nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dasiekk    27

Mój? A Twój z jakiego kraju pochodzi?

Udajesz wykształconego a takie bzdury piszesz że  szok poziom zerówka ,

Mój ?Ja na marionetkę nie głosowałem chociaż mimo dwóch paszportów mogę głosować ;). Ja nikogo nie muszę udawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

Wracając do Tematu nie jestem za Pis, ale to do czego się dopuściła opozycja, czyli PO, Nowoczesna i PSL w EU to zdrada narodu Polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Nie ma się co spierać Czy ci, czy tamci socjaliści doprowadzą kraj do ruiny. Swoją drogą - kraj przed wyborami był podobno w ruinie a teraz obecna władza  zapewnia że jesteśmy na ścieżce wzrostu, PKB rośnie i jesteśmy najlepszą gospodarką na kontynencie. Dla mnie niepojete......


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Wracając do Tematu nie jestem za Pis, ale to do czego się dopuściła opozycja, czyli PO, Nowoczesna i PSL w EU to zdrada narodu Polskiego.

 

o jakiej zdradzie tu mowa w dobie nieograniczanego dostępu do informacji ? 

każde państwo ma swoich ambasadorów korespondentów itp. ..myślisz że ktoś słucha tak naprawdę mediów i polityków ? 

rządy i prezydenci którzy łamią prawo i konstytucję , są i będą piętnowani , tak było i będzie  i nikt tego nie ukryje  

jeśli komuś się wydaje że nie będzie respektował traktatów , prawa i konstytucji i nikt o tym się nie do wie to ma coś z głową tak jak pisuar

 

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

o jakiej zdradzie tu mowa w dobie nieograniczanego dostępu do informacji ? 

każde państwo ma swoich ambasadorów korespondentów itp. ..myślisz że ktoś słucha tak naprawdę mediów i polityków ? 

rządy i prezydenci którzy łamią prawo i konstytucję , są i będą piętnowani , tak było i będzie  i nikt tego nie ukryje  

jeśli komuś się wydaje że nie będzie respektował traktatów , prawa i konstytucji i nikt o tym się nie do wie to ma coś z głową tak jak pisuar

Na te pytania już odpowiedziałem kilka stron wcześniej jesteśmy znowu w punkcie wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

tu masz racje każdy ma swoje zdanie 

jednemu liczą się fakty a drugiemu  propaganda jaką łyka  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

Kaszlak79

 

1 nie porównuj przybyszów z ukrainy do ludzi dla których jedynym prawem jest prawo szariatu (doształc sie chłopie bo przez takich jak ty bedzie sie krew niewinnych ludzi lała) 

2 nie chodzi tu o zadne 10 tys muzułmanów tylko regularne zasiedlanie kraju bez konca

 

czy przypadkiem w tym temacie nie ma opłacanych agentów dezinformacji jedynie słusznej władzy ?

bo chyba nie mozliwe jest żeby prawdziwy i myślacy Polak był samobójcą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

przypomnij mi jakie prawo stosowali ukraincy w 1943 na wolyniu  bo nazwa mi umknela. 

prze ostatnie 3 tyg do europy przedostalo sie  przeszlo 35 tys emigrantow-mnozac to przez ilosc tygodni ,dodajac do tego poprawe pogody to do konca roku z milion peknie i co na to poradzimy jesli unia nie zmusi wszystkich krajow do przyjmowania ich to koniec schengen bliski, kontrole graniczne osob i towarow wroca ze zdwojona sila, ciekawe kto z was pamieta godziny stania na przejsciu, sznury ciezarowek,calymi dniami koczujace przed przejsciem, macie paszporty w szufladzie ? 

sam eksport zywnosci to ponad 20 mld- ile trzeba ciezarowek zeby to wywiezc, 

moja wizja polaka jest zupelnie inna niz twoja wiec dla mnie wy jestescie samobojcami- tornado nadciaga  a wy probujecie go flagami i transparentami zatrzymac, jedyna nadzieja w tym ze pis szybko doprowadzi polske do nedzy podobnej jak w afryce[pamietacie gabon] i nikt do nas dobrowolnie nie przyjedzie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

jedyna nadzieja że kaczor z racji wieku zejdzie z tego świata zanim na dobre się rozpędzą z "reformami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ale ja ci odpowiem na twoje pytanie i zacznę od początku.

 

Najpierw człowiek dążył do sprawiedliwości. Wtedy wymyślił Prawo, żeby dla każdego była ta sprawiedliwość jednakowa, czyli sprawiedliwie. Potem Konstytucję żeby ukierunkować tworzenie Prawa. Czyli nadrzędnym celem byłoby zbliżenie się jak najbliżej sprawiedliwości.

Z czasem to Prawo zdominowało Sprawiedliwość, ale cel zawszę był ten sam. Teraz odpowiadam ci: Pis jest bliżej sprawiedliwości z TK jak PO. Bo jak będziemy mieli po równo sędziów, to ten sąd i jego wyroki będą bliższe sprawiedliwości czyli nadrzędnemu celowi.

Dla obywateli jest lepiej jak będzie bardziej sprawiedliwe a nie Partyjnie. Kierując się dobrem Narodu, jest w tym akurat Przypadku Pis bliżej sprawiedliwości.

 

Ja bym na Elitę, KOD, i innych nie marnował czasu.

 

Pięknie brzmi jak baśń o narodzinach PiSu. Tylko dzieciom opowiadać. Pisało o tym już, kilku napiszę i ja. Juz tacy kiedyś byli. Oferowali sprawiedliwość ludową. Im też nie pasowało ówczesne prawo. Więc zaprowadzali sprawiedliwość. Szkoda tylko, że ten lód najbardziej potem w d dostawał. I pierwszy się przeciwko tej sprawiedliwości buntował.

W TK nie ma byc sprawiedliwie bo po równo. Kadencja 9 lat jest po to, aby na różne rządy się nakłądała. Innymi słowy TK ma pilnować przestrzegania prawa i konstytucji. A długa kadencja ma gwarantować, że sędzia wybrany przez jeden rząd będzie pilnował innego rządu. Teraz jest wielu sędziów nominowanych przez PO, SLD czy PSL. A także PIS za poprzednich rządów. Gdyby PiS wybierał sędziów normalnie. Sędziowie nominowani przez PiS w ciągu tej kadencji pilnowali by ustaw rządu, który będzie rządził w przyszłości. A podczas tej kadencji licząc tych 2 z grudnia. Można będzie chyba wymienić 4 czy 5 sędziów. Więc można było to załatwić normalnie bez drażnienia społeczeństwa i Europy. Jednak jak pisałem kiedyś. Kaczyński dąży do tego aby ludzi skłócić. Wybrał komunistycznego prokuratora stanu wojennego aby te zmiany prowadził. Wszystko było robione po nocach. No i gdyby PiS owi faktycznie chodziło o porządek odwołał by tylko sędziów których PO wybrało na zapas. Czyli nie legalnie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Dlaczego w ogóle to politycy maja wybierać sędziów TK ? Niby wladza sądownicza jest niezależna to dlaczego sami sędziowie nie wybierają z pośród siebie sędziów do TK? TK był jest i prawdopodobnie będzie instytucją polityczna tylko teraz trwa walka o to kto będzie miał władze nad  trybunałem i tutaj nie chodzi o żadną obronę demokracji tylko o władzę .

 

Dlaczego tez rozmawiamy o imigrantach w kategorii ze przychodza i cos trzeba z nimi zrobic? Tylko jak oni przychodzą i kto ich wpuszcza? Przecież UE ma granice ,czy nie? Węgry zaczęły stawiać płot bo imigranci leźli jak im sie podobało i mało który szedł na przejscie aby legalnie ubiegać sie o azyl. Unia sama złamała prawo a nawet niektóre rządy namawiały do tego . Dalczego Ukraińcy nie walą do nas przez zielona granicę ? Dlaczego ja jako obywatel UE nie wyjade sobie po za granice UE od tak sobie bez kontroli a jesli został bym złapany na zielonej granicy to nie skończyło by sie na pogrożeniu palcem . Wiec dlaczego uchodźcy idą do tej Naszej UE jak do siebie majac w głębokim poważaniu nasze przepisy prawa ? 

 

PS. Właśnie widzę w tv gościa na demonstracji KOD w koszulce z napisem " WOLNOŚĆ SŁOWA I GITARY"  :D  :D  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Jak gdzie? Tam skąd pochodzi ;)

Nie ma się co sprzeczać jakby nie było ostatnie 8 lat rządów PO-PSL to wielkie nieporozumienie wybory to pokazały co by Kaszlak ,Eco-coś tam czy Akko nie napisali A jeszcze o Kolo zapomniałem i Dosiku  nie wypisywali

Twierdzisz tak, bo Ci proboszcz na kazaniu powiedział ?? Jest demokracja, koalicja PO-PSL wygrywała wolne wybory 2 razy, podobnie jak obecnie wygrał je PiS, taka była wola narodu w przypadku jednych i drugich. Tylko że Jarek, w przeciwieństwie do Donalda, coś się po tych paru tygodniach sprawowania realnej władzy wyjątkowo o przyszłość boi, skoro chodzą słuchy o zmianach w ordynacji wyborczej. Jeśli PiS będzie rządził niepodzielnie przez kolejnych 12 lat, wtedy będzie można powiedzieć czyje rządy były nieporozumieniem.

 

Mój ?Ja na marionetkę nie głosowałem chociaż mimo dwóch paszportów mogę głosować ;). Ja nikogo nie muszę udawać. 

Chłopie, Ty się lepiej na tym forum nie przyznawaj że masz 2 paszporty. Tylko zdrajcy, Niemcy i Żydzi mają ;) .

 

Wracając do Tematu nie jestem za Pis, ale to do czego się dopuściła opozycja, czyli PO, Nowoczesna i PSL w EU to zdrada narodu Polskiego.

Skoro nie jesteś za PO, Nowoczesną i PSL a udzielasz się w temacie czysto politycznym to musisz choć trochę sympatyzować z PiS. To nie zarzut, szanuję czyjeś poglądy. No bo inaczej pozostaje ci Kukiz, ale kto go traktuje poważnie ??

 

Nie ma się co spierać Czy ci, czy tamci socjaliści doprowadzą kraj do ruiny. Swoją drogą - kraj przed wyborami był podobno w ruinie a teraz obecna władza  zapewnia że jesteśmy na ścieżce wzrostu, PKB rośnie i jesteśmy najlepszą gospodarką na kontynencie. Dla mnie niepojete......

"Jarku, choć Cię nie pojmuję, to jednak nad wszystko miłuję" - to istota bycia PiSlamistą.

 

tu masz racje każdy ma swoje zdanie 

jednemu liczą się fakty a drugiemu  propaganda jaką łyka  ;)

Są i tacy co twierdzą, że jeśli fakty są przeciwko nam, to tym gorzej dla faktów ;) .

 

Kaszlak79

 

1 nie porównuj przybyszów z ukrainy do ludzi dla których jedynym prawem jest prawo szariatu (doształc sie chłopie bo przez takich jak ty bedzie sie krew niewinnych ludzi lała) 

2 nie chodzi tu o zadne 10 tys muzułmanów tylko regularne zasiedlanie kraju bez konca

 

czy przypadkiem w tym temacie nie ma opłacanych agentów dezinformacji jedynie słusznej władzy ?

bo chyba nie mozliwe jest żeby prawdziwy i myślacy Polak był samobójcą ?

1. Nie porównuj 10 tys. (o tylu ludzi jest ta cała afera) z 1 mln którym się chwaliła w PE Pani Premier.

2. Proszę podać źródło, gdzie napisane jest o regularnym zasiedlaniu ?? Wierząc w słowa Pani Premier, zalewają nas Ukraińcy, z którymi łączy nas nie zawsze chwalebna historia.

Na pewno w tym temacie znajdzie się sporo fanatycznych zwolenników obecnej władzy, którzy z niczym się nie kryją ani nie krępują.

Proszę o podanie definicji prawdziwego, myślącego Polaka. Tylko niech to nie będzie Jarek Nadęty albo Antoni Opętany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mój ?Ja na marionetkę nie głosowałem chociaż mimo dwóch paszportów mogę głosować ;). Ja nikogo nie muszę udawać. 

 

Was?!!!!!!!

Angela dała ? :P :P ;)

Jarek zrobi z Wami porządek dlatego tak szczekasz burku.

https://pbs.twimg.com/media/CZZ2bCcWIAArTj4.jpg:large Jesteś taki jak on..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199
1. Nie porównuj 10 tys. (o tylu ludzi jest ta cała afera) z 1 mln którym się chwaliła w PE Pani Premier.

2. Proszę podać źródło, gdzie napisane jest o regularnym zasiedlaniu ?? Wierząc w słowa Pani Premier, zalewają nas Ukraińcy, z którymi łączy nas nie zawsze chwalebna historia.

Na pewno w tym temacie znajdzie się sporo fanatycznych zwolenników obecnej władzy, którzy z niczym się nie kryją ani nie krępują.

Proszę o podanie definicji prawdziwego, myślącego Polaka. Tylko niech to nie będzie Jarek Nadęty albo Antoni Opętany.

Ozzborn miał co innego na myśli. W lipcu była mowa o 2 tys. imigrantów. We wrześniu już o 12 tys. I na tym UE limitów nie skończy. Potem będzie 20 tys. itd. Dodaj sobie do tego unijne prawo łączenia rodzin i spokojnie każdy taki limit można pomnożyć przez pięć. Tym bardziej, że trzy czwarte tych "uchodźców" to faceci. Więc wolę już 1 milion Ukraińców, którzy uciekając przed poborem do wojska, zabrali się od razu do pracy i nie składali żadnych papierów, by stać się "licencjonowanymi uchodźcami" niż 100 tys. nieokrzesanych, leniwych chamów, którzy nie wiedzą co ze sobą począć, bo w ich religii, życie na rachunek niewiernego jest pochwalane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Was?!!!!!!!

Angela dała ? :P :P ;)

Jarek zrobi z Wami porządek dlatego tak szczekasz burku.

https://pbs.twimg.com/media/CZZ2bCcWIAArTj4.jpg:large Jesteś taki jak on..........

 I znowu nie masz racji.

 

Nie Angela tylko Królowa Brytyjska :). A jarek to mnie może co najwyżej w pompkę cmoknąć.  

 

I jeszcze mam tylko pytanie - jak ty dajesz radę w normalnym świecie z taką ułomnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Potem liczba spadła do 8 tys. i znowu było 10 tys. jeśli już mamy tak wyliczać. Na dzień dzisiejszy mamy w Polsce około 30 tys. muzułmanów, żyją tu od wieków. A swoją drogą, jakoś mam wrażenie że spora część elektoratu PiS to nieokrzesane leniwe chamy, którzy nie wiedzą co ze sobą począć, bo w ich ideologii życie na rachunku innego (bo czym innym jest socjal) jest pochwalane. I przez takie obiecanki PiS te wybory wygrał. Co do reszty postu Ozzborn'a, proszę o przytoczenie definicji o które zapytałem.

Swoją drogą, gdyby to za rządów PO poszła fama o tym 1 mln Ukraińców u nas, to zaraz byłby wrzask PiSlamistów że banderowcy dawniej nas mordowali, a teraz robotę zabierają. I kolejny spisek gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Dasiek z tego co pamiętam w lubelskim były protesty bo porzeczka chodziła po 0.40, albo nikt jej nie chciał. Czyli albo była zmowa cenowa, albo masz ludzkiego oddbiorcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Dzisiaj weszła w zycie ustawa o słuzbie publicznej

 

Do tej pory były konkursy , moge sie zgodzić ze kazda władza od 25  lat przy nich po cichu majcowała

 

teraz bedzie zmiana    urzednicy tego szczebla beda mianowani   

tylko co bedzie kryterium   przynaleznoec partyjna   rodzina  kolesiostwo     może mi ktos obiektywnie to wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

przynależność do żydowskiej rodziny. To będzie główne kryterium . Żydzi z GB i Francji już się pakują i wyjeżdżają. A kiedy z polski wyjedzie pierwszy wagonowy  transport ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

To jest po to aby wpędzić w depresję tych którzy kształcili się w kierunku pracy w administracji publicznej czyli wykształciuchów.

Teraz będą na tych stanowiskach komisarze ludowi i już nie będzie przeproś.
Jak ceny żywca , mleka czy ziemniaków spadną, komisarze pójdą w teren i karząca ręka sprawiedliwości ludowej dosięgnie pasożytów, pośredników żerujących na zdrowym organizmie.
Ale popłynąłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Dasiek z tego co pamiętam w lubelskim były protesty bo porzeczka chodziła po 0.40, albo nikt jej nie chciał. Czyli albo była zmowa cenowa, albo masz ludzkiego oddbiorcę?

Wszystko wozimy na zachód. Tutaj tylko część poszła do Poltino po 60 groszy. 

To jest po to aby wpędzić w depresję tych którzy kształcili się w kierunku pracy w administracji publicznej czyli wykształciuchów.

Teraz będą na tych stanowiskach komisarze ludowi i już nie będzie przeproś.

Jak ceny żywca , mleka czy ziemniaków spadną, komisarze pójdą w teren i karząca ręka sprawiedliwości ludowej dosięgnie pasożytów, pośredników żerujących na zdrowym organizmie.

Ale popłynąłem....

To może nawet staszek131415 i ereksiu się na jakąś funkcję załapią;). W normalnym świecie za tępe pały żeby od łopaty odejść ale wygląda na to że pisowski katotaliban potrzebuje takich podnóżków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@mirro pojawią się inspekcje robotniczo chłopskie. By sprawiedliwość wróciła w ręce ludu. Oczywiście Staszki teraz będą miały swoje 5 minut. Prawdziwi Polacy w nowej Polsce. Zaprowadzą ład i porządek. Wszak wiadomo nie matura lecz chęć szczera.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

No chłopaki w poltino ładnie się bawią. Nowe linie do zamrażania, pewnie coś planują na najbliższa przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj