nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1734    47

Dasiek i inni, Kto Wam płaci za wypisywanie takich pierdoł - PO?, KOD zagraniczny Kapital? :ph34r: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
akko       Ta twoja historia   z tych filmików  jest  niewiarygodna  gdyby to była prawda  to  tacy szczekacze  jak Hiena roku  i inni  by otym trąbili przed wyborami na wszystkie strony świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Nikt nic nie będzie trąbił bo wszystko było dogadane przy okrągłym stole i niewygodne fakty są ukrywane bo ręka rękę myje .To był układ który działa do dzisiaj .Wyszukałem program który kiedyś oglądałem https://www.youtube.com/watch?v=3OGoBTlyF1k Pamiętam doskonale stan wojenny i to co potem się działo gdyż byłem już nastoletnim człowiekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    475

Dzieci są mniej naiwne od co niektórych tutaj, dobry glina , zły glina myślicie ze w polityce jest inaczej ? Teatrzyk trwa a "ciemny lud to kupi" jak to powiedział obecny prezes tvp Jacek Kurski. Niby jeden drugiego by zjadł ale koniec końców kruku krukowi oka nie wykole... Jedni udają dobrych drudzy to ci źli , ale efekt taki że nic się nie zmienia i nie zmieni a jedyni ewoluuje tak jak to sobie zaplanują ci co dziś pociągają za sznurki marionetek z tylnego siedzenia

 

Obecnie wszystkie sprzedawczyki w sejmie(niezależnie od partii) są umoczenie w afery o jakich nie macie pojęcia, przy których skoki i amber gold to pikuś. 

 

FOZZ do dziś nie ma winnych każdy co ktoś wiedział poszedł do piachu dawno, Lepper chodź kryształem nie był ale stał się nieobliczalny, nie dało się go dalej zastraszać , miał haki zarówno na pis jak po , jemu było już wszystko jedno i skończył jak skończył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

idąc tym tokiem rozumowania to jezeli Kukiz proponuje referundum w sprawie przyjmowania bandytów to jest to teatrzyk, tak samo jak teatrzykiem jest odzyskiwanie za wszelka cene przez sfetru wpływów wrogich organizacji ....

 

polityka to nie teatrzyk, to dla jednych tylko biznes a dla innych biznes własnego kraju połaczony z patriotyzmem 

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    475

A referendum to nie teatrzyk? Było ostatnio i co ? Prawie brak zainteresowania. Co do Kukiza nabieram podejrzeń ze jest on tylko przybudówka którejś  bandy co by elektorat anty systemowy zebrać i żeby siedzieli cicho mając złudną nadzieje że coś się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

potrafisz myslec logicznie ?

czemu nie było zainteresowania ? kto rzadził TVP ze nie było zainteresowania ? ile było transmisji w TV na ten temat ? komu było na reke zeby nie było zainteresowania ? 

 

Dasiekk

nie rozmawiajmy o partiach tylko o ludziach i o tym co kto soba reprezentuje i czyje interesy, jezeli uważasz ze referendum to nie jest interes Polski i Polaków to o czym z toba rozmawiac ? 

o czym rozmawiac z ludzmi którzy wysmiewaja i szydza z PIS-u za to ze chce dac 500 zł na POLSKIE dziecI a nie przeszkadza im to ze np. milion muzułmanów bedzie na utrzymaniu pracujacych Polaków !!!!!!!

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Bo albo się daje polskim dzieciom i mówi - obiecałem to macie, albo się wku..wia ich rodziców obietnicami, choć co raz bardziej odległymi i powiązanymi z tym że nie wszyscy dostaną. Za dzieci decydują rodzice. Zebrało się ich głosy - zebrało. To robić co się obiecało albo nie obiecywać. Oni chyba chcą by rodzice wytłumaczyli dzieciom dlaczego tak się dzieje, czyli wykonali pracę mobilizacyjno wyjaśniającą. I co, za jakiś czas podrosną i gdy ktoś im powie o obowiązkach wobec państwa to mają odpowiedzieć - idźcie do brata czy siostry bo na nich rodzice dostawali kasę a mną kraj się nie interesował? 
Zacytuję klasyka " a teraz drogie dzieci pocałujcie mnie w d..pę". To chyba z Misia Uszatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ustawa 500 to jedyna ustawa która potrzebowała konsultacji społecznych  ( a wyborcy wczesniej sie wypowiedzieli) 

inne ustawy  potrzebowały jednej nocy na sejm senat i prezydenta

 

a tu sposób na zatrzymanie polaków w kraju

 

 

http://www.poloniairlandia.pl/informacje-irlandia/irlandia-dziecko-urodzone-w-irlandii-musi-miec-polski-paszport-inaczej-nie-wyleci-z-polski/

Edytowano przez GoRAL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Tyle że aby dać 500 trzeba komuś zabrać 700. Czy naprawdę jest tak wielu ekonomicznych analfabetów nie rozumiejących tego? Ja jak najbardziej popieram ten pomysł bo jest jednym z niewielu dobrych - tyle że nie w tej postaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

nie było konsultacji - źle, są konsultacje - źle; byle tylko bić pianę i robić syf

po miała gdzieś rodziny - cisza, pis chce dać po 500zł - gorsi od stalina i hitlera

podniecacie się, że w zach europie super socjal dla rodzin, a gdy u nas też chcą dać chociaż kilka zł to mieszacie ich z błotem??

czy wy ludzie słyszycie i rozumiecie co mówicie, przecież to jest delikatnie mówiąc chore

 

po przez 8 lat nie spełniła obietnic wyborczych ale jest super, a od pisu chcecie, żeby spełnił w dwa miesiące, a kto układal budżet na 2016 rok;

zamiast tvn, włączcie myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Jak się wie że będzie się jechać na budżecie ułożonym przez poprzedników, to samemu trzeba wytłumaczyć narodowi i przedstawić realny plan wprowadzenia tego co się obiecuje. Konsekwencja jest wymagana na tym szczeblu i buduje wizerunek wśród obywateli. PO przewaliła też przez takie działanie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Jest problem!!! 

 

Wczoraj niby premier była na piłce ręcznej - przegrali.

 

Dzisiaj maliniak jest w Zakopanem - czarno to widzę!!!

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze że czuwasz nad Wszystkimi to możemy być spokojni jakby co to pierwszy pewnie nas poinformujesz ;)


Tyle że aby dać 500 trzeba komuś zabrać 700. Czy naprawdę jest tak wielu ekonomicznych analfabetów nie rozumiejących tego? Ja jak najbardziej popieram ten pomysł bo jest jednym z niewielu dobrych - tyle że nie w tej postaci. 

 

Jasne lepiej 10 mlilonom zabrać po 200 i dać to 100 najbardziej zachłannym to jeszcze im wmawiać że po 500 zostanie :D :D :D


Przecież Kukiz to przybubówka pisu. 

 

Pewnie jak Petru czy Palikot takie bajki piszesz pewnia miałeś indywidualne nauczanie albo jakąś klasę zintegrowaną skończyłeś?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staszek ty masz jakieś specjalne papiery , na pisanie głupot ?

dobrze że podstawówka obowiązkowa to rozróżniasz niektóre litery na klawiaturze :D  :D  :D    


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Staszek nie idź tą drogą ;).  Myślisz że jak będziesz tak pisał pochlebnie to jakiś stołek dostaniesz w pisokomunie? Wątpliwa sprawa - prędzej gównem zacznie od ciebie śmierdzieć jak tak bardzo w d*pę będziesz właził;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

Przez 8 lat było super , byliśmy krainą dobrobytu i bogactwa obywateli.Mogie tak dalej jak TVN i Gazeta Wyborcza.Ostatnio KOD był w Brukseli mógł się zapytać o zrównanie dopłat ,chyba mamy demokracje.I ostatnia sprawa  obrazanie polityków (maliniak,straszydło,kaczor)  na forum ,wychodzi na to jak się niema argumentów to się obraża.Tylko kij ma dwa końce ,po następnych wyborach będzie kod innej parti  , puszka pandory został otworzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

nie było konsultacji - źle, są konsultacje - źle; byle tylko bić pianę i robić syf

po miała gdzieś rodziny - cisza, pis chce dać po 500zł - gorsi od stalina i hitlera

podniecacie się, że w zach europie super socjal dla rodzin, a gdy u nas też chcą dać chociaż kilka zł to mieszacie ich z błotem??

czy wy ludzie słyszycie i rozumiecie co mówicie, przecież to jest delikatnie mówiąc chore

 

po przez 8 lat nie spełniła obietnic wyborczych ale jest super, a od pisu chcecie, żeby spełnił w dwa miesiące, a kto układal budżet na 2016 rok;

zamiast tvn, włączcie myślenie

Tylko że te 500zł najpierw dobry PiS musi jednemu zabrać, żeby innemu dać. Już 3 miesiące rządzą, "złodzieje" z PO już nie kradną a jakoś nie widać tej obiecanej nadwyżki pieniędzy.

Porównaj gospodarki krajów Europy Zachodniej i naszą. Taką np. Wielką Brytanię stać na takie wydatki.

Poza tym sama Europa Zachodnia pod tym kątem jest zróżnicowana, w bardzo bogatej Holandii socjalu prawie nie ma. Polecam ruszyć się poza granice własnego kraju i zobaczyć jak naprawdę jest w tej Europie Zachodniej.

Dla innej części społeczeństwa to co mówią PiSlamiści jest chore.

Ja od PiS-u nic nie chcę, bo w tak relatywnie wciąż biednym kraju jak nasz samą ideologią za dużo się nie zrobi. To tacy jak Ty liczą na zbudowanie potęgi w 4 lata a do tego 500zł na dziecko i wcześniejszych emerytur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakby PO ostatnie 8 lat swoim nie rozdawała to by tak nie było chwalą się inwestycjami i wykorzystaniem unijnych środków a zadłużenie podwoili ito już podobno przypada na każdego z nas a kasa z uni była tylko dla wybranych B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

No to ja i wielu innych było wybrańcami - bo skorzystaliśmy. No ale jak się ledwo pisać i czytać nauczyło staszku to nie dziwi mnie że nie skorzystałeś z okazji na modernizację i rozwój swojego gospodarstwa. 

 

Domyślam się że dalej jak za miasto powiatowe nie jeździsz więc powiem ci - jest dużo nowych dróg, miasta pięknieją, ludzie się do siebe uśmiechają - ale nie oczekuj 9podobnie jak i ja nie oczekuję) że u ciebie czy u mnie na zadupiu będą wierzowce stawiać.

 

 

Ty byc chciał system który każdemu da po równo. Tak nie ma i tak nie będzie.  Prawie bym zapomniał że ty pisdzielec jesteś a wy macie inne myślenie - ja nie muszę mieć lepiej aby inni mieli gorzej - typowe myślenie pis. Współczuję twojej rodzienie.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

 

Tylko że te 500zł najpierw dobry PiS musi jednemu zabrać, żeby innemu dać. Już 3 miesiące rządzą, "złodzieje" z PO już nie kradną a jakoś nie widać tej obiecanej nadwyżki pieniędzy.

Porównaj gospodarki krajów Europy Zachodniej i naszą. Taką np. Wielką Brytanię stać na takie wydatki.

Poza tym sama Europa Zachodnia pod tym kątem jest zróżnicowana, w bardzo bogatej Holandii socjalu prawie nie ma. Polecam ruszyć się poza granice własnego kraju i zobaczyć jak naprawdę jest w tej Europie Zachodniej.

Dla innej części społeczeństwa to co mówią PiSlamiści jest chore.

Ja od PiS-u nic nie chcę, bo w tak relatywnie wciąż biednym kraju jak nasz samą ideologią za dużo się nie zrobi. To tacy jak Ty liczą na zbudowanie potęgi w 4 lata a do tego 500zł na dziecko i wcześniejszych emery

Tylko tam markety i banki płacą podatki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

 

ty pisdzielec jeteś

 

Współczuję twojej rodzienie.

Dasiekk - to już wszystkie twoje mądrości czy jeszcze coś napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Jasne że jeszcze napiszę ale już nie dziś bo się żona wystroiła i jedziemy do kina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Jakby PO ostatnie 8 lat swoim nie rozdawała to by tak nie było chwalą się inwestycjami i wykorzystaniem unijnych środków a zadłużenie podwoili ito już podobno przypada na każdego z nas a kasa z uni była tylko dla wybranych B)

A powiedz mi, kto to są Ci "swoi" dla PiS-u albo PO ?? PAD buńczucznie zapowiadał po wygranej, że będzie Prezydentem wszystkich Polaków, oczekuję więc tego, choć nie na niego głosowałem. W merytorycznej dyskusji nie uznaję słowa "podobno". Co do kasy z Uni, Ja nic nie dostałem bo za małe gospodarstwo mam (raptem 11ha) ale jakoś żalu do nikogo za to nie mam. Zamiast płakać że bieda w kraju i czekać że PO czy PiS mi cokolwiek da, wolałem wyjechać za Zachód za pieniędzmi.

Tylko tam markety i banki płacą podatki .

Skończ z tymi marketami i bankami, to nie powód tego że jest tak jak jest. Na Zachodzie gospodarka pędzi, największy udział mają tam handel i usługi, to typowe dla państw wysoko rozwiniętych. Oni dochodzili do tego przez dziesięciolecia. Polska miała tego pecha, że jako jednolity kraj ominęła nas przez zabory rewolucja przemysłowa a przez wielkiego brata ze wschodu rewolucja naukowo-techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj