nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4653

100 % racji. Rozczarowani są najbardziej ci co popierali. Oczywiście nie wszyscy. Ale już maja protestować frankowicze. Duda z solidarności mówił, że nie wpisano do ustawy jakichś postulatów związkowych. Prezydent na to, że zapomnieli. Mówił też, że coś trzeba zrobić by te emerytury po obniżce wieku emerytalnego pozwalały godnie żyć. Zaczynają się schody bo w skarbonce kasy mało. Wielu zagłosowało na PiS bo usłyszeli, że coś dostaną. Przecież o wojnie z TK czy UE w kampanii mowy nie było. A i sam wiek emerytalny jak widać prędko obniżone nie zostanie. Nie wspominając już o tym, że jeśli go obniżą to emerytury będą jeszcze niższe niż dzisiaj. W spółkach górniczych brakuje pieniędzy. Był powyborczy szał i radość teraz zaczyna się życie. Za PO dobrze nie było. Ale za PiSu tez lepiej nie będzie. Poczekajmy jeszcze z rok. A już będzie widać kto jest bardziej rozczarowany. Przeciwnicy obecnej władzy czy wyborcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiana87    22

A i dla wszystkich zainteresowanych... Kukiz 15- w koncu ktos sie za to wziął- o uchylenie ustawy 1066 o bratniej pomocy... pomagac to sobie mozna ale nie pałami :P , zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

100 % racji. Rozczarowani są najbardziej ci co popierali. Oczywiście nie wszyscy. Ale już maja protestować frankowicze. Duda z solidarności mówił, że nie wpisano do ustawy jakichś postulatów związkowych. Prezydent na to, że zapomnieli. Mówił też, że coś trzeba zrobić by te emerytury po obniżce wieku emerytalnego pozwalały godnie żyć. Zaczynają się schody bo w skarbonce kasy mało. Wielu zagłosowało na PiS bo usłyszeli, że coś dostaną. Przecież o wojnie z TK czy UE w kampanii mowy nie było. A i sam wiek emerytalny jak widać prędko obniżone nie zostanie. Nie wspominając już o tym, że jeśli go obniżą to emerytury będą jeszcze niższe niż dzisiaj. W spółkach górniczych brakuje pieniędzy. Był powyborczy szał i radość teraz zaczyna się życie. Za PO dobrze nie było. Ale za PiSu tez lepiej nie będzie. Poczekajmy jeszcze z rok. A już będzie widać kto jest bardziej rozczarowany. Przeciwnicy obecnej władzy czy wyborcy.

 

Jak na razie to protestują tylko opłacani przez Zachodni kapitał przeciwnicy obecnej władzy :D bo elektorat PiS jest bardzo cierpliwy i wiadomo że z miesiąca na miesiąc poprawy nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nie będzie tu masz rację  ;)

jak się wszystko psuje i łamie prawo i konstytucję tylko w imię zemsty politycznej  - to co z tego będzie miał obywatel ?

rachunek do zapłacenia i nic więcej  :(


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przed chwilą oglądałem w teraz niezależnej tvp info konferencję frankowiczów. Oni wcale nie są zadowoleni z prezydenckiej propozycji ustawy. Jeśli ktoś myśli, że opłaca ich zachodni kapitał to gratuluje samopoczucia. Oni przeciw temu kapitałowi protestują. Ale jak komuś nakładli dyrdymałów i propagandy do głowy jak za komuny ludziom o stonce zrzucanej z samolotów przez USA to się nie dziwię. Obecny rząd jak kiedyś za komuny wszystko zrzuci na zachód.

Prezydencka propozycja ustawy dla frankowiczów zakłada podział różnicy kursowej na pół. Jednak oni wcale z tego nie są zadowoleni i organizują jakiś marsz pod sejm. Kolejny po KOD zie. Mało tego ta próba pomocy jednym zrodzi nie zadowolenie u drugich. Bo za te straty banków zapłacą inni klienci. A sama ustawa zakłada, że banki straty z tego tytułu mogły będą odliczyć od podatku bankowego. Czyli na koniec zapłacimy my wszyscy. I tak to nikt za bardzo nie skorzysta. Nikt za bardzo zadowolony nie będzie. Ale następnych nie zadowolonych przybędzie. Jak wyżej było pisane. Najbardziej się rozczarują ci co na coś liczyli. A takich na coś liczących bo szczodrej w obietnice kampanii było i jest wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak brali we frankach to był czas przeciw temu kapitałowi protestować ;)


nie będzie tu masz rację  ;)

jak się wszystko psuje i łamie prawo i konstytucję tylko w imię zemsty politycznej  - to co z tego będzie miał obywatel ?

rachunek do zapłacenia i nic więcej  :(

 

Co masz na myśli że się psuje nie można psuć czegoś co już jest zepsute można jedynie próbować to naprawić :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Ty akurat to wyjątkowy pustak umysłowy do kwadratu :D Po ,,pisorze nieudaczniku" to nie ma się czego spodziewać .Najdalej pewnie w swoim życiu to miasto powiatowe zwiedziłeś :D Głos jednak będziesz zabierał bo światowiec :D Jak byś nie był takim burakiem to byś wiedział że zasiłki to ciągną Pakistańczycy ,Irakijczycy ,Syryjczycy,Kurdowie i inne nacje blisko wschodnie oraz ludzie z afryki z byłych koloni angielskich .Do tego dochodzi 50% patologi angielskiej niczym nie różniącej się od naszych patologi co w życiu nigdy nie pracowała .Poczytaj jakich koloni bo zapewne że szkoły też o tym nie słyszałeś bo buraczany mózg nie przyjmował takich wiadomości :D Jako że poprawność polityczna zabrania mówić źle o kolorowych a przecież na swoją patologię mówił nie będzie to mówi o polakach .Po pierwsze nasz żaden polityk nie stanie w obronie bo oni zwykłych ludzi mają tylko po to by pracowali na nich.Po drugie takie k**wy PIS jak np obecny minister Witold Waszczykowski przehandlują nas za bazy wojskowe USA w PL bo to powiedział .Po trzecie dużej ilości ludzi w Polsce twojego pokroju żal d*pę ściska że innym się udało i przelicza tym w UK ile zarobią i ile odłożą .Polak już taki jest że potrafi tylko drugiemu zazdrościć .Dlatego ja od polaków trzymam się zagranicą z daleka .Miałem już w pracy kiedyś taką pisowską szuję co chodziła do szefa i kablowała na mnie a szef mi to wszystko opowiadał .Nie dość że tłumokowi pracę to ja załatwiłem .Powinęła się noga baranowi to nawet najmniejszym palcem nie kiwnąłem i poleciał .Mam 3 znajomych i to mi wystarcza

 

hahaha ale zabolał zmywak, ale nie martw się nie pogardzam tymi na zmywaku ani żadnymi innymi (żadna praca nie hańbi) nie gardzę ludźmi którzy przez całe życie nie opuszczali pobliża zamieszkania, nie nazywam nikogo burakiem tylko dlatego że ma inne zdanie czy gorzej szło mu w szkole, staram się szanować pislamistów, POpaprańców i innych. Ubliżanie z w/w powodów innym to cecha ''małych'' ludzi, ludzi z wybujałym ego. Natomiast szlak mnie trafia jak słyszę takich co wyżej sra niż d*pę ma. Powiedz czy to totalne schamienie to efekt uboczny emigracji? Jesteś już drugi po Kaszlaku (też emigrancie zarobkowym) z podobnym tonem wypowiedzi; wszyscy głupi, wszyscy burki, tylko ja najmądrzejszy - bo? bo pracuje na emigracji?

 

''.Po drugie takie k**wy PIS jak np obecny minister Witold Waszczykowski przehandlują nas za bazy wojskowe USA w PL bo to powiedział ''

 

Tu pokazujesz prawdziwą twarz, twarz małego zawistnego polaczka, jak w Polsce jest projekt 500zł na dziecko to pierwszy drzesz jepę żeby nie sponsorować patologi, jak tobie chcą odebrać przywileje socjalne to - ta PISowska k**wa przehandlowała nas. Może też jesteście tam patologią? A może jesteście tak honorowi że nie bierzecie socjalu od Camerona? i cały ten socjal wywołuje w was obrzydzenie? Jak to jest? - tylko nie opowiadaj o angielskich koloniach, tylko o faktach

 

PS

skąd dziś wypełzli pislamiści zza szafy? czy może ukryli się pod łóżkiem? :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Przed chwilą oglądałem w teraz niezależnej tvp info konferencję frankowiczów. Oni wcale nie są zadowoleni z prezydenckiej propozycji ustawy. Jeśli ktoś myśli, że opłaca ich zachodni kapitał to gratuluje samopoczucia. Oni przeciw temu kapitałowi protestują. Ale jak komuś nakładli dyrdymałów i propagandy do głowy jak za komuny ludziom o stonce zrzucanej z samolotów przez USA to się nie dziwię. Obecny rząd jak kiedyś za komuny wszystko zrzuci na zachód.

Prezydencka propozycja ustawy dla frankowiczów zakłada podział różnicy kursowej na pół. Jednak oni wcale z tego nie są zadowoleni i organizują jakiś marsz pod sejm. Kolejny po KOD zie. Mało tego ta próba pomocy jednym zrodzi nie zadowolenie u drugich. Bo za te straty banków zapłacą inni klienci. A sama ustawa zakłada, że banki straty z tego tytułu mogły będą odliczyć od podatku bankowego. Czyli na koniec zapłacimy my wszyscy. I tak to nikt za bardzo nie skorzysta. Nikt za bardzo zadowolony nie będzie. Ale następnych nie zadowolonych przybędzie. Jak wyżej było pisane. Najbardziej się rozczarują ci co na coś liczyli. A takich na coś liczących bo szczodrej w obietnice kampanii było i jest wielu.

 

Ja mam 2 kredyty to niech spłacą i za mnie, w złotówkach taniej bedzie...


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

tak jest ,kiedyś korzystali teraz dokładją ich wybór .Ja do frankowych nie będę dopłacał !!!

Edytowano przez DarekD

nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

widzę że wielu z tu obecnych wypowiada się o emigrantach jako nieudacznikach. swój ze swoim trzyma więc pewnie znacie tylko tych nieudaczników. byłem jednym z emigrantów - kilka lat. tyle że ja nie nazwę tego emigracja a wyjazd do pracy. bo co za różnica czy pojadę i będę po studiach pracował w Warszawie czy w Londynie. mogłem pracować w Warszawie za 5 może 7 tysięcy miesięcznie spłacać mieszkanie i wrócić do gospodarstwa albo popracować kilka lat w UK , w zawodzie za ponad 4 tysiące miesięcznie tyle że funtów . każdy ma wybór . złoszczą mnie tylko takie kapuśniaki co dalej jak w mieście powiatowym nie byli a oceniają wszystkich innych. A co do Dudy - jeszcze będziemy płakali z tęsknoty za normalnymi ludźmi u władzy . Bo rolnicy pierwsi odczują rządy PiS. Lepiej się ruskiego uczcie. I jeszcze zapytam - czy żona Dudy to żydówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Was normalni ludzie u władzy , to sługusy Niemiec z Platformy  Obywatelskiej ?  Czyli bezwolni wasale sterowani przez Merkel gYGQkI.gif


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Jestem gotowy, mam biegły państwowy z rosyjskiego. 
Normalni to tacy którzy mogą o sobie powiedzieć, ja prezydent, ja premier zdecydowałem i biorę za to odpowiedzialność.
Wszyscy inni sterowani przez kogokolwiek z kraju czy zagranicy nie będą normalni tylko zestresowani, albo tresowani.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

100 % racji. Rozczarowani są najbardziej ci co popierali. Oczywiście nie wszyscy. Ale już maja protestować frankowicze. Duda z solidarności mówił, że nie wpisano do ustawy jakichś postulatów związkowych. Prezydent na to, że zapomnieli. Mówił też, że coś trzeba zrobić by te emerytury po obniżce wieku emerytalnego pozwalały godnie żyć. Zaczynają się schody bo w skarbonce kasy mało. Wielu zagłosowało na PiS bo usłyszeli, że coś dostaną. Przecież o wojnie z TK czy UE w kampanii mowy nie było. A i sam wiek emerytalny jak widać prędko obniżone nie zostanie. Nie wspominając już o tym, że jeśli go obniżą to emerytury będą jeszcze niższe niż dzisiaj. W spółkach górniczych brakuje pieniędzy. Był powyborczy szał i radość teraz zaczyna się życie. Za PO dobrze nie było. Ale za PiSu tez lepiej nie będzie. Poczekajmy jeszcze z rok. A już będzie widać kto jest bardziej rozczarowany. Przeciwnicy obecnej władzy czy wyborcy.

Ciapaci w UK bardzo urośli w siłę tak samo jak murzyni z afryki .Wszystko przez poprawność polityczną .Biali rdzenni boją się im zwrócić uwagę by nie być posądzonym o rasizm i mieć z tego tytułu kłopoty z policją .Tu jest tak że jak masz jakiś wyrok np za jazdę po pijaku to on nie ulega zatarciu i ciągnie się za tobą do końca życia .Chciałbyś np lepszą pracę a wymagane jest zaświadczenie o niekaralności to już jej nie dostaniesz .Dowiedziałem się o tym akurat przypadkiem jak szef dostał kontrakt na pokrycie dachu więzienia .Wszyscy którzy tam pracowali musieli być sprawdzeni pod kątem niekaralności (35 polaków w UK i Polsce i 45 anglików) .Kierowca anglik co dostarczał z workshopu gdzie ja pracuje rynny/panele siding z metali kolorowych nie mógł jeździć z dostawami bo jako 16 latek brał udział w bójce i był za nią ukarany pracami społecznymi . Niedawno wyszło na jaw że policja ukrywała przed opinią publiczną sprawy pedofilskie bo zamieszani w nie byli ciapaki i murzyny muslimy .Po prostu porywali nieletnie białe dziewczynki (12/13/14/15 lat) i robili z nich niewolnice seksualne w prywatnych burdelach dla ciapatych.Policja tuszowała to nie nagłaśniając spraw bo bała się rozrób takich jak miały miejsce chyba 3 lata temu .Przez 3 dni ciapaki i murzyńskie gangi paliły i okradało sklepy w większych miastach łącznie z Londynem .Ja akurat mieszkam o rzut kamieniem od Manchesteru to mogłem to pooglądać w tym mieście jak demolują najlepsze sklepy w centrum i wynoszą drogie ciuchy i buty .Tu policja jest jak dla mnie bardzo nieporadna a po drugie nie nosi broni tylko pałka ,gaz i paralizator .U nas to by wpadli spałowali i szybko byłby spokój .Zresztą Znajomy anglik był w Polsce na tygodniowych wakacjach w Zakopanym i Krakowie to widział polską policję w akcji bo gdzieś tam przed lokalem była bójka (opowiadał nam) .Bardzo mu się podobało takie działanie policji i żałował że w UK policja tak nie działa .Oby w PL nigdy nie doszło do takiej zrytej poprawności politycznej .Kiedyś już pisałem że w Polsce brak należytej ustawy imigracyjnej by za parę lat nie było tak jak w UK .Tutaj rdzeni biali czują się gośćmi we własnym kraju bo obywatelami czują się ciapaki i inne muslimy które ten kraj zawłaszczyły .Tu masz to ładnie pokazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jak brali we frankach to był czas przeciw temu kapitałowi protestować ;)

 

Co masz na myśli że się psuje nie można psuć czegoś co już jest zepsute można jedynie próbować to naprawić :lol:

 

Oni teraz protestują. Chcieli by aby im przewalutować te kredyty po kursie takim w jakim je zaciągali. Nie ważne czy dobrze zrobili czy źle. Pokazałem tylko, że powstaje kolejna grupa nie zadowolonych. Która co prawda narazie rządu i prezydenta mocno nie krytykuje. Ale ma wielkie oczekiwania. Które już widać, że nie zostaną spełnione. Bo nikt im po kursie zaciągnięcia kredytu nie przewalutuje. Bo rządu na to nie stać. I tak straty bankó mają być pokryte z podatku bankowego. A więc naszych pieniędzy.

W drugim zdaniu mylisz się i to bardzo. Nie udolną naprawą tez można popsuć. Jeszcze bardziej niż było przed.

 

tak jest ,kiedyś korzystali teraz dokładją ich wybór .Ja do frankowych nie będę dopłacał !!!

 

Będziesz dopłacał i ty i ja i wszyscy to czytający i nie tylko. Tak powstanie grupa kolejnych nie zadowolonych. Jeśli masz kredyt drożej zapłacisz. Bo część strat banki przerzuca na innych klientów. Ustawa prezydencka zakłada wyrównanie dla banków strat. Z odpisów od podatku bankowego. A więc te pieniądze nie trafią do budżetu. Tu widać obłudę PiS. Bo niby tak walczy z zachodnimi bankami. Ale i tak wyrówna im straty. Ale ludziom wciska się kit, że niby PiS walczy  Polskę itd

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Dla morderców, gwałcicieli, sadystów, sutenerów i handlarzy ludźmi z Rotherham  powinna być tylko jedna kara – kara śmierci. Nigdy z więzienia też nie powinni wyjść wspierający ich lokalni politycy i policjanci. A my jako naród powinniśmy być mądrzy przed szkodą...

http://dziennik-polityczny.com/index.php/swiat/3621-bezkarne-muzulmanskie-bestie-z-rotherham

To z linku to tylko opis jednego z wielu przykładów jakie miały miejsce w UK .Żołnierz z tego filmiku pochodził z Bury które jest 10 minut jazdy samochodem od Bolton gdzie mieszkam .Nasi politycy zamiast walką z TK czy tv powinni zająć się napisaniem ustawy imigracyjnej .W ustawie tej powinno być zapisane że każdy przyjezdny do PL ma tylko pobyt stały który może być w każdej chwili anulowany i być deportowany jeśli będzie działał na szkodę Polski lub wzywał do zabijania obywateli .Kara śmierci powinna być przywrócona .Zresztą znasz dobrze moje zdanie w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbud    27

tu się z Tobą nie zgodzę bo najbardziej  po tyłku dostają zawsze wyborcy  zwycięskiej partii - ci którzy dali się otumanić  przedwyborczą  ściemą 

fanatyków pomijam bo to wiadomo ''wyższy stan umysłu '' :D

PO nie chwalę bo nie ma za co , mało robili i tym samym nie wiele schrzanili  ;)

Nie no nie moge :) takich dyrdymałów dawno nie widziałem

Pyta facet na wiecu babe po co przeszła?

No bo to... demokracje niszczą 

itp. 

Ludzie czego wy nie macie odrobiny wytrwałości żeby samemu coś zweryfikować???

Powiedz ludziom co np. w amber gold umoczyli, że PO nic nie zrobiła. W cztery oczy oczywiście!!!

Wiecie ile musieli się na latać żeby takie coś odwalić!!! 

Czego tyle ludzi myśli że media prawde mówią??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki82    31

A co myślisz że żydzi i banksterzy z wszelakich agencji i instytutów będą się cieszyć że rząd wprowadził podatek bankowy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki82    31

Z obecnego niskiego kursu złotówki wynikaja korzyści ( łatwiej eksportować) jak i minusy (droższe np.nowe traktory wyceniane w Euro, musimy płacić wyzsze odsetki od kredytów u bogatszych krajów).

Wahania kursu to normalna rzecz .Na razie nie ma co robić paniki, jak z tymi "obrońcami demokracj "i, co więcej szkody robią jak pożytku. Bo na zachodzie usłyszeli i myślą że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Winny zachód jak za komuny. Gdyby rząd nie robił zamieszania to i obrońców demokracji by nie było. Wystarczyło zmiany w TK przeprowadzić w sposób normalny w ramach prawa. Zajęło by kilka miesięcy dłużej ale spokój by był. Po co nocne najście w placówce NATO, po co głupie wypowiedzi Waszczykowskiego? Kaczyński świadomie to robi. Po pierwsze. By jak Putin wytworzyć poczucie zagrożenia z zewnątrz. Schemat identyczny. Zachód nas krzywdzi a my się bronimy. Pyskówka z politykami z UE i wciąganie w to Niemców tylko sprawę zaognia. Po co głupie listy Ziobry o dziadku w AK? Takie sprawy załatwia się spokojnie dyskutując w zaciszu gabinetów. A nie pisząc bełkotliwe listy czy wywiady.

Po drugie, gdy się rozdawnictwo nie uda. A na pewno się nie uda bo kasy nie starczy. I to już widać po frankowiczach, którym Duda w kampanii obiecał co innego a dał o wiele mniej. Złożyć winę na innych. Winne nie zrealizowania wszystkich obiecanek socjalnych PiSu będą UE, media, szeroko rozumiany zachód i opozycja. Kaczyński już buduje sobie zabezpieczenie i winnych nie powodzeń. Potem powiedzą myśmy chcieli. Ale ci wyżej wymienieni nam nie pozwolili. Na tej samej zasadzie jak Ziobro, Kaczyński i Szydło mówili, że walczą z trybunałem bo ten nie pozwoli wprowadzić 500 zł na dziecko.

PS teraz chyba TVP prawdę mówi bo przejął PiS nad nią kontrolę.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Wg, mnie Cameron podpuścił Waszczykowskiego, a ten łyknął jak młoda orka że mogą być jakieś bardzo duże bazy u nas. Dostał  za nic głos dodatkowy i otoczkę że buduje koalicję która może dogadać się poza Brukselą a później powiedzieć - widzicie sami sobie poradzimy bez unijnych struktur.
Szkoda że facet nie jest dyplomatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj