nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Nie no Konrad przestań :ph34r: . Coś kosztuje 100 zł i jeśli jego cena spada o 100 % to znaczy że staniało o 100 zł i teraz kosztuje 0 zł. :D no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Pomyliłeś się chyba o jedno zero.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

<p>Najlepiej to jak ma ze 60 procent , silniejsza nie potrzebna :)</p>

Edytowano przez Tomek42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Znałem kiedyś Grochowicza z Łącka, ten to śliwkę umiał pędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

<p>No fakt to trzeba umieć a najlepiej przejąc w spadku tą umiejętność :)</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ta miejscowosc to kolebka twórczozci

Łącka śliwowica uważana jest przez niektórych za najlepszy produkt w swojej klasie - w 2005 roku w Minnesocie otrzymała ona nagrodę za najlepszą śliwowicę świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Ja mam ojca z tamtych stron i nauczył mnie jak to się robi (wiedza z pokolenia na pokolenie) .Śliwowica jest droga bo potrzeba 100 kg śliwek by uzyskać 5 litrów śliwowicy 86% .Dla porównania wystarczy 22 kg żyta by uzyskać 10 litrów bimbru żytniego o mocy 65% .Dodatkowo okres fermentacji surowca do śliwowicy by był gotowy do przerobu jest dosyć długi (kilka tygodni) . Najlepiej spożywać śliwowicę to zrobić ciepłą herbatę i do tego wlać kieliszek 50 ml potem dobrze posłodzić .Czuć w całym domu :D Łącko już lata stara się o swoją gorzelnię i wyrób w domach pod kontrolą ale państwo nie chce udzielić zgody .Przyjeżdżają na dni Łącka tylko rządowe ochlaptusy by się za darmo nachlać,najeść i parę litrów śliwowicy zabrać na swoje potrzeby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

<p>Teraz udzielą zgody bo P.Duda i Pani Broszka potrzebują kasy więc będą mieli co opodatkować :)</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Uraczyliśmy tym skarbem młodego kapelana na Nowej Dębie. Uciekał przed nami do końca poligonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

<p>Teraz udzielą zgody bo P.Duda i Pani Broszka potrzebują kasy więc będą mieli co opodatkować :)</p>

Wątpię w to że dostaną ,Już w 2005 mieli przez PIS obiecane .Przyjechali najedli się na pili oraz litry trunku zabrali do wawy i słuch po obietnicach zaginął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

reksio a tobie co ? obrazki się pokończyły ? 

Nie, to chwilowy brak weny. Bo wszystkie przez Niego wstawiane obrazki były przecież jego autorstwa ^^ .

 

Trzy najbardziej zdemoralizowane instytucje w Polsce to jest po pierwsze – prokuratura, po drugie – służby specjalne, po trzecie – telewizja publiczna.  (…) Te trzy instytucje – kupią, sprzedadzą, zdradzą, zniszczą

Za to najbardziej szlachetną instytucją w Polsce jest KK, na czele z Ojdyrem i jego Toruńską sektą ;) .

 

Prawda jest taka że Pis wygrał te wybory na całej linii i to w demokratyczny sposób więc chciał nie chciał trzeba uznać ,że większość narodu takie miała życzenie (beze mnie ), teraz robi czystkę , Jarek jest tak przesiąknięty odwetem i nienawiścią za lata upokorzeń że bez skrupułów rozpieprzy wszystko co dobre i złe aby tylko się zemścić i pokazać poprzedniej władzy że rozum mu przysłoniło to. Na razie obserwujemy i mimo że jest w nas spokój jednak pomału rośnie obawa i nie wstydzę się tego powiedzieć , bo wygrać wybory obietnicami z kosmosu to jedno ale na realizację tego trzeba mieć kasę i komuś trzeba ją zabrać , czyli trzeba się bać bo nie wiadomo komu zabierze , przecież nie górnikom więc rolnicy mogą też być oskubani , tylko że są skubani cały czas przecież :)

Amen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Z takimi %  to ty kariery w biznesie nie zrobisz

 

Chłopie w jakim biznesie? ja zwykłym rolnikiem jestem... :) To przez te św.  DZisiaj już ostatni raz z % , kuzyn był i spokój do urodzin żonki... :)


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jedz Ty i kup sobie coś na Ukrainie....

A to dlaczego nie mogą spaść więcej niż 100% ?

 

 

w zyciu mozna zarobic tysiace procent z zainwestowanego kapitału a stracic tylko 100%  :D

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Kaszlak , ty to tylko czyjeś wypowiedzi potrafisz wklejać . Ani czytać ani pisać ni ch..a. Pismo obrazkowe to chyba w Egipcie stosowali i to też trzeba było rozumieć. Wcale mnie to nie dziwi bo żydzi mają wszystko inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Co potrafię to moje  ^^ . Przynajmniej nie wypieram się, kiedy korzystam z nie swoich treści na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

treści udostępniane na forum są powszechne , więc nie ma z tym problemu za to ty masz problem pisząc o jakimś wypieraniu się czegoś.

Cenzurowanie czyichś wypowiedzi świadczy o braku własnej wiedzy i  własnych poglądów . No, ale skoro płacą ci od sztuki a nie od treści

to znaczy że masz głupich pracodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Skomentowałeś nie swoją wypowiedź że jest powielona, tym czasem "twoje" wstawiane obrazki też nie były twojego autorstwa. Szkoda że zaniechałeś swojej praktyki, bo zawsze był jeden powód więcej do śmiechu. Zresztą, w ogóle twoje poglądy z antysemityzmem i populizmem na czele nie są niczym wyjątkowym w naszym kraju.

Jeśli zaś chodzi o cenzurowanie czyichś wypowiedzi, no cóż, takiego mądralę zgrywasz, a nie wiesz że na każdej płaszczyźnie wolność człowieka jest ograniczana prawem w imieniu dobra ogółu ??

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Dobro ogółu to utopia. Jest najwygodniejszą wymówką do usprawiedliwienia poczynań władzy. Zarówno frau Merkel działa dla dobra ogółu wpuszczając uchodzców jak i Orban ich nie wpuszczający. M Thatcher zamykała nierentowne kopalnie a nasz rząd do nich dopłaca - wszyscy dla dobra ogółu. Pojęcie dobra ogólu jest na tyle szerokie że nie mówi kompletnie nic.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

 tak, z drugiej strony nigdy w czasie pokoju nie będzie dobra dla całego ogółu , zawsze jest to część tego ogółu bo nie sposób całego zaspokoić , dlatego i na forach pojawiają się nie porozumienia , i póki idzie to w pokojowej bądź co bądź atmosferze to jest to normalna kolei rzeczy , a najlepiej trzymać się tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Święte słowa.

 

Dobro ogółu to utopia. Jest najwygodniejszą wymówką do usprawiedliwienia poczynań władzy. Zarówno frau Merkel działa dla dobra ogółu wpuszczając uchodzców jak i Orban ich nie wpuszczający. M Thatcher zamykała nierentowne kopalnie a nasz rząd do nich dopłaca - wszyscy dla dobra ogółu. Pojęcie dobra ogólu jest na tyle szerokie że nie mówi kompletnie nic.

Być może w każdym państwie pojęcie "dobra ogółu" jest nieco odmienne, co nie zmienia faktu że pewne wartości są uniwersalne i ponadczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Dobro ogółu nie jest zagrożone moimi wypowiedziami które dotyczą obcych Polsce  i Polakom żydów. Póki co Izrael też nie należy do UE aby można tu mówić o europejskim ogóle.

Zawsze twierdziłem że żydzi w Polsce  są złem podstawowym niszczącym społeczeństwa dla swoich interesów, więc czyje dobro ogółu masz na myśli?

Niemieckie dobro ogółu się nie zmieniło. Niemcy w większości nienawidzą żydów bardziej niż Polacy chociaż w przebiegły sposób tego nie przyznają. Szopka z Arabami przyjmowanymi z otwartymi rękami ma swój ukryty cel. Ponieważ Niemcy zostali znacznie przetrzebieni w czasie II wojny  światowej , a ich populacja nie odradza się zbyt szybko , to sięgnęli po naturalnego wroga żydów - Arabów. Dzisiaj to zbieranina , a za parę lat będzie to doborowa armia która zrobi wszystko dla swojego ukochanego , nowego kraju. Niemcy wiedza to czego ty sam nie jesteś w stanie pojąć . Pospieszne i nagminne sprowadzanie do Polski żydów z Izraela, oraz powszechne przyznawanie im polskiego obywatelstwa  nie  jest niezauważone w Niemczech. Wiedzą oni również że malejące w zastraszającym  tempie zasoby wody w Izraelu nasilą osiedlanie się żydów w Polsce i z tym problemem będzie trzeba coś zrobić.  Lekarstwem na to mogą być Arabowie. Dzieje świata mają charakter cykliczny i zawsze co jakiś czas musi nastąpić jakiś holokaust. Tak jak poprzednio pisałem , zazwyczaj taką imprezkę przygotowują żydzi dla żydów. Zresztą ten fakt jest mało ważny, gdyż dla żydów najważniejsza jest skala takiego przedsięwzięcia. Im większe przedsiębiorstwo tym większe odszkodowania . I o to chodzi, o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj