nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Winny zachód jak za komuny. Gdyby rząd nie robił zamieszania to i obrońców demokracji by nie było. Wystarczyło zmiany w TK przeprowadzić w sposób normalny w ramach prawa. Zajęło by kilka miesięcy dłużej ale spokój by był. Po co nocne najście w placówce NATO, po co głupie wypowiedzi Waszczykowskiego? Kaczyński świadomie to robi. Po pierwsze. By jak Putin wytworzyć poczucie zagrożenia z zewnątrz. Schemat identyczny. Zachód nas krzywdzi a my się bronimy. Pyskówka z politykami z UE i wciąganie w to Niemców tylko sprawę zaognia. Po co głupie listy Ziobry o dziadku w AK? Takie sprawy załatwia się spokojnie dyskutując w zaciszu gabinetów. A nie pisząc bełkotliwe listy czy wywiady.

Po drugie, gdy się rozdawnictwo nie uda. A na pewno się nie uda bo kasy nie starczy. I to już widać po frankowiczach, którym Duda w kampanii obiecał co innego a dał o wiele mniej. Złożyć winę na innych. Winne nie zrealizowania wszystkich obiecanek socjalnych PiSu będą UE, media, szeroko rozumiany zachód i opozycja. Kaczyński już buduje sobie zabezpieczenie i winnych nie powodzeń. Potem powiedzą myśmy chcieli. Ale ci wyżej wymienieni nam nie pozwolili. Na tej samej zasadzie jak Ziobro, Kaczyński i Szydło mówili, że walczą z trybunałem bo ten nie pozwoli wprowadzić 500 zł na dziecko.

PS teraz chyba TVP prawdę mówi bo przejął PiS nad nią kontrolę.

 

bładzisz jak dziecko we mgle ....

poszukaj informacji troche dalej niz na tym forum i powszechnej telewizji bo na razie to wychodzisz na leminga .....

a lemingów potrzeba w tym kraju, chocby do uczestnictwa w demonstracji KOD  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

To jest właśnie to napisać, że błądzisz ale nie napisać czemu. Może lepiej być tym lemingiem niż ględzić w koło, że to wszystko przez zachód. No i co w końcu z tą TV. Kurski z ramienia PiSu ją przejął i jeszcze jest zła? Czy to może problem dyżurny. Z braku innych. Zła Tv pod rządami PiS, zły zachód, zła opozycja. Wszystko złe i nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie wiedziałem ze Kurski przejał kazda telewizje w tym kraju  :D

a ty jak masz internet to go uzywaj a nie powtarzasz bzdury przeczytane na łonecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki82    31

Winny zachód jak za komuny. Gdyby rząd nie robił zamieszania to i obrońców demokracji by nie było. Wystarczyło zmiany w TK przeprowadzić w sposób normalny w ramach prawa. Zajęło by kilka miesięcy dłużej ale spokój by był. Po co nocne najście w placówce NATO, po co głupie wypowiedzi Waszczykowskiego? Kaczyński świadomie to robi. Po pierwsze. By jak Putin wytworzyć poczucie zagrożenia z zewnątrz. Schemat identyczny. Zachód nas krzywdzi a my się bronimy. Pyskówka z politykami z UE i wciąganie w to Niemców tylko sprawę zaognia. Po co głupie listy Ziobry o dziadku w AK? Takie sprawy załatwia się spokojnie dyskutując w zaciszu gabinetów. A nie pisząc bełkotliwe listy czy wywiady.

Po drugie, gdy się rozdawnictwo nie uda. A na pewno się nie uda bo kasy nie starczy. I to już widać po frankowiczach, którym Duda w kampanii obiecał co innego a dał o wiele mniej. Złożyć winę na innych. Winne nie zrealizowania wszystkich obiecanek socjalnych PiSu będą UE, media, szeroko rozumiany zachód i opozycja. Kaczyński już buduje sobie zabezpieczenie i winnych nie powodzeń. Potem powiedzą myśmy chcieli. Ale ci wyżej wymienieni nam nie pozwolili. Na tej samej zasadzie jak Ziobro, Kaczyński i Szydło mówili, że walczą z trybunałem bo ten nie pozwoli wprowadzić 500 zł na dziecko.

PS teraz chyba TVP prawdę mówi bo przejął PiS nad nią kontrolę.

 

1.Zmiany w TK dokonała PO w czerwcu. Pisząc ramię w ramię ustawę z 'niezależnym i niezawisłym" prezesem Rzeplińskim, widząć niechybną porażkę w nadchodzących wyborach.

Nawet Lesio Miller stary postkomunistyczny cynik, nie odważył się, wiedząc ze przegra wybory w 2005r, ruszać Trybunału!

2.Poczekać PiS to mógł ze zmianą w mediach publicznych, ale jak powiedział doradca prezydenta prof. Zybertowicz " TVP wypowiedziła rządowi wojnę " i musieli niestety zrobić tam porządek, choć czekam na "dużą ustawę medialną" i może wreszcie media publiczne będą całkowicie odpolitycznione.Co się niestety nie dzieje od 25 lat.

3.Pyskówkę to zaczęli z nami urzędasy z KE i PE licząć że coś mocnego powiedzą, to ich Die Welt lub Deutsche Welle zaprosi na ekskluzywny wywiad jacy Oni to są ważni a Polska jest "be".

Popieram PiS od 10-ciu lat. Nie we  wszystrkim się z Nimi zgadzam, ale jak mam do wyboru skompromitowane PO lub wyciągnięte z kapelusza, przez media z zagranicznym kapitałem, Nowoczesna Petru=Bankster ; nie widzę innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2054

 

Wystarczyło zmiany w TK przeprowadzić w sposób normalny w ramach prawa.

dokładnie tak, ale po ze strachu przed porażką wyborczą złamała konstytucję

 

 

Takie sprawy załatwia się spokojnie dyskutując w zaciszu gabinetów. A nie pisząc bełkotliwe listy czy wywiady.

dokładnie, a nie tak jak schulz, juncker i inni

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przypadkiem natrafiłem na artykuł którego ostatnia część mnie rozbroiła. Oto i on: http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/%e2%80%9ea-u-was-gwa%c5%82c%c4%85-kobiety%e2%80%9d-pis-za-pieni%c4%85dze-broni-si%c4%99-w-zachodnich-mediach/ar-BBofgYr?ocid=iehp

 

a rozbrajające słowa: ,,Natomiast materiał wyżyny absurdu osiąga w momencie, kiedy autorzy chwalą się, że Polska jest krajem wolnym od przemocy na tle rasistowskim. PiS zapomniał chyba, że akcja palenia kukły Żyda na wrocławskim rynku oraz napaści na osoby bliskowschodniego pochodzenia z okrzykami „wynocha z Polski!”

 

Co z tego że Polacy spalili kukłę żyda. Przecież tu nie chodzi o to kogo niemcy czy Polacy atakują, tylko o to kto Polaków i niemców atakuje. I z tej strony Polska jest krajem wolnym od przemocy na tle rasistowskim, w przeciwieństwie do niemiec jak się niedawno okazało.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

To jest ogólnie szopka. Z jednej strony PiS obwinia zachód o wszystkie nieszczęścia, o wrogość wobec Polski. Z drugiej strony na tym, że wrogim zachodzie trwa kampania sponsorowanych artykułów pokazujących, że w Polsce jest wszystko OK. Szydło i Duda jadą do złej UE po to by się tłumaczyć. Chociaż w kraju Kaczyński mówi, że żadne naciski z zewnątrz go czy tam PiSu nie powstrzymają. Duda wystąpi ze znienawidzonym przez PiS Tuskiem na konferencji prasowej. Normalnie kabaret. Ludziom w kraju jedno, ludziom na zachodzie drugie. Wypisz wymaluj jak za komuny.

Ja osobiście nie uważam, że w Polsce demokracja jakoś mocno jest zagrożona. Jednak PiS z Kaczyńskim robi wszystko by podgrzać atmosferę i stworzyć poczucie zagrożenia na zewnątrz i wewnątrz. To, że PO wybrała 2 sędziów za dużo można było naprawić w normalny sposób. Tak samo jak zmiany w TK można było mając większość i prezydenta przeprowadzić normalnie. Najwyżej kilka miesięcy dłużej by trwało. Ale jak mówiłem to wszystko robi się po to. By w zanadrzu byli winni nie zrealizowania wszystkich obietnic z kampanii. I by był wróg z którym rząd musi walczyć i pokazywać ludziom jak ciężko pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Z niego też zrobiono wroga publicznego nr 1,i nie będę wymieniał kto na forum to robił! Ale żal że już go nie ma ! Cześć jego pamięci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jakaś część prawdy w tym cytacie jest. Kaczyński bardzo skorzystał na przemianach Okrągłego Stołu, które tak piętnuje. Spółka Telegraf, Srebrna. Fundacja Solidarność. On i jego znajomi uwłaszczyli się na tym tak jak ludzie PZPR czy ci teraz popierający PO. A teraz, żeby odwrócić uwagę od siebie krzyczą, że inni kradli. Prawda jest brutalna. PO, PiS czy PSL składają się w dużej mierze tak jak SLD z ludzi, którzy bardzo skorzystali na przemianach w PL po 89 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2054

 

"Powiedziałem, że jeśli w narodowych budżetach finansowych oraz w budżecie europejskim zabraknie środków, to ustalmy na przykład, że wprowadzamy podatek w określonej wysokości od każdego litra benzyny" - powiedział Schaeuble w wywiadzie dla weekendowego wydania niemieckiej gazety "Sueddeutsche Zeitung".

"W ten sposób uzyskalibyśmy środki na europejskie działania służące rozwiązaniu problemu uchodźców" - wyjaśnił szef resortu finansów. "Dlaczego nie mielibyśmy ustalić tego w skali europejskiej, kiedy zadanie jest tak pilne" - wtrącił polityk niemieckiej CDU.

 

głupich niemcy mają ministrów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Zamiast takim podatkiem to niech wprowadzą cło na produkty z chin / Indii itp .Tak by kosztowały po tym cle tyle np co produkt wykonany w Polsce .To da więcej korzyści bo zaczną powstawać nowe miejsca pracy w europie bo przestanie się opłacać produkować tam po kosztach .Podatek od paliwa to głupota bo już dzisiaj cena paliwa to w 80% podatki

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale jakie nowe miejsca pracy w europie? Przypominam, Europa może i zaczyna się na Polsce, ale nie kończy na niej. W niemczech czy UK cały czas brakuje rąk do pracy.

Załóżmy że 100% niemców to garstka ludzi i oni mają +800 zł na koncie państwowym. Mają bo produkują po 20 zł każdą z 10 szt i to sprzedają po za swoje granice po 100zł. Mają też możliwość sprzedawać jeszcze więcej ale nie mogą tego już po 20 zł wyprodukować bo musieli by mnie zatrudnić, a żebym ja chciał się tam zatrudnić musieliby mi zapłacić 35 tys zł na rękę z wyżywieniem i mieszkaniem. Wtedy koszt produkcji 1 szt wzrósł by o tyle że mało by zostało dla tej garstki 100% hermanów.

 

Oczywiście stanowiska kierownicze piastują rodowite helmuty, a ja bez szczególnych kwalifikacji, nie ukrywam że nadawał bym się jedynie na stanowisko jakiego pracza, ciecia czy sprzątacza, mimo wszystko stawka jakiej oczekuję pozostaje bez zmian. Tych co już mieli zamiar wyjechać za zachód sprzątać i cieciować w PL już brakuje, bo starsi już dawno to zrobili a nowych też powoli zaczyna brakować niż demograficzny. Natomiast pozostałych sytuacja życiowa na razie do tego nie zmusiła lub ich rozum nie opuścił i nie jadą dorabiać tej bandy. Dlatego banda wymyśliła sobie że ściągną uchodźców. Najpierw im popuszczają pasa, aby nie wystraszyć potencjalnych cieci z dzikiego wschodu i czarnego lądu którzy jeszcze się wahają czy postawić nogę na łajbę. A gdy już ich wszystkich zgromadzą na swoim terytorium będziemy świadkami autentycznego niewolnictwa XXI w. w środku europy. Cena za to jest śmieszna, bo cóż to takiego zgwałconych 1000 niemek (wybiegam w niedaleką przyszłość), 400 śmiertelnych ofiar zamachów i blokada dopłat dla krajów które dobrowolnie nie uczestniczyły w zrzutce kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiana87    22

Sporo osob tu pisze o bantach... jakis czas temu czytałam ksiazke Wojna o pieniadz- jedyne 320 stron :) ( zbiór ciekawostek ktore raczej ciezko znalesc) tyle ze piątkowa obnizka ratingu Polski,uświadomiła mi ze niestety ale to co zostało napisale kilka lat temu sparawdza sie rozdzial po rozdziale. Znalazłam tam nawet wzmianki o Polsce- niezbyt pałające optymizmem. Sporo o Sorosie o ktorym ostatnio coraz czesciej słychac w Polsce - informacje odbiegajace od powszechnych w internecie. I podstawowy plan dzialania- wprowadzenie zamieszania w kraju.  Kto chce poczytac polecam- nie da sie tego opisac w skrocie, ale dziadek zawsze mowi... jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze :)


A i ten rating jak podało RMF wynika min z niestabilej sytuacji Polski- trele morele, to samo zrobili we Francji (2013) i w Irlandii (2009).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale jakie nowe miejsca pracy w europie? Przypominam, Europa może i zaczyna się na Polsce, ale nie kończy na niej. W niemczech czy UK cały czas brakuje rąk do pracy.

Załóżmy że 100% niemców to garstka ludzi i oni mają +800 zł na koncie państwowym. Mają bo produkują po 20 zł każdą z 10 szt i to sprzedają po za swoje granice po 100zł. Mają też możliwość sprzedawać jeszcze więcej ale nie mogą tego już po 20 zł wyprodukować bo musieli by mnie zatrudnić, a żebym ja chciał się tam zatrudnić musieliby mi zapłacić 35 tys zł na rękę z wyżywieniem i mieszkaniem. Wtedy koszt produkcji 1 szt wzrósł by o tyle że mało by zostało dla tej garstki 100% hermanów.

 

Oczywiście stanowiska kierownicze piastują rodowite helmuty, a ja bez szczególnych kwalifikacji, nie ukrywam że nadawał bym się jedynie na stanowisko jakiego pracza, ciecia czy sprzątacza, mimo wszystko stawka jakiej oczekuję pozostaje bez zmian. Tych co już mieli zamiar wyjechać za zachód sprzątać i cieciować w PL już brakuje, bo starsi już dawno to zrobili a nowych też powoli zaczyna brakować niż demograficzny. Natomiast pozostałych sytuacja życiowa na razie do tego nie zmusiła lub ich rozum nie opuścił i nie jadą dorabiać tej bandy. Dlatego banda wymyśliła sobie że ściągną uchodźców. Najpierw im popuszczają pasa, aby nie wystraszyć potencjalnych cieci z dzikiego wschodu i czarnego lądu którzy jeszcze się wahają czy postawić nogę na łajbę. A gdy już ich wszystkich zgromadzą na swoim terytorium będziemy świadkami autentycznego niewolnictwa XXI w. w środku europy. Cena za to jest śmieszna, bo cóż to takiego zgwałconych 1000 niemek (wybiegam w niedaleką przyszłość), 400 śmiertelnych ofiar zamachów i blokada dopłat dla krajów które dobrowolnie nie uczestniczyły w zrzutce kasy.

 

Ale tak już jest. Francja tak zrobiła. W latach 60 ściągnięto "niewolników" z byłych koloni. A że dla nich praca jako ochroniarz była o wiele lepsza niż życie w swoim ojczystym kraju to siedzieli grzecznie bo im się podobało takie życie. Kto robi burdy we Francji? Bankierzy, adwokaci pochodzenia muzułmańskiego, którym się udało w życiu czy osoby których czeka taki sam los jak ich rodziców czyli słabo płatna praca jako ochroniarz i mieszkanie w biednych dzielnicach podczas gdy "białym" współobywatelom żyje się statystycznie lepiej. Religia to tylko narzędzie a nie motyw wśród tych osób.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Ale jakie nowe miejsca pracy w europie? Przypominam, Europa może i zaczyna się na Polsce, ale nie kończy na niej. W niemczech czy UK cały czas brakuje rąk do pracy.

Załóżmy że 100% niemców to garstka ludzi i oni mają +800 zł na koncie państwowym. Mają bo produkują po 20 zł każdą z 10 szt i to sprzedają po za swoje granice po 100zł. Mają też możliwość sprzedawać jeszcze więcej ale nie mogą tego już po 20 zł wyprodukować bo musieli by mnie zatrudnić, a żebym ja chciał się tam zatrudnić musieliby mi zapłacić 35 tys zł na rękę z wyżywieniem i mieszkaniem. Wtedy koszt produkcji 1 szt wzrósł by o tyle że mało by zostało dla tej garstki 100% hermanów.

 

Oczywiście stanowiska kierownicze piastują rodowite helmuty, a ja bez szczególnych kwalifikacji, nie ukrywam że nadawał bym się jedynie na stanowisko jakiego pracza, ciecia czy sprzątacza, mimo wszystko stawka jakiej oczekuję pozostaje bez zmian. Tych co już mieli zamiar wyjechać za zachód sprzątać i cieciować w PL już brakuje, bo starsi już dawno to zrobili a nowych też powoli zaczyna brakować niż demograficzny. Natomiast pozostałych sytuacja życiowa na razie do tego nie zmusiła lub ich rozum nie opuścił i nie jadą dorabiać tej bandy. Dlatego banda wymyśliła sobie że ściągną uchodźców. Najpierw im popuszczają pasa, aby nie wystraszyć potencjalnych cieci z dzikiego wschodu i czarnego lądu którzy jeszcze się wahają czy postawić nogę na łajbę. A gdy już ich wszystkich zgromadzą na swoim terytorium będziemy świadkami autentycznego niewolnictwa XXI w. w środku europy. Cena za to jest śmieszna, bo cóż to takiego zgwałconych 1000 niemek (wybiegam w niedaleką przyszłość), 400 śmiertelnych ofiar zamachów i blokada dopłat dla krajów które dobrowolnie nie uczestniczyły w zrzutce kasy.

Nie jest do końca tak jak piszesz .Muszą ponieść koszty wykształcenia dzieci tych imigrantów którzy za 20 lat będą twierdzić że są np Niemcami i należą im się kierownicze stanowiska bo już mają na to kwalifikacje .Tym sposobem dzieje się to co jest np w UK że biali rdzenni mieszkańcy nie będą właścicielami swojego kraju a będą nimi Pakistańczycy czy Afrykańczycy .Podobnie zresztą zaczyna być w zachodnich stanach USA gdzie angielski zanika a w to miejsce wchodzi hiszpański bo zaczynają dominować meksykanie .Plus dla amerykanów jest przynajmniej taki że meksykanie wyznają taką samą kulturę bo byli skolonizowani przez europejczyków a w europie robi się wielkie państwo muzułmańskie obce kulturowo całkowicie wartościom jakie wyznawały narody europy i z jakich wyrosły .Tak że koszty dla np Niemiec są ogromne bo wyginą jak dinozaury kiedyś i będą się nazywać np New Pakistan politycznie .Po dawnych Niemcach to zostaną tylko nazwy geograficzne i co najwyżej praca dla archeologów przy odkrywaniu pozostałości ich cywilizacji Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bez przesady, to że ja w przenośni napisałem 100% niemców to 10 ludzików nie znaczy że wyginą całkowicie za 20 lat czy nawet 200. A te ludziki, mądre, cwane, u siebie w kraju, bogate, posiadające wojsko policję chociażby wynajętą są w stanie władać ciemną masą z czarnego lądu mimo wielkiej różnicy liczebnościowej na swoją niekorzyść, o której mówisz że niedługo nastanie.

Niemcy już dzisiaj potrzebują dużej liczby ludzi pracujących w interesie niemca, bo w przeciwnym razie zakłady eurodajne  staną z braku cieci i sprzątaczy których potrzeba najwięcej, kierownik i dyrektor którym jest niemiec stanie się biedny, bez kasy. Wie też że nie ma co liczyć na swoje narodowe zasoby bo niemry strasznie brzydkie i chłopaki o ile włażą, to włażą na sąsiadki bo np. dzięki kasie z kierownikowania posiadają magnez na ci.ki w postaci kasy czy porządnego auta, jednak te sąsiadki nie myślą o rodzeniu dla nich dzieci a jedynie o wydojeniu. Ale mniejsza z tym, bez rąk pracy staną się biedni bo fabryki staną, a z kasą są wstanie władać każdym dzikim ludem mimo jego wielkiej przewagi liczebnej i koło się zamyka. Albo - mamy kasę, ich ściągamy do pracy, władamy nimi, oni robią nam kasę, mamy kasę i od nowa. Albo kasa powoli się kończy, ich nie ściągamy, nikt dla nas kasy nie robi, kasa się skończyła, inni sami przychodzą spuścić nam lanie za to wszystko wstecz.

 

Z ukrainką się nie udało, chcieli 2 pieczenie na jednym ogniu, znaczy się władać w swoich fabrykach ludem o podobnej kulturze, który posiada w swoim zasobie ciekawe okazy słowiańskiej urody. Ale wujek putin zburzył klocki, więc tonący chwyta się brzytwy i bierze tak samo przydany do pracy lud tylko troszeczkę bardziej nie sforny. Ale jak to mówią lepszy rydz niż niż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Pieprzysz głupoty i nie masz pojęcia o czym piszesz http://www.polishexpress.co.uk/europa-kontynentem-muzulmanow-juz-za-20-lat/ (obejrzyj filmik pod artykułem może coś zrozumiesz) Kolejny przykład http://pikio.pl/niemiecka-stacja-tv-dodala-symbol-islamu-do-flagi-niemiec/ .Polska powinna być mądra przed szkodą i nie patrzeć na Niemcy .Ile się da wyciągnąć powinna Polska z Ukrainy czy Białorusi .Resztę sprowadzać ludzi biednych z krajów ameryki południowej czy nawet Kuby .Są wychowani w podobnej kulturze i nie groziło by nam państwo według szariatu .Jednak nasi politycy nie myślą przyszłościowo by prowadzić politykę zmniejszania podatków (chodzi o przyciąganie biznesu) ,czy ściągania ludzi z kręgów kulturowych pokrewnych naszej kulturze .Zamknęli by tym też usta krytyków EU że nie przyjmują emigrantów i są anty .Dodatkowo takie programy opłacała by EU bo jest na to kasa :D .Wolą jednak robić sobie na przekór jedni drugim .Coś podobnego jak było za szlachty w VII wieku że sobie sejmy sobie zrywali a do czego to doprowadziło to wiemy z historii przynajmniej ci co się jej uczyli .Powiem Ci też ze np żydzi (dużo tutaj ich nienawidzi) jak ściągali czarnych żydów z Etiopii bo mają ten sam problem ze spadkiem urodzeń co w europie to pod pretekstem badań ich zdrowia jak widzieli 7 osobową rodzinę specjalnym zastrzykiem przeprowadzali sterylizację matki .Wszystko po to by nie stać się w 100% czarnymi .Może w europie nie było o tym głośno ale w Izraelu to był skandal jak wyszedł na jaw .Wszystko dlatego że elity rządzące tym krajem to ludzie zwani aszkenazyjscy którzy są biali i od pokoleń zamieszkiwali Europę i tam kończyli najlepsze szkoły .Nie chcą dopuścić by inna rasa niż biali rządziła u nich .W europie zachodniej to wygląda zupełnie inaczej

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pieprzysz głupoty i nie masz pojęcia o czym piszesz http://www.polishexpress.co.uk/europa-kontynentem-muzulmanow-juz-za-20-lat/ (obejrzyj filmik pod artykułem może coś zrozumiesz) Kolejny przykład http://pikio.pl/niemiecka-stacja-tv-dodala-symbol-islamu-do-flagi-niemiec/ .

Z tym że ja w przeciwieństwie do ciebie piszę tylko i wyłącznie na podstawie własnych przemyśleń, nie wyczytanych czy usłyszanych gdziekolwiek. I naprawdę uważam że opowiastki o utracie władzy przez obywateli niemieckich na swoim terytorium, to hipoteza pokroju tej z 1999 roku o końcu świata w noc sylwestrową 1999/2000.

Nie mniej jednak każdy ma prawo do własnego zdania i ja ci tego prawa nie zabieram, więc niech tak zostanie. Ty uważasz że Europa to dinozaur na wymarciu, a ja uważam że Europa to niczym biały w RPA który bez niewolników byłby nikim w tym miejscu gdyż nie podołałby tej pracy która przyniosła wielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Akko, dzięki za linki, dają do myślenia. Najgorsze, że to nasza wina, sami siebie skazujemy na zagładę.

Jeśli dobrze zrozumiałem dane były z 2008 roku, więc już dzisiaj wygląda to znacznie gorzej.

Paradoksalnie Polska dzięki temu, że jest nieatrakcyjnym krajem (z punktu widzenia migrantów), ma stosunkowo duże szanse na uniknięcie losu, który już zgotowały sobie kraje zachodniej Europy.Obawiam się jednak, że będzie to kolejna zmarnowana szansa.

Wszystko w naszych "rękach", mamy jeszcze czas by się uratować. W tym kontekście projekt 500+ nabiera dla mnie innego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A za 10 lat, ani pieniędzy ani większej ilości dzieci. Europa Zachodnia już to przerabiała i przerabia. Do tego pomysł sprowadzania meksykanów do Polski...


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

No i od kochających inaczej też zero dzieci,o przepraszam lesbijki mają jeszcze jakiś potencjał rozrodczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

gdyby rzeczywiscie w europie chodziło o sprowadzanie rąk do pracy to by sprowadzano azjatów a nie leni co sa 1000 lat cofnieci w rozwoju ... tu chodzi o cos innego niz rece do pracy ...

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprowadzenie azjatów było by bardziej problematyczne, droższe oraz miał by kto bronić ich praw gdyż pochodzili by z w miarę normalnych krajów. Najpierw pracowali europejczycy gorszej kategorii tj. Polsacy, słowacy, litwini, tych zaczęło brakować. Postanowili że otworzą drogę ukrańcom jednak putin pokrzyżował plany. Więc wykorzystano to co USA zrobiło na islamskim lądzie. Czyli zniszczyło kraje pozostawiając lud bez pomysłu na życie. W takim razie lud ten nawet w cierpieniu dotrze do europy za obietnicami rzucanymi na wiatr, nie ma innego wyboru, nic nie ryzykuje dając wiarę, a azjatom trzeba by dobrze zapłacić. Ja to tak widzę, wszystko na przestrzeni kilku lat na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj