nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

:rolleyes: Kukiz....normalnie zakochałam się :wub:

Szacunek dla tych, którzy stoją za nim pomagając w przygotowaniu ww. spostrzeżeń i bacznie obserwują rządzących w imieniu wyborców, którzy zagłosowali na Pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

akko, miałeś podać cytat czy jednak świadomie kłamałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Widzę że macie bana na Google albo problem z korzystaniem z neta :Dhttps://twitter.com/misiewiczb Ja się pytam kto to jest ?UFO może http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1645116,1,bartlomiej-misiewicz-kim-jest-prawa-reka-macierewicza.read ? Tu kolejne trafne posunięcie kolesi z pislamu http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1564110,Szef-MON-powolal-nowego-szefa-centrum-kontrwywiadu-NATO Historyk szefem wywiadu to są normalnie jaja jak balony .Najważniejsze w tej nominacji jest kolesiostwo .Teraz dopiero to się sitwa tworzy :D

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

to jest pan nikt  :D  ministrant i katolik  :D  :D  :D

typowy sługus, czyli mierny ale wierny  ;)

 

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wyluzuj .... wszystko jest na dobrej drodze  ;)

oby tak dalej a PIS sam siebie zniszczy  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Tu więcej rewelacji jaką sitwę tworzy PIS http://www.gs24.pl/polska-i-swiat/art/9185121,wszyscy-ludzie-antoniego-macierewicza,id,t.html Sami eksperci od zamachu smoleńskiego i płacenia odszkodowań za likwidatora Macierewicza :D Ja tam widzę tylko jedną kompetentną osobę to jest Płk Kowalski który ma za sobą 15-letnie doświadczenie w kontrwywiadzie

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Nie rozpędzaj się tak bardzo , bo nie wyhamujesz w Izraelu. Jak cię twój pies nie lubi , nie mówiąc o rodzinie, to go dobij i weź innego. nie wiem po co męczysz nas tym co znalazłeś w internecie , a co każdy widzi i czyta? Spróbuj tak rzetelnie coś od siebie , bez powtarzania popłuczyn. Co akko , nie potrafisz?  To może coś pozytywnego o żydach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wyluzuj .... wszystko jest na dobrej drodze  ;)

oby tak dalej a PIS sam siebie zniszczy  :D

 

a jak juz siebie zniszczy to jako rolnik nowoczesny zagłosujesz na nowoczesną  :D

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

reksio a tobie co ? obrazki się pokończyły ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

a jak juz siebie zniszczy to jako rolnik nowoczesny zagłosujesz na nowoczesną  :D

nie potrzebują tak na prawdę na nikogo głosować  ;)

Ty jako upadły co zrobisz ?   


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Nie wiem do czego pijesz :D Po prostu likwidator Macierewicz zlikwiduje PIS i to mnie bawi :D Choć przyznam ze akurat pociągam ze szklaneczki dla zdrowotności i relaksu takie coś https://www.google.pl/search?q=bourbon+western&espv=2&biw=1920&bih=979&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjo5t6FsITKAhVLvRQKHaj_AhQQsAQIKA#imgrc=4bym5OvaPeeQZM%3A :D To taka tańsza wersja smakowa (podobny smak) Jack Daniel's

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pan zbyszek znowu zdradzi  :D

a kempa będzie solidarna  :D  :D  :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie potrzebują tak na prawdę na nikogo głosować  ;)

Ty jako upadły co zrobisz ?   

 

słyszałes ze niedługo te twoje hektary ma przejac anr ?  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie zlikwidowc tylko połaczyc  :D tak czy siak bedziesz sie jarka pytał o to ile twoja ziemia warta  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

 

skok na media

Sejm uchwalił  nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, która zakłada m.in. wygaśnięcie mandatów dotychczasowych członków zarządów i rad nadzorczych Telewizji Polskiej oraz Polskiego Radia

Sejm zaakceptował poprawki zgłoszone do projektu przez klub PiS. Jedna z nich zobowiązuje ministra skarbu państwa do dostosowania statutów Telewizji Polskiej, Polskiego Radia i regionalnych rozgłośni Polskiego Radia do przepisów nowelizacji oraz stwierdza nieważność tych przepisów statutów mediów, które są sprzeczne z nowelizacją.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nie zlikwidowc tylko połaczyc  :D tak czy siak bedziesz sie jarka pytał o to ile twoja ziemia warta  :D

 wiem że chcesz błysnąć , ale niestety nie ma czym  :D

 mnie wszystko jedno a pan jarek to mi może ....


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

raczej ty jemu  :D

wystarczy jedno nocne głosowanie i mozesz byc dzierżawca a nie włascicielem ziemii  :D bo ziemia bedzie nalezała do ( króla) państwa  :D

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

pan zbyszek znowu zdradzi  :D

a kempa będzie solidarna  :D  :D  :D

Jarek będzie zdradzony o świcie przez swoją świtę :D

 

 

 

skok na media

Sejm uchwalił  nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, która zakłada m.in. wygaśnięcie mandatów dotychczasowych członków zarządów i rad nadzorczych Telewizji Polskiej oraz Polskiego Radia

Sejm zaakceptował poprawki zgłoszone do projektu przez klub PiS. Jedna z nich zobowiązuje ministra skarbu państwa do dostosowania statutów Telewizji Polskiej, Polskiego Radia i regionalnych rozgłośni Polskiego Radia do przepisów nowelizacji oraz stwierdza nieważność tych przepisów statutów mediów, które są sprzeczne z nowelizacją.

 

Teraz to tylko z nazwy będą polskie a tak naprawdę to watykańskie .Szefem zostanie Rydzyk a za zadanie dla TVP i PR będzie retransmisja radia toruńskiego i tv trwam :D W przerywnikach zamiast reklam będą obrady episkopatu a  jako film nauki przedmałżeńskie :D Wykładać tam będą księża co nie mają pojęcia o małżeństwie :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

co jak co ale w tv trwam wiecej jest prawdy niz we wszystkich innych mediach razem wzietych

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj