nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

to takie buty  :blink:

no nie myślałem że aż tak się z tobą porobiło  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Połowe zycia przezyłem w czasach gdy oficjalne panstwowe media nadawały propagande która rozumiało sie w 100% ale na opak

 

Teraz tez tak trzeba bedzie na nie patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

znowu ?  :D juz 8 lat tak jest  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Ja tam oglądam tylko kanały dokumentalne ,naukowo popularne ,przyrodnicze lub też podróżnicze  to mnie to rybki :D Zły byłbym jak by net był taki jak w Korei Północnej ale jako że na razie od 10 lat mieszkam w UK to mi to nie  grozi .Jedyne co to to że muszę się wstydzić za pisiorów i mówić że ja stawiam ten rząd na równi z komuną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

przykład pierwszv

jest ustawa  partiw rzadzaca wykozystuje wszystkie dostepne  zgodna z prawem srodki  aby tym kierowac

p drugi 

jest ustawa  partia rzadzaca  zmienia te ustawe w ekspresowym tempie bez zadnych konsultacji nie liczac sie z nikim  aby od  obsadzic tam swoich ludzi  bez konkursów tylko z mianowania         

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

Trzy najbardziej zdemoralizowane instytucje w Polsce to jest po pierwsze – prokuratura, po drugie – służby specjalne, po trzecie – telewizja publiczna.  (…) Te trzy instytucje – kupią, sprzedadzą, zdradzą, zniszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

ktoś mówił coś o inwigilacji?

 

W Komendzie Głównej Policji działała specgrupa do rozpracowania osób biorących udział w podsłuchiwaniu polityków w restauracji Sowa i Przyjaciele - potwierdza to audyt przeprowadzony w Biurze Spraw Wewnętrznych Policji.

Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter śledczy Radia ZET Roman Osica, z raportu wynika, że policjanci podsłuchiwali dziennikarzy i prawników. W sumie inwigilowanych było prawie 80 osób. Wyniki audytu pozna dziś minister spraw wewnętrznych i administracji.

Specgrupa, na czele której stanął ówczesny szef Biura Spraw Wewnętrznych KGP, otrzymała praktycznie nieograniczone możliwości. Chodziło o to, by dowiedzieć się, kto stoi za głównym podejrzanym w tej sprawie - czyli Markiem Falentą. Aby ukryć sprawe przed prokuraturą i sądami podsłuchy były zakładane w ramach śledztwa dotyczącego napaści na tle rasowym w Białymstoku.

Kilkadziesiąt osób inwigilowano przez rok zakładając podsłuchy na rzekomo osoby nieznane. Jak ustaliliśmy, same nagrania rozmów zostały skasowane. Ślady inwigilacji pozostały jednak w notatkach służbowych. Ustalenia audytorów potwierdzali także członkowie tej grupy.

To właśnie z tych źródeł wiadomo, że podsłuchiwano między innymi dziennikarzy piszących o aferze podsłuchowej. Ktokolwiek skontaktował się w tym czasie z Markiem Falentą był natychmiast włączany do grona inwigilowanych - mówi nam jeden z policjantów zaangażowanych w audyt.

Wcześniej istnieniu takiej specgrupy zaprzeczał były komendant główny i były minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz.

Radio ZET/RO/EM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Trzy najbardziej zdemoralizowane instytucje w Polsce to jest po pierwsze – prokuratura, po drugie – służby specjalne, po trzecie – telewizja publiczna.  (…) Te trzy instytucje – kupią, sprzedadzą, zdradzą, zniszczą

To teraz będziesz miał służby specjalne watykańskie ,tv watykan ,prokuraturę ala Korea Północna .By w Polsce coś się zmieniło to partie rządzące ,prokuratura ,tv (zarządy) musi składać się z ludzi nie skalanych dawnym ustrojem .Na dzisiaj wszyscy bez wyjątku są utytłani dawnym PZPR również Macierewicz który zasiadał w radzie wydziałowej Zrzeszenia Studentów Polskich.W książce Anatomia buntu. Kuroń, Modzelewski i komandosi Andrzej Friszke na podstawie materiałów IPN stwierdził, że w marcu 1968 Antoni Macierewicz miał obciążać w śledztwie innych działaczy opozycji, w tym Wojciecha Onyszkiewicza. Antoni Macierewicz wbrew deklaracjom ostatecznie nie pozwał Andrzeja Friszke. .Organizacja w której był  to nic innego jak przybudówka PZPR młodzieżowa w latach 60 XX wieku .Mnie dzisiaj zbulwersowało to że ministrant Duda wysłał na pogrzeb zakonnika kompanie reprezentacyjną WP i nadał mu pośmiertnie order  .Ja się pytam jakim prawem 

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Jeśli namawiał ludzi do głosowania na PiS, to order dostał za zasługi. Prezydent ma takie prawo i nie musi uzasadniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Jeśli namawiał ludzi do głosowania na PiS, to order dostał za zasługi. Prezydent ma takie prawo i nie musi uzasadniać. 

Ja też chce order bo mi się należy bo namawiałem do głosowania (żart) .Tyle że nie na pis :D Czyli odznaczenia są tyle warte ile ten ministrant Duda w sensie moralnym sobą prezentuje (człowiek bez  zasad) .Z drugiej strony trudno od papugi (określenie prawnika) wymagać jakich kol wiek zasad i moralności .W swoim życiu spotkałem  2 uczciwych prawników  .Dobrze że w 1999 roku zniesiono dodatek do emerytury z tytułu posiadania odznaczenia bo by  to jego rozdawnictwo niemało kosztowało podatników  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

To że Sienkiewicz zaprzeczał istnieniu tej grupy to bardzo dobrze. Akurat wtedy nikt nie miał pojęcia jak daleko będą ciągnęły się nitki. Co prawda teraz też nie wiemy, ale Falenta ma  zapewnioną przyszłość wśród żywych, ponieważ musi zostać ktoś osądzony. Afera była głośna i teraz trzeba się modlić aby nie stało mu się kuku.
Wszyscy w tym kraju chcą aby służby robiły robotę o której sami nie chcą, albo woleli by nie wiedzieć. Jak coś wyjdzie na światło dzienne to święte oburzenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Za to że ci politycy zostali nagrani to powinny odpowiadać służby które maja chronić polityków a sami politycy powinni odpowiadać za swoje słowa które wypowiedzieli. A co zrobili politycy PO  http://www.tvp.info/20496390/nielegalne-nagrania-nie-beda-dowodami-w-sadzie-nawet-jesli-beda-dotyczyly-najciezszych-przestepstw

Wszyscy skupili sie na znalezieniu podsłuchujących a o treści nagrań praktycznie nic sie nie mówi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To teraz będziesz miał służby specjalne watykańskie ,tv watykan ,prokuraturę ala Korea Północna .By w Polsce coś się zmieniło to partie rządzące ,prokuratura ,tv (zarządy) musi składać się z ludzi nie skalanych dawnym ustrojem .Na dzisiaj wszyscy bez wyjątku są utytłani dawnym PZPR również Macierewicz który zasiadał w radzie wydziałowej Zrzeszenia Studentów Polskich.W książce Anatomia buntu. Kuroń, Modzelewski i komandosi Andrzej Friszke na podstawie materiałów IPN stwierdził, że w marcu 1968 Antoni Macierewicz miał obciążać w śledztwie innych działaczy opozycji, w tym Wojciecha Onyszkiewicza. Antoni Macierewicz wbrew deklaracjom ostatecznie nie pozwał Andrzeja Friszke. .Organizacja w której był  to nic innego jak przybudówka PZPR młodzieżowa w latach 60 XX wieku .Mnie dzisiaj zbulwersowało to że ministrant Duda wysłał na pogrzeb zakonnika kompanie reprezentacyjną WP i nadał mu pośmiertnie order  .Ja się pytam jakim prawem 

 

A kto miałby dostać Komorowski z Tuskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

A kto miałby dostać Komorowski z Tuskiem?

No na pewno powinien dostać Kaczyński za walkę o wolność w stanie wojennym i Rydzyk za propagowanie katolickiej nienawiści w tak zwanych katolickich mediach :D Nim wyprodukujesz kolejne debilne wypociny to najpierw pomyśl .Wiem że myślenie samodzielne sprawia ci ogromny problem ale postaraj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie pij dziś już więcej bo Ci to nie służy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Nie pij dziś już więcej bo Ci to nie służy :lol:

Powiedział co wiedział :D Odstaw wino patykiem pisane bo kwas siarkowy już Ci zaszkodził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wez juz nie wklejaj tych linków bo wklejasz tak wiarygodne zródła ze nie wiem czy sie smiac czy płakac

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

co jak co ale w tv trwam wiecej jest prawdy niz we wszystkich innych mediach razem wzietych

To juz mózg wyprany  na  czarno

Edytowano przez GoRAL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

wez juz nie wklejaj tych linków bo wklejasz tak wiarygodne zródła ze nie wiem czy sie smiac czy płakac

Myślę że jak by pochodziły z gadzinówek pisowskich typu radia z ryjem z Torunia lub trwam przy kasie tudzież oszołomów zwanych republika to były by wiarygodne :D  Przecież były by pisane dla prawdziwych patriotów i polaków co ma ją przykazanie kościelne ,,Będziesz nienawidził i mordował wszystkich co nie są wyznania pisowskiego a rozgrzeszenie dostaniesz od Rydzyka boga twego " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

jedno z najrzetelniejsze  mediów to właśnie Republika tylko oni pokazują prawdę dowodem jest na to proces w aferze marszalkowej który tylko oni pokazywali a reszta milczała bo był niewygodny dla poprzedniej ekipy niszczącej kraj

 

https://www.youtube.com/watch?v=MHp37VEAl6U

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

dobre -"gadzinówki pisowskie" . Większysz gadzinówek jak Wyborcza ,Tvn i TVP we wszystkich odmianach ( Tvp info ,Tvp1 itd. itp. ) nie było i nie ma w dodatku ta ostatnia domaga się haraczu za wspieranie ukaranej  w wyborach Platformy .


nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj