nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

GoRAL1    63

Przez 8 lat było super , byliśmy krainą dobrobytu i bogactwa obywateli.Mogie tak dalej jak TVN i Gazeta Wyborcza.Ostatnio KOD był w Brukseli mógł się zapytać o zrównanie dopłat ,chyba mamy demokracje.I ostatnia sprawa  obrazanie polityków (maliniak,straszydło,kaczor)  na forum ,wychodzi na to jak się niema argumentów to się obraża.Tylko kij ma dwa końce ,po następnych wyborach będzie kod innej parti  , puszka pandory został otworzona

Tak własnie działa demokracja  teraz pis wygrał wybory i ma 4 lata na urzadzanie Polski według swojego zamysłu zgodnie z prawem i konstytucja

(tu nie było by kodu)  

ale pis zmiany rozumi9e w ten sposów aby łamac konstytucje , przepychac ustawy w jedna noc  ,najwiekrzego demagoga do telewizji    zamiana słózby cywilnej na partyjna i jeszcze kilka innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

Kaszlak

bogactwo to sie bierze z okradania reszty swiata (np.kolonie dawno temu) własnego systemu bankowego, własnego przemysłu, odpowiedniej polityki, kontrolowania mórz i oceanów (handel morski), własnych surowców naturalnych...

 

a teraz pytanko: co z tych rzeczy mamy My jako Polska ?

 

w 89 roku mielismy duzo wiekszy potencjał gospodarzy jak dzis i taka jest prawda, kto tego nie rozumie niech sie nie wypowiada o gospodarce kraju bo robi z siebie błazna, nie bez powodu  zachodni kapitał doprowadził do zniszczenia stoczni (bo były powaznym zagrozeniem dla niemieckich) do powykupywania banków, doprowadzono do tego zeby Polska zadłuzała sie w obcych walutach a nie u siebie w NBP, zlikwidowano co sie tylko dało...

zostało jeszcze zlikwidowac kopalnie i zbankrutowac rolnictwo....

 

skad PIS ma miec pieniadze jak od 89 roku trwa regularne prywatyzowanie za 1zł !!! wszystkie rzady po kolei robia dokładnie to samo, jak na moment pojawił sie rzad Olszewskiego to zrobiono to samo co teraz chca zrobic z PIS-em przy pomocy KOD-u

 

ocknijcie sie z amoku !!! 

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Widać ze nie pracowałes w latach 80 bo byś bzdur nir pisał 

 

A globalizacja i przemieszanie kapitału na swiecie to inna sprawa 

 

Przejżyj sobie budrzet na co pis zwiejszył wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Globalizacja to jedno ale trzeba tak rządzic aby Polska miała z tego korzyści a nie straty ,bo po 89 r tylko rządzący mieli korzyści jak wyprzedawali nasz przemysł ,dziś nawet nie ma z kim handlować ,bo wszystkie kraje sąsiednie maja nas za nic ,a kto do tego doprowadzil  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to ja i wielu innych było wybrańcami - bo skorzystaliśmy. No ale jak się ledwo pisać i czytać nauczyło staszku to nie dziwi mnie że nie skorzystałeś z okazji na modernizację i rozwój swojego gospodarstwa. 

 

Domyślam się że dalej jak za miasto powiatowe nie jeździsz więc powiem ci - jest dużo nowych dróg, miasta pięknieją, ludzie się do siebe uśmiechają - ale nie oczekuj 9podobnie jak i ja nie oczekuję) że u ciebie czy u mnie na zadupiu będą wierzowce stawiać.

 

 

Ty byc chciał system który każdemu da po równo. Tak nie ma i tak nie będzie.  Prawie bym zapomniał że ty pisdzielec jesteś a wy macie inne myślenie - ja nie muszę mieć lepiej aby inni mieli gorzej - typowe myślenie pis. Współczuję twojej rodzienie.

Puknij się w głowe nie pisze tu o tych groszach co Ci płacą za pisanie tu tych głupot teraz nowe programy PO ustawiła pod swoich kolesi i PiS nic już nie może zrobić co z tego że tyle inwestycji jak wszystko za kredyty w zachodnich bankach za ogromne pieniądze co my Polacy z tego mamy?

A teraz kwik że banki opodatkują B) jak się im nie podoba mogą je pozamykać nawet mi one do niczego nie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Bank to nie kasa zapomogowa sw€j wynik musi zrobic 

 

Policja w mandatach do budrzetu też musi wykonac plan finansowy zapisany w ustawie budrzetowej panstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 niech SKOKI nie udają że nie są bankami i niech odpowiadają za swoje długi 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

http://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/podmioty-gospodarcze-wyniki-finansowe/przedsiebiorstwa-finansowe/wyniki-finansowe-bankow-w-2014-r-,5,7.html

 

 

Zamiast powielać medialna papke propagandowa proponuje troch poszukac po oficjalnych stronach panstwowych instytucji 

na prawicowych stronach tego niema

 

Edytowano przez GoRAL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Kaszlak

bogactwo to sie bierze z okradania reszty swiata (np.kolonie dawno temu) własnego systemu bankowego, własnego przemysłu, odpowiedniej polityki, kontrolowania mórz i oceanów (handel morski), własnych surowców naturalnych...

 

a teraz pytanko: co z tych rzeczy mamy My jako Polska ?

 

w 89 roku mielismy duzo wiekszy potencjał gospodarzy jak dzis i taka jest prawda, kto tego nie rozumie niech sie nie wypowiada o gospodarce kraju bo robi z siebie błazna, nie bez powodu  zachodni kapitał doprowadził do zniszczenia stoczni (bo były powaznym zagrozeniem dla niemieckich) do powykupywania banków, doprowadzono do tego zeby Polska zadłuzała sie w obcych walutach a nie u siebie w NBP, zlikwidowano co sie tylko dało...

zostało jeszcze zlikwidowac kopalnie i zbankrutowac rolnictwo....

 

skad PIS ma miec pieniadze jak od 89 roku trwa regularne prywatyzowanie za 1zł !!! wszystkie rzady po kolei robia dokładnie to samo, jak na moment pojawił sie rzad Olszewskiego to zrobiono to samo co teraz chca zrobic z PIS-em przy pomocy KOD-u

 

ocknijcie sie z amoku !!! 

A jak ma sie cokolwiek zmienić jak od 89 rządzą zasadniczo ci sami w różnych konfiguracjach Najgorsze jest mieszanie ideolologii do poltyki i gospodarki. Celem 500 + jest poprawa demografii a jaki jest sens płacenia parom w wieku 45+ za dzieci skoro zapewne nie spowodują wzrostu populacji? Jednocześnie kasuje się finansowanie invitro ze względów światopogladowych odcinajac możliwość wzrostu dzietności. To schizofrenia w najczystrzej formie. Tak jakbyś wydał 200 pln mniej na azot i przeznaczył to na poprawę ochrony w pszenicy i sie dziwił że brak efektu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

 

Skończ z tymi marketami i bankami, to nie powód tego że jest tak jak jest. Na Zachodzie gospodarka pędzi, największy udział mają tam handel i usługi, to typowe dla państw wysoko rozwiniętych. Oni dochodzili do tego przez dziesięciolecia. Polska miała tego pecha, że jako jednolity kraj ominęła nas przez zabory rewolucja przemysłowa a przez wielkiego brata ze wschodu rewolucja naukowo-techniczna.

W  pobliskim mieście 10 zakładów zostało jeden, za to na kazdej ulicy  jakiś bank albo market .Nie czepiam się banków ani marketów tylko żeby uczciwie płacili podatki jak w Niemczech,Holandi albo w Angli.Tam też niema umowy smieciowej i zarobków 1200-1500 za czasami za 10 godzin pracy dziennie .Byłem też  na zachodzie pracowałem przy truskawkach,szparagach ,tam też niektóre gospodarstwa są poziomie naszych cudu niema( Kolega raz zapytał się niemca ze jego gospodarstwa jest w lepszym stanie on roześmiał i powiedział my mamy wasze banki ,stać nas robotników z Polski) Co się tyczy rozwoju gospodarczego zawsze byliśmy 20 lat tyłu i będziemy ze100lat tak samo.Bo unas elity (po,pis,sld,psl) są pazerni na szmal, dobro ludzi w Polsce nieobchodzi..Niedługo zdolni do pracy wyjadą z Polski ,zostaną tylko emeryci,rencisci i urzędnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Pewnego razu w programie Lisa spotkali się arabski szejk, rosyjski przedsiębiorca, ojciec Rydzyk i żyd . Wywiązała się dyskusja w temacie dóbr doczesnych , która

nagle skręciła w stronę deklaracji majątkowych  uczestników spotkania. Tak więc arabski szejk deklaruje , że ma tyle kasy że może sobie kupić całe  General Motors .

Na to rosyjski przedsiębiorca  deklaruje że jest w stanie wykupić cały MicroSoft.  Bez ociągania ,nie chcąc być gorszy ojciec Rydzyk dorzucił też swoją deklarację w której stwierdził ,że jest w stanie wykupić cały Manhattan.  Kiedy przyszła kolej na żyda, ten odrzekł: ''a ja nie sprzedam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 nie jeden żyd to by mógł uczyć się od rydzyka jak robić biznes'' rentowy ''


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W  pobliskim mieście 10 zakładów zostało jeden, za to na kazdej ulicy  jakiś bank albo market .Nie czepiam się banków ani marketów tylko żeby uczciwie płacili podatki jak w Niemczech,Holandi albo w Angli.Tam też niema umowy smieciowej i zarobków 1200-1500 za czasami za 10 godzin pracy dziennie .Byłem też  na zachodzie pracowałem przy truskawkach,szparagach ,tam też niektóre gospodarstwa są poziomie naszych cudu niema( Kolega raz zapytał się niemca ze jego gospodarstwa jest w lepszym stanie on roześmiał i powiedział my mamy wasze banki ,stać nas robotników z Polski) Co się tyczy rozwoju gospodarczego zawsze byliśmy 20 lat tyłu i będziemy ze100lat tak samo.Bo unas elity (po,pis,sld,psl) są pazerni na szmal, dobro ludzi w Polsce nieobchodzi..Niedługo zdolni do pracy wyjadą z Polski ,zostaną tylko emeryci,rencisci i urzędnicy

 

No właśnie a my kupujemy ich maszyny za pieniądze z ich banków pasze nawozy materiały budowlane potem sprzedajemy do ich zakładów i jeszcze byśmy zyski chcieli bo Polak głupi że wszystko co zagraniczne to lepsze u mnie na gospodarsstwie nie ma żadnej zachodniej maszyny wszystkie kupione w polsce i nowe bez dofinansowania z UE i jestem z tego dumny

 nie jeden żyd to by mógł uczyć się od rydzyka jak robić biznes'' rentowy ''

 

No od Owsiaka lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 jak się wali na bentleya dla rydzyka to nie dziw że na polskie graty tylko stać  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

No właśnie a my kupujemy ich maszyny za pieniądze z ich banków pasze nawozy materiały budowlane potem sprzedajemy do ich zakładów i jeszcze byśmy zyski chcieli bo Polak głupi że wszystko co zagraniczne to lepsze u mnie na gospodarsstwie nie ma żadnej zachodniej maszyny wszystkie kupione w polsce i nowe bez dofinansowania z UE i jestem z tego dumny

 

No od Owsiaka lepiej

A jeździsz jeszcze maluchem czy już technologicznie dorosłeś do poloneza ;)

 

Dumny jesteś ? hmmm, ja bym to raczej nazwał jakąś ułomnością że nie skorzystałeś gdy inni korzystali. No ale to właśnie elektorat pis. Nie czytaty nie pisaty. Aż dziw bierze że potrafisz parę zdań na komputerze napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

 

W  pobliskim mieście 10 zakładów zostało jeden, za to na kazdej ulicy  jakiś bank albo market .Nie czepiam się banków ani marketów tylko żeby uczciwie płacili podatki jak w Niemczech,Holandi albo w Angli.Tam też niema umowy smieciowej i zarobków 1200-1500 za czasami za 10 godzin pracy dziennie .Byłem też  na zachodzie pracowałem przy truskawkach,szparagach ,tam też niektóre gospodarstwa są poziomie naszych cudu niema( Kolega raz zapytał się niemca ze jego gospodarstwa jest w lepszym stanie on roześmiał i powiedział my mamy wasze banki ,stać nas robotników z Polski) Co się tyczy rozwoju gospodarczego zawsze byliśmy 20 lat tyłu i będziemy ze100lat tak samo.Bo unas elity (po,pis,sld,psl) są pazerni na szmal, dobro ludzi w Polsce nieobchodzi..Niedługo zdolni do pracy wyjadą z Polski ,zostaną tylko emeryci,rencisci i urzędnicy

Prawie cała polska emigracja zarobkowa w Holandii siedzi w agencjach pracy na umowach śmieciowych, zarabiają minimalną krajową. Co do Niemiec czy UK nie wypowiadam się, ale nie sądzę by nas tam rozpieszczali.

 

Kaszlak

bogactwo to sie bierze z okradania reszty swiata (np.kolonie dawno temu) własnego systemu bankowego, własnego przemysłu, odpowiedniej polityki, kontrolowania mórz i oceanów (handel morski), własnych surowców naturalnych...

 

a teraz pytanko: co z tych rzeczy mamy My jako Polska ?

 

w 89 roku mielismy duzo wiekszy potencjał gospodarzy jak dzis i taka jest prawda, kto tego nie rozumie niech sie nie wypowiada o gospodarce kraju bo robi z siebie błazna, nie bez powodu  zachodni kapitał doprowadził do zniszczenia stoczni (bo były powaznym zagrozeniem dla niemieckich) do powykupywania banków, doprowadzono do tego zeby Polska zadłuzała sie w obcych walutach a nie u siebie w NBP, zlikwidowano co sie tylko dało...

zostało jeszcze zlikwidowac kopalnie i zbankrutowac rolnictwo....

 

skad PIS ma miec pieniadze jak od 89 roku trwa regularne prywatyzowanie za 1zł !!! wszystkie rzady po kolei robia dokładnie to samo, jak na moment pojawił sie rzad Olszewskiego to zrobiono to samo co teraz chca zrobic z PIS-em przy pomocy KOD-u

 

ocknijcie sie z amoku !!! 

Chłopie, Ty z siebie nie rób błazna. Całe lata 80'te to kryzys w Polskiej gospodarce, wywołany w większości nie trafionymi inwestycjami epoki Gierka i długami, które ten pozostawił już wtedy w obcych walutach. W 1989 roku uprosiliśmy Klub Paryski o restrukturyzację długu bo Polska nie była w stanie go spłacać https://pl.wikipedia.org/wiki/Klub_Paryski . I to był ten potencjał gospodarczy ??

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Pewnego razu w programie Lisa spotkali się arabski szejk, rosyjski przedsiębiorca, ojciec Rydzyk i żyd . Wywiązała się dyskusja w temacie dóbr doczesnych , która

nagle skręciła w stronę deklaracji majątkowych  uczestników spotkania. Tak więc arabski szejk deklaruje , że ma tyle kasy że może sobie kupić całe  General Motors .

Na to rosyjski przedsiębiorca  deklaruje że jest w stanie wykupić cały MicroSoft.  Bez ociągania ,nie chcąc być gorszy ojciec Rydzyk dorzucił też swoją deklarację w której stwierdził ,że jest w stanie wykupić cały Manhattan.  Kiedy przyszła kolej na żyda, ten odrzekł: ''a ja nie sprzedam".

Nie wierzę w to, ale to najzabawniejszy post w tym porąbanym temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Moim zdaniem do kiboli w kominiarkach to powinno się ostrą amunicją strzelać a nie tylko pałkami i gazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

Kaszlak

ile to juz lat autostrade A2 buduja ci po 89 roku ? zapewne juz sama tylko A2 wiecej kosztowała niz cały dług Gierka  :D ale tego w Wikipedii nie pisali co ?  :D

 

Dasiekk

ach te media  :D one sa lepsze niz najlepsza pralka  :D bo zadna pralka tak nie pierze (mózgu) jak one....

 

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Uf skończyły się rządy złodziei i oszustów, zaczęły się rządy sprawiedliwych. Efekty w rolnictwie będą szybkie i piorunujące. Dlatego śpię spokojnie już nikt nie będzie okradał mojej ojczyzny. Tylko biblijne zasady, (pozostaje tylko opowiedzieć na pytanie czy stary testament czy nowy). Na szczęście milion imigrantów który ściągnęła do Polski Kopaczowa został już spacyfikowany i nie stwarza żadnych problemów. Pan Kukiz zrobi referendum najpierw czy chcemy kolejny milion imigrantów  wynik wiadomy. Potem czy chcemy zlikwiodować US wynik wiadomy. Potem o darmowe samochody co 5 lat dla każdego (niestety będą na talony a talonów zawsze brakowało) polaka - wynik wiadomy. I na koniec ustawa przywracająca  RSP i pełna reprywatyzacja czyli ustawa o rozkułączeniu kułaków  wrogów narodu np do 15 ha jak to kiedyś bywało - wolą ludu większości.  Ale to tylko moja wybujała wyobraźnia bo na pewno historia potoczy się inaczej.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

No to wlałeś miód na serce staszka131415. On na coś takiego czeka.

 

 

Bo i nieczego innego nie można się spodziewać bo każdy reżim zawsze umieszcza na najważniejszych miejscach ludzi którzy nic nie znaczą bez dyktatora, Wsyatrczy popatrzeć na marionetkę udającą prezydenta, Premier wyciągnięta z kapelusz i wykonująca każde polecenie karzełka. Tacy ludzie zrobią wszystko co zrodzi się w głowie chorego karła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jeździsz jeszcze maluchem czy już technologicznie dorosłeś do poloneza ;)

 

Dumny jesteś ? hmmm, ja bym to raczej nazwał jakąś ułomnością że nie skorzystałeś gdy inni korzystali. No ale to właśnie elektorat pis. Nie czytaty nie pisaty. Aż dziw bierze że potrafisz parę zdań na komputerze napisać.

 

A co takiego skorzystałeś że kupiłeś ciągnik warty 100 tysięcy za 200 a unia tłumaczy że te 100  Ci dołożyła ? Udajesz osobę wykształconą ale tak naprawdę to jest kwik rozzpaczy jak to całe  PO tru i spółka nie masz żadnych argumentów tylko obrażasz ludzi pisząc te bajki

No to wlałeś miód na serce staszka131415. On na coś takiego czeka.

 

 

Bo i nieczego innego nie można się spodziewać bo każdy reżim zawsze umieszcza na najważniejszych miejscach ludzi którzy nic nie znaczą bez dyktatora, Wsyatrczy popatrzeć na marionetkę udającą prezydenta, Premier wyciągnięta z kapelusz i wykonująca każde polecenie karzełka. Tacy ludzie zrobią wszystko co zrodzi się w głowie chorego karła.

 

Taki właśnie był gajowy po polowaniach za naszą kasę tylko biegał co Kopaczowa i Don wymyślili to podpoisywał nawet mu się nie dziwię że na krzesło wszedł bo przyzwyczajony na ambonkę wchodzić to myślał że jest na polowaniu :P :P :P :P

 jak się wali na bentleya dla rydzyka to nie dziw że na polskie graty tylko stać  :D  :D  :D

 

Ja nie widzę aby Ci co zachodnimi uprawiają mieli wyższe zbiory więc po co przepłacać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

 

Prawie cała polska emigracja zarobkowa w Holandii siedzi w agencjach pracy na umowach śmieciowych, zarabiają minimalną krajową. Co do Niemiec czy UK nie wypowiadam się, ale nie sądzę by nas tam rozpieszczali.

Nie udawaj głupiego wiesz oco chodzi,holender też siedzi śmieciówkach.Ostatnio któryś portal internetowy doniósł ze komornik który zabrał rolnikowi ciągnik pod Mławą został przywrócony do pracy a rolnik ma 8 spraw w sądzie to wkóncu jest w Polsce demokracja czy patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj