nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

jacus    3037

tylko krowa...

http://www.wiocha.pl/1312700,Jacek-Kurski-czesto-zmienia-zdanie

nie wiem czy uwierzycie ale takze kaczynscy dostali swoja gazete-express wieczorny to byla najlepsza popoludniowka prl, u nas w sobote rano to kolejka ustawiala sie po piatkowe wydanie. i w ciagu kilku miesiecy ja wykonczyli.....

chyba nie wiecie ze tvn od pol roku ma nowego wlasciciela i to hamerykanskiego a na dodatek pszenno-buraczanego. i jakos nic sie nie zmienia-widac i na taka propagande jest popyt


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

 

Dla fanatycznych wyznawców PO i UE jedyne niezalerzne media to TVN i Wyborcza .Wzorem bezstronnych i apolitycznych dziennikarzy są Lis , Michnik i Olejnik . A reszta to propaganda .             Tomasz Lis skarży się ,, wolnym , niezalerznym i poprawnym politycznie '' mediom Niemieckim https://www.youtube.com/watch?v=SYYMKjCdtZM   

 

 

 

Taki człowiek jak Lis nie jest dziennikarzem to jest dla mmnie szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jacuś to nie do mnie, lecz kompetentnej osoby pytanie. Wyświetla mi się tylko komunikat:cierpliwie oczekiwać...

Już masz mnie dość ? :P:D A ja Cię lubię ..

Oj "bój się" jak możesz mnie podejrzewać o brak zrozumienia.....powiedzmy artystyczna interpretacja...

...I ten protekcjonalizm ciągły z Twej strony... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Znaczy że masz kiepski komputer albo słaby internet bo mnie buforuje się w parę sekund .Pewnie używasz jakiegoś marnego laptopa :D Każdy komputer stacjonarny od 1600 zł do 1800 zł bez problemu radzi sobie z takim czymś równie szybko o ile nie pochodzi z Allegro albo super marketu czy innych tego wynalazków a został poskładany .Wiem o czym piszę bo składam znajomym i nie tylko komputery

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

ubiegający się o azyl uchodźca zgwałcił 16-letniego wolontariusza w ratuszu w Wolfsburgu

 

następne będą kozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Kazdy generał ma chłopca (to prestiz ) a amerykanie (sojusznicy)udaja ze niema sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Myślę że to starożytni grecy przynieśli do nich ten zwyczaj i mają go do dzisiaj .Przecież te ziemie były podbite przez Aleksandra wielkiego a jak wiadomo on lubił chłopców .

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Od dzisiaj wiadomosci beda miały wieksza ogladalnosc

 

kazdy bedzie chciał sprawdzic kto prowadzi  

mozna obstawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Dziwne że go dopuścili .Zwolennicy ,,pislamu" powinni oprotestować to do Kurskiego bo gość skończył pracownię radiową polsko-amerykańskiego studium dziennikarskiego .Przecież ,,pislamiści" wiedzą że w ,,hameryce" wszystkie gazety i tv mają żydzi .To niepojęte dla nich bo będzie przedstawiał żydowski punkt widzenia :D Co na to Macierewicz i prezes Kaczyński ? Przecież to jawnie zakamuflowana nacja polaka gorszego sortu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

następni, po niemcach, nauczyciele demokracji

 

Polityczna poprawność doprowadzona do szaleństwa. FIFA w filmiku prezentującym kandydatów do Złotej Piłki wymazała napis z opaski Neymara, w której świętował wygranie Ligi Mistrzów. Czy piłkarz ma prawo w ogóle mieć własne poglądy, w tym religijne? A może trzeba zapytać zupełnie inaczej: czy FIFA ma prawo ingerować w religijność zawodnika?

 

CYdx6DyWEAAuOFd.jpg-large-640x361.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Od lat 90 ubiegłego wieku wiele krajów trawi ta choroba by nie nazywać rzeczy po imieniu lub nie mówić nie pokazywać 100% faktów takimi jakie są .Pamiętam jak w UK wyleciała z pracy stewardessa tylko dlatego że miała ma szyi krzyżyk i ciapakom się to nie podobało .Zresztą na stołówce w college gdzie uczęszczałem nie można było zjeść niczego normalnego bo wszędzie były na żarciu napisy że to halal .Mam nadzieję że w PL nigdy do tego nie dojdzie .UK jest już prawie stracone .Dogorywa jeszcze kilka katolickich szkół gdzie o dziwo byłem zdziwiony że jednym z warunków przyjęcia moich bratanków było pytanie czy mają chrzest .Podałem im stronę parafii i osobiście kontaktowała się szkoła z księdzem w Polsce gdzie mieli chrzest

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

@akko I w tym miejscu napisałeś prawdę ale w poprzednim swoim poście to się z nią minąłeś .Co ma powiedzieć Macierewicz i Kaczyński jak oni z tej samej gliny ulepieni co właściciele amerykańskich mediów,nie wspomnę o Dudzie obchodzącym Chanukę.

Edytowano przez miszka16

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

@akko I w tym miejscu napisałeś prawdę ale w poprzednim swoim poście to się z nią minąłeś .Co ma powiedzieć Macierewicz i Kaczyński jak oni z tej samej gliny ulepieni co właściciele amerykańskich mediów,nie wspomnę o Dudzie obchodzącym Chanukę.

Nic się nie minąłem jeśli chodzi o Kaczyńskiego i Macierewicza .Ten pierwszy ma paranoję i wszędzie widzi obcokrajowców (potomków Niemców ,żydów itd) choć sam jest żydem ukraińskiego pochodzenia i miał w rodzinie funkcjonariusza NKWD co prześladował polaków .Drugi (Macierewicz) ma znowu paranoję obsesyjną tropienia zamachów i ubeków ,choć sam był w przybudówce PZPR i był donosicielem UB .Tak że jest między nimi rozbieżność bo są chorzy na dwie różne paranoje Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

 Ani w jednym ani w drugim nic dobrego nie widać , nienawiść, zawiść , niepohamowana chęć zemsty i odwetu która przysłania zdrowy rozsądek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co ma w sobie Kwaśniewski, Miller , Palikot może badania byście jakieś zlecili żal Panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Mam pytanie to wie dlaczego wczoraj TVP1   nadała film    DZIEN KOBIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

 Ani w jednym ani w drugim nic dobrego nie widać , nienawiść, zawiść , niepohamowana chęć zemsty i odwetu która przysłania zdrowy rozsądek 

Nie będzie żadnej zemsty. Smoleńśk i zamach był im na rekę by przekonać do istnienia nieokreślonych sił nieczystych i w ten sposób zebrać sfrustrowany elektorat. Paradoksalnie Lech ginąc w katastrofie wyrządził Jarkowi straszną krzywdę (na płaszczyźnie osobistej) i najwiekszą przysługę dając mu tematy polityczne.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

no ,,,jakis kozioł musi pasc

 

gdzie sie podział Krasko

 

nikt nie wie dlaczegp DZien kobiet  puscili

Edytowano przez GoRAL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

W czasie rządów PO kilkadziesiąt osób, w tym dziennikarze, którzy ujawnili aferę taśmową i ich rodziny, było inwigilowanych przez dwie specjalne policyjne grupy. Wobec siedmiu funkcjonariuszy biorących w tym udział wszczęto postępowania dyscyplinarne – dowiedziała się „Rzeczpospolita”.

 

tyle się naopowiadali bajeczek o złymi PiS-ie, a tu taki zonk :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

W czasie rządów PO kilkadziesiąt osób, w tym dziennikarze, którzy ujawnili aferę taśmową i ich rodziny, było inwigilowanych przez dwie specjalne policyjne grupy. Wobec siedmiu funkcjonariuszy biorących w tym udział wszczęto postępowania dyscyplinarne – dowiedziała się „Rzeczpospolita”.

 

tyle się naopowiadali bajeczek o złymi PiS-ie, a tu taki zonk :)

 

brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Jakie to swieto  dzis

 

ale liderzy opozycji dali sie wciagnac w rozgrywke premier

Edytowano przez GoRAL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj