nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nie    2062
PiS na pewno przeprowadzi to, co zamierza nie zważając na protesty i demonstracje – tak, jak to zrobiło z TK. Gdybyśmy protestowali tak głośno wtedy, kiedy najpierw SLD z PSL-em, potem koalicja PiS–Samoobrona-LPR, a potem PO i PSL gwałciły media publiczne traktując je jak wojenne łupy, obniżając standardy i łamiąc kręgosłupy dziennikarzom, być może dzisiaj bylibyśmy w innym miejscu.

http://mediumpubliczne.pl/2016/01/ewa-wanat-dlaczego-nie-wychodziliscie-na-uli/

 

 

demokracja i wolność

CYSLndgWcAAvGZP.jpg

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Każda władza musi być pod kontrolą narodu .

każda władza mimo najlepszych liderów przyciaga róznych ludzi którzy kombinuja jak cos z tego ugryż dla siebie ,

czym jedno ugrupowanie dłużej jest przy władzy tym koło niego wiecej takich ludzi

 

Odnosnie geotermi

szukałem trocze na ten temat i nasuwa sie mi wniosek

 

za głeboko

za niska temperatura

za duże zasolenie ( powoduje zapychanie urzadzwn sola) przy dzisiejszej technologi aby było to  opłacalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

I to prawdziwa prawda musimy pilnować każdą władzę bo staniemy się chłopstwem pańszczyżnianym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
dddddddddddddddddd

 

panie od obrazków i nie swoich tekstów , jest tam sporo o rolnictwie tylko widać pan o rolnictwie nic nie kumasz 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Tak jak w komentarzu to tez propaganda

 

Dla Ciebie wszystko co nie w TVN i Wyborczej to propaganda .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Ten gość tak bredzi jak dla mnie jakby mu coś ciężkiego na dynię mu spadło :D Coś gdzieś mu przydzwoniło ,gdzieś przejechało .Ogólnie to nawijanie makaronu na uszy frajerów . Widać tu typowego pro partyjniaka PIS choć chce się kreować na niby niezależnego i obiektywnego .Zresztą pisze do sponsorowanych przez pislamistów tak zwanych ,,prawdziwych" gazet czyli „Gazety Polskiej” i „W Sieci” więc nie dziwi nic .Dla mnie jego gadka na tym filmiku to było 20 minut stracone Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ywa Ten filmik emitowany przez gadzinówkę trwam przy kasie to zwykła manipulacja pół prawd .Fakt pierwszy to to że zablokowali wiercenia i odebrali mu 27 milionów złotych które dostał od pisuaru na to a więc z kasy podatnika .Fakt drugi jak zapewne pamiętacie po tym Rydzyk najeżdżał z moherami Brukselę bo domagał się cofnięcia decyzji .Fakt trzeci ile warte są te niby nieprzebranie złoża ciepłej wody ? Takie same złoża jak te w Toruniu mają Pyrzyce pod Szczecinem .Starczy to na ogrzanie 4 tyś domów .Fakt piąty o który też Rydzyk nie mówi a powinien .Wygląda to tak .Wybuduje za państwowe pieniądze (czytaj wasze) a potem będę sprzedawał to wam barany ogrzewając wasze domy .Takie biznesy to i ja mogę prowadzić bo nic nie kosztują a jeszcze gwarantują mi pokaźne zyski .Przyzwyczaiłem się już do tego że tv trwam przy kasie bardzo mija się z prawdą .Jeszcze jedno za tymi decyzjami z 2007 roku stoi trójka pisuarów Mariusz Orion Jędrysek (obecnie poseł PIS) ,Jan Szyszko (minister ochrony środowiska 2005 -2007 i obecnie) i Kazimierz Kujda wtedy (2005 -2007) szef NFOŚiGW i nowo mianowany obecnie przez kumpla Szyszko na to samo stanowisko . Tu masz ciekawszy smaczek i opisane biznesy prawych i sprawiedliwych http://natemat.pl/119717,prywatna-republika-jaroslawa-kaczynskiego-firma-srebrna-ktora-chce-zbudowac-wiezowiec-to-finansowe-zaplecze-pis Jak to mawia Kurski : ciemny odbiorca tv trwam przy kasie wszystko kupi

 

A kto stoi za Owsiakiem i jego sektą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Przepraszam za Kowalskiego. Nie udało się zostać wójtem gminy, to startował w wyborach prezydenckich. 
Kiedy likwidowano 3BZ w Lublinie,a budynki przejmował KUL, czy Brygadę OT w Zamościu jakoś nie czuł się zagrożony, teraz ma szansę podrzeć gębę.
Jeśli jest chętny, to niech go zabierze na drugą stronę Wisły na gościnne występy , bo po naszej i tak jest mnóstwo innych problemów.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najtrudniejsza jest prawda. Mirro w większości kłamcy i ci, co dają się podporządkować... są u władz.

Ostatnio rozmawiałam o tym ze znajomym śmiejąc się. Pchają mnie w tę stronę. To odpowiedziałam, że bym całą gminę podała do CBŚ.... ;)

Piękne słowa w ustach krętaczy stają się narzędziem manipulacji i ulegają przewartościowaniu.

'Marek Kondrat: Partiotyzm jest cechą ludzi chorych na nienawiść'

http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/marek-kondrat-partiotyzm-jest-cecha-ludzi-chorych-_156837.html

 

P.S. Nie wiedziałam co to tv Trwam, dzięki Wam wiem  ;) tak jak wszystko...

 

Wobec tego, co poznajemy najlepszą postawą jest sceptycyzm.....dyskusja.

Brak chęci zrozumienia, krytyka świadczy o.........dopowiedzcie sobie sami.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

to w koncu nie usunelas konta-kiedys[ale trwalo to krotko] to bylo mozliwe od reki.

przeczytalas dokladnie ten artykul, az boje sie zapytac czy zrozumialas o co chodzilo kondratowi, no a na koniec data artykulu i tytul gazety ktora wzorem dzienikarstwa nie jest ,wszystko to pozwoli ci zachowac duza doze  sceptycyzmu do tego wytluszczonego leadu artykulu.

 wlasnie przelaczylem z satelity tvn24 na naziemny tv trwam- bedzie moj ulubiony program rolniczy-moze nie zasne tak jak ostatnio :P , jesli tak bedzie wygladac tvp to slupki ogladalnosci beda szybowac. teraz na zywo telefonuje minister jurgiel[musze wstawic wode na kawe, bo mi powieki opadaja :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

To co się teraz dzieje to piękny przykład jak można łatwo manipulować ludźmi. Nowoczesna oraz KOD to  jest idealny przykład jak można w łatwy sposób wypromować i sprzedać piękne opakowanie które jest w środku puste... Dzisiaj niestety liczy się show. Pamiętacie przed wyborami te wszystkie debaty, jak liderzy wchodząc i wychodząc przypominali bokserów wchodzących na ring? Te wszystkie okrzyki i hasła asystujących im członków komitetów wyborczych...  Śmieszne demonstracje w obronie niezależności TVP... Ciekawe ilu z tych zatroskanych zadało sobie trud i sprawdziło biografie poprzednich prezesów TVP? Czy ktoś się zastanawiał jak to jest, że mamy ponoć niezależne sądownictwo a na wszystkie najważniejsze stanowiska w tymże sądownictwie nominują politycy? Jak to jest, że ustawa o TK może być procedowana jako projekt poselski w ciągu jednego dnia a np słynne 500+ idzie jako projekt rządowy co wiąże się z całą procedurą konultacji? Nie dajcie się ogłupiać politykom i jak to napisała Ywa zachowajcie sceptycyzm i sami wyciągajcie wnioski, bo to co widzicie w TV to jest nowoczesmy marketing polityczny...Pamiętajcie o tym, że "nowe idzie, stare jedzie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Ten gość tak bredzi jak dla mnie jakby mu coś ciężkiego na dynię mu spadło :D Coś gdzieś mu przydzwoniło ,gdzieś przejechało .Ogólnie to nawijanie makaronu na uszy frajerów . Widać tu typowego pro partyjniaka PIS choć chce się kreować na niby niezależnego i obiektywnego .Zresztą pisze do sponsorowanych przez pislamistów tak zwanych ,,prawdziwych" gazet czyli „Gazety Polskiej” i „W Sieci” więc nie dziwi nic .Dla mnie jego gadka na tym filmiku to było 20 minut stracone

Dla fanatycznych wyznawców PO i UE jedyne niezalerzne media to TVN i Wyborcza .Wzorem bezstronnych i apolitycznych dziennikarzy są Lis , Michnik i Olejnik . A reszta to propaganda .             Tomasz Lis skarży się ,, wolnym , niezalerznym i poprawnym politycznie '' mediom Niemieckim https://www.youtube.com/watch?v=SYYMKjCdtZM   

 

 

Edytowano przez wojtekd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

wojtekd   Dla fanatycznych wyznawców PO i UE jedyne niezalerzne media to TVN i Wyborcza .Wzorem bezstronnych i apolitycznych dziennikarzy są Lis , Michnik i Olejnik . A reszta to propaganda .             Tomasz Lis skarży się ,, wolnym , niezalerznym i poprawnym politycznie '' mediom Niemieckim

To co mówi Lis czy kto inny (np Rydzyk) trzeba brać bardzo sceptycznie i z dystansem .Tak jak powiedziała wyżej Ywa o manipulacji słowami .Ja żeby wyrobić sobie swoje zdanie na dany temat to przerzucam strony w komputerze kilku różnych mediów .W każdym z artykułów na dany temat jest ziarenko prawdy i trzeba je wyłapać , a potem te ziarenka poskładać i mam jako taki prawdziwy obraz sytuacji .Dla mnie krętacz Rydzyk i inne oszołomy z tych sponsorowanych mediów prawicowych dla ,,prawdziwych" polaków czy TVN ,TVP nie są żadnymi autorytetami przez to że na początku transformacji rząd Mazowieckiego postanowił rozdysponować majątek PZPR i jego przystawek między rodzące się partie obozu solidarnościowego .Przestań więc zachowywać się jak frajer któremu Rydzyk nawija makaron manipulacji na uszy i bełta w mózgu .Zacznij samodzielnie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj