nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

akko    52

A za kogo Ty się uważasz? Bo z tego co piszesz wynika, iż zwykły pajac z Ciebie.

Ja uważam się za polaka u którego prywatna ziemia była i jest w rodzinie ponad 200 lat bo mapa ziemi i lasu jest jeszcze z podpisem i pieczątką austro węgier .Pajac to sam jesteś Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

A za kogo Ty się uważasz? Bo z tego co piszesz wynika, iż zwykły pajac z Ciebie.

a matko... a jak z takim stanem umysłu na to wpadłeś ?

czytać nie umiesz , czy za leniwy ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

No właśnie, uważasz się za 'polaka' :D

Ty uważasz się pewnie za prawdziwego bo namaszczonego przez prezesa :D Uważasz pewnie że tylko ci z tej żenującej partii są prawdziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Nie nie jesteśmy :D .Ja byłem za tym co organizował Kukiz ale on mnie zawiódł bo to człowiek który się zgubił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zidiocenie części społeczeństwa osiągnęło taki poziom, że staje się to po prostu niebezpieczne. Do tej pory mieliśmy sytuację, że Pan Kowalski był zwolennikiem PO, Pan Malinowski sympatyzował z PiS-em, zaś niejaki Nowak miał poglądy lewicowe i utożsamiał się z tymże środowiskiem. Życie polityczne toczyło się od jednej afery do drugiej, oczywiście zawsze dokładnie zamiecionej pod dywan, media mainstreamowe wszystko to ładnie przedstawiały i w opinii społeczeństwa był porządek. Rzeczą normalną jest, że poglądy polityczne każdy ma inne, jedni nie mają ich w ogóle, inni z kolei zbyt mocno emocjonują się życiem politycznym i tym wszystkim, co z nim związane. I jest rzeczą zrozumiałą, że narzucanie komuś swoich sympatii partyjnych jest niepoważne i niestosowne, dlatego musimy szanować przekonania każdego człowieka. Tak polityczne, jak i religijne. Tylko, że w ostatnim czasie mamy w PL festiwal głupoty. Wspominałem wcześniej o wypowiedzi Schulza, o tym jego zamachu stanu itd. I patrząc na to, co się dzieje każdego dnia, mam wrażenie, że rzeczywiście mamy zamach, ale na demokratycznie wybrany RZĄD, któremu 2 miesiące temu społeczeństwo udzieliło legitymizacji, tym samym dało zielone światło do zmian, o których tyle mówiło się w kampanii. Więc gdy odświeżam fejsa lub agrofoto i widzę, że moi znajomi lajkują jakieś debilne wpisy o łamaniu w PL demokracji, o dyktaturze, o nazizmie, faszyzmie, kaczyzmie i cholera wie czym jeszcze, to wiedzcie, że obrażacie tych, którzy ginęli przez te systemy, robicie sobie żarty z tych, co zginęli w roku '70 i podczas Stanu Wojennego. Mogę zapronować tylko dwa rozwiązania. Albo zacznijcie trochę czytać, pewnie z historii były jedyneczki, albo wpadnijcie do mnie, mam 2 solidne młotki, to wystarczy, żeby dobrze pier**l...ć się w łeb... I nie mówię tego po to, żeby kogoś obrazić, bądź dlatego, że ktoś sympatyzuje z inną partią niż ja, ale rozpowszechniacie w necie głupoty i dajecie się omamić ludziom, którzy zrobią wszystko, żeby zahamować to, co się zaczęło po wyborach. Czy nikogo nie zastanowiło, dlaczego ugrupowanie Kukiz 15, które notabene jest w mediach stukrotnie rzadziej aniżeli Petru, nie popada w histerię, podczas gdy reszta szaleje, miauczy, wyje, lata do PE na skargę etc? Kukiz chce zmian, nie boi się rozliczeń, nie obawia się o kondycję polskiej demokracji. I niech się Wam nie wydaje, że stajecie w jej obronie, że wychodząc na ulicę robicie wielką rzecz, bo w gruncie rzeczy dajecie dalsze polityczne życie tym, którzy powinni je już dawno zakończyć. Przeraża mnie nie Kaczyński, ale głupota ludzi i to, co wyprawiają media, to skandal. Takiego szamba nie było dawno, choć przed Wyborami Prezydenckimi Dudzie podkładano także niezłe świnie, już wówczas UKŁAD czuł, że idzie zmiana. Jeśli ktoś nie widzi, jak 'rzetalnie' pokazuje rzeczywistość TVN, TVP, TVP Info, Polsat, Wyborcza, to albo jest idiotą, albo zależy mu na utrzymaniu układziku. Choć jest jeszcze jedna możliwość - jego jedynym celem w życiu jest nawalić się w piątek bądź przelecieć nową koleżankę z korpo. Gdy zaś widzę, że jakiś pajac z białą kartką A4 i słynnym napisem o sorcie robi sobie fotki, chcąc pokazać jaki to jest trendy i bohaterski, to ręce mi opadają. 95 % ludzi nawet nie słyszała kontekstu, w którym padło słowo sort. A kontekst był taki, że należało powiedzieć zdrajca, Kaczyński zaś użył wyrażenia najgorszy sort Polaków, co nawet nie oddaje podłości ludzi, o których mówił. Ale media wiedzą, jak rozkręcić taki temat, więc mamy, co mamy. Zwykła, głupia, ciemna masa, która jest najbardziej niebezpieczna, bo taką idzie bez problemu sterować. I właśnie o to chodzi, a Trybunał jest tylko głupim pretekstem, przecież od dawna partie polityczne sterowały nim, jak chciały, większość społeczeństwa jeszcze miesiąc temu nie wiedziała nawet o jego istnieniu i funkcji, jakie pełni. A teraz? Trybunał próbuje robić za strażnika konstytucji, haha, a przecież Rzepliński to człowiek Platformy. Niewiarygodne, jak PO potrafiła odwrócić kota ogonem, sama zaczęła w czerwcu majstrować przy TK, a teraz wszystko zrzuca na Obóz Rządzący. A media pięknie podgrzewają atmosferę. Tu Petru, tam Petru, dziś 7 %, jutro 31, pojutrze już 120... Farsa, kpina, masakra. Jak można łykać takie farmazony, dla mnie jest to szokujące. Nie piszę tego, gdyż jestem zadufany w sobie, ale kieruje mną szczera troska o Polskę. Mój kolega trafnie powiedział. Polacy marudzą, że na Wyspach jest socjal, jak mają dostać 500 na dziecko- źle, narzekają, że trzeba płacić podatki, a markety nie płacą ani grosza. Rząd chce to zmienić - źle, z bankami to samo. Proponuję więc wszystkim rolnikom i przedsiębiorcom, aby nie płacili już podatku gruntowego ani CIT-u, bo tym samym klienci i konsumenci pokrywają to z własnej kieszeni, płacąc więcej za towary i usługi. No mam rację? Taka jest właśnie gadka, gdy mówi się o opodatkowaniu sklepów wielkopowierzchniowych i banków, że zapłaci klient.... No to pytam, dlaczego jedni mają płacić i to nie odbija się na cenie produktu finalnego, a inni nie mają płacić, bo za to zapłacą konsumenci. Cóż to za logika??? Czy naprawdę nie widzicie, że wielkie korporacje, organizacje finansowe na czele z takimi Petru lobbują swoje interesy, a niemieckie media robią Trybunałem zasłonę dymną i próbują obalić demokratycznie wybrany Rząd?

 
 

 

Edytowano przez tomektroszynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 

Teraz odpowiedz sobie i wielu innych jak daleko ten pierwszy filmik nawinął ci na uszy makaron manipulacji .Tak binek np wypowiedz wyżej jest dobitnym przykładem manipulacji i zidiocenia

 

oczywiście ten materiał też pislamiści zmanipulowali http://www.cda.pl/video/219201d4

jakie to naturalne jeden pseudo-celebryta szkaluje po czym wzór cnót dziennikarstwa niczym magik wyciąga kartkę i mówi: ''Mogę zacytować, bo to akurat mam...'' i poszło w świat. Jeżeli byłby wiarygodnym i rzetelnym dziennikarzem taką informację sprawdziłby 5x zanim zaczął kłapać. Niestety jego nadrzędnym celem było skompromitowanie przeciwnika AD za wszelką cenę. Po przegranych wyborach prezydenckich jak i rządowych przez PO i wizji wypadu z TVP objawia się jako wielki obrońca trybunału konstytucyjnego niszczonego przez PIS, gdzie był jak kilka miesięcy wcześniej jak PO łamało konstytucje? dlaczego nie protestował? kto i komu nawija makaron manipulacji na uszy? ale pożytecznych idiotów jak widać nie brakuje. Oczywiście tytuł ''hieny roku'' to też sprawka pislamistów jak i wielu, wielu innych nie pochlebnych ocen jego warsztatu dziennikarskiego. Dla dobra zdrowia i po przeczytaniu takich tekstów

 

''Dla mnie po tym co rozmawiałem z ludźmi przynajmniej u mnie na wsi to wieś,mohery i kibole tworzą grono wyborców PIS .Tacy jak np ja to są wyjątki w moich stronach że nie popierają PIS''

 

 

zalecam zapoznać się z definicją http://www.psychiatria.pl/wiadomosc/schizofrenia-paranoidalna-objawy/12648.html

już wkrótce możesz zacząć widzieć pislamistów w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Nie nie jesteśmy :D .Ja byłem za tym co organizował Kukiz ale on mnie zawiódł bo to człowiek który się zgubił

ma dwie osobowosci  

skóre dla wyborców

garnitur dla pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

Zidiocenie części społeczeństwa osiągnęło taki poziom, że staje się to po prostu niebezpieczne. Do tej pory mieliśmy sytuację, że Pan Kowalski był zwolennikiem PO, Pan Malinowski sympatyzował z PiS-em, zaś niejaki Nowak miał poglądy lewicowe i utożsamiał się z tymże środowiskiem. Życie polityczne toczyło się od jednej afery do drugiej, oczywiście zawsze dokładnie zamiecionej pod dywan, media mainstreamowe wszystko to ładnie przedstawiały i w opinii społeczeństwa był porządek. Rzeczą normalną jest, że poglądy polityczne każdy ma inne, jedni nie mają ich w ogóle, inni z kolei zbyt mocno emocjonują się życiem politycznym i tym wszystkim, co z nim związane. I jest rzeczą zrozumiałą, że narzucanie komuś swoich sympatii partyjnych jest niepoważne i niestosowne, dlatego musimy szanować przekonania każdego człowieka. Tak polityczne, jak i religijne. Tylko, że w ostatnim czasie mamy w PL festiwal głupoty. Wspominałem wcześniej o wypowiedzi Schulza, o tym jego zamachu stanu itd. I patrząc na to, co się dzieje każdego dnia, mam wrażenie, że rzeczywiście mamy zamach, ale na demokratycznie wybrany RZĄD, któremu 2 miesiące temu społeczeństwo udzieliło legitymizacji, tym samym dało zielone światło do zmian, o których tyle mówiło się w kampanii. Więc gdy odświeżam fejsa i widzę, że moi znajomi lajkują jakieś debilne wpisy o łamaniu w PL demokracji, o dyktaturze, o nazizmie, faszyzmie, kaczyzmie i cholera wie czym jeszcze, to wiedzcie, że obrażacie tych, którzy ginęli przez te systemy, robicie sobie żarty z tych, co zginęli w roku '70 i podczas Stanu Wojennego. Mogę zapronować tylko dwa rozwiązania. Albo zacznijcie trochę czytać, pewnie z historii były jedyneczki, albo wpadnijcie do mnie, mam 2 solidne młotki, to wystarczy, żeby dobrze pier**l...ć się w łeb... I nie mówię tego po to, żeby kogoś obrazić, bądź dlatego, że ktoś sympatyzuje z inną partią niż ja, ale rozpowszechniacie w necie głupoty i dajecie się omamić ludziom, którzy zrobią wszystko, żeby zahamować to, co się zaczęło po wyborach. Czy nikogo nie zastanowiło, dlaczego ugrupowanie Kukiz 15, które notabene jest w mediach stukrotnie rzadziej aniżeli Petru, nie popada w histerię, podczas gdy reszta szaleje, miauczy, wyje, lata do PE na skargę etc? Kukiz chce zmian, nie boi się rozliczeń, nie obawia się o kondycję polskiej demokracji. I niech się Wam nie wydaje, że stajecie w jej obronie, że wychodząc na ulicę robicie wielką rzecz, bo w gruncie rzeczy dajecie dalsze polityczne życie tym, którzy powinni je już dawno zakończyć. Przeraża mnie nie Kaczyński, ale głupota ludzi i to, co wyprawiają media, to skandal. Takiego szamba nie było dawno, choć przed Wyborami Prezydenckimi Dudzie podkładano także niezłe świnie, już wówczas UKŁAD czuł, że idzie zmiana. Jeśli ktoś nie widzi, jak 'rzetalnie' pokazuje rzeczywistość TVN, TVP, TVP Info, Polsat, Wyborcza, to albo jest idiotą, albo zależy mu na utrzymaniu układziku. Choć jest jeszcze jedna możliwość - jego jedynym celem w życiu jest nawalić się w piątek bądź przelecieć nową koleżankę z korpo. Gdy zaś widzę, że jakiś pajac z białą kartką A4 i słynnym napisem o sorcie robi sobie fotki, chcąc pokazać jaki to jest trendy i bohaterski, to ręce mi opadają. 95 % ludzi nawet nie słyszała kontekstu, w którym padło słowo sort. A kontekst był taki, że należało powiedzieć zdrajca, Kaczyński zaś użył wyrażenia najgorszy sort Polaków, co nawet nie oddaje podłości ludzi, o których mówił. Ale media wiedzą, jak rozkręcić taki temat, więc mamy, co mamy. Zwykła, głupia, ciemna masa, która jest najbardziej niebezpieczna, bo taką idzie bez problemu sterować. I właśnie o to chodzi, a Trybunał jest tylko głupim pretekstem, przecież od dawna partie polityczne sterowały nim, jak chciały, większość społeczeństwa jeszcze miesiąc temu nie wiedziała nawet o jego istnieniu i funkcji, jakie pełni. A teraz? Trybunał próbuje robić za strażnika konstytucji, haha, a przecież Rzepliński to człowiek Platformy. Niewiarygodne, jak PO potrafiła odwrócić kota ogonem, sama zaczęła w czerwcu majstrować przy TK, a teraz wszystko zrzuca na Obóz Rządzący. A media pięknie podgrzewają atmosferę. Tu Petru, tam Petru, dziś 7 %, jutro 31, pojutrze już 120... Farsa, kpina, masakra. Jak można łykać takie farmazony, dla mnie jest to szokujące. Nie piszę tego, gdyż jestem zadufany w sobie, ale kieruje mną szczera troska o Polskę. Mój kolega trafnie powiedział. Polacy marudzą, że na Wyspach jest socjal, jak mają dostać 500 na dziecko- źle, narzekają, że trzeba płacić podatki, a markety nie płacą ani grosza. Rząd chce to zmienić - źle, z bankami to samo. Proponuję więc wszystkim rolnikom i przedsiębiorcom, aby nie płacili już podatku gruntowego ani CIT-u, bo tym samym klienci i konsumenci pokrywają to z własnej kieszeni, płacąc więcej za towary i usługi. No mam rację? Taka jest właśnie gadka, gdy mówi się o opodatkowaniu sklepów wielkopowierzchniowych i banków, że zapłaci klient.... No to pytam, dlaczego jedni mają płacić i to nie odbija się na cenie produktu finalnego, a inni nie mają płacić, bo za to zapłacą konsumenci. Cóż to za logika??? Czy naprawdę nie widzicie, że wielkie korporacje, organizacje finansowe na czele z takimi Petru lobbują swoje interesy, a niemieckie media robią Trybunałem zasłonę dymną i próbują obalić demokratycznie wybrany Rząd?

 
 

 

musiałeś edytować bo nie wyszło kopiowanie  :D

z Facebooka to zerżnąłeś ?  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

hehe... to powiedz mi skąd ja to znam  ? 

a ten adres to przypadkiem wykasowałeś  ? 

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

i kolega Tomek pozamiatał wszystkich  ,czytam temat od poczadku i tak sensownej wypowiedzi dawno nie było .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Rozśmieszasz mnie i jak byś wiedział to to co wkleiłeś dotyczy fałszywych wpisów (włamanie na konto) córki prezydenta na facebook którego nie posiadam bo jako trochę obeznany z kompami cenię sobie prywatność i nie chce kolejnego szpiegowania .Zresztą pewnie ją potem musieli przeprosić za to.Nie przekonują mnie też durne wklejki jakie robi tomektroszynski bo to świadczy o pustostanie umysłowym że sam nie potrafi czegoś od siebie napisać .Ja moherów i innych pisowskich wynalazków nie zobaczę w lodówce bo mieszkam w UK obecnie :D Wrócę do polski na emeryturę która będzie płacona w funtach bo nie myślę głodować a cieszyć się życiem spokojnym jeśli dożyję :D Mam sporą działkę (75 arów) na budowę domu i 1,5 hektara lasu .Gospodarstwo ma brat i pomoc dla niego traktuję jako drogie hobby .Wyrosłem na tym gospodarstwie więc jest mi bliskie a zarazem kocham moje zielone góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi z plagiatem :) To moje słowa, skopiowane, bo na swoim fb regularnie komentuję sytuację polityczną. Akko, skoro sam nie potrafisz napisać od siebie kilku zdań, to potwierdza tylko moją wcześniejszą tezę, że jesteś pustym pajacem, w dodatku niezamieszkałym w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

I taki z ciebie Patriota co krzyczy z obcego kraju ,a sam korzysta z dobroci dzięki naiwności rodaków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Jakiej dobroci i o czym ty bredzisz ?Sam po przyjeździe poszedłem do college by nauczyć się języka w stopniu bym mógł się komunikować bez problemu .Jednocześnie pracowałem w fabryce płacąc za tą szkołę bo w perspektywie chciałem pracować w swoim wyuczonym zawodzie (ślusarz mechanik) .Po osiągnięciu tego i przejściu testów u nowego pracodawcy mogłem zacząć pracę i zarabiać nie 200 funtów tygodniowo a 400 funtów .Napisz mi więc głąbie gdzie i w jaki sposób korzystam z dobroci rodaków? Kto dał mi coś z pisowców czy ludzi takich jak ty ?Słucham !Ty pracujesz na moje ubezpieczenie i emeryturę ? Ty płacisz mój podatek od działki w Polsce czy od lasu ?

Nie cytuj poprzedniego posta!

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Nie możesz tego znać, bo to w stu procentach moje słowa, a moim znajomym nie jesteś na fb :) I na pewno nie będziesz :D

to na jaką ulicę zapraszałeś  po słowach  ?;         albo wpadnijcie do mnie ...... :D  :D  :D  :D 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Rozśmieszasz mnie i jak byś wiedział to to co wkleiłeś dotyczy fałszywych wpisów (włamanie na konto) córki prezydenta na facebook którego nie posiadam bo jako trochę obeznany z kompami cenię sobie prywatność i nie chce kolejnego szpiegowania .Zresztą pewnie ją potem musieli przeprosić za to.Nie przekonują mnie też durne wklejki jakie robi tomektroszynski bo to świadczy o pustostanie umysłowym że sam nie potrafi czegoś od siebie napisać .Ja moherów i innych pisowskich wynalazków nie zobaczę w lodówce bo mieszkam w UK obecnie :D Wrócę do polski na emeryturę która będzie płacona w funtach bo nie myślę głodować a cieszyć się życiem spokojnym jeśli dożyję :D Mam sporą działkę (75 arów) na budowę domu i 1,5 hektara lasu .Gospodarstwo ma brat i pomoc dla niego traktuję jako drogie hobby .Wyrosłem na tym gospodarstwie więc jest mi bliskie a zarazem kocham moje zielone góry

 

Jak byś był choć w ćwierć inteligentny na jakiego się kreujesz to zrozumiałbyś co chciałem ci uświadomić w powyższym poście. A to że nie potrafisz wyciągnąć jakichkolwiek wniosków z wpisu tomektroszynski niestety potwierdza tę tezę

 

PS - choroby nie znają granic, to że jesteś w UK nijak nie uchroni cię przed pislamistami z lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Akko, widocznie jesteś sfrustrowany swoim pobytem na Wyspach i sytuacją życiową :) Dlatego z oddali musisz komentować sprawy Polski.

Ja nie jestem sfrustrowany bo wiem że moja emerytura to będzie 3600 zł miesięcznie na dzisiaj (cena funta) .Czym zatem mam się sfrustrować ? :D Może ty mi to wyjaśnisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj