasadność składek zus i płacenia wysokich podatków.

 

Jak myślisz że pis coś zmieni to sie mylisz, a zobaczysz co się stanie z krusem. Moim zdaniem w pogoni za pieniążkami zamachną sie na krus w niedalekiej przyszłości. A te podatki które właśnie wprowadzają uderzą najbardziej w tych co zarabiają najmniej bo sklepy dołożą to do ceny i podstawowe produkty podrożeją siłą rzeczy.  

 

Czyli powoli będziemy odchodzili od zasady - chcesz mieć to ucz się i pracuj a będziemy szli w stronę - nam się należy.

 

Powodzenia życzę.

 

No tu się z Tobą zgodzę ja wydałem 5000 tysi bo tak u nas funkcjonuje służba zdrowia ale i tak wszystko drożeje i ostatecznie płaci ten co kupuje

KRUS nie zlikwidują najwyżej mogą go uszczelnić i tak być powinno

 

Ten rezonans to pewnie za Owsiaka pieniądze był kupiony :D :D

Bo tak to funkcjonuje w naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

Ojciec Rydzyk właśnie przytulił 20 mil dotacji dla swojej szkoły uczenia niczego. Za to ponoć jakieś hospicja mają dostać mniej.
"Bo tak to funkcjonuje w naszym kraju" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Raczej nie za Owsiaka bo to prywatna klinika gdzie robiłem

 

A myślisz że gdzie to idzie chyba tak naiwny to n ie jesteś

To tacy sami specjaliści jak Ty w kwesti vat tylko te dzieciaki w to wierzą że show się taki robi :D :D :D

Ojciec Rydzyk właśnie przytulił 20 mil dotacji dla swojej szkoły uczenia niczego. Za to ponoć jakieś hospicja mają dostać mniej.

"Bo tak to funkcjonuje w naszym kraju" 

 

A Kulczyk ile przytulił? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Ty staszek to chyba z jakiejś plebanii piszesz :D .

 

Całe szczęście nie miałem zbyt wielu okazji bywać w szpitalach ale mam w rodzinie i wśród bliskich znajomych kilku lekarzy i oni wręcz odwrotnie mówią o Panu Owsiaku - to jest ktoś kto robi wspaniałe rzeczy.

 

Wiadomo że nauczanie z torunia mówi inaczej i ty się z tym musisz zgadzać bo ci mały rozumek nie pozwala ogarnąć że ktoś może robić coś innego niż ciągle klęczeć.

 

Ile Kulczyk przytulił? Tego chyba nikt nie wie - ale na pewno da się policzyć ile powstało z tego miejsc pracy. W przeciwieństwie do belzebuba z torunia co to cegiełki na stocznię zbierał.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U nas też była taka osoba wierząca jak  Ty na kolanach w nocy by zbierała na Owsiaka dopuki nie zachorowała poważnie a że znała trochę ludzi z tego kręgu szukała tam pomocy to się na nią wypieli i od tego czasu o Owsiaku nawet nie wspomni więc daruj sobie te teksty przekręty są wszędzie :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

No tu się z Tobą zgodzę ja wydałem 5000 tysi bo tak u nas funkcjonuje służba zdrowia ale i tak wszystko drożeje i ostatecznie płaci ten co kupuje

KRUS nie zlikwidują najwyżej mogą go uszczelnić i tak być powinno

 

Ten rezonans to pewnie za Owsiaka pieniądze był kupiony :D :D

Bo tak to funkcjonuje w naszym kraju

Zasmucę Cię, w połowie 2007 robiłem rezonans kręgosłupa, też zaproponowano mi absurdalny termin i też musiałem sobie kupić prywatnie wcześniejszy, i to w tym samym ośrodku. Wcale też nie był tańszy niż obecnie, dałem coś 700 zł. Kto wtedy rządził krajem ?? Ale zaraz podniesie się głos, że w tamtym czasie Jarosław Kaczyński nie mógł do końca skrzydeł rozwinąć, bo został siłą zmuszony przez złe PO do "byle jakiej" koalicji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

U nas też była taka osoba wierząca jak  Ty na kolanach w nocy by zbierała na Owsiaka dopuki nie zachorowała poważnie a że znała trochę ludzi z tego kręgu szukała tam pomocy to się na nią wypieli i od tego czasu o Owsiaku nawet nie wspomni więc daruj sobie te teksty przekręty są wszędzie :ph34r:

Ale jak - ta osoba chciała żeby ją Owsiak wyleczył , zoperował czy jak ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie znam szczegółów, tyle że wszędzie są przekręty robił je Kulczyk,, Owsiak i Rydzyk żebyście mi nie zarzucali że nie jestem obiektywny .Także żaden premier czy prezes jakiejkolwiek partii nie ma kryształowej przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Tu się zgodzę, tylko wytłumacz mi dlaczego PiS w takim razie ciągle stosuje prostą retorykę złodziei z PO ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To chyba rządzących taka choroba zawodowa ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ale widzisz, spora części ludzi w to wierzy. Co się stanie, jak za 4 lata obecnie rządzący nie dokonają spektakularnych zmian i nie rozliczą "złodziei" ?? Bo prawda taka, że w majestacie prawa, sami nimi są, podobnież jak poprzednicy. Za dużo naobiecywać to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Ty za swoje nie będziesz bo Ty to robisz w majestacie prawa jak PO, wiadomo że aby komuś dać to trzeba komuś zabrać tyle że tym razem dadzą Ci co nie dawali bo 8 lat rządów na to im pozwalało stąd ten kwik i lament B)

 

 

Częściowo masz rację - by dać, trzeba zabrać Amen! Cała reszta jest nieprawdziwa.

Ci co nie dawali i tak nie dadzą bo czym wyższe podatki tym lepszy biznes z ich niepłacenia. PIS realizuje misterny plan podniesienia podatków bo złodzieje z PO to bzdura i nawet po odstawieniu ich od koryta w kasie państwa jest pusto. Swoją drogą PIS wykreował termin "złodzieje z PO" by sie odróżnić , wskazać przyczynę słabej kondycji państwa doskonale wiedząc że to brednie. Jarosław wiedział od dawna że podatki podniesie bo będąc socjalistą nic lepszego nie potrafi. Postanowił jednak przedstawić to w możliwie "strawnej" formie. Podniesienie PIT i/lub CIT i/lub VAT nie wchodziło w rachubę więć umyślił że wskaże mocherom nowych "złodziei" czyli te złe masońskie markety i jeszcze gorsze żydowskie banki. Moim zdaniem jest to najzupełniej przemyślane zaplanowane opodatkowanie szerokich mas tyle że nie wprost. Praktycznie kazdy korzysta z banku, wiekszość z marketów ale teraz się okazało że oprócz tych ostatnich podatek dotyczy, stacji benzynowych, mniejszych sklepów czy nawet salonów samochodowych. Tak więc drodzy Panowie i Panie - własnie zostalismy podwójnie opodatkowani !!!

PISowcy uwierzą że rząd opodatkował "ich" a ja wierzę że opodatkował NAS.

PISda, PISdzieli ! 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

w poprzednich latach podwyżki opłat bankowych i produktów w marketach też były spowodowane podatkiem, którego jeszcze nie ma?

 

naiwni jesteście czy głupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Przecież pis nie ma specjalistów - on ma ideologię!!!

 

Jest w tym stadku może 2 normalnych ludzi z pojęciem o tym co mają robić ale to właśnie oni mówią inaczej niż mówi "rząd",pozatym PiS ma tak krótką ławke kadrową że nawet nie było w stanie znaleźć wśród eknomistów z prawdziwego zdarzenia kandydata na ministra finansow i teraz biedny pan minister musi przeżywać szok że banki podnoszą opłaty i je chce przed KNF stawiać. To tak jakby ktoś mi powiedział że ja za godzinę pracy w mojej firmie nie mogę brać więcej niż 100 zł.

 

 

 

Czekamy niecierpliwie na kolejne wydarzenia z cyklu "Ekonomia zaskakuje ministra Szałamachę"!

 

Edytowano przez Dasiekk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Częściowo masz rację - by dać, trzeba zabrać Amen! Cała reszta jest nieprawdziwa.

Ci co nie dawali i tak nie dadzą bo czym wyższe podatki tym lepszy biznes z ich niepłacenia. PIS realizuje misterny plan podniesienia podatków bo złodzieje z PO to bzdura i nawet po odstawieniu ich od koryta w kasie państwa jest pusto. Swoją drogą PIS wykreował termin "złodzieje z PO" by sie odróżnić , wskazać przyczynę słabej kondycji państwa doskonale wiedząc że to brednie. Jarosław wiedział od dawna że podatki podniesie bo będąc socjalistą nic lepszego nie potrafi. Postanowił jednak przedstawić to w możliwie "strawnej" formie. Podniesienie PIT i/lub CIT i/lub VAT nie wchodziło w rachubę więć umyślił że wskaże mocherom nowych "złodziei" czyli te złe masońskie markety i jeszcze gorsze żydowskie banki. Moim zdaniem jest to najzupełniej przemyślane zaplanowane opodatkowanie szerokich mas tyle że nie wprost. Praktycznie kazdy korzysta z banku, wiekszość z marketów ale teraz się okazało że oprócz tych ostatnich podatek dotyczy, stacji benzynowych, mniejszych sklepów czy nawet salonów samochodowych. Tak więc drodzy Panowie i Panie - własnie zostalismy podwójnie opodatkowani !!!

PISowcy uwierzą że rząd opodatkował "ich" a ja wierzę że opodatkował NAS.

PISda, PISdzieli ! 

 

Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma swój punkt widzenia możesz tak twierdzić i nikomu nic do tego B)

Przecież pis nie ma specjalistów - on ma ideologię!!!

 

Jest w tym stadku może 2 normalnych ludzi z pojęciem o tym co mają robić ale to właśnie oni mówią inaczej niż mówi "rząd",pozatym PiS ma tak krótką ławke kadrową że nawet nie było w stanie znaleźć wśród eknomistów z prawdziwego zdarzenia kandydata na ministra finansow i teraz biedny pan minister musi przeżywać szok że banki podnoszą opłaty i je chce przed KNF stawiać. To tak jakby ktoś mi powiedział że ja za godzinę pracy w mojej firmie nie mogę brać więcej niż 100 zł.

 

 

 

Czekamy niecierpliwie na kolejne wydarzenia z cyklu "Ekonomia zaskakuje ministra Szałamachę"!

 

Masz prawo do wyrażania takich opini ale nikt nie musi ich podzielać a mówią że jest dyktatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

staszek chyba dostał nowe wytyczne z centrali bo już nie wypisuje swoich dyrdymałów ;).

 

 

Teraz będziesz nam mówił jak dobrze że jest piss i że idzie lepsze ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 ze względu że jesteś Daśku nie słowny ja opuszczam ten temat abyś mógł w swych poglądach dalej spokojnie siebie i innych  uświadamiać  tak  jak ta cała śmieszna opozycja bywaj zdrów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

w poprzednich latach podwyżki opłat bankowych i produktów w marketach też były spowodowane podatkiem, którego jeszcze nie ma?

 

naiwni jesteście czy głupi?

Nie wiem jak inni ale ja jestem  głupi :blink:

Podwyzki są spowodowane też czasem inflacją kosztami pracy, drożejącymi w skali światowej surowcami itp. W dużych instytucjach finansowych jest więcej ludzi myślacych jak obejść system niż speców w rządzie myślacych jak go uszczelnić. Do tego ci w bankach są lepiej wykształceni i dużo lepiej opłacani.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

w poprzednich latach podwyżki opłat bankowych i produktów w marketach też były spowodowane podatkiem, którego jeszcze nie ma?

 

naiwni jesteście czy głupi?

Pożyjemy, zobaczymy. Żeby być uczciwym, wypadałoby porównać poprzednie podwyżki z tymi które obecnie ewentualnie się pojawią.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj